PDA

View Full Version : Turnir u PESu na Soniju !!!

Gibanko kralj
08-31-2007, 15:13
nadam se da vam se ruke jos nisu oladile od drzanja dzojstika na live turniru i da ste spremni za novi:)
elem tjekom turnira juce popricao sam sa dosta ljudi i rodila se ova ideja koju cu pokusati da realizujem - nadam se uz vasu pomoc:)..red je da nakon 2-3 ova turnira na kompu odigramo jedan i na omiljenoj nam konzoli PS2 i vidimo kako tu stoje stvari..
ono sto je prednost sto verujem da ce moci lakse da se izorganizuje,da ce brze ici i da ce SVIMA BITI ISTO - nema meni sece,meni ne ide glatko,meni ovaj onaj pech,a dzojstik namestanje,a komp, a ovo ovo..znaci na soniju je svima isto..samo sednemo i cepamo..
Evo kako ce to otprilike da izgleda..ovo je prvi info bice jos par izmena..recimo da cete do nedelje imati ful obavestenje o svemu upravo ovde..
za pocetak da se unapred zahvalim pesoholicarima sto ce mi dozvoliti:) da ovaj info okacim ovde kako bi ljudi mogli da ga vide..ovo je ipak centar pes komune..i centar za obavestavanje o ovakvim stvarima..

Turnir ce brojati 32 igraca
..za pocetak za prvi ovakav turnir to ce biti dovoljno..i ja bi voleo da nas bude 200 ali to u ovom trenutku nije moguce.znaci 32 i nijedan vise..to je optimalan broj ljudi za vreme i prostor koji cemo zauzeti..

Odrzace se u igraonici GRAND METROID - T.C. Metro - Ispod Vukovog spomenika dana 8.9.2007 - to je subota - sa pocetkom u 13h
u igraonici ima dovoljno sonija i televizora za ispunjenje nasih zahteva..detaljan info cu dati tjekom ovih dana

Prijava ce se vrsiti najverovatnije uplatom na ziro racun koji ovde objavim.prva tries`dva coveka koja uplate ce biti ucesnici..ako kojim slucajem u trenutku uplati vise pa bude 34-35 ta dvojca trojca preko ce biti na listi cekanja..uplacivacete na
racun banke inteze,i odmah nakon uplate saljete mi sms sa podacima

ime prezime grad broj moba

meni nakon uplate posle 5min stize od inteze sms da je novac legao i ja vas upisujem na spisak ovde..

Uplata ce biti 300 din po igracu..fond nagrada ce biti oko 5000 din..ostatak od prikupljene sume ide igraonici..
jeste malo,ali ko sto rekoh ovo je pocetak, i cilj nije novcana nagrada nego vise takmicarsko nadmetanje i zelja da uzivamo u nasoj omiljenoj igri na Soniju2..

igrace se LS sistem - 8 grupa po 4 igraca dvokruzno savako sa svakim a posle na ispadanje standardno..home^away..videcemo da li ce biti gola u gostima..
dakle minimum 6 tekmi ce svako odigrati.mislim da je to ok..

ovo je prvi prewiew svega..ubrzo cete ovde saznati sve ostale potrebne informacije..
naravno raspolozen sam da prihvatim svaki prijateljski savet ili pomoc posto u ovu pricu ulazim sam i ulozicu svu energiju da to prodje kako treba..bar skoro kao live turnir:)..tako da ako nesto nije bas tot kako treba skrenite mi paznju,potrudicu se da ispravim
sva piutanja i sugestije bacajte ovde ili na pm
bicete uskoro obavestavani o svemu sto je bitno vezano za turnir..
ako sve prodje ok bice ih jos i bice masovniji i bice nagrada,iscimacu beosoft ili nekog sponzorcica za nagrade ovo ono..
pozdrav

p.s.aj za pocetak neka zainteresovani, ali stvarno zainteresovani bace mail sa podacima na

kosturchina@yahoo.com

ime,prezime,grad,broj moba
subject neka bude `prijava`

Djuka
08-31-2007, 15:50
e imenjace jesi kralj...
cim okacis ziro racun ocekuj moje ime na tvom spisku a mislim da ce se broj od 32 igraca popuniti za par sati :player:

Ako treba neka vrsta pomoci, obrati mi se na PM ili na MSN...

Jedno pitanje: U kakvom su stanju dzojstici u toj igraoni? jer i sam znas koliko je to vazno!!!
Jedna sugestija: nadji neku podobniju rec umesto reci "tjekom" :crazy:

VELIKI POZDRAV

masne
08-31-2007, 15:55
i ja sam za,to mi je ipak maticna konzola..i da,nosim svoj dzojstik,kakvi god da su u igraonici..

ПЛЕЈБоЈ
08-31-2007, 15:56
Pozdravlajm tvoj trudi i zalaganje,znam kako je to praviti turnir....jos ako si sam...jeste da je turnir "mali" ali mislim da neces moci sam to da izvedes,trebalo bi naci jos 2-3 coveka koja bi ti pomogla.Neka ti nasa organizacija posluzii kao model.I samo bi dodao da uplate ogranicis minimum 36h pre turnira jer ces imati zbrku...
Ako ti nesto treba slobodno me pitaj,mi smo ove da podrzimo svaki projekat vezan za pes, i ocekuj podrsku ako ti treba,ja bi ti pomogao ali imam ispit a i zauzet sam projrktom na sajmu fudbala tako da ti mogu poci jedino sa daljine,jbg i ja cu sad jos malo krenuti da razmisljam o sledecem turniru u organizaciji PESOHOLICHARA,koji ce okupiti krem Srpske pes scene.

Poz druze i BRAVO!

EDIT: Tema ide u sticky

Nisam Rodman
08-31-2007, 16:21
E ovo sam cekao

shtakor
08-31-2007, 16:49
pitanjce-dugo nisam igro fudbal na soniju,jel moĂ…Âľe neko da kaĂ…Âľe kolika je razlika u odnosu na komp?

Gibanko kralj
08-31-2007, 16:51
@djuka
`tjekom` je interna fora na koju sam se previse navikao:))
ti si na spisku vec od juce nema frke:)

dzojstici su solidni ali ne i sjajni i ovim putem bih savetovao sve ljude da PONESU SVOJ DZOJSTIK radi sigurnosti..naravno ako ga imaju.ako ne igrace sa postojecim

a da to sam zaboravio da napisem odma - ogranicenje..
s obzirom da sam video u kakve vas je probleme uvukla neozbiljnost ljudi jos juce sam odlucio da
je poslednji rok za prijavu CETVRTAK u 18h...znaci uplate se vaze SAMO DO TOG DATUMA I CHASA..to je dan ipo pred turnir i ja tad moram imati tacan spisak ljudi i pare na broju..nadam se da cete biti uvidjajni i da cete svoju obavezu:) izvrsiti na vreme..
ziro racun cu objaviti ako ne veceras najkasnije sutra..i imacete vreme od SUBOTE do CETVRTKA da uplatite - to je 5 dana - i vise nego dovoljno..

Milos
08-31-2007, 17:24
I ja sam za ... ipak mi je to maticna konzola :D

Djuka
08-31-2007, 18:09
ako neko hoce da bude drugar ovim putem ga molim da ponese jedan dzojstik viska jer ce meni sigurno trebati :blushing:
ako ima neki dobrovoljac neka mi napise PM da se drugi ne bi osetili podredjenima.
Ali da sacekamo da izadje spisak pa onda :crazy:

tale
08-31-2007, 18:33
hahah, jugi ti stvarno izgubio dzojstik?

Djuka
08-31-2007, 19:10
boli me uvo za dzojstik, nego ja hteo da ispadnem dobar i dobio za to qrton...
ja sam vec kupio novi ali iz principa cekam da vidim da li ce ispostovati sta je rekao!
meni da je neko dao bilo sta, cuvao bih to ko oci u glavi!

sorry, offtopic

super cancel
08-31-2007, 19:54
moi drugar i moja malenkost igramo(zaedno odigrali oko 1500 utakmica head to head)znash vetj gibanko potvrdio sam na tour de pesu..soni rulz

tale
08-31-2007, 20:48
ja sam na soniju igrao 2-3 puta i vise mi se svidja jer igram na veliki ekran, zavalim se i pikam
za to koliko manje secka na ps2 ne mogu da pricam jer, kao sto sam rekao igrao sam 2-3 puta, pa nisam merodavan

OFF:
djuka burzuju, kupi i meni jedan da moze sirotinja da igra :crazy:

Imperatore
09-01-2007, 04:45
Pa druze odma racunaj na nas trojcu barem iz borce,uglavnom su ,sem mene ,stariji likovi od 35 i kusur godina ali sony im je zivot kao i meni.Mi bi rado pomogli u organizaciji pa da mozda to bude i masovnije??

Gibanko kralj
09-01-2007, 11:22
zasad ne..da mi probamo ovako sa 32 da vidimo kako ce izgledati,pa cemo sledeci put da omasovimo..drago mi je da ima zainteresovanih u ss

uglavnom jedna stvar koju sam zaboravio da napomenem

igrace se Winning Eleven 11 - za kompjuterashe to mu dodje poboljsani pechovani pes6..sa nemackom ligom i uradjenim pojedinim transferima za prethodnu sezonu. misli se na onih par koje je pes6 ispustio..ali ponavljam to su transferi koji su bili za 2006-2007..
ukoliko bas ogromna vecina to bude zahtevala mozemo igrati i wining eleven pes 2007..ali po meni we11 je najbolja i najglatkija verzija konamijevog dudbala koji postoji za soni..
popodne ce izaci upustvo za uplatu na ziro racun..i jos par detalja..
pozdrav

Djuka
09-01-2007, 12:12
brate moj igrace se sa onom igrom kojom ti kazes i bice onoliko ljudi koliko ti kazes!!!
znaci nemoj da uslisavas zelje svima jer je to jedan od razloga zasto je drugog dana ispalo malo losija organizacija, samo budi do kraja istrajan i bice super mali turnir!
pozz

Gibanko kralj
09-01-2007, 13:46
ma da i to sto kazes..istrajnost je majka uspeha!:)

aj za pocetak neka zainteresovani, ali stvarno zainteresovani bace mail sa podacima na

kosturchina@yahoo.com

ime,prezime,grad,broj moba
subject neka bude `prijava`

ja cu okaciti sistem placanja uskoro mada je danas subota popodne a sutra nedelja tako da tek od ponedeljka se moze uplatiti..bilo bi pozeljno da mesto uplate bude banka inteza ima ih brda po gradu..al to cu jos videti,da vidim u poshti kako to funkcionise s racuna na racun pa cu vam javiti ovde

ПЛЕЈБоЈ
09-01-2007, 13:50
Najbolje ti je preko ziro racuna...ovo ostalo uzima mnogo provizije.

Poz

Djuka
09-01-2007, 13:51
matori ili izbaci spisak ovde ko se prijavio ili mi sibno PM kad vidis da je stigao e mail!
a bilo bi extra kad bi imao MSN!!!

masne
09-01-2007, 15:01
Najbolje ti je preko ziro racuna...ovo ostalo uzima mnogo provizije.

Poz
kada uplacujes na racun koji je otvoren u intezi,imas njihovu spec. uplatnicu i ne naplacuju proviziju..tako je bilo kada sam uplacivao Ipref,ne znam da li se nesto promenilo..

mare_ruma
09-02-2007, 15:33
a gde je ta igraonica???

Gibanko kralj
09-02-2007, 16:27
Odrzace se u igraonici GRAND METROID - T.C. Metro - Ispod Vukovog spomenika dana 8.9.2007 - to je subota - sa pocetkom u 12h

malo pazljivije samo citajte..sve sam napisao

Djuka
09-03-2007, 20:25
imam jednu molbu ili sugestiju...

da odredis nosioce grupa i da napises imena na papiricu(mogu i ja nije mi tesko) i 15 minuta pred pocetak turnira da bude zreb ko sa kim igra. Ne lupetam ovo bez veze jer ce biti glupo ako se sretnu favoriti u grupama a sa druge strane moze nekome da smeta ako ti sam budes svojevoljno sastavljao grupe!

naravno kostur takmicenja da bude spremljen unapred i samo da se ceka kraj tekme! ali kostur da bude od zreba do finala a ne u 1/4 finala da bude neko namestanje!

ovo ti govorim i sugerisem samo da se ne bi neko osecao zavrnutim!

razmisli pa javi pozz

Gibanko kralj
09-03-2007, 20:44
ma kostur cu da odstampam za min nije problem..standardni LS kostur..nema menjanja
a nosioca ce svakako biti, u tome ces mi pomoci, koga znas da igra dojaja i to..ja znam za par ljudi ako buidu igrali da ce sigurno biti nosioci ali treba da odredimo 8 tako da cemo sve da se dogovorimo
a izvlacenje grupa cu na licu mesta najverovatnije da odradim..

Jedna ispravka samo - Sam turnir odnosno igranje utakmica ce poceti u 13h..potrebno je da dodjete oko 12:30 radi izvlacenja grupa, rasporedjivanja, namestanja i to..
ja sam tamo oko 12h pa ako neko stize ranije nije problem, bice zaduzen da pomogne oko sitnica :)

Djuka
09-03-2007, 20:51
nosioci grupa ce biti:
ja vaha seco oblo kocko cosko i onaj... :crazy:

super cancel
09-03-2007, 23:02
(1) super cancel

zbog turnira koji se odrzhao proshli put u soniju a bio sam naj...

Gibanko kralj
09-04-2007, 23:00
to 1 je rezervisano za organizatora:)
moram i ja nekako da profitiram!

super cancel
09-05-2007, 04:20
dobro gibanko eto ti mesto prvog kosturasha