PDA

View Full Version : Odigran turnir u Frankfurtu

kum_2007
04-09-2008, 00:37
Evo mene, kao sto sam i obecao ;)
Dakle, turnir je bio odlicno organizovan. Bilo nas je 284 na turniru.
Igralo se na PS3 (PES 2008). Inace, to je gradski turnir,a igra se u svim gradovima Nemacke, pa se kasnije pobednici gradskih turnira sastaju u velikom finalu, koje pobednika vodi na evropsko prvenstvo...
Da rezimiram ;) Iznajmio sam PS3 noc pred turnir i to je bilo prvi put da se susrecem sa PES 2008 na PS3. Cisto da se zna da nisam imao vremena da se uhodam da bi ostvario neki dobar rezultat :slap:
Turnir se igrao po grupama. U svakoj grupi je bilo po 6 takmicara. Prva dva su isla dalje. Prvi iz grupe u sledecem kolu razigravanja bude slobodan i onda nastavlja od sledeceg kola nokaut faze,plus nekoliko najboljih drugoplasiranih, a razigravanje igraju drugi i treci u grupama (naravno ukrstanje sa drugim grupama) i onda prvaci grupa dobijaju protivnike.. Utakmice su se igrale sa svakim protivnikom po jedna od 10 min. Raspolozenje, zelene strelice. Ono sto je mene poremetilo, jeste to da je pravilo da se igra samo sa reprezentacijama i da svi uzimaju Brazil, a ja sam njima nisam nikada voleo da igram, a bio sam prinudjen na ovom turniru, jer ipak tesko je nesto vise ostvariti sa nekom drugom reprezentacijom (tu mislim na jace protivnike).Ono sto je meni bilo zanimljivo jeste da je svaka grupa imala svoj monitor, sa zalepljenom grupom i rasporedom igranja na klupi na kojoj smo sedeli dok smo igrali. U cosku sale bio je veliki video bim koji je neprestano vrtio trenutne rezultate i poredak u grupama, itd.
Dakle, pocetak turnira:
Treca utakmica u grupi ja i jedan svabo ;) logicno i moj prvi susret sa zivim protivnikom... Dobijem ja njega 5:1 :slap:
Sledeca pobedim 6:1 zatim izgubim 4:3 pa pobedim 3:0 i na kraju grupa dobijem 4:0.
Moram da priznam da nisam ocekivao da cu ovako dobro da prodjem u grupama, jer ipak sam tek presao sa PES6 na PES2008. Onda sam preskocio jedno kolo nokaut faze, jer sam bio prvi u grupi, ali sam onda u sledecem kolu ispao izgubivsi 5:1 od jednog protivnika koji se po mojoj sredini setao kao da sam igrao 5-0-5. Zakljucak, nisam prilagodio taktiku koju koristim na PES6, a na ovom 2008 moja formacija dovela je do toga da me jak protivnik na kojeg sam naletio, ipak dobije velikom razlikom na sredini. Nisam rizikovao da menjam taktiku sa kojom igram jedno vreme i koja je prolazila kod igraca koje sam mogao da dobijem preskacuci sredinu terena.
Evo linkovi za slike:

http://rapidshare.com/files/106135186/Turnir_05.04.2008_Frankfurt__Pesoholicari_.rar.htm l
http://files.filefront.com/Turnir+05042008+Frankfuirar/;9978759;/fileinfo.html

Dr.Sale
04-09-2008, 00:45
Mene zanima koliku kintu je zaboo prvi ?

kum_2007
04-09-2008, 01:01
E to ne znam! Nisam ostao do kraja... Ali racunajte da je svako uplatio po 5 Eura, pa... sad koliko kome. Ima jos nesto. Ovde u zavisnosti od rezultata imaju klubovi, koji dobre igrace svrstavaju u neke razlicite PES klubove koje onda sami finansiraju i salju na sve gradske i privatne turnire, koje im oni naravno placaju i nagrade ovise od organizatora, plus od spostvenih sponzora. Dalje, kako sam rekao idu veca i bolja takmicenja, koja donose vise love i jos bolji rejting, na tim listama u Nemackoj i dalje.. Jos sam relativno nov u svemu ovome, a ovo je sve sto znam tog tipa, za sada.

stameni
04-09-2008, 10:18
U cosku sale bio je veliki video bim koji je neprestano vrtio trenutne rezultate i poredak u grupama, itd.

ovo moramo da ubacimo na sledecem kazuki ito memorijalnom turniru :rofl:

nemam komentar za izvestaj... a tek slike... ma pro turnir... :D::
nash pehar bolji... :D

Djuka
04-09-2008, 16:21
@kum

hvala na izvestaju! samo bih te molio da okacis slike jer ih ne vidim...

kum_2007
04-09-2008, 17:42
Postavio sam linkove za slike u prvom postu (edit).
Bile su od samog pocetka, pa sam nesto menjao u tekstu i ne znam ni sam kako, ali izbrisali
su se linkovi i jos teksta sto sam pisao. Sada se vise i ne secam sta sam pisao posle ovog teksta koji je napisan. :angry:

Mishkin
04-09-2008, 23:55
Fensi, nema sta! Ipak je to Frankfurt na Majci :D
Slicno je izgledalo i vamo u Parizu na ESWCu. To je taj fazon :D

stameni
04-10-2008, 01:50
Slicno je izgledalo i vamo u Parizu na ESWCu. To je taj fazon.

ti kao znash kako je to tamo izgledalo... ;)

a ako cemo realno i vladica pravi slicnu "koreografiju" za turnire na ceraku... to je taj rad... samo klupice, plazme, konzole, video bim i josh neke sitnice da nabavimo i to je to... do kraja meseca ocekujemo turnir na ceraku za oko 250 igracha... :D

Mishkin
04-10-2008, 13:30
250 igraca pokera i jedno 800 PES-a :D
Al moraju biti tihi jer cimer spava :D

ПЛЕЈБоЈ
04-10-2008, 14:24
250 igraca pokera i jedno 800 PES-a :D
Al moraju biti tihi jer cimer spava :D

OFF: ti si osetio na svojoj kozi "GNEV RAZJARENOG CIMERA" HAHAHHAHAHAHA

Pozdrav za KUM-a, spektakl pravi!

Djuka
04-10-2008, 15:55
ok

dosta sa offtopicom :yes: ;) :cowboy:

kornjacica
04-11-2008, 00:33
Izvinite sto se mesam u razgovor,ali oko tog turnira na Ceraku,da li se igra na PC-u ili PS-u?????

Kure
04-11-2008, 02:07
samo cu se nasmejati xD :D :D Zbunili ste decka budale ccc koji ste vi kraljevi omg omg omg lol lol lol

ПЛЕЈБоЈ
04-11-2008, 02:27
Izvinite sto se mesam u razgovor,ali oko tog turnira na Ceraku,da li se igra na PC-u ili PS-u?????

hehe to je "houm" varijanta....tu je krem s ovog foruma...tj svi debili najveci s ovog foruma...

Mozda mislis da si dovoljno lud da upadnes? :rofl:

Pozdrav:triprsta:

P.S. Al se nasmejah :rofl:

shoninho111
04-12-2008, 09:19
ja koliko sam cuo sve su ludaci tamo, ccc, pazi se decko da te ne povuku sa sobom,
moras da si specifican po necemu, da imas parapsiholoske moci da znas da pogodis 52 karte u spilu za redom, ili da si neko stvorenje poput vukodlaka , jednostavno nije llako uci u odabran krug ludaka, a da zaboravih tu je i niz testova koje moras da prodjes da bi bio primljen . . . sve u svemu nimalo lak zadatak

:rofl:
PS danas ste j*b*li jeza u ledja (da naglasimo ovo U LEDJA) ustao sam ko vampir to nece na dobro da izadje

Djuka
04-12-2008, 14:32
A vi ste decku upropastili temu :yes:

@Kum

ako bude jos nekih informacija vezano za ovaj turnir u Nemackoj javi mi na PM da otkljucam temu.

Lock