PDA

View Full Version : Vasi predlozi...

ПЛЕЈБоЈ
10-03-2007, 00:57
Ovu temu otvaram s zeljom da se svi koji dolaze na turnire pesoholichara i koji planiraju da dodju, ukljuce u samu organizaciju.
Dakle, ovde pisite svoje predloge vezane za live turnire, sta vam se svidja, sta ne, sta bi ste voleli da vidite itd.
Ova tema je nesto slicno "pes7 predlozi" s tim sto ja nisam konami!!!I o dobrim predlozima cu razmisliti, ali nisam isto tako i sklon da citam svakojake gluposti tako da zelim samo konstruktivne i zanimljive predloge,ako budete lupetali i spamovali po ovom podforumu kao sto su mnogi na vec pomenutom "pes7 predlozi" ja cu vas licno predloziti za zuti karton...

Poz svima i nadam se da cemo od ovoga svi imati koristi jer u bliskoj buducnosti planiramo velike LIVE dogadjaje.

Rosoner__
10-03-2007, 01:22
Pre svega da se igra na NORMALNOJ(Normal long) kameri, ako se malo raspitate svugde u svetu se igra na NORMALNOJ kameri. Igrao sam jedan tur u Grckoj na ekskurziji i svi igraju na normal, uostalom citao sam da je nas predstavnik u Parizu, napisao da se i tamo igra na NORMALNOJ kameri.

Toliko za sada.

ПЛЕЈБоЈ
10-03-2007, 01:34
Pre svega da se igra na NORMALNOJ(Normal long) kameri, ako se malo raspitate svugde u svetu se igra na NORMALNOJ kameri. Igrao sam jedan tur u Grckoj na ekskurziji i svi igraju na normal, uostalom citao sam da je nas predstavnik u Parizu, napisao da se i tamo igra na NORMALNOJ kameri.

Toliko za sada.

Ne slazem se sa tobom,ali to je moje misljenje...bio sam na dosta turnira, sto kao igrac sto kao organizator...Sto se tice eswc-a i Pariza njih sledece godine verovatno nece biti....a i ko kaze da sto oni propovedaju da tako mora biti... da si citao pravila Live turnira u organizaciji pesoholichara video bi da se kamera moze promenti po zelji protivnika,ako se oba usaglase o preomeni...Na nasim prostorima velika vecina igra wide kameru...

P.S. Zato sto milsi mda o tvom predlogu treba raspraviti stavio sam i adekvatnu anketu...pa ce mo videti ko je od nas dvojice u pravu.

poz

Rosoner__
10-03-2007, 01:39
Dobro ako se obojca slazu, a sta ako jedan oce Normal Long, a drugi Wide? :)

ПЛЕЈБоЈ
10-03-2007, 01:43
Normalno ostaje wide...jgb Ovde preovladava zakon vecine...demokratija :smile:

shoninho111
10-03-2007, 10:54
treba napraviti kostur pre takmicenja 64, 128, 256, i od toga ne odstupati zarad neodgovornih ljudi, mozda povecati cene ucesca bice vece nagrade a manje igraca koji bas neznaju da igraju (naravno ovo sa cenama je diskutabilno zbog situacije kod nas), sto se tice dosadasnje organizacije do sada je sve bilo ok pogotovo drugi turnir sto se tice vremena pocetka utakmica kako je sve funkcionisalo i treba tako da ostane

Mishkin
10-03-2007, 13:38

Toliko za sada.

Podrzao bih ovaj predlog i to jednog prostog razloga a to je da je igra 3 puta lepsa i bolja, vidi se svaki potez. To je default kamera i zato se sa njom igraju svi zvanicni svetski turniri. Zasto moramo da pronalazimo toplu vodu? Svuda u svetu (da ne nabrajam zemlje) se igra na normal long pa zasto bi onda mi odstupali. Opet ponavljam igra je 3 puta lepsa na toj kameri. Evo sad izlazi novi fudbal i taman bi to bilo lepo vreme da svi pocnemo da igramo na normal i tako se navikavamo.Realno treba plafon 5 tekmi da se naviknes ako do tad nikad nisi probao.
Toliko od mene za sad!
Pozdrav!

vukodlak1
10-03-2007, 13:52
U potpunosti se slazem sa mishkin-om, igram vec 10-ak godina na normal long i tek kad sam poceo da igram turnire u bg-u pre godinu dana morao sam da predjem na wide, zasto zato sto ljudi ne znaju da igraju i da koriste radar. Prednost je sto se lakse dribla i sutira a mana je sto se teze igra odbrana. Mislim da bi padalo vise golova i da bi bilo uzbudljivije. A to sto se tice demokratije, vecina nije bas uvek u pravu. U ostalom ko jos gleda demokratiju, a pogotovo Srbi?

maremas
10-03-2007, 13:59
Ja sam isto za Normal Long, gore su vec navedeni razlozi. A samo me zanima koje su to druge kamere na kojima ljudi igraju posto je u polu za Neka druga kamera glasalo njih 8, kako mogu da igraju na ostalim kamerama, razumem za WIDE i NORMAL LONG ali ostale kamere su meni bezveze, dobro mogu za *****anciju ali za ozbiljnu igru ne!

Mishkin
10-03-2007, 14:00
Mozda ona bird's eye :p

Rosoner__
10-03-2007, 14:13
Podrzao bih ovaj predlog i to jednog prostog razloga a to je da je igra 3 puta lepsa i bolja, vidi se svaki potez. To je default kamera i zato se sa njom igraju svi zvanicni svetski turniri. Zasto moramo da pronalazimo toplu vodu? Svuda u svetu (da ne nabrajam zemlje) se igra na normal long pa zasto bi onda mi odstupali. Opet ponavljam igra je 3 puta lepsa na toj kameri. Evo sad izlazi novi fudbal i taman bi to bilo lepo vreme da svi pocnemo da igramo na normal i tako se navikavamo.Realno treba plafon 5 tekmi da se naviknes ako do tad nikad nisi probao.
Toliko od mene za sad!
Pozdrav!

Potpisujem.

Gibanko kralj
10-03-2007, 17:19
brate vecina ce progovoriti..
realno wide je jedino resenje i 80 odsto ljudi igra na njoj..i nema tu sad izmisljanja novih pravila..
i meni ne odgovara radar pa ga trpim kad protivnik igra s njim

AnF1elD
10-03-2007, 22:11
Wide,naravno! Pozdrav drugari! Ja sam novi! I zanima me samo kako se igraju ti turniri??? Video sam tabelu gde su neki cak i odstupili iz lige ...itd...
Mozete li mi objasniti kako bih ja mogao igrati sa vama??!! Pozzzz svima:player:

ПЛЕЈБоЈ
10-04-2007, 11:53
Wide,naravno! Pozdrav drugari! Ja sam novi! I zanima me samo kako se igraju ti turniri??? Video sam tabelu gde su neki cak i odstupili iz lige ...itd...
Mozete li mi objasniti kako bih ja mogao igrati sa vama??!! Pozzzz svima:player:

Lige nije bilo...Ti neki su otkazali ucesce na turniru zbog obaveza...a kao se igraju turniri saznaces vrlo uskoro, i ti i svi ostali jer se sprema neto novo...

poz

Konfucije
10-04-2007, 13:02
Kakve lige i kakve rezultate?
Na naslovnoj strani je online liga, koja se preko neta igra, a ovo je nesto drugo.

ПЛЕЈБоЈ
10-04-2007, 13:54
Za sada je WIDE u velikoj prednosti....

P.S. Nije da nisam ocekivao.

masne
10-04-2007, 15:39
brate vecina ce progovoriti..
realno wide je jedino resenje i 80 odsto ljudi igra na njoj..i nema tu sad izmisljanja novih pravila..
i meni ne odgovara radar pa ga trpim kad protivnik igra s njim
ni radar ni imena igraca,ali sta je tu je..

vukodlak1
10-04-2007, 17:28
A jesi li pokusao da igras zmureci, do jaja je!
Nema ni radara ni imena igraca, ne vidis nista sve je crno.
A rezultat je onaj koji tebi odgovara, zamislis, bas extra.
E kamera mislim da je wide, nisam siguran treba proveriti za svaki slucaj.

P.S. Izvinjavam se sto sam bio ironican.

stameni
10-04-2007, 17:42

mislim da stvarno pocinjes da preterujesh...

@playboy izvini za offtopic ali morao sam...

stameni

ПЛЕЈБоЈ
10-04-2007, 18:39

Pocnijes polako da me nerviras...shvati ovo kao dobronamernu sugestiju...jer samo ti mozes izvuci deblji kraj...

Poz

vukodlak1
10-04-2007, 22:14
Ljudi koji me ne poznaju licno mislice da je svaka moja rec ozbiljna, a nije tako. Ponekad mi iz dosade dodje da izprozivam sve redom, i naravno kad mi je jezik brzi od pameti.
Mislim da se vise nece ponoviti. Poz

ПЛЕЈБоЈ
10-04-2007, 22:54
Ljudi koji me ne poznaju licno mislice da je svaka moja rec ozbiljna, a nije tako. Ponekad mi iz dosade dodje da izprozivam sve redom, i naravno kad mi je jezik brzi od pameti.
Mislim da se vise nece ponoviti. Poz

Ok nadam se da nece...ovde zavrsavamo sa off-om.

NASTAVITE SA TEMOM!

amir2006
10-14-2007, 16:06
Normalno da je wide najbolja...s radarom i imenima igraca...:player::player::player::player:

zlaxy
10-14-2007, 16:10
ja sam bacio pogled na ovu temu i ono
ako se stvarno ovde bira kamera,onda mislim da je dobro videti spisak ko se prijavio za turnir,pa pogledati njihove glasove
jer ovako ja recimo mogu da glasam za neku ,a da uopste ne dodjem na turnir i oni koji igraju a ne odgovara im ,morace da pikaju...malo je glupo..treba da se racunaju samo glasovi prijavljenih..

nisam bas u ovoj prici,bzvz sam pogledao,pa rek'o da kazem..ako sam se zeznuo,sorry

ПЛЕЈБоЈ
10-14-2007, 16:28
Pa u principu zeleo sam da vidim raspolozenje i zelje naroda...A ova teme generalno nije samo o kameri...vec o vasim idejama za live dogasjaje pesoholichara vezane za bilo sta sto ima veze sa live-om.

poz

sharp6
10-18-2007, 00:12
Pozdrav svima!:player:
-"s radarom i imenima igraca"...zasto treba ime igraca?Ja mislim,ako neko igra vec davno,onda sigurno zna igraca....bez imena...
Na turniru igra se sa imenom?

sharp6
10-18-2007, 00:15
Kad ce biti neki veliki turnir uskoro?

markotor
10-19-2007, 15:23
Predlazem da se jednom u dva meseca pravi veliki turnir u Forumu, sledeci bi mogao pre Nove Godine na pes2008 i da se nekako omoguci gledanje najjacih meceva na plazma tv-u

Konfucije
10-19-2007, 15:24
Biće online liga za PES 2008.
Jedino što za sada koči jesu finansije, ali smo u procesu registrovanja nevladine organizacije tako da će uskoro biti puno iznenađenja na tom polju.

Djuka
10-19-2007, 19:16
e da konfe javi mi cim dobijes neki odgovor... Vazno je da su uzeli pare a da ti traze neki kontakt i ne treba im :lol:

pes08
11-04-2007, 19:35
Sto se ne bi odrzao pesoholichari turnir u N.Pazaru:whistling:

Tuli
11-06-2007, 15:16
...Live Turniri..znaci igra se igraonici iil online??..mozda je glupo pitanje..jbg nisam razumeo i jos sam nov ovde pa se nisam jos uhodao na forum..

..a moj predlog bi bio da organizator turnira pravi zreb..ali zreb (ne na brzaka) gde postoje nosioci grupe..a to ce biti neki jaci igraci koje organizator naravno poznaje odavde ili odande (to je sad manje bitno) a svi igraci koji su neprovereni tj nepoznati organizatoru ce biti autsajderi ili kako vec zelite....naravno sve ovo je moguce ako postoje grupe..

..i na kraju sta bi sa ovim turnirom?..kad ce biti odrzan?..ako vec nije...kad ce opet biti odrzan?

masne
11-06-2007, 15:23
pa tako nesto je i organizovano, na predhodna dva live turnira pesoholichara..(ne racunam sajam fudbala,posto im je organizacija izmakla iz raznih razloga)..live =uzivo ,znaci dva coveka,na jednom kompu,licem u lice...

Tuli
11-06-2007, 15:59
znaci dva coveka,na jednom kompu,licem u lice... :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: lol

..samo da proverim da se ne za****m...
..jel se prikljucuju dzojstici od sony-a ili neki za komp?
a sledeci turnir je kad i gde??

deki17
11-06-2007, 16:17
Ima turnir ispod Vukovog spomenika u nedelju 11.11
mislim da je pocetak u 13h,300 dinara je po igracu, igra se na sonny 2 (pes 2008).
Organizacija je dobra,igra se po grupama .8 grupa po 4 (kao liga sampiona)
Tuli izvoli pa dodji da se zezamo.
POZDRAV !

Tuli
11-06-2007, 16:42
vac sam se prijavio....zajedno sa mojim najortakom..pa da napokon vidim kakav sam igrac..ae vidimo se u nedelju...

..a kad je sledeci turnir 2vs2?

shoninho111
11-07-2007, 01:40
pa tako nesto je i organizovano, na predhodna dva live turnira pesoholichara..(ne racunam sajam fudbala,posto im je organizacija izmakla iz raznih razloga)..live =uzivo ,znaci dva coveka,na jednom kompu,licem u lice...
hteo bi da ispravim masne-a igra se rame uz rame eventualno koleno uz koleno :mrgreen::mrgreen:

sale_7
11-07-2007, 17:51
Je li mogu ja da igram ovaj turnir u nedelju, posto je prosli pao u moje shake?

vukodlak1
11-07-2007, 18:21
JA mislim da nece da moze. Idi pa pitaj.
Ali ako ti daju, pa j...cu im mamicu pokvarenu, bezobraznu, nevaljalu.
Meni su rekli 5 tura pauze. Srecno

sale_7
11-07-2007, 18:50
JA mislim da nece da moze. Idi pa pitaj.
Ali ako ti daju, pa j...cu im mamicu pokvarenu, bezobraznu, nevaljalu.
Meni su rekli 5 tura pauze. Srecno
Jesu li tebi rekli da ne mozes da igras kada si osvojio turnir, ili kada si dosao na sledeci...posto meni nista nisu rekli!?

Djuka
11-07-2007, 18:58
kamufliracemo te :lol:

sale_7
11-07-2007, 19:32
kamufliracemo te :lol:
:alien:

Kure
11-07-2007, 20:17
Sale brate ja mislim da ne moze nazovi ih ima djuka broj ja mislim .... Ili ga je neko vec kacio na 4um . pozz

Gibanko kralj
11-07-2007, 22:07
ona riba je mracila da ne mogu pobednici..
neka neka sale odmori ti:)
trebaju mi pare za rachun za mobilni moram pobediti ili turnir ili kladionicu nesto mora da padne..

sale_7
11-07-2007, 23:58
Ma nije mi tesko da odem do vuka,a ako mi ne budu dali igracu onda sony3!
P.S. fali ce im ljudi :whistling:

deki17
11-08-2007, 13:39
Ljudi hajde da budemo solidarni,ako ne
daju saletu da igra onda necemo ni mi .
Barem ja necu a vi ostali .....
SALE uz tebe sam

vukodlak1
11-08-2007, 16:11
Ljudi hajde da budemo solidarni,ako ne
daju saletu da igra onda necemo ni mi .
Barem ja necu a vi ostali .....
SALE uz tebe sam

HA HA, koga ti zasmejavas. 2 tura sam osvojio i niko nije bio solidaran, samo pomisle u sebi "ah, to, sad imam neke sanse", to su samo prazne price, kao uz tebe smo.

Ako sam dobro zarumeo, gde ima tur na P.S.3?

Gibanko ajd organizuj nesto, smorih se...:biggrin:

deki17
11-08-2007, 17:44
Vidi se da si grobar to je odlika malih ljudi .
Sto nisi rekao da nisu hteli da te puste da igras zbog toga sto si osvojio turnir.
Ja bi prvi stao uz bilo koga zato sto to nije fora, a ti ako neces da budes solidaran i nemoras .Ja sam samo za dobro druzenje to znaju neki ljudi sa foruma.
Pozdrav

ПЛЕЈБоЈ
11-08-2007, 18:20
Deki ne seri:whistling:
A ti decko...pesoholichari su slozni a ako se izdogovaramo nesto onda je tako!
Stpite se jos malo sprema se 3. LIVE TURNIR!!!!!!

P.S. Deki mogli bi se videti.

Djuka
11-08-2007, 19:32
Deki ako sale ne moze obavezno dodji bre ti, saleta cemo posle da prcamo na trojci :lol: :lol:
nije fora da teramo inat nego da im uzmemo pare, zato sto su slepci i da vidimo onaj izraz lica kao kad je saletu davao kesh u ruke :lol:

ja vec otkazao fugbal zbog turnira pa tacno kad ne bi dosao roknuo bi se...
aj bre ljudi javite jel ima mesta jer hocu da se prijavim u nedelju!

Kure
11-08-2007, 22:19
Deki ako sale ne moze obavezno dodji bre ti, saleta cemo posle da prcamo na trojci :lol: :lol:
nije fora da teramo inat nego da im uzmemo pare, zato sto su slepci i da vidimo onaj izraz lica kao kad je saletu davao kesh u ruke :lol:

ja vec otkazao fugbal zbog turnira pa tacno kad ne bi dosao roknuo bi se...
aj bre ljudi javite jel ima mesta jer hocu da se prijavim u nedelju!

Filipe brate nemoj da me zezas ako treba javi mi se na MSN ja cu da te prijavim ....

sale_7
11-09-2007, 19:35
Kazu da ne moze, ali videcemo jos :wink:!
P.S. Deki hvala na podrsci :ave:

stameni
11-09-2007, 21:55
sto se mene tice ja bih voleo da u nedelju igraju i mishkin (ban jos 3 turnira) i vukodlak (ban jos 4) i sale... jer bi turnir bio pre svega zanimljiviji i naravno jaci... ali ****ga glupo pravilo igraonice... ne znam... bojkot nije reshenje jer smo to onda trebali jos posle prvog turnira kada je i bilo reci o bojkotu ali je sve palo u vodu... :) ma da si ti sale nama ziv i zdrav pa se vidimo uskoro na "trecem live turniru"... pozdrav!

stameni

@filip-djuka: ja sutra idem oko 15:00 do igraonice pa mogu da te prijavim...
@kur0tres!n@: sjeban mi mob... vidimo se na turniru :)

p.s. malo smo pogresili temu na kojoj pricamo o ovome ali dobro... :)

ПЛЕЈБоЈ
11-10-2007, 10:56
MOMCI IMA TEMA O GENERALNOJ RASPRAVI

NE SIRITE VISE OFF.

Hvala na razumevanju.

Poz

sale_7
11-10-2007, 11:04
MOMCI IMA TEMA O GENERALNOJ RASPRAVI

NE SIRITE VISE OFF.

Hvala na razumevanju.

Poz
Nemoj samo da pucas :gun_bandana:....ahahahah
PozZ

Gagili_wau
11-10-2007, 11:31
Playboy kad ce 3. Live Turnir ?
Jel ce biti do kraja godine ?

Konfucije
11-10-2007, 11:46
Hoce.

deki17
01-02-2008, 17:40
Predlazem da se napravi jedan turnir 2 na 2
igrao bi se PES6 online.

Mishkin
01-02-2008, 18:33
Evo ocu ja, ali bih morao da igram sa nekim ko ima taj online :p

deki17
01-15-2008, 22:55
PREDLAZEM da se napravi druga online liga PES6,mislim da bi bilo extra zanimljivo.
FICO baci se na posao pa da se zabavljamo svi!
POZDRAV !

shoninho111
01-15-2008, 23:22
PREDLAZEM da se napravi druga online liga PES6,mislim da bi bilo extra zanimljivo.
FICO baci se na posao pa da se zabavljamo svi!
POZDRAV !
skroz podrzavam dekija, mislim da nas dosta ima koji imamo mogucnosti za online, takodje i uslovi za internet su se promenili i definitivno mozemo da odigramo novu ligu
Fico tu sam da ti sve pomognem ako nista nek nas barem 8 bude

Djuka
01-15-2008, 23:37
bice nas vise, sad cu da vidim sa ostalima sa sajta pa cu vas obavestiti

V.Kostic
01-19-2008, 13:08
E hocu i ja da igram... Samo jos uvek ne znam kako i jel mi treba original???

maremas
01-19-2008, 13:15
Naravno da ti treba!

Djuka
01-19-2008, 19:57
E hocu i ja da igram... Samo jos uvek ne znam kako i jel mi treba original???

Trebo si da postavis u temi za online al nema veze!

3 uslova:

1. Da imas jedinstveni cd key (koji dobijes uz original) i da se registrujes...
2. Da imas upload 128 ili veci!
3. Da imas vremena i da na vreme igras zadate meceve!

Ako hoces odgovori ovde -> Online liga - 2. SEZONA!!! (http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=7613)

Mishkin
02-12-2008, 08:05
Dajte video sa Kazukija nabavio sam dobar net :D
http://www.speedtest.net/result/232835445.png (http://www.speedtest.net)

Djuka
02-12-2008, 08:56
burzuj :yes:

Mishkin
02-12-2008, 09:30
Nabavio, ne kupio :D

shoninho111
02-12-2008, 10:28
mislimi da bi mu lagovao pes sa ovakvim netom :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
e sta je univerzitetska konekcija, ae sad sto pre kaci samo moras stamenog da navatas da ti da

Mishkin
02-12-2008, 18:16
Nema Stamenog, dok ne proda sve sirove pljeskavice nece se pojaviti!!! :D

_Dante_
02-12-2008, 20:34

Pazi owo veci upload od download-a...::D:
Sta rade ti jbt na univerzitetu?

Mishkin
02-13-2008, 08:27
Nije veci nego malo download zakazao na testu :D

stameni
02-13-2008, 17:33
prodate pljeke... bilo chupavo ali gotovo... ae chujemo se na messenger-u da se dogovorimo kako da ti dostavim chuveno finale... :D

Mishkin
02-13-2008, 18:57
Ma vazi ali je interesovanje opako opalo :D

stameni
02-13-2008, 23:14
uf... ja sam kriv... :(

Totti77
02-16-2008, 19:35
pozdrav svima,recite mi ima li sutra turnira kod vuka?

Djuka
02-16-2008, 19:51
nema druze sutra al verovatno cemo sledece nedelje da organizujemo nesto, samo prati da li ce se otvoriti tema ;)

deki17
03-17-2008, 17:27
Evo i ja da kazem nesto za dnevnik.
Predlozio bih da organizujemo jedan lep NIGHT turnir,mislim da bi bilo super .
Eto toliko od mene za DNEVNIK.:single ****:
POZDRAV !

ПЛЕЈБоЈ
03-17-2008, 17:32
OFF: ce da izadje na televizor? :XD:

A si mislio u igraoni il kod nekog?

deki17
03-17-2008, 18:02
OFF: ce da izadje na televizor? :XD:

A si mislio u igraoni il kod nekog?

U igraonici naravno,da vidimo da li moze negde da se organizuje pes6.

ПЛЕЈБоЈ
03-17-2008, 18:07
Mogu ja da sredim forum...al da bude full

Poz

vukodlak1
03-17-2008, 19:06
pozdrav svima,recite mi ima li sutra turnira kod vuka?

Bio je, i bolje sto nisi dosao jer se igralo 4 grupe po 5 ekipa i to svako sa svakim po 1 mec, a ne 2 kao sto smo navikli, tako da bi dao 500 kinti za 4 meca+kasnjenje od 90 min, losa org jer im je prvi tur. (nisam znao da ne moze da se prikljuci dz koji ponesem od kuce nego moras da igras na onim njihovim bez zice *****ima i da se navikavas) Istina da je to prvi put da sam igrao S3, ali je hevi njesra je secka ko mesar, mislim na mom kompu ide ko po ledu itd. Sve u sve, najavili su da ce biti ponovo za luna dana i da ce uzeti nase zamerke u obzir. To je to. :taz:

Djuka
03-17-2008, 19:47
Mogu ja da sredim forum...al da bude full

Poz

brate mozes tamo da sredis da se instalira pes 6 i da bude na odredjenom broju kompova al sta da radis kada oni kompovi se restartuju sami od sebe i zakucavaju ::S:

ako mozes da sredis kompove i mesto za sedenje onda se javi pa da uzmes svoj deo a da mi nadjemo ljude i to ;)

shoninho111
03-17-2008, 20:13
Bio je, i bolje sto nisi dosao jer se igralo 4 grupe po 5 ekipa i to svako sa svakim po 1 mec, a ne 2 kao sto smo navikli, tako da bi dao 500 kinti za 4 meca+kasnjenje od 90 min, losa org jer im je prvi tur. (nisam znao da ne moze da se prikljuci dz koji ponesem od kuce nego moras da igras na onim njihovim bez zice *****ima i da se navikavas) Istina da je to prvi put da sam igrao S3, ali je hevi njesra je secka ko mesar, mislim na mom kompu ide ko po ledu itd. Sve u sve, najavili su da ce biti ponovo za luna dana i da ce uzeti nase zamerke u obzir. To je to. :taz:
vukodlak legenda odgovorio coveku na post od pre metar dana ::S: :tt2: :yes:

ПЛЕЈБоЈ
03-17-2008, 20:39
brate mozes tamo da sredis da se instalira pes 6 i da bude na odredjenom broju kompova al sta da radis kada oni kompovi se restartuju sami od sebe i zakucavaju ::S:

ako mozes da sredis kompove i mesto za sedenje onda se javi pa da uzmes svoj deo a da mi nadjemo ljude i to ;)

ma mogu da pricam s Vukom da mi daju najbolju sodu s najboljim kompovima da nam ne zakucava....

Poz

deki17
03-17-2008, 21:12
ma mogu da pricam s Vukom da mi daju najbolju sodu s najboljim kompovima da nam ne zakucava....

Poz

Ko se slaze da napravimo night turnir ?:cool2:

Djuka
03-17-2008, 21:18
ja se slazem ali kada gde ko i koliko ::S:

ПЛЕЈБоЈ
03-17-2008, 22:23
ja se slazem ali kada gde ko i koliko ::S:

Ajde djuka ja i ti da to isplaniramo...tipa za 2 nedelje za vikend...

O detaljima cemo preko msn...

Da se i ja malo ukljucim u organizaciju nisam odavno :D

Mishkin
03-18-2008, 07:39
Ajde i ja sam za, ali vikend obavezno i cela noc obavezno. Tipa Premijer liga sa 38 kola :D

Da, da, i pivo obavezno :D

vukodlak1
03-18-2008, 09:36
Brate sone da nisi rekao nebi ni video. Ladno sam se istripovao da je feb a ne mart, verovatno zbog broja 16, jer se poklopilo.

Ajde da taj najt tur bude 6.4. jer su mi svi vikendi zauzeti. Svi uzmu blok i daju po 150 kinti za nagradu, a kad ispadnu mogu da nastave da vezbaju dok im ne istekne vreme. Ili nesto u fazonu svako sa svakim, mini liga ako se ima vremena. Svejedno koji je pes, mada mi je lepsi 2008. :taz:

kAitorA
07-07-2008, 18:24
live turniri se igraju samo u bg-u ? :(
na primer ima li u kg-u ? xD

lancemikg
10-29-2008, 22:56
Posto se mi nalazimo u razlicitim krajevima zemlje , i nismo u mogucnosti da idemo stalno u druge gradove , mogao bi da se organizuje veliki regionalni turnir ... na primer u svim vecim gradovima srbije se organizuju mali turniri (mislim da je broj igraca pes-a veoma veliki ine bi nikakav problem trebalo da bude da se okupimo u svojim mestima i skupimo kintu cisto da iznajmimo igraonicu i mozda za neko pice malo i odigramo u nekoj opustenoj atmosferi ), a onda bi najbolji iz svojih gradova otisli na veliki turinr u BG-u na kome bi bilo razjasnjeno ko je najbolji PES gamer u Srbiji ... To bi bilo odlicno posto poznajem dosta njih koji aktivno igraju PES, a nemaju net pa ne prate desavanja na ovom sajtu ...

To je samo predlog , a mislim da bi vrlo lako mogao biti realizovan i privuci ce mnogo vise ljudi , a samim tim ce i konkurencija biti bolje pa ce se pika vrlo zanimljiv PES ...:yes:

EDIT :izvinite za off topic nisam video thread "vasi predlozi" ... al' postavicu ovo i tamo ...

Milenk0
10-29-2008, 23:00
ebaNi;392758']Posto se mi nalazimo u razlicitim krajevima zemlje , i nismo u mogucnosti da idemo stalno u druge gradove , mogao bi da se organizuje veliki regionalni turnir ... na primer u svim vecim gradovima srbije se organizuju mali turniri (mislim da je broj igraca pes-a veoma veliki ine bi nikakav problem trebalo da bude da se okupimo u svojim mestima i skupimo kintu cisto da iznajmimo igraonicu i mozda za neko pice malo i odigramo u nekoj opustenoj atmosferi ), a onda bi najbolji iz svojih gradova otisli na veliki turinr u BG-u na kome bi bilo razjasnjeno ko je najbolji PES gamer u Srbiji ... To bi bilo odlicno posto poznajem dosta njih koji aktivno igraju PES, a nemaju net pa ne prate desavanja na ovom sajtu ...

To je samo predlog , a mislim da bi vrlo lako mogao biti realizovan i privuci ce mnogo vise ljudi , a samim tim ce i konkurencija biti bolje pa ce se pika vrlo zanimljiv PES ...:yes:

I ja sam o tome razmisljo...sa tim sto je moja ideja drugacija...

Premier kladionice su sponozr ovog sajta???

Fala Bogu pa ih ima u svakom gradu,a u svakoj kladzi po 5 TV-a...

I nabace jedno 2-3 sonija...i krenu turniri po Srbiji :)

lancemikg
10-29-2008, 23:07
Pa o tome ti pricam , kad vec na nekom velikom gamerskom turniru tipa WSCG nema PES-a lako bi mogli mi da napravimo a to bi mozda bio i najveci turnir ikada odrzan u nasoj zemlji zbog popularnosti igrice i uslova koje imamo ...

Djuka
10-29-2008, 23:09
Imali smo mi jos pre godinu dana tu ideju ali nam niko nije izasao u susret niti od sponzora niti od nasih clanova.... Niko da se javi da kaze

Ja sam iz tog i tog grada, ovde ima igraonica sa toliko i toliko sonija, kosta toliko i toliko...
Mi cemo Vam u roku od par dana javiti da li pravimo turnir tu ili ne jer smo i mi zeljni da izadjemo iz bg-a i odemo negde da promenimo malo...

Zato Vam kazem, javljajte mi gde sta ima pa da cepamo zajedno, ja imam ekipu od 10-tak ljudi iz Beograda koja bi dosla bilo gde u srbiju na turnir ako je dobro organizovan u jednom danu!

Milenk0
10-29-2008, 23:20
Mislim da je PREMIER stvarno veeelika kladionica...i ako oni ne mogu da obezbede 4 "trojke" da se cirkulisu kroz Srbiju sa listama...onda stvarno...menjam kladionicu :D

neka.bg
10-30-2008, 20:07
Matori mani se Premiera nema nista od toga! nego lepo iz svakog grada u igraonu po jedan i nek se raspitaju nek objave cenu i koliko ima sonya jako prosto!!!a jedini je problem taj finalni ako se do njega dodje jer necemo moci da uskladimo koliko iz kog grada treba da ide na zavrsni tur!!!!:crazy:

Kure
10-31-2008, 15:54
neka brate sve je to bilo vec sredjeno ... sve se zna ... tj znamo nas par kako je to trebalo da izgleda , ali kao sto djuka rece niko nije izasao u susret ... Zivi bili pa videli koliko ce sad njih da izadje i kaze cene u igraonama i sve sto treba za jedan turnir ....

ПЛЕЈБоЈ
10-31-2008, 16:27
ebaNi;392758']Posto se mi nalazimo u razlicitim krajevima zemlje , i nismo u mogucnosti da idemo stalno u druge gradove , mogao bi da se organizuje veliki regionalni turnir ... na primer u svim vecim gradovima srbije se organizuju mali turniri (mislim da je broj igraca pes-a veoma veliki ine bi nikakav problem trebalo da bude da se okupimo u svojim mestima i skupimo kintu cisto da iznajmimo igraonicu i mozda za neko pice malo i odigramo u nekoj opustenoj atmosferi ), a onda bi najbolji iz svojih gradova otisli na veliki turinr u BG-u na kome bi bilo razjasnjeno ko je najbolji PES gamer u Srbiji ... To bi bilo odlicno posto poznajem dosta njih koji aktivno igraju PES, a nemaju net pa ne prate desavanja na ovom sajtu ...

EDIT :izvinite za off topic nisam video thread "vasi predlozi" ... al' postavicu ovo i tamo ...

Kao i u svemu i u tome je novac problem.Imamo mi ceo projekat na papiru al DZ kad nemamo sponzore, no ne bitno objekat je zamrznut do daljnjeg...

A pravicemo uskoro LIVE 3 na PC-u Beogradu koji traje 2 dana...o tome cemo kad dodje vreme

razbijac89
11-21-2008, 14:29
E ljudi ja mogu da pogledam u Zajecaru,posto sam odatle. Tacnije videcu sad za vikend pa mogu da vam javim za ovo...ako zelie...

Konfucije
11-21-2008, 14:33
Mislim da je PREMIER stvarno veeelika kladionica...i ako oni ne mogu da obezbede 4 "trojke" da se cirkulisu kroz Srbiju sa listama...onda stvarno...menjam kladionicu :DKao prvo Premier Kladionice nisu nikakav sponzor ovom sajtu, vec manje-vise vlasnik sajta.
Kao drugo ako ti stvarno mislis da cemo u kladionice postavljati sonije onda ne znam sta da mislim o tebi :confused1:
I kao trece, koja je poenta postaviti 4 konzole?

FXGT
11-21-2008, 16:06
nisi razumeo decka on je misli da svaki vikend ta 4 sonija promene grad da bi mogao da se odrzi turnir, sto i nije tako losa ideja mada turnir u kladionicama zamislite tu ludnicu ovi se deru navijaju ovi dosli da uplate tiket ccc :slap:

Milos
12-07-2008, 18:24
ljudi jel se slazete da za sledeci ps3 turnir ja donesem lepo of sa sredjenim imenima i transferima (BEZ EDITOVANIH OCENA) i grbovima i da lepo igramo.da ne bude deko meni,deko tebi a sevcenko oboma

razbijac89
01-14-2009, 20:43
Mislim da su oni koji igraju kod kuce PS3 u prednosti na turnirima od onih sto igraju na kompu, zato sto je na kompu dosta brze, pa ono...ljudi se tesko naviknu sa kompa na SPORI ps3.
Zato je mozda bolje da se na PS3 igra na kameri normal long, cisto zbog brzine!!!

ShevaSerbia
01-15-2009, 22:32
...isti je fudbal i na kompu i na ps3

Djuka
01-15-2009, 23:35
minorne su razlike ali u igri nema, mozda se nekima cini zbog rezolucije

vukodlak1
01-16-2009, 22:17
Nema sansi da je isti...to je sigurno...:taz:

SlobaGrobar
08-29-2009, 16:42
Ima li šanse da turnir bude održan u Ĺ*apcu?

Djuka
08-29-2009, 17:03
bas tesko, evo u nisu ne mogu da se sakupe njih 10 :(

bice verovatno sledece nedelje u bgu 2 na 2 pa ste dobrodosli ;)

Kure
09-01-2009, 15:57
kamaaaaaaaaaaaaaan :)))) sataraaaaaaa :))))

Djuka
09-01-2009, 17:07
otvaram temu za 10 min za 2 na 2

Milos
09-07-2009, 10:30
Ocemo jedan turnir da pocne uvece

fazon od 20 , 22

mada bi bili zadovoljni i sa od 18

hvala

Kure
09-07-2009, 10:56
Milos says:
napisao
http://www.pes-serbia.com/vb/545655-post112.html
aj sad ti ovde
napisi
moze moze

Victory
12-20-2010, 22:51
Da li postoji mogucnost da se napravi neki turnir na teritoriji grada Nisa ?

dacke021
05-19-2011, 01:58
da li ce se mozda praviti neki turnir u novom sadu ?

woja 95
09-13-2011, 15:41
oce li biti negi u BG-u :D gde?? :D

ShevaSerbia
09-13-2011, 21:48
Bio je sad u nedelju, prati forum i temu Live turniri i videces sve

Kure
02-20-2012, 17:10
http://www.wcg.com/renew/fanzone/promotions/titleselection.asp glasajte za oficijelnu igru na WCG ... dole u sports imate PES na PC i XBOX glasajte za oba ;)

Жиле
02-20-2012, 22:07
Ајд' ваљда ће људи да се уразуме, неће се ваљда Фифа играти хД
Него реци ми колико је пријава?

Kure
02-20-2012, 22:26
WCG kvali je u avgustu jos se nista ne zna :) ovo je samo da se vidi koje igre ce se igrati :)