PDA

View Full Version : Eurovision 2008 Belgrade

Џони
03-10-2008, 23:01
Evo neki od predstavnika...

Irska (ćurka :slap:) - koja sprdnja jbte...

7pmxf9ToudE

Grcka :drool:

X3ySgpl9iHA

Hrvatska ::S:

NDHD163haKY

Bosna :bored:

EJekvU3lLhI

...

igoork
03-10-2008, 23:22
Sem Grka ovima bi zabranio da ucestvuju! :D

Djuka
03-10-2008, 23:26
e ja sam bio na jahorini kad su izglasali ovog lika da predstavlja bosnu...

znaci koji retrd ****m ti sunce... videcete i sami, ono je podsmevanje i pisanje po narodu!

RamaPFC
03-10-2008, 23:28
Kako mi idu na **** kad pevaju engelski :huh:
****m ti Eurovision kad 90% peva Engelski...

Djacic
03-10-2008, 23:36
ko nas predstavlja?

Milos 23
03-10-2008, 23:39
Hrvati su "napravili" odnosno ukrali foru... Njima ovaj deda **** kao sto je Louis bio u "Ludi letnji ples"

Џони
03-10-2008, 23:49
ko nas predstavlja?

Okreni RTS.

Jos uvek biraju.

Џони
03-11-2008, 00:06
Sorry za dva posta...

Predstavljace nas:

Jelena Tomasevic i Bora Dugic - Oro

Laki
03-11-2008, 00:10
Znaci propustam evroviziju sigurno :yes:

igoork
03-11-2008, 00:21
Iskren da budem nisam verovao da ce Molitva moci da pobedi ali jeste..
A ovo sto su sada izabrali je ocaj.Mislim nije toliko losa pesma,ali nije za evroviziju sigurno!

BrYaNt
03-11-2008, 00:48
ja sam razocaran ovom beovizijom i pesmom nasom ali je pesmu radio zeljko joksimovic i sve sto je on radio je uspelo i lane moje i ona harijeva.mislim da pesma nije sigurno toliko losa mada je nisam cuo.

igoork
03-11-2008, 00:56
Ma kad bolje razmislim i poslusam Bosnu(ako je ova njihova stvarno pobedila) nasa je fenomenalna! :D

Rebel
03-11-2008, 01:42
Hrvati su "napravili" odnosno ukrali foru... Njima ovaj deda **** kao sto je Louis bio u "Ludi letnji ples"

nije da me imalo zanima eurosong niti ta *****a od pjesama, ali reko idem pogledati, pa nije valjda da ti djedice plagiraju...a kad ono, bezveze sam gledao...kakvu ti tu sličnost vidiš? drugačija pjesma, drugačiji stilovi, ovaj djedica nešto priča, a ovaj iz flamenca pjeva cijeli zadnji dio pjesme...

john doe
03-11-2008, 02:27
Evrovizija je tesko sr**je od takmicenja...pesme su lose,a neke od njih su prava sprdnja...bodovanje nema veze sa "kvalitetom" pesama,vec sa politickim odnosima ili brojem gasterbajtera u nekoj zemlji...ipak gledacu i navijacu za Srbiju:triprsta:

Pro_Evolution_Montenegro
03-11-2008, 09:02
Da li mi neko moze reci kako da sredim karte za finalno vece Eurosonga..Necu ici na polufinale..Hvala..

Misko
03-11-2008, 11:25
Da li mi neko moze reci kako da sredim karte za finalno vece Eurosonga..Necu ici na polufinale..Hvala..

Otislo je to vec :yes:

ПЛЕЈБоЈ
03-11-2008, 11:59
Otislo je to vec :yes:

Ozb? ::S: sve rasprodato?

Nisam Rodman
03-11-2008, 12:36
Bora Dugic:thumbup::thumbup::thumbup:

markotor
03-11-2008, 12:43
osim prvog i drugog mesta i to pre svega zahvaljujuci lepim glasovima Jelene i one plava ribe ostali su bili zivo *****e, i gore od toga

Lola
03-11-2008, 14:14
Ozb? ::S: sve rasprodato?

NE nije jos ni pocela prodaja!!

Prodaja pojedinačnih ulaznica počinje 17. marta 2008.

Pise na zvanicnom sajtu.

Стефке
03-11-2008, 14:31
ovi irci nisu normalni majke mi pa bre ja na ovo ne idem bez jedno pola kg trulog paradajza!

Lola
03-11-2008, 14:40
Estonci pevaju na srpskom i nemackom.

Стефке
03-11-2008, 14:45
Estonci pevaju na srpskom i nemackom.
smesna pesma

Misko
03-11-2008, 15:04
NE nije jos ni pocela prodaja!!

Prodaja pojedinačnih ulaznica počinje 17. marta 2008.

Pise na zvanicnom sajtu.

Nem pojma bila je neka emisija rekli su da su paketi rasprodati da ima jos mozda 500 pojedinacnih karata.

Lola
03-11-2008, 15:17
Nem pojma bila je neka emisija rekli su da su paketi rasprodati da ima jos mozda 500 pojedinacnih karata.

Paketi su prodavani od 29.1.2008. tako da su sigurno rasprodati.

Paket je kostao 27K!! Sto je mnogo mnogo je!

Konfucije
03-11-2008, 16:28
A pojedinacna kosta oko 20 000 dindzi.
Samo onaj sa zestokim viskom novca (misko) i manjkom inteligencije (jugoslav) mogu dati tolke novce.

Misko
03-11-2008, 16:34
Samo onaj sa zestokim viskom novca (misko)

:rolleyes:

Sudar stare i nove "škole" na Beoviziji
Utorak, 11. mart 2008. 03:58

http://www.mtsmondo.com/slike/vesti/000/897/v89709p0.jpg

Kragujevčanka Jelena Tomašević predstavljaće Srbiju na 53. Eurosongu, koji se ove godine održava u Beogradskoj areni, od 20. do 24. maja. Jelenina pesma "Oro" odnela je ubedljivu pobedu, sa najviše glasove publike i žirija.

Beovizija 2008 u Centru "Sava" protekla je u znaku sudara "starog i mladog" – ne po godinama, već po muzičkim žanrovima i stajlingu deset finalnih izvođača. Sa veoma retkim izuzecima, većina domaćih pevača i pevačica odlučila se ili za etno zvuk i modernizovane narodne nošnje, ili za poluelektronski zvuk prilagođeniji klubovima, i šašave futurističke kostime.

Prve su nastupile Betty Boop, energično kako to samo može neko čiji broj godina i dalje počinje cifrom jedan. Iako slatke i raspevane, devojčice pesmom "Kvar" nisu predstavile ništa originalnije nego prošle godine – pitki MTV "punkić".

Pevačice koje su prošle godine pratile Mariju Šerifović u Helsinkiju predstavile su se zaista ambiciozno planiranom, i izvedenom kompozicijom "Zavet", koja je u Sali i press centru izazvala prve aplauze. Pesmu, inače, potpisuje Vladimir Graić, autor Marijine "Molitve", koji je opet uspeo da napravi, ako ne pobedničku, veoma zapaženu numeru.

"Nadamo se pobedi, kao i svako ko se takmiči, jer smo i mi bile zaslužne za dovođenje Eurosonga u Beograd. Mislimo da bi Srbiji bila čast da je predstavlja pet fakultetski obrazovanih i talentovanih devojaka" rekle su za MONDO Beauty Queens.

Voditeljski parovi - Đorđe Maričić, Nina Radulović, Branislav Katić i Kristina Radenković dali su sve od sebe da šarmiraju publiku skečevima, plesom i pevanjem. Međutim, reklo bi se da su u polufinalu bili uspešniji, jer je pevanje još i moglo da prođe, ples je bio bačen u zapećak, a replike su delovale usiljeno i prazno.

Novosadski "agro reggae" bend Drum n Zez nagovestio nam je leto lakim notama "Dunava", šarenim majicama i kupaćim šorcevima. Marko Vulinović, bivši član boj benda Peti element, jedini je pesmom "Sada ili nikada" branio boje čistog festivalskog popa, nakon desetkovanja takmičara u polufinalnoj večeri.

Aleksa Jelić i Ana Štajdohar izazvali su ovacije etno pesmom "Beli jablan", kojoj se od početka predviđao visok plasman. Jedina srpska pobednica takmičenja "Idol", Cveta Majtanović, privukla je pažnju i stajlingom i dobro poznatim vokalom u pesmi "Iznad nas", urađenoj sa Studiom Alektik.

"Cveti ovo ne bi bila prva pobeda, a mi o pobedi još uvek nismo ni razmišljale" skromno su za MONDO izjavile devojke iz Alektika.

Zanimalo nas je – koliko je "municije" iz heftalice bilo potrebno za kartonske ikebane na njihovim glavama?

"Mnogo! Mislim da sam za sve njih utrošio oko 150 komada" rekao je frizer zadužen za stajling šestih izvođača.

Svoje kolege u VIP-u su podržavali Željko Joksimović, Tijana Milošević, Nataša Kojić, Čeda Čvorak, Ivan Gavrilović, misice, manekenke...

Joksimović se onda, za najveselijim stolom, prekrstio pred nastup svoje pulenke Jelene Tomašević, koja je sa Borom Dugićem izvela pesmu "Oro". Kao pravi strogi mentor, fiksirao je pogledom ekran na kojem je emitovan program iz Sale, mada se vidno oraspoložio kada se Jelena vratila, praćena aplauzima i skandiranjem.

Neo-etno sastav iz Pančeva, Ognjen i Prijatelji, uz veselu muzičku podršku, neumoljivo je edukovao publiku o konjugaciji glagola "čuti" u futuru. Velike pohvale zaslužuje preraspoređena postavka nekadašnjeg Mistake Mistake, sada Zoe Kida u Zemlji Gruva, za najsamouvereniji nastup, ali i dobru pesmu – "Čudesni svetovi". Bivši "mistejkovci" su bili i ekscentrično stilizovani, ali se mogao čuti pokoji zajedljivi komentar na sličnost glavne pevačice sa Gven Stefani na početku solo karijere. Falile su još samo "harajuku girls".

Poslednja je nastupila Lejla Hot, klasično obrazovana, talentovana i slatka muzičarka, koja ipak nije uspela dovoljno da zainteresuje publiku pesmom "Da si tu". Lejlu su zato bodrile dve devojčice u majicama sa ručno ispisanim imenom pevačice.

http://www.mtsmondo.com/slike/vesti/000/897/v89709p1.jpg

Zatim se celo veče oteglo u nedogled! Uz nekoliko revijalnih nastupa, dodeljene su nagrade u više kategorija nego ikada. Neke od kategorija zvučale su kao da su izmišljene na brzinu, a činilo se kao da se ista stvar dodeljuje većem broju ljudi. Beovizija, naravno, ne bi bila to što jeste, da nema i malog skandala.

Jelena Galonić iz grupe Zana, koju mnogi smatraju festivalskom sivom eminencijom, odbila je da prihvati nagradu za najbolji tekst za pesmu "U život kockam se". Očigledno revoltirana zbog izostalog plasmana u finale, Jelena je žiriju ironično poklonila nagradu rekavši da sigurno znaju šta da sa njom urade, a zatim napustila Salu.

Ani Stanić dodeljena je posebna nagrada kuće PGP RTS, Dejan Cukić proglašen je za "povratnika godine", Nataša Bekvalac je ponosna vlasnica najboljeg singla, Zdravko Čolić albuma, Aleksandra Radović balade... Željku Joksimoviću odato je priznanje za muzičku temu serije "Ono naše što nekad bejaše", nagrada "Duško Trifunović" otišla je u ruke rok veteranu Bori Čorbi, priznanje za najbolju zastupljenost u inostranstvu Bilji Krstić, a proglašena su čak dva najbolja koncerta u prošloj godini – Rolling Stones (Music Star production) i Džo Koker (Beogradska arena).

Za najbolji spot protekle godine proglašen je video "Život je ljut" pevačice, kompozitorke i bivše kolumnistkinje MONDA, Kristine Kovač.

"Ne čitamo se više na MONDU, ali uskoro ćete me gledati u novom spotu. Ista ekipa koja je radila "Kolena" uradiće spot i za pesmu 'Milica i ja', ali ne mogu da vam kažem kako će izgledati, jer još uvek ni sama ne znam" kroz osmeh je priznala Kristina, inače buduća mama.

Posebna priznanja pripala su prošlogodišnjoj pobednici Mariji Šerifović, koja je proglašena za pevačicu i zvezdu godine.

"Kako je lepo biti na ovoj bini, a ne takmičiti se" našalila se Marija i otpevala dve starije pesme, završivši, naravno, "Molitvom".

Iako je bilo jasno da će pobednik Beovizije biti samo jedan, i neki od učesnika pobrali su nagrade. Najbolji je aranžman "Zaveta", najbolji debitanti su Drum n Zez, a nagradu za najbolju interpretaciju odnele su, očekivano, Jelena Tomašević i Ivana Peters iz grupe Negative, dok su Aleksa i Ana imali najbolji scenski nastup.

Voditelji Maja Nikolić i Branislav Trifunović onda su otkrili prve pobednike večeri – Kristinu Radenković i Branislava Katića, koji će zajedno sa Joksimovićem i Jovanom Janković voditi Eurosong u Areni. Nina i Đorđe nisu dozvolili da ih poraz poremeti do kraja večeri.

Vratimo se muzici - iako se šuškalo da je "mrtva trka" između Alekse i Ane, Beauty Queens i Jelene, sve dileme su nestale kada su fotoreporteri pohrlili ka stolu za kojim se nalazila Tomaševićeva sa Joksimovićem i prijateljima.

Publika je putem SMS poruka dala Jeleni skoro 5.000 glasova više nego ostalima! Stručni žiri u sastavu Petar Janjatović (muzički novinar), Sloba Marković (kompozitor i aranžer) i Nena Kunijević (muzički urednik RTS) takođe je dao maksimalan broj poena pesmi "Oro".

Konačan plasman:

1. Jelena Tomašević - 'Oro'
2. Aleksa Jelić i Ana Štajdohar - 'Beli Jablan'
3. Beauty Queens - 'Zavet'
4. Betty Boop - 'Kvar'
5. Studio Alektik i Cveta Majtanović - 'Iznad nas'
6. Lejla Hot - 'Da si tu'
7. Marko Vulinović - 'Sada ili nikada'
8. Zoe Kida u Zemlji Gruva - 'Čudesni svetovi'
9. Drum'n'Zez - 'Dunav'
10. Ognjen i prijatelji - 'Čućemo, čućete'

Dok se za stolom Joksimovića slavilo, a Jelena pevala pobedničku pesmu, većina ostalih učesnika sportski je podnela poraz. Dok su se Ognjen i prijatelji šalili – "vodili smo do malopre", a pevačice padale jedna drugoj u zagrljaj, neki su ipak mrmljali sebi u bradu, i užurbano napuštali VIP.

Prenos Beovizije gledaoci su mogli da prate na Prvom kanalu RTS-a, a po prvi put i preko interneta.

(MONDO) (http://www.mtsmondo.com/entertainment/music/text.php?vest=89709)

Lola
03-11-2008, 16:58
A pojedinacna kosta oko 20 000 dindzi.
Samo onaj sa zestokim viskom novca (misko) i manjkom inteligencije (jugoslav) mogu dati tolke novce.

NE pojedinacne kostaju od 1500 do 5000.

alen_petrin
03-11-2008, 21:23
Nadam se da ce Jelena Tomasevic ostvariti pobedu i odbraniti titulu....hehe....koja koincidencija i Jlena je iz Kragujevca kao i Marija Serifovic......Napred Jelena :yes::triprsta:

IsAkOv_92_JF
03-11-2008, 21:40
pesma nie losa,mada mislim da cemo se lose kotirati na eurosongu ove godine,cini mi se da je ona pesma "Dragane"-ne znam kako se zove :D ,trebala da pobedi...

markotor
03-12-2008, 12:19
neka pobedi na Eurosongu najbolja pesma, a ne da se mi, Turci i Rusi takticki nadmudrujemo sa dijasporom

Стефке
03-12-2008, 14:47
evo ako zanima nekoga kako izgleda ona irska smejurija

Oh I come, from a nation
What knows how to write a song…
Oh Europe, where oh where did it all go wrong….?
COME ON!!!!!!
Irelande douze points

Drag acts and bad acts
and Terry Wogan’s wig
Mad acts and sad acts,
it was Johnny Logan’s gig

Shake your feathers and pop your beak
Shake em to the west and to the east
Wave euro hands and euro feet
Wiggle to the edge of the turkey beat
Irelande douze points

Do the funky beat D O E double B L E
Yeah Hello Abba, hello Bono,
hello Helsinki Ola Prague,
hello sailor, se la vie Alvida
sein Mama Mia, and god save the Queen
Bon joir Serbia, good day Austria
You know what I mean?

Shake your feathers and pop your beak
Shake em to the west and to the east
Wave euro hands and euro feet
Wiggle to the edge of the turkey beat
relande douze points Irelande douze points Irelande douze points (and fart!)
Irelande douze points Irelande douze points Irelande douze points
Do the funky beat COME ON!!

Give us another chance,
we’re sorry for riverdance
Sure Flately he’s a yank
And the Danube flows through France
Block voting, shock voting
Give your 12 today
You’re all invited to Dublin Ireland
And we’ll party the Shamrock way

Irelande douze points Irelande douze points Irelande douze points
Irelande douze points Irelande douze points
Do the funky beat COME ON!!
Irelande douze points Irelande douze points

Eastern Europe we love you
Do you like Irish stew?
Or goulash as it is to you?
Shake your feathers
Listen Bulgaria we love you
Belarus, Georgia, Montenegro,
Moldavia, Albania, Croatia,
Poland, Russia, Ukraine, Macedonia,
Love you Turkey
Hungary, Estonia, Slovakia, Armenia, Bosnia Herzegovina
And don’t forget the Swiss!

koje je ovo podsmevanje i moljenje da im se udele poeni...strasno
EDIT:bila je i maja serifovic kada je ova pesma izabrana i kad su je upitali za komentar ona je rekla da je prvo mislila da patka to peva :D

markotor
03-12-2008, 15:51
bas su pacenici, sta zelja za pobedom po svaku cenu cini od ljudi :slap:

gox
03-15-2008, 20:34
e,mamu im ****m ako i na eurovisionu budu forsirali bg kao na beoviziji,te beograde ovo,te beograde ono,beograd divan grad,tralala,kao da je marija predstavljala beograd a ne srbiju.

terry
03-15-2008, 20:42
e,mamu im ****m ako i na eurovisionu budu forsirali bg kao na beoviziji,te beograde ovo,te beograde ono,beograd divan grad,tralala,kao da je marija predstavljala beograd a ne srbiju.

U pravu si,a i pesma (koja ce nas predstavljati) cini mi se da je pobedila samo zato sto ju je napisao Zeljko Joksimovic!!
Iskreno trebalo je da nas predstavljaju one kraljice ili kako vec ili pesma od Alekse i Ane-beli jablane!!!

Ступи
03-15-2008, 21:12
xa xa xa debili ce sve da urade da bi pobedili

vidite estonce

http://www.youtube.com/watch?v=by8veVA59Tc

Mirdza
03-15-2008, 22:31
xa xa xa debili ce sve da urade da bi pobedili

vidite estonce

http://www.youtube.com/watch?v=by8veVA59Tc

sta pevaju ovi retardi?!?!?:slap:

markotor
03-17-2008, 12:24
pise danas u 24sata da hoce da prebace Evrovizuju u Svajcarsku

Рого.ЗВ
03-17-2008, 12:36
pise danas u 24sata da hoce da prebace Evrovizuju u Svajcarsku

oće :rolleyes:

Џони
04-08-2008, 20:28
Beograd će na finalu „Evrosonga“, 25. maja, ugostiti 20.000 homoseksualaca

Dan gej mladosti

Najavljeno je da će 20.000 predstavnika gej populacije doći u Beograd na finalno takmičenje „Evrosonga“, 25. maja. Organizatori kaĂ…Âľu da nemaju pojma o tome, a iz Otačastvenog pokreta „Obraz“ tvrde da će sprečiti sve pokušaje promocije „nastranih i izopačenih vrednosti“.
Srpski gej aktivisti spremaju Ă…Âľurke za svoje goste, a iz policije kaĂ…Âľu da su spremni da adekvatno obezbede celu manifestaciju izbora za „Pesmu Evrovizije“.
Izbor za najbolju evropsku pesmu redovno su pratili skandali sa seksualnim sklonostima učesnika, tako da se ova manifestacija vremenom etablirala kao događaj godine za gej populaciju u Evropi. Pobednik ovog takmičenja 1998. godine bila/o je transseksualac Dana International, 2003. godine nastupile su devojčice iz Rusije koje su se deklarisale kao lezbijke, a prošle godine su Dansku i Ukrajinu predstavljali transseksualci.
Domaći gej aktivista Predrag Azdejković kaĂ…Âľe da ovaj trend traje još od pobede „Abe“ sedamdesetih.
- Evrovizijska publika je mahom gej. Jako mnogo ljudi se spremalo da dođe, ali je zbog naše političke situacije dosta toga poremećeno, tako da ne znam koliko će ih zaista doći. Oni koji dođu u Beograd ostaće bar nedelju dana. Sigurno da ćemo organizovati mnogobrojna druĂ…Âľenja i Ă…Âľurke - kaĂ…Âľe Azdejković.
I da se desničarske organizacije na svoj način spremaju za „Evroviziju“, potvrdio nam je Mladen Obradović iz „Obraza“.
- Kao ni 2001. godine, nećemo dozvoliti promociju nakaznih i izopačenih vrednosti na ulicama Beograda, koji je pored Moskve, jedina evropska metropola u kojoj do sada nije bilo gej parade - kaĂ…Âľe Obradović, ali dodaje da ni njima ne pada na pamet da „idu po kućama i zaviruju u nečije krevete“.
Karte za finale „Evrovizije“ su odavno rasprodate i do njih se teško moĂ…Âľe doći i na crno. Finale će gledati 17.000 posetilaca, od čega je 2.000 ulaznica rezervisano za klub „Fanova Evrovizije“. Organizatori, međutim, kaĂ…Âľu da nemaju pojma o masovnom dolasku gejeva u Beograd za nekadašnji „Dan mladosti“.
- Mi ne organizujemo njihov dolazak, pa zato ne moĂ…Âľemo brinuti o njihovoj bezbednosti - izjavio je za „Alo!“ PR „Evrovizije“ Aleksandar Radoš.
Iz policije su nam rekli da su, „kad su velike manifestacije u pitanju, uvek spremni“, tako da su njihove ekipe pripremljene i za predstojeći veliki događaj.

Reakcija Queeria centra povodom teksta
Povodom teksta Dan gej mladosti objavljenom u dnevnom listu ALO od 7. aprila 2008. godine, Queeria – centar za promociju kulture nenasilja i ravnopravnosti iz Beograda izdaje sledeće saopštenje za javnost:
Ljubav na ulice, huligane u zatvore!
Queeria centar (Kvirija centar) najoštrije osuđuje izjavu Mladena Obradovića, predsednika nacionalističke organizacije Obraz u kojoj najavljuje nasilje nad pripadnicima gej populacije.
Naglašavamo da se izjavom: Kao ni 2001. godine, nećemo dozvoliti promociju nakaznih i izopačenih vrednosti na ulicama Beograda (...), Mladen Obradović ne ograđuje od nasilja koje se tada desilo već se javno izjašnjava kao učesnik u njemu i najavljuje novo nasilje. Kvirija centar i Komitet pravnika za ljudska prava (YUCOM) poslali su dopis policiji i javnom tuĂ…Âľilaštvu u kome se zahteva njihova reakcija povodom ove izjave.
Takođe osuđujemo neprofesionalnu izjavu PR Evrovizije Aleksandra Radoša, koji svojom izjavom eksplicitno odbija da pruĂ…Âľi bezbednost gostima Evrovizije, samo zato što su drugačije seksualne orijentacije.
Izjave Mladena Obradovića i Aleksandra Radoša su prosleđene zvaničnicima Evrovizije, kao i nacionalnim udruĂ…Âľenjima Fanova Evrovizije.
Podsećamo da su 2001. godine kada je organizovana prva Gej parada u Beogradu povređen veliki broj ljudi, a da je policija odbila da reaguje na nasilje sve dok sama nije bila napadnuta.
OdrĂ…Âľavanje Evrovizije će biti test za beogradsku policiju da li će ovoga puta uspeti da obezbedi red i mir na ulicama i smestiti huligane gde im je mesto.

Dopis Yucom-a i Queeria centra
OkruĂ…Âľnom javnom tuĂ…Âľilaštvu
OkruĂ…Âľnom javnom tuĂ…Âľiocu
Ministarstvu unutrašnjih poslova
Policijskoj upravi Beograda
Načelniku odeljenja za javni red i mir

Poštovani,

Skrećemo vam paĂ…Âľnju da je u dnevnom listu „Alo“, 7.4. 2008 godine na trećoj strani objavljen tekst pod inicijalima V.P: „Dan Gej mladosti 25. maja“, koji vam dostavljamo u prilogu, a koji povodom odrĂ…Âľavanja takmičenja „Evrosong“ koje će se 25. maja odrĂ…Âľati u Beogradu najavljuje masovni dolazak lica sa drugačijim seksualnim opredeljenjem u Beograd.

Reagujući na ovu najavu Mladen Obradović iz Otačastvenog pokreta „Obraz“ kaĂ…Âľe:

„Kao ni 2001. godine, nećemo dozvoliti promociju nakaznih i izopačenih vrednosti na ulicama Beograda, koji je pored Moskve, jedina evropska metropola u kojoj do sada nije bilo gej parade - kaĂ…Âľe Obradović, ali dodaje da ni njima ne pada na pamet da ,,idu po kucama i zaviruju u nečije krevete".

Iz navedene izjave jasno se vidi da je Mladen Obradović nedvosmisleno priznao da je sa „Obrazom“ direktno učestvovao u nasilnom prekidanju beogradske „Parade ponosa“ 2001 godine kada je veći broj učesnika parade zadobio teške telesne povrede a naneta je i znatna materijalna šteta i da i sada preti da će ponoviti istu vrstu nasilja, odnosno najavljuje da će „Obraz“ primenjivati nasilne metode prema posetiocima „Evrosonga“ koji će se 25. maja nalaziti u Beogradu, ukoliko pripadnici „Obraz-a“ ocene da su te osobe drugačijeg seksualnog opredeljenja. Ovom prilikom takođe Ă…Âľelimo da istaknemo da je „Obraz“ označen kao „klero-fašistička“ organizacija u izveštaju koji je decembra 2005. godine objavila Skupština Vojvodine a na osnovu podataka koje je dobila od MUP-a.

Zbog ove veoma opasne pretnje zahtevamo od vas da kao nadleĂ…Âľni organ reagujete u skladu sa Ustavom i zakonskim ovlašćenjima:

1. da sprečite izvršenje više krivičnih dela na čije izvršenje Mladen Obradović ovom prilikom poziva, kao i da

2. na osnovu priznanja koje je u ovom tekstu dao preduzmete zakonom predviđene radnje kako bi se utvrdila krivična odgovornost u nasilju koje je prilikom „Parade ponosa“ 2001. godine izvršeno.

U Beogradu, 7.4. 2008 godine

http://www.delije.net/forum/images/smiles/battered.gif Bice peglanja!!! http://www.delije.net/forum/images/smiles/battered.gif

(queeria.com)

Џони
04-14-2008, 10:53
Slovenačka pevačica uspešna i kao kreatorka intimnog veša

Seksi Rebeka na „Evroviziji“

http://www.blic.co.yu/_customfiles/Image/slike/2008/04_april/14/zabava/rebeka-v.jpg

Rebeka Dremelj, lepa slovenačka pevačica, s pesmom „Vrag naj vzame“ predstavljaće svoju zemlju na „Evroviziji“ od 20. do 24. maja u „Beogradskoj areni“. Rebeka se, osim pevanja, bavila manekenstvom, predstavljala Sloveniju na izboru za „Mis sveta“, a poslednjih godina veoma je uspešna i kao kreator izazovnog intimnog rublja „Rebeka’s dream“.

Rebeka je rođena 1980. godine u BreĂ…Âľicama. U svet modelinga je ušla veoma mlada, dok još, kako kaĂ…Âľe, nije imala dovoljno godina za neke ozbiljnije poslove.
.banner_text_link{text-align: right}.banner_text_link a{font-size: 12px;color: #ccc}.banner_text_link a span{font-size: 10px;}.banner_text_link a:hover{color: #666}- Iako sam u šou-biznis ušla kao manekenka, Ă…Âľelja da postanem pevačica je oduvek bila u meni. Zanimljivo je spomenuti da sam prvi put javno zapevala na konferenciji za novinare nakon što sam osvojila titulu mis Slovenije - rekla je Rebeka u intervjuu za Eurovision.tv i naglasila da nije očekivala da će stići do „Evrovizije“.

- Iskreno, nisam očekivala da ću pobediti na „Ema“ i da ću otići na „Evroviziju“. Bila sam iznenađena - priča Rebeka i priznaje da se dvoumila da li da pobedničku pesmu s kojom će se takmičiti na „Evroviziji“ peva na srpskom ili na slovenačkom jeziku.

- Razmišljala sam o tome da „Vrag naj vzame“ na „Evroviziji“ otpevam na srpskom jeziku. Ne bi mi bilo teško jer je sličan mom i hrvatskom jeziku. Ipak, odlučila sam da je najbolje da to učinim na slovenačkom. Osim toga, nedavno je snimljena i engleska verzija pesme pod nazivom „Heavy Weather“ - priča Rebeka Dremelj, koja je osim u svetu pevanja i modelinga uspešna i u kreiranju izazovnog intimnog rublja.

- Interesuje me mnogo stvari. Volela bih da se oprobam kao glumica i na filmu i u pozorištu. Osim toga, uspešno se bavim kreiranjem intimnog rublja - kaĂ…Âľe Rebeka.
Zanimljivo je spomenuti i to da se na fotografijama koje su napravljene za katalog za „Rebeka’s dream“ nalazi upravo lepa slovenačka pevačica koja pozira u izazovnim pozama.

Osim impresivne pevačke i manekenske karijere, Rebeka Dremelj se pomalo bavi i glumom. Iza sebe ima i sporednu ulogu u filmu „Na svoji vesni“, a pojavljivala se i popularnoj seriji „Naša mala klinika“ koja se prikazuje na TV B92. Ova lepotica se takođe iskazala i kao dobra plesačica.

Pobeda u foto-finišu
Mlada pevačica je prošle godine na slovenačkom izboru za predstavnika na „Evroviziji“ bila druga, a ove je trijumfovala u foto-finišu. Naime, kada su na kraju prebrojani glasovi, ispostavilo se da je Rebeka osvojila 56.823 glasa, samo 395 glasova više od drugoplasirane grupe „Skupina Langa“.

http://www.blic.co.yu/_customfiles/Image/slike/2008/04_april/14/zabava/rebeka-g1.jpg

http://www.blic.co.yu/_customfiles/Image/slike/2008/04_april/14/zabava/rebeka-g3.jpg

http://www.blic.co.yu/_customfiles/Image/slike/2008/04_april/14/zabava/rebeka-g2.jpg

http://www.blic.co.yu/_customfiles/Image/slike/2008/04_april/14/zabava/rebeka-g5.jpg

(BLIC)

Dedza
04-15-2008, 00:44
Ja navijam da juzno africka republika pobedi:tt2:

Shollym
04-16-2008, 15:45
Da se ja pitam ukinuo bi taj eurosong, jer je odavno postao pozornica na kojoj se reklamiraju sve svrste nemoralnih vrednosti od gejeva, pa sad i satanista, tekstova pesama tipa teletabisi i kompanija, a Serifovicka jes da je nasa al nije dzabe pobedila. Dala je najjacu reklamu pederima i oni su je najvise i podrzali u Finskoj.

DJFazzio
04-18-2008, 21:41

Ja imam dve ulaznice, pa posto ne mogu da idem rado bih ih prodala. mtina25@hotmail.com

Рого.ЗВ
05-10-2008, 22:12
http://www.mtsmondo.com/slike/vesti/000/967/v96747p0.jpg
Učesnici Eurosonga stigli u Beograd
Subota, 10. maj 2008. 15:30

Prvi predstavnici zemalja učesnika Eurosonga stigli su u Beograd, a tokom sutrašnjeg dana očekuje se dolazak svih učesnika predstojeće muzičke smotre.

U prepodnevnim satima stigle su ekipe učesnika iz San Marina, Belgije, Izraela, Slovenije, Moldavije i Crne Gore, a za večeras je najavljen dolazak predstavnika iz Češke, Norveške, Azerbejdžana i Estonije.

Jedina zemlja čije je pokavljivanje neizvesno je Makedonija. Njihova ovogodišnja predstavnica na Eurosongu Tamara Todevska, nedavno je izjavila da "definitivno ne dolazi u Beograd ukoliko u narednih nekoliko dana makedonska televizija ne obezbedi novac za boravak ekipe u srpskoj prestonici".

U intervjuu za "Press", mlađa sestra Tijane Dapčević rekla je da je razočarana odnosom makedonskih zvaničnika prema njoj i njenim saradnicima.

"I dalje se naporno spremamo i imamo po dve vokalne i koreografske probe svakog dana, ali smo razočarani jer nemamo novac koji bi nam pokrio sve troškove. Nemamo novca ni da platimo već poručenu garderobu za nastup, ali ni za običan reklamni materijal".

Pres menadžer takmičenja Aleksandar Radoš, najavio je da će svi učesnici Eurosonga u prestonicu Srbije će stići najkasnije do nedelje, 11. maja, a nadamo se da ćemo do tada u Beogradu dočekati i predstavnike Makedonije.

Očekuje se da do 19. maja, dan uoči početka takmičarskog dela muzičke smotre, doputuju i akreditovani novinari i fanovi iz zemalja učesnica Eurosonga.

(Tanjug/MONDO)

markotor
05-17-2008, 08:10
Koji je k... ovim ljudima da dolaze 20 dana pre takmicenja, bas su besposlichari.
Na finale LS klubovi idu dva dana pred utakmicu a ovi pevaci stvarno nemaju pametnija posla nego ovde da lade jaja

Djacic
05-17-2008, 11:55
pa imaju milion proba pred glavno vece,zato dolaze ranije...

Ступи
05-17-2008, 15:05
http://img217.imageshack.us/img217/3223/v97402p0je6.jpg (http://imageshack.us)

Nole otvara Eurosong!

Novak Đoković, bez premca najpopularniji Srbin na svetu, biće specijalni gost Eurosonga, piše "Sportski Ă…Âľurnal".

Nole će pravo iz Hamburga doputovati u Beograd, gde će u utorak, na prvoj polufinalnoj večeri, svečano otvoriti ovu manifestaciju.

Organizatori su Ă…Âľeleli da šampion Australijan opena bude zvezda finala, ali to nije bilo moguće jer dan kasnije počinje Rolan Garos. Ovako, Nole će u utorak otvoriti spektakl u Areni, u četvrtak će proslaviti 21. rođendan, a onda – pravac najznačajniji svetski turnir na šljaci na kojem će, nadamo se, nastaviti seriju uspeha započetu u Rimu i nastavljenu u Hamburgu.

Kako Nole vaĂ…Âľi za pravog šou-majstora, nema sumnje da će publika uĂ…Âľivati. Brojnim imitacijema najvećih asova belog sporta, ali i impresivnim gostovanjima u najgledanijim TV emisijama u Americi, Novak Đoković se već dokazao kao zabavlječ bez premca u sportskom svetu, pa će gledaocima Eurosonga sigurno biti servirano i neko iznenađenje u Noletovoj reĂ…Âľiji.

(MONDO)

hule
05-17-2008, 15:09
Beograd će na finalu „Evrosonga“, 25. maja, ugostiti 20.000 homoseksualaca

:wtf:

Јадна вам мајка http://forum.burek.co.yu/Smileys/default/icon_boxing.gif http://forum.burek.co.yu/Smileys/default/icon_boxing.gif http://forum.burek.co.yu/Smileys/default/icon_boxing.gif

zlaxy
05-17-2008, 15:16
gej je ok :slap:

maremas
05-20-2008, 14:49
Ja za nju navijam :rockon: pored nase Jelene :cool2:
Ukraine Ani Lorak - Shady Lady
DHaLr6qTqPw

Ruud
05-20-2008, 14:55
i ja za nju navijam

Deki
05-20-2008, 23:16
Grcka :ave:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/9/90/Kalomira_SohoFM_01d_r.jpg/220px-Kalomira_SohoFM_01d_r.jpghttp://www.omogenia.com/photopost/data/500/6100_1706-med.jpg

Џони
05-20-2008, 23:18
Meni najbolje pesme za sada Grcka i Slovenija. I obe su :ave:

Slovenka nije prosla :crying:

customiZer
05-20-2008, 23:19
Sramota da Slovenija nije prosla!!

MetallicA
05-20-2008, 23:24

Da a imala je devojka solidnu pesmu a ovi hmm....ma trebala je proci...jbg::S:::S:

john doe
05-20-2008, 23:26
slazem se.
citiracu samog sebe:

Evrovizija je tesko sr**je od takmicenja...pesme su lose,a neke od njih su prava sprdnja...bodovanje nema veze sa "kvalitetom" pesama,vec sa politickim odnosima ili brojem gasterbajtera u nekoj zemlji...ipak gledacu i navijacu za Srbiju:yes:

RamaPFC
05-21-2008, 00:15
Finska... :slap:
Bosna... :slap:

NEVEROVATNO

_Dante_
05-21-2008, 00:32
Prvih 10 u finalu Eurosonga

http://www.mtsmondo.com/slike/vesti/000/977/v97734p0.jpg

Prvih deset učesnika Eurosonga, cikom i vriskom, proslavilo je u bekstejdžu beogradske Arene prolazak u finale najveće evropske muzičke manifestacije.

U subotu ćemo ponovo slušati i gledati: Grčku (ima jednu pobedu u dosadašnjim takmičenjima za Pesmu Evrovizije), Rumuniju, BiH , Finsku, Rusiju, Izrael, debitanta Azerbejdžan, Jermeniju, Poljsku i Norvešku.

Drugo polufinale je u četvrtak. Takmiče se: Island, Švedska, Turska, Ukrajina, Albanija, Švajcarska, Češka, Belorusija, Letonija, Hrvatska, Bugarska, Danska, Gruzija, Mađarska, Malta, Kipar, Makedonija i Portugal.

U finalu su već: Velika Britanija, Nemačka, Francuska, Španija i domaćin Srbija.

Početak Eurosonga bio je spektakularan. Dečji hor "Kolibri" otpevao je himnu o Beogradu (Beograde, Beograde), praćen, tehnički sjajno urađenim obrisima glavnog grada Srbije, a potom su na gigantsku binu izašli trubači Bobana Salijevića, koji su na svoj način izveli nekoliko velikih evrovizijskih hitova, paleći masu (kojoj ionako nije trebalo mnogo).

Jovana Janković (izgledala sjajno u crnoj haljini) i Željko Joksimović, domaćini Pesme Evrovizije, najavili su potom učešće 19 izvođača u prvoj polufinalnoj večeri.

Prvo polufinalno veče otvorio je crnogorski pevač Stefan Filipović, a potom je redom pevalo još 18 predstavnika zemalja učesnica prve polufinalne večeri.

Estoniji, Moldaviji, San Marinu i Azerbejdžanu ovo je prvo učešće na Pesmi Evrovizije. Pevali su i predstavnici Belgije, Slovenije, Norveške, Poljske, Irske, Andore, Jermenije, Holandije, Finske, BiH, Rusije, Grčke i Rumunije.

Početak glasanja označio je najbolji srpski teniser svih vremena, Novak Đoković. Obučen u lister odelo, Novak je proćaskao sa Jovanom i Željkom, otpevao refren beogradske himne: "Beograde, Beograde, na ušću dveju reka, ispod Avale...", a onda je u publiku hitnuo ogromnu tenisku loptu, čime je označen početak glasanja.

Prvo polufinalno veče nije donelo neka iznenađenja. Očekivalo se da crnogorski predstavnik ne prođe u finale (tako je bar bilo na kladionicama), Sloveniji takođe nisu davane prevelike šanse, a krah je doživeo i predstavnik Irske - lutka u obliku ćurana, čija pesma zvuči kao neki srpski turbo-folk.

Finska je ponovo na Pesmi Evrovizije imala hevi-metal zvuk i ponovo je uspela da uđe u finale. Izgleda da u nekim delovima Evrope hevi-metal nije izumro. Grčka, odnosno pevačica Kalomira i Rusija, odnosno Dima Bilan, proglašeni su za favorite završne večeri i njihov plasman u finale svakako je bio očekivan.

POGLEDAJTE FOTO-GALERIJU IZVOĐAČA PRVE POLUFINALNE VEČERI (http://www.mtsmondo.com/gallery/index.php?id=1544)

Ekipa izveštača MONDA, naravno, nalazi se na pravom mestu i očekujte "brdo" zanimljviih informacija iz i oko Arene.

(MONDO)

stefanACM
05-21-2008, 01:10
Rebeka je kraljica :surrender:

ПЛЕЈБоЈ
05-21-2008, 02:54
ne mogu da verujem da IRSKA nije prosla :slap:

FXGT
05-21-2008, 08:06
A grkinja nosi nesto ispod ali je to grcka stvar :D

Jako mi se svidja izvodjenje debitanata Azerbejdzana

zakzizu
05-21-2008, 08:10

grkinja je zlo zla, kakva riba

Data
05-21-2008, 08:39
a tek slovenka,teta je bas dobra,kaj joj fali,ma dobra je sva

zakzizu
05-21-2008, 09:12
a tek slovenka,teta je bas dobra,kaj joj fali,ma dobra je sva
pa sad teta, mislim da ima 29 god

Eric Draven
05-21-2008, 09:15
Jao pa sto nisu prosli oni imbecili iz estonije.:slap:

stefanACM
05-21-2008, 11:01

Ja i DEKI imamo sve podatke o grkinji nama se moĂ…Âľeš obratiti :yes::yes:

Djuka
05-21-2008, 12:06
ali bina je kidanje :ave:

ПЛЕЈБоЈ
05-21-2008, 12:46
ali bina je kidanje :ave:

i bina i ona Poljakinja !!!!! :cool2:

stefanACM
05-21-2008, 12:55
i bina i ona Poljakinja !!!!! :cool2:

scena i Rebeka :yes:

markotor
05-21-2008, 14:07
Evrovizija=gay parada, nju samo mi ozbiljno shvatamo, ostali salju pevace amatere i gomilu ludaka

ПЛЕЈБоЈ
05-21-2008, 17:20
Evrovizija=gay parada, nju samo mi ozbiljno shvatamo, ostali salju pevace amatere i gomilu ludaka

pa pazi ovi koji je organizuju kod nas uzece bruka lovu a to za amatere nije tacno...to sto ni ja ni ti ne slusamo taj zanr muzike to ne znaci da je amterski...procesljaj malo eurosong proteklih godina pa vidi ko je sve bio...kladim se da ces prepoznati mnogo imena.

Pozdrav

Šilja
05-21-2008, 19:41
Jermenka i Grkinja su...:drool::drool:
Estonci su debili,Curka je super,Finci onak....Izrael je dobar,Bosna isto onako.Rus mi nije nesto,iako su ga svi proglasili za favorita

Ступи
05-21-2008, 20:49
Estonci su debili,Curka je super,Finci onak....Izrael je dobar,Bosna isto onako.Rus mi nije nesto,iako su ga svi proglasili za favorita

evo ti estonci (mada je ovo bolje za crazy videos :rofl::rofl:

by8veVA59Tc

i ako su ovo finci

M1nzvDYycUw

bosanci

EJekvU3lLhI

i evo favorita

bawnwSYOCFU

Dedza
05-22-2008, 00:40
A kad nastupaju Juzno afrikanci u polu finalu?

customiZer
05-22-2008, 00:56
sutra, oni nastupaju 73., odmah posle Kine,koja je osvojila Amerosong, mislmi da su prije Australije (oni su bili 3. na afrosongu) :yes:

BrYaNt
05-22-2008, 01:00
sutra, oni nastupaju 73., odmah posle Kine,koja je osvojila Amerosong, mislmi da su prije Australije (oni su bili 3. na afrosongu) :yes:

samo mislim da si pogresio za australiju,ona je bila 4. na konfosongu.to je kad konf plati ljudima da mu sviraju.

Dedza
05-22-2008, 01:05
Hvala zile,hvala brajant

neron_19
05-22-2008, 23:02
opet ima drzava koje nisu prosle,a bolje su od drzava koje su prosle

DezurnaBudala
05-22-2008, 23:06
najbolji je bre onaj bosanac :rofl:

a jeste videli kakva je ona svedjanka da bog da je grom spalio

BrYaNt
05-22-2008, 23:13
ja i dalje nisam gledao evroviziju! ni prvo ni drugo a verovatno necu ni trece vece.kakva je ?

Бишке
05-22-2008, 23:23
Sve je to politicki namontirano!:XD:

manutd85
05-23-2008, 00:29
Najbolja pesma ovoga festivala i nije prosla...iskreno mozda nije za ovaj festival ali je pesma VRH....Vec je veliki hit na radio stanicama

yVF_x6euKUE

Џони
05-23-2008, 00:52
Po meni ubedljivo najbolja pesma, a nije prosla :crying:
Rebeka :ave: :ave: :ave:

CSU4Xc_QrTM

Svidja mi se i Svedska pesma

fHPitcikvv0

I naravno Kalomira :ave:

ZSF12QndMrg

BrYaNt
05-23-2008, 12:25
Skinuo sam celu Evroviziju.Najbolja je po meni Rusija.

Ступи
05-23-2008, 12:26
ma vidite estonce pa recite nesto

markotor
05-23-2008, 12:40
zemlje sa najvecom dijasporom (Turska, Rusija, Grcka i Srbija) sigurno ulaze u prvih pet

King Edvard
05-23-2008, 15:37

Ej mozes da mi das sajt gde ima sve da skinem?

Trile
05-23-2008, 15:49
Mozda moze ali trazi na pm,piraterija je strogo zabranjena;)

King Edvard
05-23-2008, 15:51
Ma ok nije problem neka mi posalje na PM...

gajich
05-23-2008, 21:58
E posalji i meni link za evroviziju na PM

BrYaNt
05-23-2008, 23:10
Proverite obojica PM.;)
Takodje i Evil i Dax_032 dobili ste linkove.

Џони
05-24-2008, 17:00
Ja ne mogu da verujem kakvi su komplexi ovi hrvati. Znaci smesni su :single ****:

Crna strana Eurosonga: Huligani pretukli Poljake, Hrvatu vikali "Ustaso!"

DA NA beogradskom Eurosongu nije sve tako bajno kao što se organizatori trude prikazati, svjedoči i priča objavljena na stranici Udruge oboĂ…Âľavatelja Eurosonga - Eurofest Hrvatska.

Iako srpski mediji o tome nisu riječju izvijestili, hrvatski oboĂ…Âľavatelj Eurosonga i novinar Eurofesta Hrvatska, Goran Palašti, navodi kako je u noći s četvrtka na petak, oko 3 sata, u središtu Beograda, ispred Eurocafea, grupa lokalnih huligana napala dvojicu poljskih eurovizijskih fanova, koji su potom sa lakšim tjelesnim ozljedama završili u bolnici.

"Poljaci su sjedili u pečenjari sa dvije prijateljice kada su im, ničim izazvani, prišli huligani te ih počeli tući vidjevši eurovizijske akreditacije. Nakon toga, sljedeća neugodnost u taksiju. Čuvši kako dolaze iz Poljske, vozač je zaključao sva vrata te se počeo derati na njih kako se usuđuju doći u Srbiju nakon što su priznali Kosovo", tvrdi Palašti.

Navodi i kako je organizator beogradskog Eurosonga - RTS, "zgroĂ…Âľen ovim događajima te je poljskim fanovima odlučio kao odštetu platiti boravak u hotelu Continental".

Beograd kao arena za rješavanje međunarodnih političkih sporova

U četvrtak navečer su se ispred Beogradske arene potukli i Grci i Makedonci. Spor dviju drĂ…Âľava oko imena, pokušali su riješiti šakama. Iako su huligani tjednima najavljivali ovakve okršaje, do četvrtka navečer nije bilo nikakvih incidenata.
Palašti navodi kako se u Euroclubu dogodio još jedan "međunarodni incident".

Finac, koji je pod utjecajem alkohola pao niz stepenice i slomio ruku, počeo je izazivati Srbe, u što su se umiješali Slovenci, koji nisu dopuštali provokacije, a sve je završilo intervencijom policije.

"Meni, kao Hrvatu, u četvrtak navečer su se također dogodile dvije neugodnosti. Prvo me djelatnik u Areni nije htio posluĂ…Âľiti kada je vidio hrvatsku zastavu, a nakon toga, u Euroclubu, dvojica (neakreditiranih) Srba pokušala su me isprovocirati povicima `Ustašo, ustašo!`", navodi Palašti.

"Za neugodnosti sam već primio nebrojene isprike od organizatora koji inzistiraju i na prozivanju dotičnih osoba kako bi snosili posljedice. Osobno osjećam obavezu naglasiti i kako smo mi iz Hrvatske ovdje primljeni izrazito pozitivno te kako tri primitivca neće zasjeniti gostoprimstvo svih ostalih. Nadam se kako će preostale dvije večeri proći bez incidenata, te kako iz Beograda nećemo otići sa negativnim uspomenama", dodaje.

(index.hr)

Џони
05-24-2008, 17:35
Spanska emisija :single ****: :single ****: :single ****:

Qk9SxRdITZA

zlaxy
05-24-2008, 22:00
kakva pedersko indijanska manifestacija u nasem gradu :(

Šilja
05-24-2008, 22:27
Jel ima neko slike od ove ukrajinke????

Џони
05-24-2008, 23:10
Sad kad Brega opali Kalašnjikov ima sve da pršti.

ПЛЕЈБоЈ
05-24-2008, 23:12
al je predobra ona Poljakinja

Deki
05-24-2008, 23:13
Sad kad Brega opali Kalašnjikov ima sve da pršti.

evo ga :yes:

al je predobra ona Poljakinja

Mislis Amerikanka :rofl:

Uro$
05-24-2008, 23:23
http://img137.imageshack.us/img137/5303/59851z5ksgdeg8.th.jpg (http://img137.imageshack.us/my.php?image=59851z5ksgdeg8.jpg)
http://img397.imageshack.us/img397/7497/anilorak2qv5.th.jpg (http://img397.imageshack.us/my.php?image=anilorak2qv5.jpg)
http://img79.imageshack.us/img79/3350/picture1yt1.th.png (http://img79.imageshack.us/my.php?image=picture1yt1.png)

Laki
05-24-2008, 23:41
Znaci dao nam stole samo 7 bodova ? :surrender:

Mirdza
05-24-2008, 23:52
kakve su budale ova dva nasa komentatora.......

BrYaNt
05-24-2008, 23:53
A od Egipta nismo dobili nista.Pu bre mamu im j*bem.

BrYaNt
05-25-2008, 00:06
:rusia:Cestitke Rusima na POBEDI!!!:triprsta:

Џони
05-25-2008, 00:09
Meni se bas nesto i ne svidja pesma, mnogo bolja Grcka.

A i ovo glasanje, znaci burazer i ja gledamo, i skoro sve smo pogodili ko kome daje 8, 10 i 12 poena.

Znaci ja sam se zaljubio u ovu Kalomiru. Znaci kakva je...

_Dante_
05-25-2008, 00:14
E kako se nesto zbunila ona iz Crne Gore, inace Rusija nije losa mada je po meni isto dobra Turska i Jermenija...
A Slovenija braco srbi!:triprsta:

Mikri
05-25-2008, 00:17
Evo formule za dugotrajnu pobedu nase zemlje...
Ona glasi ovako:

Odvoje se: Kosovo,Vojvodina,Sandzak,Novi Beograd,Zeleznik,Lipovica,Marinkova Bara,Sumadija,Centralna Srbija + glasovi (Crna Gora,Bosna,Hrvatska,Odvojena Rep.Srpska,Makedonija = 168 bodova (Y)

BrYaNt
05-25-2008, 00:18
Meni se bas nesto i ne svidja pesma, mnogo bolja Grcka.

A i ovo glasanje, znaci burazer i ja gledamo, i skoro sve smo pogodili ko kome daje 8, 10 i 12 poena.

Znaci ja sam se zaljubio u ovu Kalomiru. Znaci kakva je...

pa da glasanje je glupo,sve je to politicki .svako moze da pogodi ko kome daje.nas ima najvise u okolnim zemljama i u svajcarskoj i svedskoj znaci od njih dobijamo najvise od ostalih nista ili malo.Evroviziju dobijaju zemlje sa velikom dijasporom.

BrYaNt
05-25-2008, 00:19
Evo formule za dugotrajnu pobedu nase zemlje...
Ona glasi ovako:

Odvoje se: Kosovo,Vojvodina,Sandzak,Novi Beograd,Zeleznik,Lipovica,Marinkova Bara,Sumadija,Centralna Srbija + glasovi (Crna Gora,Bosna,Hrvatska,Odvojena Rep.Srpska,Makedonija = 168 bodova (Y)

a sta bi ostalo od nase zemlje onda i za kog bi ustvari svi ovi glasali.

RamaPFC
05-25-2008, 00:20
pa da glasanje je glupo,sve je to politicki .svako moze da pogodi ko kome daje.nas ima najvise u okolnim zemljama i u svajcarskoj i svedskoj znaci od njih dobijamo najvise od ostalih nista ili malo.Evroviziju dobijaju zemlje sa velikom dijasporom.

Pa zar nisi shvatio da je glasanje glupost posle Finske? :sweatdrop:

Mikri
05-25-2008, 00:23
a sta bi ostalo od nase zemlje onda i za kog bi ustvari svi ovi glasali.

ostala bi samo Sremcica,sa okolnim naseljima!

_Dante_
05-25-2008, 00:35
A najjaci je ovaj komentator sa TV Espagna ako ko ima taj kanal (na kablovskoj), kako se lik *****ava, dodje neka fina voditeljka a on "o srce kako bih te..." kralj:rofl:
a i ovi sa RTS nisu nista bolji "kad bi nam dali toliko glasova koliko nas hvale..."

srbijanac
05-25-2008, 00:37
Znaci Ruska pesma je strasno losa,stvarno je sramota sto su pobedili...Mislim da smo mogli dosta bolje da prodjemo makar neko 3-4 mesto,ovo sesto me sramota i da kazem :(..Ali dobro kad pogledas kako su nase okolno zemlje relativno slabo prosle,stice se utisak da nas ljudi vole :D

Mirdza
05-25-2008, 00:45
razocarao sam se kada sam video da Kalomira nije pobedila......:crying:

RamaPFC
05-25-2008, 00:57
J*bes Evroviziju kad 90% peva Engleski...

stefanACM
05-25-2008, 01:13
Bravo Rusija
bravo Srbija :triprsta::triprsta::triprsta:

Dedza
05-25-2008, 01:18
Po meni je pesma iz Juzne Afrike trebalo da pobedi.

Laki
05-25-2008, 01:35
Takmicenje se zavrsilo kao i sto ste sami videli..a znam da je malo ko pratio sto je i normalno...
Pobednicima sve najbolje...a nama ostaje da zalimo sto Juzna Afrika nije pobedila :yes:
Lock