PDA

View Full Version : PES 2008 BAGovi - LOLchina

Shollym
10-27-2007, 11:58
Pogledajte ovo, ja sam se valjao od smeha, najbolji su igraci koji pokusavaju da dodju do lopte

bag 1
http://www.youtube.com/watch?v=6tZoqpKFMzA

bag 2 Scary C. Ronaldo :XD:
http://www.youtube.com/watch?v=AqF79yMXvXc

ili ovaj golman sto mu cale staklorezac
http://www.youtube.com/watch?v=AeZdV8qjaeQ

bag 4 nema golmana
http://www.youtube.com/watch?v=r5zhmBi_aXg

BAG 5 NEMA GOLA!
http://www.youtube.com/watch?v=7P00yHAVjDg

quote: LOL i had other bug, i made a tackle and the referree awarded the opponnents a penalty, so the player from the opposite team was about to take the penalty, and i was prepared to control my goalkeeper and save the penalty... But I got in control of the opponent goalie, and could see from 100 yards away the actual penalty being taken...

I nemoj da zakljucavate temu o bagovima koji defintivno postoje. Ako neko to ne moze da prihvati, to je njegov problem, igra je puna nedostataka i rupa.

Imao je i PES 6 svojih mana kad je izasao, ali ovo nisam video nikad... Dajte jos neke zanimljive bagove da se smejemo zajedno :biggrin:

maremas
10-27-2007, 12:10
O zemljo Indijo ima te li ?!??!?!
Sto je mnogo mnogo je, bolje da su stavili vezane dzakove na gol i pustili da se ljuljaju, bili bi efikasniji od ovih golmana!

skicha
10-27-2007, 12:26
Nema smisla ovo, :XD:

Misko
10-27-2007, 12:32
Bag da nema gola i golmana je iz demoa i to je sad popravljeno!

Ovaj prvi je bio i u sestici.

Tako da nema uopste nekih novih bagova u full-u.

malimilan
10-27-2007, 12:46
PES 2008 je jedno veliko *****e..Ortak doneo kod mene, odigrali 2-3 tekme i kad smo videli koliko je izbagovan i da izgleda kao FIFA, preshli smo na dobri stari PES6, koji je po meni, iako ima i on neke svoje momente, bolji 10 puta od ovoga.Upalite youtube i samo pogledajte koliko ima klipova o bagovima u novom PESu..mislim da to govori dovoljno

Igrajte PES6 do iduce godine..ali ako ovako nastave da prave fudbal..ja cu da peglam Shollym patch...
:triprsta::player:

FXGT
10-27-2007, 13:33
meni je sve idealno golmani na top brane ko blesavi

Shollym
10-27-2007, 13:40
Kao sto rekoh u onoj temi koja je zakljucana

http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=6737

totalno sam razocaran, a imao sam odlicnu ideju za patch koji bi uradio za manje od mesec dana, sada sve to pada u vodu. Pogledajte malo i po drugim forumima svi se nesto zale, ne mogu da veruju ljudi da je ovo full verzija igre. A nijedan patch nece ispraviti one golmanske kikseve u to budite sigurni. Nije uvek sve sto je novo obavezno i bolje od starog! Ali dobro stvar je ukusa. Sto se mene tice VIVA LA PES 6 (makar jos godinu dana) :tongue:

Mladenovic
10-27-2007, 13:41
ja se jos uvek drzim petice PES5 rulz

milosmilan
10-27-2007, 13:45
Ja jednom odigro jednu tekmu i zabaguje mi i sam se restartovao komp!Interesujeme da li je do do igre ili do diska:alien:

Рого.ЗВ
10-27-2007, 13:54
ćutite bre dobar je ovaj pes sa bagovima prema fifi pogledajte fifu
QyKMH4hzrtc&NR=1

Mirdza
10-27-2007, 14:09
ја размишљам да пређем да играм Nba или неки други спорт, после ових видео-клипова мало ми се смучио фудбал...

Hell
10-27-2007, 14:10
ahah...shollym onaj prvi bug je za pishanje! :ahah:

shoninho111
10-27-2007, 14:21
Ljudi ja sam odigrao 30tak utakmica i stvarno nisam video neki bag, par kikseva golmana da ali i iskreno kad sutira rooney sa 25 metara ne ocekujem da golman hvata zivu loptu u paradi vec da je odbije e sada da li ce mu preci preko ruke u gol ili ce se odbiti ka polju ili korneru to je stvar srece.
iskreno dosta sam zadovoljan fudbalom

Стефке
10-27-2007, 14:26
onaj prvi bag sam se cepao,onaj drugi je malo...zabrinjavajuc mada mozda su igrali u dvoje pa je ovaj igrac koji je kontrolisao edmilsona driblao a ovaj koji je igrao sa mancesterom lepo ostavio tastaturu i gledao.onaj 3. bag...je zaista malo bag ali je to bilo u PES6(ili nesto slicno,npr. kad zunete loptu pa golman krene da trci za njom i pokusava da probije mrezu koja je kao zid),onaj 4. bag to nije bag nego je to golman lepo izleteo kao konjina,pocepao ga i dobio crveni i kraj,desava se i u normalnom fudbalu,a onaj peti gol je demo a svi znamo kako je demo bio bagovit kod golmana i golova

markotor
10-27-2007, 14:27
Provericu i ja danas, a ima i pes6 provala tipa golman sam boksuje loptu u svoj gol

Стефке
10-27-2007, 14:29
Provericu i ja danas, a ima i pes6 provala tipa golman sam boksuje loptu u svoj gol
ja sam na PES 2008 video pujola kako ubacuje loptu u svoju mrezu glavom :biggrin:

Milos011
10-27-2007, 14:53
ja sam na PES 2008 video pujola kako ubacuje loptu u svoju mrezu glavom :biggrin:

Nisi dobro video - to je bio Predrag Spasic.

Toza Car
10-27-2007, 15:26
Ovo su ozbiljni bagovi,al u odnosu na fifin bag,su mala deca!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Sve u svemu bolesno!!! Al ce ga igramo-nema nam druge! Mada bi ja voleo da je ova grafika i gameplay u 6-ci!!! A 6-ca nam je svima puna svega(stadioni,lopte i ostalo).
Al jbg sta je tu je.....

blackwhite
10-27-2007, 18:12
Igrajte na vecoj rezoluciji i nema,nabavite proveren disk,i nema bagova!Provereno!

smilodon
10-27-2007, 18:23
Ja sam odigrao 40tak utakmica, ovakve bugove nisam imao. A ono sto kaze shoninho111, pa ne ocekujete valjda da golman hvata zivu loptu kada je recimo Ronaldinjo odvali sa 20 -30 metara, a ako je zakaci, cista je sreca gde ce lopta da ode.

Dejo from Bosnia
10-27-2007, 18:25
Evo jos malo zanimljivih bugova
http://www.youtube.com/watch?v=KjsNDdic8iU
http://www.youtube.com/watch?v=AgomVTp55XI
http://www.youtube.com/watch?v=C3MUjyYTuiI

мирегробар
10-27-2007, 18:49
lol bas sam se nasmejao :crazy:

maremas
10-27-2007, 18:52
Ova tema bi mogla da se move-uje u PES 2008 - Galerija Golova, modovi ako mislite da treba move-ujte je!

Dr.Sale
10-27-2007, 18:59
Jedino sto je na ovom PES-u vrhunsko, to su bagovi. Nih su bolje uradili i od same igre. :lol:

Рого.ЗВ
10-27-2007, 19:03
evo nekoliko bagova koji su bili na DEMO-u
JUa0HD-uKLo

Red Devil
10-27-2007, 19:25
Evo jos malo zanimljivih bugova
http://www.youtube.com/watch?v=KjsNDdic8iU
http://www.youtube.com/watch?v=AgomVTp55XI
http://www.youtube.com/watch?v=C3MUjyYTuiI

Lele kakvi su ovi bagovi, to je smesno:lol:
Inace ovaj prvi sam ja uploadovao. To se mom igracu prisralo pa morao do wc-a:biggrin:

half man
10-27-2007, 20:06
Ljudi meni se ne cuje komentator iako je ukljucen u settings.Sta da radim?

Dr.Sale
10-27-2007, 20:11
Ljudi meni se ne cuje komentator iako je ukljucen u settings.Sta da radim?

Pitaj ovde !!! (http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=6688)

kreka
10-27-2007, 20:21
nadji mi 1 igru koja nema bag u demou i full verziji...kao 1. kao 2. meni se NISTA ali NISTA nije desavalo igra je super golmani dobro brane...elem ono sto mi se mnogo svidja nije vishe kao u glupoj 6ici kad ides 1v1 ko u stvarnosti plasiras po zemlji u coshak i go je a ne u 6 go dajes jedino ako zaobidjes mrtvog golmana...

vladdy
10-28-2007, 01:11
Al ste negativni, pa koja to igrica nema bag?

I jos se pominju bagovi u demou e jbg.

Ja sam odigrao evo i skoro drugu cijelu sezonu i NIJEDAN JEDINI bag se nije desio ili bilo sta cudno.

Pretpostavljam da ste gledali cigane i bajern, e pa poslednji gol koji je Randjel primio a skoro nije mrdnuo, da se to desilo u igrici mentoli bi stavljali na youtube.

sabre
10-29-2007, 14:39
Ni ja nisam primjetio nijedan veci bag. Zna mi se cesto desiti pucanje tekstura, ali nista ozbiljno.
Na sestici mi se desilo jednom da sudija svira prekrsaj u 16 metara, ali nije penal nego slobodan udarac!!! I sto je najsmjesnije, zivi zid stoji u golu, a golman stoji kraj njih.

Dejo from Bosnia
10-29-2007, 14:51
Indirekt :)

malimilan
10-29-2007, 15:19
Neko je rekao: nije ovo nista fifa ima i vece bagove...nije poenta u tome koja igra ima vece bagove a koja manje..****s to ako treba da biram manje zlo da izvinite na izrazu...gledas valjda koja je igra bolje uradjena i igrivija..a sto se tice bagova..da, svaka igrica ima neki bag..ali ni jedna igra koju sam igrao nije imala ovoliko bagova za kratko vreme..
Desi mi se ..igrach se krece kao Dart Vejdar..lebdi po terenu, sechem protivnichki pas i kako shutiram loptu ona mi prolazi kroz cevanicu i leti iza mene kao da sam je shutnuo u kontra smeru...Golman mi brani shut, skoro pod rashlje, sa kontra rukom.znachi ako je isla lopta u njegov desni ugao on je vadi levom rukom..e ako mi neko dokaze da je to moguce po zemaljskim zakonima fizike ....mislim stvarno.. a da ne pricham o tome kako cu morati da zalepim selotejp na R1 i R2(super cancel) jel me izludjuje kad mi komp krene na loptu tamo gde bi ona TREBALA da zavrshi, ali na pravcu se nadje jos 5 igracha a komp ne prihvata moju komandu..a i AI odbrane je blago recheno ochajan..mislim da cu preci na EA sportsov NFL 08..iako je i on malo smeshan..barem neka promena dobro dodje

PS..ovo za super cancel nije kritika za pes 2008 nego inache..to je bilo i ranije..a i kad trchis sa tim super cancelom..igracha kao da mrzi da trci..nesto se vuche..kao da mu nije dan :)

maremas
10-29-2007, 21:16
....mislim stvarno.. a da ne pricham o tome kako cu morati da zalepim selotejp na R1 i R2(super cancel) jel me izludjuje kad mi komp krene na loptu tamo gde bi ona TREBALA da zavrshi, ali na pravcu se nadje jos 5 igracha a komp ne prihvata moju komandu..a i AI odbrane je blago recheno ochajan.

PS..ovo za super cancel nije kritika za pes 2008 nego inache..to je bilo i ranije..a i kad trchis sa tim super cancelom..igracha kao da mrzi da trci..nesto se vuche..kao da mu nije dan :)

Nesto si pomesao, to sto ti pominjes nema veze sa super cancel-om ili ja ne razumem sta ti oces da kazes, ako vodis loptu i pritom drzis R1+R2 pri skretanju sa pravca on ce dati dug for.... a r1+r2 koristis kad stisnes :kvadrat: pa oces da zaustavis sut e to ti je super cancel :mrgreen:

Red Devil
10-30-2007, 00:34
Pogledajte ovaj gol.Kladim se da niko od vas ovako nesto nije uspeo da uradi

xMFDmjs556U

Konfucije
10-30-2007, 00:35
Klasičan cheat, izmenio gravitaciju lopte.

docaml
10-30-2007, 02:27
Pogledajte ovaj gol.Kladim se da niko od vas ovako nesto nije uspeo da uradi

xMFDmjs556U
Upisao sam se od smeha. Pa, ne mogu da verujem. Jos je i izbusio mrezu!!!
Sjajno.
Zamisljam samo neki turnir, bitka za polufinale, favorit turnira protiv totalnog autsajdera koji se nasao u polufinalu igrom srecnih okolnosti. Autsajder nekako odoleva totalnom pritisku favorita... nadoknadno vreme 90+, autsajder u napadu panike ispucava loptu sto dalje od svog gola, cak i preko protivnickog. Favorit, iako besan, postavlja loptu svojim golmanom na degazman, strpljivo se nadajuci da ce bas ovaj poslednji napad doneti ocekivanu pobedu... degazman... i... ovo!
Triler!

Стефке
10-30-2007, 08:54
Klasičan cheat, izmenio gravitaciju lopte.

jadnik.cheatuje u fudbalu.neka nadje sebi zivot

Konfucije
10-30-2007, 14:41
Upisao sam se od smeha. Pa, ne mogu da verujem. Jos je i izbusio mrezu!!!
Sjajno.
Zamisljam samo neki turnir, bitka za polufinale, favorit turnira protiv totalnog autsajdera koji se nasao u polufinalu igrom srecnih okolnosti. Autsajder nekako odoleva totalnom pritisku favorita... nadoknadno vreme 90+, autsajder u napadu panike ispucava loptu sto dalje od svog gola, cak i preko protivnickog. Favorit, iako besan, postavlja loptu svojim golmanom na degazman, strpljivo se nadajuci da ce bas ovaj poslednji napad doneti ocekivanu pobedu... degazman... i... ovo!
Triler!
Probaj da zamisliš moj post iznad.
Ovakvi snimci su bili i za šesticu, kada igrač stalno pogađa prečku (takođe promenjena gravitacija lopte, odnosno .mdf fajl).

malimilan
10-30-2007, 14:54
Nesto si pomesao, to sto ti pominjes nema veze sa super cancel-om ili ja ne razumem sta ti oces da kazes, ako vodis loptu i pritom drzis R1+R2 pri skretanju sa pravca on ce dati dug for.... a r1+r2 koristis kad stisnes :kvadrat: pa oces da zaustavis sut e to ti je super cancel :mrgreen:

nenene..mislio sam kad vodis igracha u ODBRANI pa hoces da preseches neku loptu..ili kad TI das svom igrachu :trougao: pa on onako trchkara(vuche se) pored i cheka je..pa morash da zasechesh jer protivnik nekad lagano to uzima

nydza986
10-30-2007, 16:16
daj bre ljudi shta vam je, pa ove, a i mnogo gore bagove ima i pes 6! shta je na primer bilo sa onim kad probijate po strani a golman se zalepio za prvu stativu kao u rukometu, pa default igra, pa glupe reakcije df-a kojima ne upravljate, a o prolazenju kroz mreze necu ni da pricham... ne kazem ja, stvar ukusa je stvar ukusa, ali pominjati bagove koji su poznati od ranije, chemu...?

docaml
10-31-2007, 14:46
Probaj da zamisliš moj post iznad.
Ovakvi snimci su bili i za šesticu, kada igrač stalno pogađa prečku (takođe promenjena gravitacija lopte, odnosno .mdf fajl).
Procitao sam tvoj post pre nego sam ovo napisao i znao sam sta pricas, ali nisam znao da se i to radi "pre tvog posta", stoga, nije valjda strasno ako malo dam masti na volju.:glare:

Toza Car
10-31-2007, 19:54
Golman mi brani shut, skoro pod rashlje, sa kontra rukom.znachi ako je isla lopta u njegov desni ugao on je vadi levom rukom..e ako mi neko dokaze da je to moguce po zemaljskim zakonima fizike ....mislim stvarno..

Decko ti izgleda ne poznajes fudbal,cim ovo tvrdis! Pitaj svakog golmana da li se moze izvaditi lopta kontra rukom! Ako hoces i sam probaj i videces da je to itekako moguce i da se tako vade najbolje lopte.Ne uspeva svaki put,al uspeva,e sad to sto vecina golmana to ne radi,to je drugo,al je vrlo,vrlo moguce! Probaj sam i probaj malo logiku da ukljucis i budi malo svesniji ljudskih sposobnosti,i ne tvrdi gluposti da ovo ne moze! To su inace super odradili i jako mi se svidja,al me i nervira kad mi golmani tako "vade" loptu,al to je fudbal!!! Toliko

Shollym
11-01-2007, 12:06
Ako niste znali navijaci u pes 2008 nece raditi jer se cuju simultano u isto vreme tako da se mesaju i nastane haos, toliko o tome...

Evo sta Gigimarulla kaze:
"it's only a pes2008 problem and i really don't know how to fix it .
opposite fans sing simoultaneously and it creates the complete chaos;I really don't like what konami has done about chants,pes6 was really better imo...
all the atmosphere is gone with this new game":mellow:

Red Devil
11-01-2007, 12:43
Ako niste znali navijaci u pes 2008 nece raditi jer se cuju simultano u isto vreme tako da se mesaju i nastane haos, toliko o tome...

opposite fans sing simoultaneously and it creates the complete chaos;I really don't like what konami has done about chants,pes6 was really better imo...

Ne samo to.Meni moji navijaci pevaju po dve pesme u isto vreme pa se be razume ni sta pevaju:thumbdown:

Shollym
11-01-2007, 15:10
http://i58.photobucket.com/albums/g269/irishanproud/kill.jpg
haha Red Devil sta si ovo uradio :mrgreen:

quaresma
11-01-2007, 18:10
ovaj 1 bag je extra. bravo raul mozes ti to

Sasa DB
11-02-2007, 02:06
Nemam pojma,generalno sam zadovoljan,i PES5 je bila bolja od PES6 kad je izasla pa je trebalo malo vremena da se naviknemo i sada je PES6 full,ali dk se ne naviknemo na PES7...Svidja mi se sto je veci teren a manji igraci pa sad kao da je vise radjena igrica za individualne poteze.To i nije lose ALI,ALIIIIIIIII...Krenuo sam ML,Top Player,sa ML ekipom i ugasio je posle dva sata pokusavajuci da pobedim nekog,a najveci razlog zato sto to nisam uspeo jesu GOLMANI----->znaci toliko , ali toliko su golmani ocaj,da sam na svakoj utakmici barem po 1,ALI NA SVAKOJ morao da primim gol iz prekida jer je golman blesav i ostavi prazan gol ili ga lopta nekim kompjuterskim cudom zaobilje,nadmudri itd...Stvarno sam razocaran golmanima i da li je moguce da na glavnom sajtu na anketi kakvi su golmani Vas 200 i nesto(NAJVISE GLASOVA) glasa da su golmani REALNI??????Vec vidim neki turnir u pes2008 i strepnja ne kako ces ti da igras nego dal ce golman da te za****...Ostatak igrice zadovoljavajuci ali mislim da golmani kvare utisak...:alien:

set
11-02-2007, 04:53
Spominjao ko albino crnce u meniju za odabir dresova?

Frank-Lampard
11-02-2007, 07:06
Igram pes 2008 vec 15 dana po ceo dan i nisam video jos ni jedan bag.

Pes 2008 je VRH i mnogo je bolji od pes6 u kojem su bile nenormalne greske, seme za golove,sutnes loptu od 5 metra volej a golman uhvati zivu,favorizovani klubovi, ma gluposti samo da se nerviras, to u pes 2008 nema , jedino sta me nervira to je ona barcelona koju su napravili kao da je duplo jaca od svih ostalih timova.

FXGT
11-02-2007, 13:02
ma barcu mozes i sa zvezdom da razbijes 1:0 ako znas

Moca83
11-02-2007, 13:18
Golman mi brani shut, skoro pod rashlje, sa kontra rukom.znachi ako je isla lopta u njegov desni ugao on je vadi levom rukom..e ako mi neko dokaze da je to moguce po zemaljskim zakonima fizike ....mislim stvarno..

Golamani tako i brane pojedine suteve u stvarnosti tako da to nije bag.Jer suprotno rukom mozes da dohvatis vecu visinu.

Frank-Lampard
11-02-2007, 14:49
ma barcu mozes i sa zvezdom da razbijes 1:0 ako znas

Mozes kada igras sa kompom naravno. ali kad igras sa nekim skim ste ovako isti i uvek bude gusto , ako uzme barsu moze da te odere.

uts
11-02-2007, 14:57
Strasno me nerviraju auti. Ocigledno je da protivnik izbaci loptu ali sudija svira loptu za njega :sneaky2:

Barcelona_Boy
11-02-2007, 15:26
Strasno me nerviraju auti. Ocigledno je da protivnik izbaci loptu ali sudija svira loptu za njega :sneaky2:

pa brate sudijska greska... desava se to i u real life... navices se... meni bi bilo extra da to moze i sa ofsajdima da pogresi npr da svira a nije bio i obrnuto!

Igram pes 2008 vec 15 dana po ceo dan i nisam video jos ni jedan bag.

Pes 2008 je VRH i mnogo je bolji od pes6 u kojem su bile nenormalne greske, seme za golove,sutnes loptu od 5 metra volej a golman uhvati zivu,favorizovani klubovi, ma gluposti samo da se nerviras, to u pes 2008 nema , jedino sta me nervira to je ona barcelona koju su napravili kao da je duplo jaca od svih ostalih timova.

BARCA jeste najjaci klub :tt2: :tt2: :tt2: :tt2: :tt2: :single ****:

Barcelona_Boy
11-03-2007, 17:37
Kakvo *****e... Upravo sam skontao da mi baguju dresovi... Npr. kod rep. Srbije,Nemacke i jos dosta rep-ki mi se pri izboru drsova pojavljuju samo dres Chelse-a (Bela majica i crni sorc) i dres Seville (onaj roze boje)... Kako bi se to moglo ispraviti?

P.S. Izvinjavam se zbog dva posta za redom... Ali napisao sam tako jer nemaju veze jedan sa drugim!

Arikion
11-07-2007, 18:36
Ma ima bagova , katastrofa =(
Razocaran do bola =(

masne
11-07-2007, 18:48

hm,ne secam se da na stadionu cekaju jednu grupu da otpeva pesmu,pa onda druga pocne da peva,nego vriste svi u isto vreme,samo se bolje cuje onaj ko je glasniji..po meni je ovo extra sto su uradili,samo da secekamo relink slotova,pa ce biti potpuniji dozivljaj..

Ne samo to.Meni moji navijaci pevaju po dve pesme u isto vreme pa se be razume ni sta pevaju:thumbdown:ne pevaju tvoji navijaci dve pesme,nego verovatno igras protiv kluba sa kojim tvoj tim deli slotove za navijanje.. pa se cuju dve tvoje pesme pomesano.. kao sto sam rekao iznad,bice bolje kad srede navijanje za svaki klub..

Ra1deN
11-07-2007, 22:41
Kako je ovo glupo,moj drug da ubaci igracu odbije se od golmana i u gol.A kamera kasni za loptom.

had111
11-08-2007, 00:51
Znaci pocele pare da rade zurili da izbace novi sto pre gomile propusta sve vise i vise iz verzije u verziju. ccc

stefanACM
11-08-2007, 01:36
NaĂ…Âľalost je tako a i mi smo ih poĂ…Âľurivali

set
11-08-2007, 01:46
Kad su izbacili jedan patch i napravili presedan, mogu onda još jedan da izbace.

stefanACM
11-08-2007, 12:06
Izbaciće još jedan PATCH 1.2.
Uglavnom do NOVE GODINE KONAMI će obaviti sve potrebno da ispravi bagove i neoptimizovanost igre.
Oseti se da kada se prilazi mreži gola da strašno pada frame rate kao da su postavili neki efekat koji kasnije nigde nisu na mreži koritisli pa ga zaboravili isključiti.I sada se procesor uglavnom optereti i nemože pronaći texturu na kojoj se efekat koristi pa padne frame-rate zbog preopterećenosti.
Znam o tome dosta pravio sam dve igre:o

Shollym
11-08-2007, 18:30
Kako je ovo glupo,moj drug da ubaci igracu odbije se od golmana i u gol.A kamera kasni za loptom.
Upravo to. Ako to nekome ne smeta e onda svaka cast. :glare:

FXGT
11-08-2007, 18:57
pa i u pravoj utakmici kamera nekad kasni sta je tu cudno ti igraj na wide pa ces da vidis po terena

set
11-08-2007, 19:31
Mislim da je ovim 1.1 pečom ispravljen taj bag sa kašnjenjem kamere. Bar kod mene.

Ra1deN
11-08-2007, 21:04
Sad je malo bolje a pre golman treba da doda loptu igracu,on je zaboravi pa se vraca po nju da izvede.

SOleTI
11-08-2007, 21:08
a ****te ja sam zabio gol iz kornera
mislim golman sam sebi i to na pes6..a na pes8 stoput bolkje brane
imam ga i za comp a i za ps2

maremas
11-08-2007, 23:07
a ****te ja sam zabio gol iz kornera
mislim golman sam sebi i to na pes6..a na pes8 stoput bolkje brane
imam ga i za comp a i za ps2
U pes6 je bilo da golman sam sebi zakuca loptu i mrezu posle korne recimo 1:10, sada je 8:10 ako lepo izvedes korner!

masne
11-09-2007, 03:09
ali sam u pesu davao cesce golove direktno iz korenera...cini mi se da je ovde dosta teze.. nisam ga uvalio ni jednom na tekmi,a samo jednom na treningu.. mozda sam na treningu sutnuo jedno 30ak puta..

Ra1deN
11-09-2007, 13:18
A najzesce kad moj drug ubacuje loptu sa strane,igracu u kaznenom a lopta se odbije od golmana i udje u gol.

nydza986
11-12-2007, 18:13
ja ne znam ljudi, ali vi koji se zalite da golmani odbijaju lopte u gol, ochigledno igrate protvi kompa, a ne protiv zivog igracha... meni je drug dao na tekmi 4 gola iz kornera, pa sam skontao - ukljuchio gk-cursour, i sada kad kod lopta ide na golmana, da li iz shuta ili kornera, slobodnjaka, drzim trougao i stranu u koju ce se lopta odbiti ::D: , ne znam, ali meni pali u 99% sluchajeva... jedino shto treba navikavanja da ti udje ta reakcija u prirodni reflex jer sada je i golman ravnopravan igrach za upravljanje...

a shto se tiche toga da je pes 2008 za individualne poteze, moze se i tako gledati, ali svako ko proba da igra timski, neverovatno ce bolje proci, chak ce chovek i sam sebe iznenaditi shta sve moze da se uradi...

blackwhite
11-12-2007, 20:20
PES 2008 je jednostavno vise manual-an nego auto iliti, vise moras sam da razmisljas nego sto ce komp da ti pomogne(u mom slucaju u potpunosti mi odgovara sto je takav)!!!zato nekom i ne odgovara..ZATO JE OVO NAJREALNIJI PES!

dowla1
11-13-2007, 14:02
Slazem se da je ovo najrealniji PES uprkos svim bubicama koje neosporno ima.
Nadam se da je sa ovim 1.1 patch-em ispravljeno to da golmani suteve po sred gola cesto sami ubace u gol , to je nesto sto me je jedino jako nerviralo.
Inace , svidja mi se sto je poboljsan pas na krug , u realnosti svaki malo duzi pas ide kroz vazduh...

3eMyH3aKoH
12-04-2007, 15:02
http://www.youtube.com/watch?v=1WTbpXvcsoA

http://www.youtube.com/watch?v=-DUMho5gfvQ

edit: ne znam zasto se ne pojavljuju kad stavim link izmedju [youtube]

Barcelona_Boy
12-14-2007, 17:09
Evo jedan od bagova koji se meni desio pre neki dan... Mrzelo me da kacim snimak...

http://img2.imagetitan.com/img2/small/8/8_linije859.jpg (http://img2.imagetitan.com/img.php?image=8_linije859.jpg)

Ovakav je bio ceo teren!!!!!!!!!

:confused1: :XD: :XD: :oops: ...

P.S. Ali me zacudilo jer se odjednom u pola utakmice to desilo... Nije odmah na smo startu bilo tako vec od jednom....

"I igra se do bele linije... Igra se do ... Igra se...!! :XD: :XD:

pesoholicar11
01-19-2008, 01:19
Znate sta mi se desilo u pes2008?Prodjem ja po levom krilu, centriram, protivnicki igrac izbije loptu,zakuca se u mrezu i ne moze da izadje!Tako da sam igrao sa igracem vise jedno 20,30 minuta.Nazalost nisam snimio.