PDA

View Full Version : SuperPatch mix by Sky_Spy

sky_spy
11-06-2007, 20:34
Patch sadrzi sledece:
Najnoviji transferi
Kreiran Stutgard i Verder
Svi grbovi premijer lige*i veliki i mali*
Promenjena imena svih timova premijer lige
Promenjen dres za: Genoa, Empoli i Lazio
9novih lopti
Eurosport replay
...

http://www.fifasoccer.info/pes6/screens/tn_pes_sp01.jpg
http://www.fifasoccer.info/pes6/screens/tn_pes_sp02.jpg
http://www.fifasoccer.info/pes6/screens/tn_pes_sp06.jpg

http://files.filefront.com/Patch+mix+by+SKY+SPYrar/;8980226;/fileinfo.html

Рого.ЗВ
11-06-2007, 20:36
Jel si ti pravio peč?

marconi
11-06-2007, 20:39
Pa isti pec u temi ispod! Ne vem nista Rogo kaj ovaj frend dela :mrgreen: Pokusavam da pricam Slovenstinu ali slabo ide! ****ga drek!

Рого.ЗВ
11-06-2007, 20:45
Pa isti pec u temi ispod! Ne vem nista Rogo kaj ovaj frend dela :mrgreen: Pokusavam da pricam Slovenstinu ali slabo ide! ****ga drek!

Ă…Â*ta reče? Pa nisam ja slovak bemte

milosmilan
11-06-2007, 20:47
Ovgo ja sve imam samo sto sam ja to pojedinacno ubacivao!(Sem Stutgard-a i Verder-a,zbog cega me bas briga:closedeyes:)

marconi
11-06-2007, 20:51
pa zar nisi iz slovenije?? iz Izole?

sky_spy
11-06-2007, 20:54
Jel si ti pravio peč?

Ne, ja sam samo sastavio vise patcha u jedan, da se ne bi ubacivalo pojedinacno.
A i ostali dresovi reprezentacija su ok(nisu kao u prethodnom patchu za PL gde su svi Celsijevi)

Рого.ЗВ
11-06-2007, 20:57
pa zar nisi iz slovenije?? iz Izole?

Pa valjda vidiš da sam iz Zvečana sa KOSOVA I METOHIJE!!

marconi
11-06-2007, 21:08
auu sorry :S Bio je neki Rodjo iz Slovenije! Necu vise da spamam!

marconi
11-06-2007, 22:31
Isprobao ovo i lepo je to sto su dresovi uradjeni kao i timovi Werder, Stuttgart i Genoa! Ali onaj ko je importovao face se *****ao zesce jer face su katastrofa ko da ih je neko krpio igrace! Inace koliko god pokusavam sebi da kazem da je ovaj pes dobar toliko me vise i vise razocara iz casa u cas! Ma ja cu ostati na sestici! Ovde ni mreze na golovima ne valjaju a u sesnaestercu u 70% sansi dajes gol! Golamani ko da su iz palilulca!

milosmilan
11-06-2007, 22:51
Isprobao ovo i lepo je to sto su dresovi uradjeni kao i timovi Werder, Stuttgart i Genoa! Ali onaj ko je importovao face se *****ao zesce jer face su katastrofa ko da ih je neko krpio igrace! Inace koliko god pokusavam sebi da kazem da je ovaj pes dobar toliko me vise i vise razocara iz casa u cas! Ma ja cu ostati na sestici! Ovde ni mreze na golovima ne valjaju a u sesnaestercu u 70% sansi dajes gol! Golamani ko da su iz palilulca!

Brate,mreze su extra!KAKO MOGU DA TI BUDU LOSE MREZE???:closedeyes::closedeyes::closedeyes:

sky_spy
11-06-2007, 22:58
A sto se bacate toliko oko sitnica kao sto su face, mreze...
Face ionako ne vidite (samo tokom Replaya) a to ne utice na igru, a mreze su lepo uradjene(malo su losijeg kvaliteta na LOW ali na medium su cool)
Valjda je vazna sama igra, fizika igraca, nove mogucnosti...
Svi S***te nesto kako ne valja ovo ne valja ono, a niste ni 50 utakmica odigrali...
Odakle znate, ovo mozda nije na principu "sestice" mozda su ljudi iz konamija hteli nesto drugacije... a vi sto ste navikli na prosle verzije ne zalite se nego igrajte staro

marconi
11-06-2007, 23:08
mreza je bila bolja u PES6! Jedino sto se ova bolja zatrese! Inace igraci su tako miniaturni a trce ko da imaju turbo u dupetu! Zato me i podseca na fifu! Pu hebo mater! :angry: Nesto su pokusali da naprave realan game play pa upropastise sve! Uospte nije bilo potrebe za ovim! Joj mislio sam da cu lakse da prebolim curu sa igricom sada vidim da nece biti lako!

samo-partizan
11-06-2007, 23:13
A sto se bacate toliko oko sitnica kao sto su face, mreze...
Face ionako ne vidite (samo tokom Replaya) a to ne utice na igru, a mreze su lepo uradjene(malo su losijeg kvaliteta na LOW ali na medium su cool)
Valjda je vazna sama igra, fizika igraca, nove mogucnosti...
Svi S***te nesto kako ne valja ovo ne valja ono, a niste ni 50 utakmica odigrali...
Odakle znate, ovo mozda nije na principu "sestice" mozda su ljudi iz konamija hteli nesto drugacije... a vi sto ste navikli na prosle verzije ne zalite se nego igrajte staro
Управо то сигурно је да су хтели нешто другачије.Наравно да су лоше мреже на лов кад се игра,али кад пребациш на максимум детаље,е ту се већ виде праве чари ПЕС2008.Сад што немамо сви јаке компјутере то је већ нешто друго,али зато немојте да причате како је лош кад не можете да видите праве чари песа јер не играте на максимум.

sky_spy
11-06-2007, 23:29
Управо то сигурно је да су хтели нешто другачије.Наравно да су лоше мреже на лов кад се игра,али кад пребациш на максимум детаље,е ту се већ виде праве чари ПЕС2008.Сад што немамо сви јаке компјутере то је већ нешто друго,али зато немојте да причате како је лош кад не можете да видите праве чари песа јер не играте на максимум.

Evo covek pametan, (jest' da je partizanovac ali nema veze :P)

cashier77
11-06-2007, 23:39
Svaka cast, slazem se sa tobom u potpunosti! Jbg, ja od racunara ostavio samo kuciste a u to ubacio stroj tako da igram sve na high:scooter::whistling::whistling::whistling:

sky_spy
11-06-2007, 23:48
Svaka cast, slazem se sa tobom u potpunosti! Jbg, ja od racunara ostavio samo kuciste a u to ubacio stroj tako da igram sve na high:scooter::whistling::whistling::whistling:

Upravo tako!!!

sancez
11-07-2007, 13:34
instalirao sam patch i sve sam dobio osim imena timova. ostali su i dalje oni debilni fc london berksir blue i ostala S..NJA. zna li neko kako da ispravim tu sitnicu

vlajko_laz
11-07-2007, 14:12
Posto sam ja za vas pocentnik ako bi se neko nasao da objasni kako se instaliraju patch-evi,bilo bi super....

sky_spy
11-07-2007, 15:19
instalirao sam patch i sve sam dobio osim imena timova. ostali su i dalje oni debilni fc london berksir blue i ostala S..NJA. zna li neko kako da ispravim tu sitnicu

Ja sam instalirao patch i sve radi ok, mozda nisi lodovao u opciji EDIT (kad pokrenes igricu)

Posto sam ja za vas pocentnik ako bi se neko nasao da objasni kako se instaliraju patch-evi,bilo bi super....

Ubacivanje patcheva objasnjeno je na hiljade puta, samo pogledaj u drugim postovima, jer stvarno nema potrebe da se ponavlja isto.

nekac92
11-08-2007, 15:18
Molim vas objasnite kako da ubacim ovaj patch u PES08 ! Probao sam preko AFSExpolrera ali ne mogu da ubacim :( ! PLZ HELP ME !!!!

sky_spy
11-08-2007, 17:44
Molim vas objasnite kako da ubacim ovaj patch u PES08 ! Probao sam preko AFSExpolrera ali ne mogu da ubacim :( ! PLZ HELP ME !!!!

Po stoti put!!!!!!!!!!

Otvoris CV_0, iz foldera gde ti je instaliran pes2008, preko AFS-a.
ides na Action-> Import Folder i izaberes folder CV_0 koji si download-ovao. Zatim ides na YES OK ili sta vec ima, i obavezno ides na REBUILD fajl, time ces napraviti novi CV_0, i zatim overvrajtovati ga preko originalnog CV_0 iz foldera gde je pes2008. isto tako uradis i sa folderom CV_1.
Sto se ti Options file njega ubacis u my documents-konami-save...
bitno je da ga loadujes u samoj igrici, iduci na opciju EDIT pa LOAD.
Mislim da sam bio jasan ukoliko imalo znas da baratas sa racunarom.

Goran_Pg
11-09-2007, 14:43
Ja sam stawio swe na high,i grafika je lijepa...Ali ima mnogo losih stwari kao sto su mreza kad das go ka da se odbije od zida uopste nije realno i bolji je pes6,razocarali su...Mnogo lici na Fifu koja je katastrofa...90%napada iz centarsuta ce biti gol....

cashier77
11-09-2007, 16:07
Ja sam stawio swe na high,i grafika je lijepa...Ali ima mnogo losih stwari kao sto su mreza kad das go ka da se odbije od zida uopste nije realno i bolji je pes6,razocarali su...Mnogo lici na Fifu koja je katastrofa...90%napada iz centarsuta ce biti gol....
Ne bih se slozio sa tobom jarane, mene sve vise odusecvljava PES 08, mada ima gresaka kao sto su golmani u odredjenim situacijama i sl., ali sve u svemu je super jos kad dodas kakav dobar patch, bice EXTRA! (kod mene je sve na high, mozda zbog toga ti kazem ovo :biggrin:)

Konfucije
11-09-2007, 16:07
Ja zaista ne znam sta ti igras, kad je 90% centarsuta gol.

cashier77
11-09-2007, 16:12
Ne znam prijatelju, igram vec drugu sezonu ml. i ne izgleda mi bas tako ali.., svako ima pravo na svoje misljenje.

Pirate
11-09-2007, 20:11
Evo, instalirao sam ovaj patch i stvarno mi manje recka na madium... :devil2:

nekac92
11-12-2007, 23:51
pa najjace da moze tako brate!! stalno nesto kaze rebulid can`t .......... i tako stalno !!

Totti
11-13-2007, 00:32
Ja zaista ne znam sta ti igras, kad je 90% centarsuta gol.

Pitaj Vapu,od 20 golova sve 4-5 sam mu dao nogom sve glavom,aman svaki 2-3 centrsut je gol glavom,totti naskace Bujtena....Pitajte vapu ako mi ne verujete.

Decko je totalno u pravu.