PDA

View Full Version : Bad Copy

Ступи
04-06-2008, 21:49
Bad Copy

Mnogi vole ovu grupu,mnogi je mrze,ali evo glavna motivacija da napisem ovaj blog jeste da dokazem da je bad copy jedna od boljih grupa danasnjice,da vam pokazem da njihovi clanovi nisu toliko glupi koliko vi mislite,ajde sad malo o njima:

Sky Wikler(a,neki ga zovu i Wikluh Sky,kako kome lakse)
Djordje Miljenovic je jedan od najtalentovanijih muzichara Srbije ima 27 godina i zavrsio je srednju muzicku skolu,upisao je Muzicku akademiju ali je nije zavrshio jer kako on sam kaze,shvatio je da ce uvek svirati po nechijim tudjim pravilima,pa je batalio.
Objavio je solo album pod nazivom 'Ortaci ne znaju",pristupio je Marcelovoj filter grupi,inache je u bendu Bad Copy.
Svira 6 instrumenata:violu,violinu,klavijature,bas,gitaru i bubnjeve,voli da cita knjige,skuplja stripove(omiljeni lik mu je Dilan Dog.
Sky je i textopisac,napisao je 5 pesama za Anu Stanic ,a napisao je i pesmu Otkucaji,koju peva Marcelo,pojavljuje se i u Marcelovom spotu Pozoriste.
Voli puno da pije i pusi.
Moja najomiljenija njegova pesma je:Znam ja ko si ti
Prvo se zvao sky walker,pa ga je posle ajs nigrutin "krstio" u sky wikler i od tada je on SKY WIKLER
Ajs Nigrutin je potpuno lud tip(moj omiljeni),kad nakrivi usta ja se smejem i pitam se kako to covece radi???
Ovo krakato kosato cudovishte od 2 metra,kako sebe sam opisuje(a pogodio je to u potpunosti)ima 30 godina,zavrsio je saobracajnu skolu,a i tamo nije nista radio vec je vreme ubijao donoseci radnicima pivo za vreme odmora.Ukrao je mikroskop.Najponosniji je na sebe jer je raskinuo sa zenom koju voli.Takodje voli pivo,zene......
Peva solo i u grupi Bad Copy.Njegova omiljena pesma mi je "Noviteti Starih Drogiranata"

Timbe(Timjah):Zove se Rasid Kurtanovic,treci clan ove grupe,o njemu nista ne znam........

Eto i za kraj,evo malo i o grupi:
Dakle Bad Copy-izdali su vise albuma,najnoviji izashao je 2006 i zove se "Najgori do sada",poznati u po svojim kompromitujucim textovima u kojima ismevaju mnoge ljude na srpskoj pozornici-od folkera,rokera,do politichara......Vishe mozete saznati na wikipedii
Najomiljenija pesma mi je "**** se u glavu"

set
04-06-2008, 22:02
Već postoji tema Hip-Hop.

http://img403.imageshack.us/img403/9181/33054947cc3.png