PDA

View Full Version : Prijavljeni i pravila za 2. online ligu!!!

Djuka
09-04-2007, 19:01
Dragi pesoholicari,
Sve sto vas zanima u vezi online-a pitajte mene. Moj msn je filipdjuka@hotmail.com

Pocinjemo nasu Online liga - 2. SEZONA!!! (http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=7613)
Oni koji su bili tu prosle sezone sa nama znaju koje su dobre ali i lose stvari!!!

Naravno zbog neozbiljnosti nekih takmicara ovaj put istim nece biti dozvoljeno da igraju ligu, jer je to jedini nacin da budemo fer i korektni prema drugim takmicarima koji su redovni!!!

Ispod se nalazi spisak prijavljenih igraca za ligu! Oni koji su potvrdili ucesce su boldovani a oni koji nisu boldovani neka mi posalju PM ili na msn!!! Ko ne potvrdi nece igrati ligu!!! Ali o potvrdi cu vas ja pitati na vreme!!!

Djuka - filipdjuka@hotmail.com
shoninho111 - dellboy11000@hotmail.com
Deki17 - gdeki_17@hotmail.com
Peca - gdeki_17@hotmail.com
hoole - hoole013@hotmail.com
Konfucije - pes-serbia@hotmail.com
Smilodon - smilodon29a@gmail.com
Dedza - kralj_13@hotmail.com
Milos M. - milos2oo6@hotmail.com
biske028 - nemanja_bisevac@yahoo.com
maremas - maremas@gmail.com
Misko - drmisko@hotmail.com
Mikri - mario-dj-@hotmail.com
Zizou - markomiljkovic07@hotmail.com
veleo88 - veleo18@hotmail.com
jopes - josip.vidovic84@hotmail.com
POLICE - milosdjuka@hotmail.com
rebel - dropkick.murphy.hr@hotmail.com
Simke - dellboy11000@hotmail.com
sale - sale_7_vozd@hotmail.com
MARIODOK2 - mariod1@live.com
V.Kostic - V.J.Kostic@hotmail.com
Prlenb - nikolicbgd@hotmail.com
Ivica - ivica2205@gmail.comPored svakog takmicara imate MSN radi lakseg komuniciranja!

PRAVILA!!! - ista kao i prosle sezone ali videcemo da li cemo nesto zajedno menjati!!!-Biraju se samo klubovi!!!

-Trajanje: Igrace se jedna utakmica po 15 minuta!!!

-Rezultati: Kada odigrate tekmu javite mi ko je bio domacin(host) i koliko je rezultat na PM ili MSN ili u temu "Druga zvanicna liga"!!!Bilo bi pozeljno i screenshot(ako neko ume).

-Lag: Sto se tice laga situacija je sledeca: dosta nas ima manjih ili vecih problema sa netom, pri pocetku utakmice (posle minut-dva) ako nepodnosljivo laguje stisnite start-recite partneru da laguje-odigrajte u neko drugo vreme! Ako moze da se igra-molim vas igrajte sa malim lagom!!!Kada se zavrsi tekma nece biti dozvoljeno ponistavanje utakmice zbog laga!!!

-Prekid utakmice: UTAKMICA SE NASTAVLJA OD TRENUTKA KADA JE PREKINUTA!!!

dakle, ako pukne veza na poluvremenu igra se jos jedno, ako pukne u 75 cekate da istekne 75 minuta i nastavljate sa igrom!!!

-Vazno!!! Igraci se izmedju sebe dogovaraju kada ce odigrati utakmice a svako od nas moze da izdvoji 3 puta po 15 minuta nedeljno!!! Ako neko namerno zabusava ili ne postuje molim vas da mi javite i posaljete screenshot njihovog sabotiranja lige, tj. gde se jasno vidi da ne zeli da igra a moze!!!Ako ne odigra 3 meca do kraja roka(nedelju dana) i utvrdi se da je njegova krivica, gubi sa sluzbenim rezultatom 3-0!!!

-Izbacivanje:
-Takmicar moze biti izbacen ako cesto izostaje iz lige i time je sabotira;
-ako koristi transfere koji nisu pravi(npr. da stavi Ronalda u Chelsea i te fore);
-ako na neki nacin vredja i proziva na raznim osnovama drugog takmicara;
-ako takmicar bude pravio gluposti po forumu i bude izbacen sa istog-bice izbacen iz lige!!!
-ako takmicar namerno stvara lag time sto drzi upaljen neki od p2p programa!!!(e-mule...)
-U slucaju izbacivanja pojedinih takmicara iz lige sve njegove tekme se ponistavaju ali ja zadrzavam pravo da odlucujem o ovome jer moze da utice na konacne bodove!!!

Pravila!!!
Match time: 15min
Time limit: Normal
Number of pauses: 3
Condition: Random
Injuries: Yes
Max. number of substitutions: 3
Extra time: NO
Penalties: NO
Time: po zelji
Season: po zelji
Weather: FINE (nemoj neko da pali kisu ili sneg)

Ovaj thread sluzi samo za informisanje! Sva pitanja mozete postaviti u thread-u Online liga - 2. SEZONA!!! (http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=7613)

P.S. Ovaj put cu biti mnogo rigorozniji ako kasnite sa odigravanjem meceva ili izbegavanjem!!! Ako budete preterivali sigurno necete moci da igrate sledecu ligu a videcu mozda budem delio zute kartone ili ban!!!

AKO NISTE SPREMNI DA IGRATE DO KRAJA ILI BAR DO POLUSEZONE NE PRIJAVLJUJTE SE!!! PROSLI PUT JE VISE OD POLA ODUSTALO!!!

Djuka
01-23-2008, 18:53
Ako zelite da igrate sa transferima mozete ih naci OVDE (http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=6985)