PDA

View Full Version : pro evo 2k8 by nydza

nydza986
12-10-2007, 23:13
swBkCdfxaKc

-svi komentari su dobrodoshli-

-izvinjavam se zbog losheg kvaliteta(zbog toga sam golove davao iz vishe uglova(klip koji je manji od 4 min zauzima 820mb, kompresovan uz "ochuvanje" 95% kvaliteta, i dobijem ovo... aaaa, what the ****: :D:)) -

-editing: mrzelo me : :D: ::D:-

-golovi... valda ce vam se svideti, ulivaju nadu ::D: ::D: ::D: ...-

-i za kraj citat radovana III "ma shta i ja se*em!" enjoy!!-

maremas
12-10-2007, 23:34
Lepi golovi, pogotovo onaj solo prodor sa zavrsnicom hidden lobom!

Ra1deN
12-10-2007, 23:37
Bravo covece,odlicni golovi...Jbt prijavi se za najgol takmicenje na nekom sajtu.Ono je dobro-NE TREBA NAM DOBRA GRAFIKA POTREBAN JE SAMO OSECAJ.I kad imas ovakve golove steta je ne uraditi dobar edit.

nydza986
12-11-2007, 01:14
momci hvala na komentarima, a shto se tiche naj-gola itd...ne znam...meni je najbitnije da se skupi drushtvo i da se przi pes...

DezurnaBudala
12-11-2007, 11:31
Dobri su golovi neki su me fascinirali samo sto ja ne volim bas one makazice iskosa(ne znam ni kako se to zove:D ) jer smatram da fudbaler u pravom zivotu nikada nece tako odreagovati ali to ne umanjuje vrednost golova. Al dobar je onaj petom sa eto'om(kako ga izrimovah :) ) i neki voleji. Sve u svemu, od mene devetka i 3/4 za ovu kompilaciju:D

P.S. Kako se sutaju makazice? Jel to kao kod vecine suteva zavisi od situacije ili ima jos neko dugme?

spicvajz
12-11-2007, 13:25
pritisni dva puta r1 da ustopa loptu na prsa i ako je okrenut ledima golu 90% suta skarice da ne zaboravim kad sutas drzi strelicu suprotno od gola

sto se tice kompilacije ona je odlicna 4.5 ocjena

srdjanNS
12-11-2007, 14:00
Odlicni golovi svaka cast!!!

pito
12-11-2007, 17:21
sve pohvale. bas fino urańĎeno. golovi su strava. sto se tice ocjene od 1 do 10 dajem 11.

nydza986
12-11-2007, 19:27
Dobri su golovi neki su me fascinirali samo sto ja ne volim bas one makazice iskosa(ne znam ni kako se to zove:D ) jer smatram da fudbaler u pravom zivotu nikada nece tako odreagovati ali to ne umanjuje vrednost golova. Al dobar je onaj petom sa eto'om(kako ga izrimovah :) ) i neki voleji. Sve u svemu, od mene devetka i 3/4 za ovu kompilaciju:D

P.S. Kako se sutaju makazice? Jel to kao kod vecine suteva zavisi od situacije ili ima jos neko dugme?

iskreno, ni ja ne volim polu-makaze, uvek su mi bolje realnije situacije, kao shto si i sam rekao, but jbg ::D:

shto se tiche makaza, na 6-ici je najbolji nachin bio da primish loptu na grudi okrenut ledjima golu drzeci r1, s tim da se ne odbije daleko, i onda samo kocka, a na 2k8 su mi mali milion puta pokushali sami igrachi bez neke posebne pripreme, tako da izgleda da ovde najvishe zavisi od shoot teh. i samog postavljanja igracha u datom momentu... btw hvala za komentar....