PDA

View Full Version : BSC Chant Relink Tool by Inas

skicha
02-17-2008, 20:58
Inas je zavrsio ovaj alat.
Ovdje je tutorial kako ga koristiti :
Prvo exportujete unnamed_25.bin iz cv_1.img
I otvorite AFS Explorer , idite na View i odaberite Zlib Manager
Promjenite Length na 16
Kliknite na load sekciju iz fajla.
Izaberite unnamed_25.bin
Sada kliknite na ZLIB i onda kliknite na Unpack , snimite file ovako - unnamed_25.hex , nemojte zatvoriti ZLIB Manager
Otvorite ovaj fajl sa ovim alatom:
Izaberite Tim i selectujte novi slot za taj tim. Klick "OK"
Idite nazad u zlib manager , kliknite na ZLIB i sada kliknite na compress ,
Sada izaberite unnamed_25.hex (fajl koji vi imate editovan sa inasovim alatom)
Kliknite na Save sections to file , snimite fajl ovako - unnamed_25.bin ,
importujte i vratite to u cv_1.img...

DOWNLOAD (http://www.bosniansc.com/index.php?option=com_remository&Itemid=28&func=fileinfo&id=28)

Credits: Ariel, POP1806, Skicha, ninuzzu, FCH, DonCerveza

pop1806
02-19-2008, 08:48
Ja sam pomocu njega nastelovao navijanje Partizana za MSL adanas cu Srbije i Crvene Zvezde.
Odlican program samo se treba pridrzavati upustava i sve ce biti OK.

masne
02-19-2008, 09:03
Svaka cast inasu za alat,kao i svima koji su mu pomogli!jel bi sad trebalo da moze navijanje da se napravi za sve,ili bar vecinu timova?

Data
02-19-2008, 09:26
ja imam problem,molim vas za pomoc.ja idem na nk dinamo zagreb,i kad izaberem neki novi slot,onda mi izbacuje error,jel zna neko u cem je problem?????

milanpes
02-19-2008, 13:07
odlican alat

nemanja1982
02-19-2008, 14:41
Ja sam pomocu njega nastelovao navijanje Partizana za MSL adanas cu Srbije i Crvene Zvezde.
Odlican program samo se treba pridrzavati upustava i sve ce biti OK.

Ajde kad zavrsis postavi za download :drool:

EDIT : Ne treba. Izvalio sam :rofl:

Data
02-19-2008, 14:56
DAJTE MI molim vas pomozite,nece mi promjenit slot kad odem na nk dinamo zagreb,kaze mi neki error file/path tak nesto,molim vas pomozite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

froginho
02-19-2008, 15:20
DAJTE MI molim vas pomozite,nece mi promjenit slot kad odem na nk dinamo zagreb,kaze mi neki error file/path tak nesto,molim vas pomozite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ako si sve napravio prema uputstvima neznam kaj te muci , vidio sam da jedan covjek ima isti problem pa je Inas reko da proba sa unnamed_7 , probaj i ti ako nejde cekaj da neko relinka sve slotove pa nek ti postavi

alen_petrin
02-19-2008, 15:48
Program je VRH svaka cast momci :ave::ave::ave: :clap2: :clap2: :clap2:

Data
02-19-2008, 15:57
sad je sve ok,al hebemu,sad me afs explorer hebe,sve lijepo napravim i kad hocu stisnut compress,onda mi se sam zgasi,pa moram ponovo ispocetka

froginho
02-19-2008, 16:37
pa uninstal - instal afs 3.7.

pedjaraca
02-23-2008, 00:51
Bravo, svaka cast za ovaj program, ovo se dugo cekalo sada napokon mogu da se razdvoje navijanja.

cashier77
05-28-2008, 22:27
Ja sam sve radio po upustvu i uspijelo mi osim sto ne mogu da ubacim navijace koje imam ja u adx formatu. Evo sta mi izbaci kad probam preko ASF explorera:
There is no room for this file!
Do you want to set a new reserved space for this file?
Ako neko znqa u cemu je caka, neka javi, jer mislim da se nesto treba smanjivati , da li velicina fajla ili..., molim HELP!

froginho
05-29-2008, 15:44
Ja sam sve radio po upustvu i uspijelo mi osim sto ne mogu da ubacim navijace koje imam ja u adx formatu. Evo sta mi izbaci kad probam preko ASF explorera:
There is no room for this file!
Do you want to set a new reserved space for this file?
Ako neko znqa u cemu je caka, neka javi, jer mislim da se nesto treba smanjivati , da li velicina fajla ili..., molim HELP!

pa ubacuj preko ggs-a ak nemas kitserver

predraggissimo
06-20-2008, 23:01
aj neko ljubazan da okaci ovo za download ovaj gore link ne radi.hvala

froginho
06-21-2008, 06:56
aj neko ljubazan da okaci ovo za download ovaj gore link ne radi.hvala

evo izvoli : http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=19215