PDA

View Full Version : Javno izvinjenje svim ucesnicima Drugog PES-Serbia Live Turnira

tale
08-30-2007, 17:57
kao jedan od organizatora ovog turnira javno se izvinjavam svim ucesnicima turnira zbog svih propusta koje smo imali
naravno, i neki ucesnici su takodje krivi zato sto nisu na vreme uplatili, ali neko mora da snosi odgovornost

takodje bih hteo da pohvalim organizatore koji su zaista ostavili poslednji atom snage na turniru, a to su, pre svih, PLAYBoY i Escobar

nije mi se svdelo nonšalantno ponasanje nekih organizatora koje necu imenovati, jer se nadam da ce sami otkriti na koga mislim, a i da ne bih imao licnih problema sa njima

naravno da ove kritike upucujem dobronamerno i nadam se da se niko od "optuzenih" nece naljutiti na mene i da cemo svaki sledeci turnir uraditi bolje od prethodnog uceci na svojim i greskama kolega organizatora

ja, nazalost, iz nekog razloga, nisam mogao da ostanem do same zavrsnice turnira i iskreno se nadam da je ona prosla u najboljem mogucem redu.

eto, toliko od mene
jos jednom hvala svim ucesnicima koji su imali strpljenja i koji su nekoliko sati cekali ispred igraonice i organizatorima:
PLAYBoY
Escobar
Konfucije
Toza Car
Grobar
Dedza
nadam se da nikog nisam zaboravio, ako jesam, ****ga :)

Djuka
08-30-2007, 18:04
nemoj na mene da se ljutis matori jer sam ja bio volonter i dosao sam samo zato da pomognem vama i ugledu sajta pes-serbia, iako sam na njemu samo posetilac ja sam ceo dan odvojio i bio svima na raspolaganju i stvarno mislim da sam svoj deo posla odradio lepo sto mogu da potvrde ucesnici grupe D!!! Sve vreme sam bio uz njih i na vreme pisao i lepo pratio rezultate!

I uvek cu biti tu za pesoholicare... pozz

shoninho111
08-30-2007, 18:09
prvi dan je bila super organizacija ne znam kako je bilo danas ali svaka cast momci

tale
08-30-2007, 18:11
nemoj na mene da se ljutis matori jer sam ja bio volonter i dosao sam samo zato da pomognem vama i ugledu sajta pes-serbia, iako sam na njemu samo posetilac ja sam ceo dan odvojio i bio svima na raspolaganju i stvarno mislim da sam svoj deo posla odradio lepo sto mogu da potvrde ucesnici grupe D!!! Sve vreme sam bio uz njih i na vreme pisao i lepo pratio rezultate!

I uvek cu biti tu za pesoholicare... pozz

e, da djuka zaboravih te. svaka chast matori, retko ko bi uradio ono sto si ti uradio danas

hvala ti mnogo care, pomogao si nam mnogo

poz

Toza Car
08-30-2007, 18:36
Svaki je pocetak tezak,i na svakom sledecem turniru ce biti sve bolje i bolje,i to je normalno kad se organizuju turniri,a pogotovo sa ovoliko ucesnika koliko je bilo u ova dva dana. Trudio sam se da pomognem koliko su mi obaveze dozvolile i ako sam nekog razocarao,izvinjavam se,al tesko je uskladiti posao,decu i druge svakodnevne obaveza. Eh sto nemam vise vremena. . .

tale
08-30-2007, 19:04
****ga, kao sto sam kazes: posao, deca... nismo svi mladi
ti si uradio koliko si mogao, naravno da je posao vazniji od ovoga, ali, kazem, neki su me razocarali

мирегробар
08-30-2007, 19:30
Kad dodjete u NS da pravite turnir racunajte na mene da cu vam pomoci.Da ovde malo nauce deca i vide da je PES 100000000000000 u glavu za fifu koju non stop djuskaju u igraonicama.

stole
08-30-2007, 20:55
Drugi dan je takodje protekao izuzetno dobro s obzirom na veliki broj ljudi okupljenih u ono malo igraonice:o

hule
08-31-2007, 11:17
Svaki je pocetak tezak,i na svakom sledecem turniru ce biti sve bolje i bolje,i to je normalno kad se organizuju turniri,a pogotovo sa ovoliko ucesnika koliko je bilo u ova dva dana. Trudio sam se da pomognem koliko su mi obaveze dozvolile i ako sam nekog razocarao,izvinjavam se,al tesko je uskladiti posao,decu i druge svakodnevne obaveza. Eh sto nemam vise vremena. . .

Тоза :ave: :ave: :ave: