PDA

View Full Version : Molim pomoc-PATCH&VISTA

senad_019
03-11-2008, 23:16
Imam ovaj problem nemogu da ubacim Patch za Vistu 64.Kada krenem sa AFS-om da radim izbacuje mi poruku
Missing destriptors information.Use "Modify reserved space"function to fix it.
AFSExplorer can auto-rebuild the AFS file,do you want rebuild it?
Ja nakon toga mu zadam ono No i nakon toga piše sljedeće Descriptor table missing!
Try rebuilding the AFS to fix it!
I onda sve zaštopa ni tamo ni amo.
Imam još jedan problem neradi mi ni kitserver Kada ga ubacim nema dosta dresova npr od engleza ima samo čelzi i liverpol i mjenjaju ih sa drugim timovim kako da ovo riješim
file:///C:/Users/SENAD/Desktop/Capture.JPG

senad_019
03-11-2008, 23:55
Aevo šta mi piše za kitserver.Ă…Â*ta da radim ima li netko kakav prijedlog?
Bio bih jako zahvalan.

Urosito
03-12-2008, 16:26
Kod prvog problema izaberi YES !!!!!

Marewichius
04-04-2008, 21:55
Ja na visti ne mogu uopste da instaliram MSL patch!
Imam pes06 sa pachevima i sve shljaka odlicno, a 08 nece! Dok na drugom racunaru gde je xp sve ok!
Kad hocu da instaliram patch, na poslednjem koraku pred instalaciju kaze "file not found" i nece! Usput mi se otvori nekoliko puta upozorenje da ne menjam sistemske fajlove..

Mihajlodc
04-05-2008, 21:14
Aevo šta mi piše za kitserver.Šta da radim ima li netko kakav prijedlog?
Bio bih jako zahvalan.

ja sam imao isti problem kao i ti.Resio sam tako sto sam na samu ikonicu isao desnim klikom i izabrao opciju properties i na stranici general odstiklirao opciju read only.Probaj.

stefan86
04-10-2008, 22:20
ja ne mogu da instaliram patch 1.10 ni 1.20 a imam vistu. izbacuje neku poruku: You do not have sufficient privileges to complete for all users of the machine. Log on as an administrator and then retry this installation. Molim za pomoc.