PDA

View Full Version : Vreme je za novi option file

had111
04-12-2006, 04:46
Zasto neko ne preradi ovaj option file po najnovijem prelaznom roku
Option File #002
Description: Option File koji takodje dodaje C.Zvezdu i Partizan ali je odgovarajuci za njihov paket dresova koji takodje mozete skinuti sa nasega sajta

Version: Filesize: 691.25 Kb
Added on: 20-Jan-2006 Downloads: 240
HomePage | Rate Resource | Report Broken Link | Details

milsim on je najbolji jer nisu previse nabudzeni partizan i zvezda a i radi u kombinaciji sa navijackim pesmama , a u onom najnovijem igraci su uopste nabudzeni plus dosta igraca je izbaceno mislim da je ovaj bolji procenite sami, dovoljno je samo da se sredi prelazni rok.
Ja bih to uradio ali ja PES5 igram kod ortaka jel mi je slaba graficka a on se bas ne razume. :lol: Pozdrav i svaka cast za SAJT!!!

tarantula
04-12-2006, 10:57
Pa pazi, sada dosta ljudi koristi razne patch-eve, SuperPatch 2.0 i 3.0, World Cup Patch, uskoro i MeridianSuperLiga Patch :D !

Svaki od tih patch-eva ima svoj option file koji se slaze sa njim, tako da se mozda moze desiti da ako ubacis neki novi OF u igru sa odredjenim patch-om nesto se nece slagati, mozda nista toliko strasno, ali sigurno dovoljno da nervira.

Mislim da je to osnovni razlog sto nema novih OFova.
Ali ako neko od clanova sa foruma zeli da ti pomogne samo napred!!

Konfucije
04-12-2006, 12:39
lepo ti je tarantula objasnio, a samo sa OF ne mozes puno da uradis :wink:

inace novi MSL patch ce sadrzati OF sa najnovijim transferima, pa ujedno racunaj to kao novi OF...

had111
04-12-2006, 15:00
Onda cu sacekati MSL patch. u svakom slucaju hvala :lol:

bacago
04-14-2006, 09:06
Meni je jako zao, znam da sam obecao da cu ovo da odradim, ali toliko sam tanak sa vremenom i toliko sam sad u nekim drugim filmovima da jednostavno ne znam kada cu sve to da uradim.
Ajde probacu sad preko vikenda da zavrsim OF.

milsim on je najbolji jer nisu previse nabudzeni partizan i zvezda a i radi u kombinaciji sa navijackim pesmama
Umjesto kojih timova su CZ i PAR?

had111
04-16-2006, 01:19
TO LAVEEEEEEEE za nas sa Dial up- mom ti si spas.

Ortaci mole ako mozes da dodas i Smederevo ali sto se mene tice nemoras i onakokazes da si kratak sa vremeno.

Sto se tice patcha najbolji je svi ga ovde koristimo najrealniji je dosad.

bacago
04-18-2006, 09:25
Hvala.
Mada, da je najrealniji i nije, ali ako se vama dopada drago mi je.
Sto se tice Smedereva, pa lakse je to vama nego meni.
Uzmite pesfan editor. Nadjete igrace koji su dupli (ako ih bude bilo uopste) ili one koji su free i promijenite sve, od brojeva do prezimena. Ubacite sliku grba u OF, Promijenite ime klubu koji hocete da editujete i pripisite mu grb.
U igri napravite dresove i podesite face igraca i eto....
Elem, ovo mi je nesto usporilo, sta ces ne pase mi period u kom radim, puno obaveza na poslu, jbg. Napola sam gotov. Ja ko da izdajem Duke For(n)ever. :lol:
Ali bice.

bacago
04-26-2006, 08:46
Evo pri kraju sam. Naravno, kao i uvijek kod najjednostavnijih stvari, stvore se komplikacije. :rolleyes:
Kako sam koristio superpatch3 option kao osnovu, sad moram da se *****avam sa odredjenim ispravljenim timovima, npr. Artmedia.
Da su ga bar stavili umjesto nekog nelicenciranog tima pa ajde, ali ovako.
Nista moracu zajedno sa ovim optionom da izbacim i flagpatch.
Elem, ovde imam mali problemcic. Kako nisam u mogucnosti da upratim igre Partizana i Zvezde, ne znam kakvi su ovi novi igraci. Jbg, sve su to klinci od 18/19 godina. Kod pojedinih mogu da pretpostavim kakve su im mogucnosti, ali ne pase mi bas sve to najbolje. Tako da kad budete (i ako budete) igrali podesite sami osobine kod igraca koje nisam pretjerano obradjivao.

Za koji dan, poz.

bacago
04-28-2006, 11:05
Novi option je u test fazi.
Najvjerovatnije izlazi u nedelju.

Goran
05-01-2006, 00:46
Oce li???

bacago
05-01-2006, 00:56
Hoce, kao sto rekoh, vjerovatno u nedelju. A kako je danas nedelja i pri kraju je, onda nece danas. :P
Kako glasi poslednja obavijest, sve je u test fazi. Sa jedne strane pes5 je tester1, a ekipa iz lokalne igraonice tester2.
Sa druge strane ostajem u dilemi sta da uradim. Problem je sledeci:
Zajedno sa OF izaci ce i flagpatch. Koristen je Superpatch3 kao osnova, tako da su prisutne i reprezentacije koje su se kvalifikovale za SP. Medjutim, tu su samo igraci ali ne i zastave te imena.
Zastave same po sebi nisu problem, kao ni amblemi. Problem su imena.
Kako sada stvari stoje najvjerovatnije cu vratiti stare reprezentacije, staviti odvojeno OF1 i 2 i Flagpatch.
Pa ****ga ko sta hoce nek udara po tome.
Izuzev ako neko ima pametniji prijedlog?????

bacago
05-02-2006, 12:26
Evo kako sada stvari stoje:
Obzirom da sam uspjesno provalio kako promjeniti imena reprezentacijama uradicu 2 patcha.
1.
Option file
-CZ, Partizan, Thun, Artmedia
-Zimski transferi
-Odredjeni igraci ce imati bolje ili losije osobine, u zavisnosti od toga sta su pokazali u ovoj sezoni (naravno subjektivno vidjenje)
-Togo, Gana, Trinidad i Angola, znaci kompaktibilan sa superpatch3 ali trebalo bi da moze i na svjezu instalaciju.
Novi PES5.exe file
Zastave
Grbovi

2.
Option file
-CZ, Partizan, Thun, Artmedia
-Grbovi ovih timova direktno u optionu
-default reprezentacije

Ovo bi trebalo da bude gotovo danas, testirace se tokom veceri, a sutra ili prekosutra na downloadu. Imam jos malih problema ali nije nista strasno. Opet kazem sve zavisi od mog slobodnog vremena, kojeg u poslednje vrijeme imam sve manje :angry:

bacago
05-03-2006, 21:07
Evo gotovo je, jos uvijek mi postavlja fileove na filefrontu, sutra cu postaviti linkove na homemade patches!

_shone_
05-04-2006, 13:25
Ajmo majstore,izbaci to danas,ne mogu vise da igram sa svakojakim of-ovima,daj jedan pravi i da ga ne menjam vishe.Verujem da ces ispuniti moja ocekivanja

bacago
05-04-2006, 19:08
Eto, sve sto vam se ne dopada vi mijenjajte!
Uzivajte

Poz :)

had111
05-05-2006, 15:09
Hvala brate upravo ga skidam javicu rezultate ali ne sumnjam u tebe poz iz SD-a :afro:

bacago
05-05-2006, 15:18
Pa stavio sam u home made patches!?
Kao sto sam i napisao dole.... ili gore, kakogod!
http://pesoholichari.com/forums/index.php?topic=252.msg4708#msg4708

Edited:
E jes ti fazon da promjenis poruku :)
E ja sad nakast necu svoju! :8 :)

Vetonpg
05-10-2006, 21:25
Navece do 22:50 bice vam okacena citava meridijan super liga bice teska 9,44MB.Meridijan Super Liga je za one sa dial-up vezom.

Vetonpg
05-10-2006, 21:30
Ispravka bice tezak 7,38MB.

Vetonpg
05-10-2006, 21:55
Link meridijan super lige je stavljen home made patches!

had111
05-12-2006, 02:29
Morao sam malo da ti doradim patch mislim ono sa logo timovima nista vise ovake je do jaja>

bacago
05-12-2006, 13:30
Ma nema problema, u tome i jeste sva ljepota kod editovanja igre. Bilo ko moze da uredi stvari onako kako mu najvise odgovara.