PDA

View Full Version : biranje dzojpeda... ili da li je moguce?

karmaboy
12-03-2007, 13:19
videh slican thread, ali nisam mogao da se nadovezem...

u league i cup modu ne moze da se bira koji koji igrac igra sa kojim dzojpedom odnosno timom. znaci jedina solucija je razmena dzojpeda izmedju igraca, a ne kao u sestici, svako brate mili izabere s kojim timom igra (prebaci dzojped u odgovarajucu stranu u player settingsima) i to je to. takodje, probao sam sa ortakom da igram ligu, ali kad pocne utakmica mogu da odaberem samo da igram sa njim u paru, a nikako ne mogu da mu budem protivnik. nevidjena glupost. :cursing:

da li je moguce da su toliki debili i da nisu razmisljali o ovome? pa to je kao da su izbacili iskljucivanje komentatora ili muzike ili nesto slicno. j**** animacije i slike nekih retardiranih navijaca na stadionu kad ne mozes da biras ko sa kojim timom igra. speechless...

Darkko
12-03-2007, 14:46
Ništa, samo da kažem da je i mene to iznerviralo. Totalna glupost da mora da igraš sa joypadom koji ti komp odredi. Ili smo mi glupi pa ne provaljujemo nešto ili su u konamiju neopevani kreteni.

shoninho111
12-03-2007, 15:22
Ljudi ja kapiram sta je konami hteo da uradi,
oni su zakljucali neke stvari u igrici i da bi ih otkljucao moras da osvajas prvenstva, i da dobijas kompa,
a ne da uzmes sednes sa ortakom i peglas sa njim utakmice
ako hocete da igrate jedan protiv drugog napravite svoju ligu ukljucite vise igraca i igrajte

zlaxy
12-03-2007, 16:00
o ovome je bilo dosta reci
jbg debili su,ima propusta dosta,ovaj je jedan od najvecih (po meni)