PDA

View Full Version : Utisci sa Giba's tura 2 na 2

neka.bg
09-30-2007, 19:20
Bio sam na turniru ali bolje da nisam!
90 posto igra po difoltu!
Sada odoh da odgledam odbojku
pa cu da napisem ceo izvestaj.

Djuka
09-30-2007, 20:02
ja doguro sa malim burazerom do polufinala i ispali na penale od onog decka sa shevcenko-vim dresom milana i njegovog druga... zasluzeno smo ispali jer ova dva momka dobro igraju i uigraniji su od nas(jer nam je prvi put da igramo zajedno)...

sve u svemu dobar turnir-ali dosta losi dzojstici! ne znam ko je osvojio...

super cancel
09-30-2007, 20:28
grupa: 2:0,2:0,3:2,,,,,,,znachi tri pobede iz tri tekme u grupi,,,posle toga ortak i ja naletimo na dva klinca i oni nas pobede,,,strashno,ovo e najgori fudbal koi je izashao bolji je iss1 od ovog,,,to sam rekao i kad smo pobedjivali...super cancel nie ni za kur(nema ga),finte nemozhesh da radish,uklizavanje uvek uspe,,,,najgori fudbal,najgori

stameni
09-30-2007, 20:31
xexe... ja i vladica ispali u 1/4 finalu od djuke...

nego to je najmanje bitno!!!

ajd' sad malo realno da pogledamo... turnir je bio *****e! ne sto se organizacije tice... jer je to turnir koji traje 4-5 sata i nema tu mnogo cimanja... to je ok... nego... znaci osecao sam se kao da sam uplatio sat ili dva u nekoj igraonici da bi igrao. ****m li ga... mozda nisam u pravu... ali niti je ostao neko da gleda finale (ko izgubi odmah ide kuci)... niti je bilo neke tenzije... ni "navijachi" kakvi takvi... ni prozivanja... ma nishta... ne znam, mozda nisam u pravu... :) e da... igrao se WE11... znaci PES je PES... :) ne zalim se na WE11 ali nije sasvim isto... opet kazem ne zalim se, zadovoljan sam, inace ja sam igrao 2na2 prvi put...

SVAKA CAST POBEDNICIMA! a i krivo mi je na kraju su u igraonici ostali finalisti i organizator :)... ne bukvalno ali skoro da je bilo tako... znaci... ne znam...

xexe... super cancel ako si im rek'o :)

e gibanko nemoj ovo da pogresno shvatis i da shvatis kao nesto licno... :) svaka cast tebi... sa tvoje strane sve ok... ali mi se cini da nije bio dan za turnir :)
pozdrav svima!

Djuka
09-30-2007, 20:38
a fudbal da je los-jeste... mene je najvise smaralo sto sam lomio vrat sa moja 2 metra nije bilo mesta dovoljno a uvek sam gledao sa strane :lol:

Gibanko kralj
09-30-2007, 21:07
brate nije to we 11..to smo vam vec objanisli ja i sc
WE 11 zvanicno ne postoji..ono sto smo mi igrali je PES 6 sa pechom..na kome je neko napisao we 11 i stavio anrijevu sliku.odradio neke transfere i sredio malo kozmetiku,stadione,ovoono..znaci to je prakticno pes..koji jeste uzasan fudbal..i na soniju ali bogami meni je jos gori na kompu..ne znam valjda sam navikao.. Shabloni rade samo tako ali ljudi to je cinjenica da taj fudbal prosto tera da se igra tako..ljudi su provalili bagove i tramvaj golove(uvek su isti) i koriste ih maksimalno.sto je *****e,ali ****ga

turnir je po meni bio generalno ok ali me ishod veoma iznenadio

Pobedila su ona dva klinca.igrali su s barsom

u finalu su dobili zigija (lik u milanovom dresu i midzora onog lika sa kacketom..igrali su jednu na 15m a zigi je napravio crveni u tipa 30m minutu sto su dva klinca mudro iskoristila i dobila 3-2..nek im je sa srecom,lepo su igrali..ja sam igro protiv njih u grupi dobili su nas na gurku,al moj par je igrao bruka loshe..izgubili bi od dva psa sa dzojsticima..
sto se tice dzojstika,klime i guzve ****ga bolje nije moglo,takav je klub..
sledece nedelje je tamo 1v1 turnir pa ko oce nek svrati..igrace se sa pecom sa transferima

super cancel
09-30-2007, 22:20
ta dva klinca su mene izbacila,,ni super kesela,ni finte,nishta,,eto ko e osvojio...da se igra tour sa boljim fudbalom i sa transferima

neka.bg
09-30-2007, 23:11
Turnir odlican ,mislim na organizaciju sto se tice Gibanka.
Fudbal je bio katastrofalan!
Nije bilo nikakve atmosfere , svi igraju po
difoltu , em je fudbal *****e , em je sporiji ,
em nevaljaju djoistici , ma sta reci.Nego vidimo se
na sledecem turniru.

p.s. pozdrav Vladici i Stamenom koji su nas bodrili u
odlucujucoj utakmici u grupi.Pozdrav od malog bucka

Kure
10-01-2007, 16:39
Ta dva klinca su mene i ortak dobila u polufinalu.Prvo kada smo igrali u grupi znaci jedini dostojni protvnik mi je u grupi bio Gibanko i Nikic !!! Jedne smo dobili 6-1 a ove smo dobili 4-0 a u polufinalu su poceli da *****ju. Em ne valjda dzojstik em daj noc,daj drugi stadion,daj drugog sudiju,drugu loptu,dobro mi nisu rekli i da im raspolozenje stavim crveno indijanci tu su me vec mnogo iznervirali !!! Kad je krenula utakmica samo mi seru nesto bzvz mada je to normalno ajde al unosi mi se lik u facu ma nisam mogo da verujem i prosli su bzvz jer nisu namestili produzetke pa je gibanko rekao jos 1 i ko da gol pobednik je !!! Dali su gol eto to je to svaka im cast meni je turnir bio OK mislim ono nije bilo kasnjenja odma su se igrale utakmice i tako to . Vazno da smo se zezali pozz svima i gibanko mogli ste bas da prodjete ta 2 klinca i da idete dalje sa nama al ajde :D

Lazar
10-01-2007, 17:17
Sad mi vise i nije zao sto nisam bio...ali svejedno cekamo sledeci tur.

Pozz

ПЛЕЈБоЈ
10-01-2007, 18:02
Ta dva klinca su mene i ortak dobila u polufinalu.Prvo kada smo igrali u grupi znaci jedini dostojni protvnik mi je u grupi bio Gibanko i Nikic !!! Jedne smo dobili 6-1 a ove smo dobili 4-0 a u polufinalu su poceli da *****ju. Em ne valjda dzojstik em daj noc,daj drugi stadion,daj drugog sudiju,drugu loptu,dobro mi nisu rekli i da im raspolozenje stavim crveno indijanci tu su me vec mnogo iznervirali !!! Kad je krenula utakmica samo mi seru nesto bzvz mada je to normalno ajde al unosi mi se lik u facu ma nisam mogo da verujem i prosli su bzvz jer nisu namestili produzetke pa je gibanko rekao jos 1 i ko da gol pobednik je !!! Dali su gol eto to je to svaka im cast meni je turnir bio OK mislim ono nije bilo kasnjenja odma su se igrale utakmice i tako to . Vazno da smo se zezali pozz svima i gibanko mogli ste bas da prodjete ta 2 klinca i da idete dalje sa nama al ajde :D

Sta se ti javljas paceru jedan... :XD:

vukodlak1
10-01-2007, 18:51
Tur nije bio los. Nisam prosao grupu ne znam ni ja kako ali tako je.
Raspolozenje nas nije htelo protiv ozbiljnih ekipa, partner je malo losije odigrao i to je to.
Imao sam utisak da fudbal ide malo sporije nego kad je 1vs1. Ali ipak je bilo ok.
Videcemo sta ce biti u nedelju.

Kure
10-01-2007, 21:05
Sta se ti javljas paceru jedan... :XD:

Alo ti indijanac nemoj da ti dodjem u Zemun :D hehehe salim se !!! Ti da mi se javis kad me dobijes a ne ovako :D hahaha ae Nemanja mi se cujemo za ono sto smo se dogovorili ,i da li neko ide na onaj turnir ove subote ili nedelje ne znam tacno isto u ovoj igraoni ????

Djuka
10-01-2007, 23:03
idem ja

Kure
10-01-2007, 23:53
Dobro je bar Djuka ti ides jel si uplatio ja nisam jos a ne znam jel ozb ono sto pise ograniceno kao na 32 igraca ??? Ae Djuka vidimo se tamo u subotu ili nedelju kad vec :D
zzzzz

Djuka
10-01-2007, 23:56
u nedelju je u 13!!! nazvacu sutra pa cu videti za uplatu i ogranicenje al sigurno je tako jer imaju 16 sonija pa x2 igraca je 32... tako im je najbolje i najlakse al ako ne bude 6 tekmi u grupi ima da zapalim onu igraonicu :lol:

P.s. sad sam zvao al nisam pitao koliko kosta ucesce :lol: treba da se odnese kes tamo mu igraonicu, on ti da priznanicu, i dodjes u nedelju u 13 pocinje, bice 8 grupa po 4 coveka, po 2 utakmice sa svakim, 2 idu dalje... :thumbup:

Gibanko kralj
10-02-2007, 15:36
idem i ja..donosim im transfere i patch
i prijateljski savet - birajte mancester.nesto nije u redu sa van der sarom.
nece da primi gol

vukodlak1
10-02-2007, 16:11
idem i ja..donosim im transfere i patch
i prijateljski savet - birajte mancester.nesto nije u redu sa van der sarom.
nece da primi gol

Sto se onda igra patch ako nesto nije u redu???

Bio sam tamo juce da se prijavim, i nisu mi dali. Kao zale se ljudi sto sam ih prosli put isprasio, i ne daju mi da ucestvujem naredna 3 tura. Koje *****e, stvarno su smesni(Momci zar se toliko plasite!:)). Pa dobro necu uzeti ja ali ce mishkin. Nije sija nego vrat. Inace je prijava 300 din.

Jel pravi neko tur iduce nedelje?

Kure
10-02-2007, 18:11
Majke mi PATCH obavezno ali i savet kao i prosli put PONESITE SVOJE DZOJSTIKE LJUDI !!! Ja zivim u kraju i odem sa ortacima tamo da odigramo nekad 2 v 2 i znam kakva je igraona i ko tu sve igra mislim zlo kad vidim dete od 7 godina koje baca dzojstik po igraoni :D (nije bas tako ali blizu sam) . A ja mancester biram svejedno dal je patch ili ne :D :player:

(Momci zar se toliko plasite!:)) - ma ja tamo idem da se zezam i da odigram normalan PES sa ljudima koji znaju a ne sa mojim ortacima koji su papani ima nekih dobrih ali sa njima ne igram jer nisu bas blizu :S ae vidimo se na turniru valjda :D zzzzzzz

shoninho111
10-02-2007, 18:13
Cekaj ko sada organizuje turnir sada u nedelju ?
E vukodlak nemoj da si toliko siguran da cete ti ili Mishkin uzeti turnir . . .

Kure
10-02-2007, 18:16
Cekaj ko sada organizuje turnir sada u nedelju ?

Ja mislim da je to sada njihov turnir tj igraone (ispravite me ako gresim) jer niko odavde ne pravi a oni imaju obicaj da organizuju to s vremena na vreme sa ogranicenim brojem ucesnika !!!

vukodlak1
10-02-2007, 19:44
Igraonica organizuje, i posto ne igram onda je po meni favorit mishkin, inace bih bio ja, hahahahaha. Zezam se, naravno.
Voleo bih da neko odavde organizuje iduce nedelje, jer mi se ne ceka 3 njihova tura, pa tek onda da igram, stvarno su seljaci. Mislim ja igram dobro, ali ne toliko da svaki put uzmem tur, ipak tu treba i malo srece, itd.

Kure
10-02-2007, 19:56
cekaj jel me zezas ili ozb ne mozes da igras 3 turnira ??? U cemu je fora ??? Daj bre da igramo da se zezamo mislim ja realno dolazim da odigram dobar fudbal i da se zezam jer ima gotivnih likova i to dosta a ovo mi je bio tek 2 turnir !!! Mislim stvarno nije ok ako su ti to rekli ........................

shoninho111
10-02-2007, 20:14
Igraonica organizuje, i posto ne igram onda je po meni favorit mishkin, inace bih bio ja, hahahahaha. Zezam se, naravno.
Voleo bih da neko odavde organizuje iduce nedelje, jer mi se ne ceka 3 njihova tura, pa tek onda da igram, stvarno su seljaci. Mislim ja igram dobro, ali ne toliko da svaki put uzmem tur, ipak tu treba i malo srece, itd.
cekaj tebi su stvarno zabranili da igras 3 turnira ili se sprdas? sta si to uradio prebio gazdu igraonice :crazy::crazy::crazy:

Kure
10-02-2007, 20:17
cekaj tebi su stvarno zabranili da igras 3 turnira ili se sprdas? sta si to uradio prebio gazdu igraonice :crazy::crazy::crazy:

Majke mi sta si radio ne moze niko da ti zabrani ako si osvojio nesto ako si najbolji uradices opet !!! Ae evo ja sam se sad prijavio i dolazim na turnir pa se vidimo tamo

deki17
10-02-2007, 21:59
Majke mi sta si radio ne moze niko da ti zabrani ako si osvojio nesto ako si najbolji uradices opet !!! Ae evo ja sam se sad prijavio i dolazim na turnir pa se vidimo tamo

Tako je kuronjo Zvezda je zivot

shoninho111
10-02-2007, 23:23
Deki dovedi sina da pokaze kako se igra sony, jos mi je u secanju mali kako komentarise kako ga je neko izbacio na srecu, a i bodrio te je hrabro

Djuka
10-03-2007, 01:23
ja sam bio danas i prijavio: Mene, Dekija, njegovog klinca, Saleta, Liverpoolovca i njegovog ortaka Stefana...

Rekao mi je lik da ce organizovati ovakve turnire svake 2 nedelje :player:

ПЛЕЈБоЈ
10-03-2007, 01:42
Momci ako je potrebno otvorite drugu temu...ova rasprava nema veze sa tematikom ovog topika s toga stvaljam kljuc na ovu temu ako je potrebno otvorite drugi topik pa raspravljajte...

LOCK

EDIT:Otvorio sam ja novi topik za generalnu rasparvu.