PDA

View Full Version : Utisci sa prvog dana turnira

nydza986
08-29-2007, 21:20
Voleo bih da chujem shto vishe o turniru koji je pocheo danas...
Utisci igracha, kakva je organizacija,kakve su mashine, jel bilo dobrih tekmi...
Prichajte ljudi sigurno ima puno nas koje to zanima!

masne
08-29-2007, 21:33
meni je bilo super,nije bilo znacajnijeg pomeranja vremena,kompovi onako..mada nije nijedan bas sekao kao blesav...bilo je da negde radi malo sporije ali u principu podnosljivo.. izgleda da sam imao srece,da budem u laksoj grupi na startum,posto sam se prosetao kroz grupu uz skor iz 7 utakmica 6 pobeda i 1neresena.. malo me je i *****lo,ali i to je sastavni deo igre,.. knockout fazu sam igrao , prvu rundu sam dobio 3:2,4:2 ili tako nesto ,drugu sam tukao lika (koga je brat stariji trovao kako da igra,a samim tim i mene izludjivao..) 3:2 , 3:0(u ovoj od 3:0 kaze njegov brat,celu tekmu gledam tvoje napade,a covek dao tri gola.. ali on nije sutnuo 3 puta na gol..nego drvi loptu dok ne dodje do peterca,ja ga poplasim,i naravno KONTRA!a u poslednjoj za taj dan pobedim u prvoj 3:1(kod kuce) , a izgubim 2:0 u gostima.. lik protiv koga sam igrao,je dobar,nista spec,ali dobar..mada sam ja mozda kriv za taj drugi gol,vec se igrala nadoknada,i umesto da sam krknuo loptu na palac,i zavrsio tekmu,ja sam hladnokrvno driblao runija u mom 16tercu.. lik mi uklizao,i izasao sam na golmana.. golman brani,i odbija loptu na penal,ja se grcio da stignem pre alana smitha,ali bezuspesno.. dosta je tesko igrati,igras sa ljudima koje ne poznajes,vrucina je velika,igras 10 tekmi.. jako je tesko odrzati koncentraciju,naci ideju da za*ebes protivnika.. sve u svem,zadovoljan sam! svaka cast momku koji me je izbacio,zelim mu sve najbolje,i da dogura sto dalje sutra!
ps.po grupama sam dao gol petom ,hehe . prvi minut,prvi sut,i saviola ga zabija petom
hehehe

nydza986
08-29-2007, 21:46
hvala masne puno na komentaru, drago mi je shto si ovako detaljno opisao sve, i drago mi je shto su prvi utisci pozitivni, nadam se da ce sutra biti isto... ima li josh neko da prenese svoje vidjenje prvog dana turnira?
E masne, nisam te pitao, ako si gledao neke utakmice ili u ovim u kojima si ti igrao, jer likovi igraju shablonski, ili prema situaciji na terenu?

MLADEN
08-29-2007, 21:55
Organizacija je bila ok,minimalna kasnjenja.Kompovi su dobri i ja ni na jednom nisam imao ni najmanji problem.Jedino je u sobama vrucina i klime im sluze uglavnom za dekoraciju.Sve ostalo je bilo dobro tako da bez brige.
I obavezno ponesite dzojtike da ne biste jurili po igraonici da vam neko pozajmi

U okolini takodje ima i pekara tako da moze lepo i da se ozdere

nydza986
08-29-2007, 21:59
kazi mi neshto o utakmicama?

MLADEN
08-29-2007, 22:05
kazi mi neshto o utakmicama?

Ja sam u grupi imao skor 3 pobede,3 remija i 1 poraz.Glavna fora je u koncentraciji,sto je vise odmicao turnir ja sam sve vise igrao mehanicki bez neke preterane zelje s kojom sam zapoceo turnir.Posle grupe me je sacekao pobednik predhodnog turnira i razbio me ko zvecku,covek je najbolji igrac kojeg sam u zivotu video.

nydza986
08-29-2007, 22:10
E kazi mi samo jel si chuo mozda jel ispao neki favorit, jel bilo iznenadjenja?

MLADEN
08-29-2007, 22:19

Mislim da nije,slabo znam ljude.Grupe su uglavnom prosli, a za dalje ne znam

ПЛЕЈБоЈ
08-29-2007, 22:21
Moj ustisak je da su tamicari za divno cudo bili fer i korektni i da nisu puno smarali...sve je proslo za 5+ sto se nas tice,jedino je paklena vrucina pokvarila 100% uzitak!!!
TEKME SU BILE MRAK!!!!!
Bio je decko koji je prosao u prva 4 prvog dana u jednoj tekmi po grupama ja mislim je stigao vodsto protinika od 4-0 i na kraju pobedio 4-5!!!SVAKA CAST!!!!
A moj pulen Sale(3.sa proslog tunira i inace moj dobar drugar) se kidao u 1/8 finala sa Markom Popovicem (apsolutnim sampionom prvog turnira)...to je biio dvomec za udzbenike!!!!Mare je legenda na fonu je imao dve pesme od Dare Dubemare i slusao ih je ceo dan,i lesio sve protivnike sa po minimum 4-0!!!!
Mnogo uzbudjenja,puno vatre,golova,tuznih i srecnih lica....Kad se sve sabere FULL DODADJAJ!!!!

Sutrasnji dan ce po meni biti malo slabiji na kvalitetu(mada sam u svijim procenama sto se drugih tice vise gresio nego pogadjao) al ce biti masovniji!!!!

DODJI TE SUTRA DA VIDIMO KO JE NAJBOLJI!!

hule
08-29-2007, 22:22
Ђука :ave: :ave:

ПЛЕЈБоЈ
08-29-2007, 22:29
Zao mi je djuke(filipa),odlicno se pokazo njegov stariji buraz!!!!decko je odlicno igrao i falilo mu je jos jedno kolo da prodje u 8 velicanstvenih!al sta je tu je!

Djuka ako oces svrati sutra da malo pomognes bice sutra haos :S

Poz

Gibanko kralj
08-29-2007, 22:29
bice zanimljivo..ekstra

p.s. moja procena je da ce bas biti nekako jaci drugi dan od prvog..:)
jer koju god igru da sam igrao i takmicio se ljudi iz unutrasnjosti su je peglali vise..i bolje:)
naravno samo procena..poz i vidimo se

S-One
08-29-2007, 22:51
ko ce da spava nocas posle ovakvih komentara, naprzio sam se ko prase, jedva cekam...
ima josh utisaka ?
kolko kola (tekmi) se igralo, posle grupe... nisam nigde procitao do sad ?
ako moze neko da napishe redosled...

naravno sutra se igra do kraja.... al danas kako je bilo ?

Atlantis
08-29-2007, 23:00
Evo ja krenuo kuci pa da i ja izjavim nesto za dnevnik: Organizacija - sasvim korektna - cak me posluzili i sa sokovima i hladnom vodom :smile:
Kasnjenja za ovih 11 utakmica koliko sam odigrao 20tak minuta na pocetku i oko pola sata pred eliminacione runde tako da sam ja izuzetno zadovoljan.. Sto se tice moje igre 6 pobeda 4 neresene i 1 poraz sa gol razlikom 27:17 i prvim mestom u jako izjednacenoj grupi (pored mene, 2. i 3. iz grupe su dogurali do zavrsnice i ispali)dakle, ni tu nisam zakazao. Ali, zreb je hteo da zbog jednog poena manje finale bude pre finala pa umesto da i Chola i ja doguramo bar do polufinala neko bude eliminisan.. Necu da se vadim, ako Chola hoce neka prokomentarise nas mec posto sam ubedjen da je taj duel bio najzanimljiviji danas. Bice prilika za popravni. I zanimljivo je da sam na ESWCu i prvom pesoholicari turniru takodje igrao na kompu broj 132 kad sam gusto ispadao.. Izbegavam ga ubuduce u sirokom luku :smile: I da, neko je Ibrahimovicu nabudzio sve ocene na 99.. taman kad nam je raspolozenje bilo podjednako, ali ne lezi vraze.. Iskreno se nadam da neko nije igrao grupe sa Interom na tom broju kompa...

nydza986
08-29-2007, 23:05
Zao mi je djuke(filipa),odlicno se pokazo njegov stariji buraz!!!!decko je odlicno igrao i falilo mu je jos jedno kolo da prodje u 8 velicanstvenih!al sta je tu je!

Poz

hocesh da kazesh da je djuka(liverpul) ispao?

hule
08-29-2007, 23:07
ko ce da spava nocas posle ovakvih komentara, naprzio sam se ko prase, jedva cekam...
ima josh utisaka ?
kolko kola (tekmi) se igralo, posle grupe... nisam nigde procitao do sad ?
ako moze neko da napishe redosled...

naravno sutra se igra do kraja.... al danas kako je bilo ?

Minimum 7 utakmica.

nydza986
08-29-2007, 23:08
Evo ja krenuo kuci pa da i ja izjavim nesto za dnevnik: Organizacija - sasvim korektna - cak me posluzili i sa sokovima i hladnom vodom :smile:
Kasnjenja za ovih 11 utakmica koliko sam odigrao 20tak minuta na pocetku i oko pola sata pred eliminacione runde tako da sam ja izuzetno zadovoljan.. Sto se tice moje igre 6 pobeda 4 neresene i 1 poraz sa gol razlikom 27:17 i prvim mestom u jako izjednacenoj grupi (pored mene, 2. i 3. iz grupe su dogurali do zavrsnice i ispali)dakle, ni tu nisam zakazao. Ali, zreb je hteo da zbog jednog poena manje finale bude pre finala pa umesto da i Chola i ja doguramo bar do polufinala neko bude eliminisan.. Necu da se vadim, ako Chola hoce neka prokomentarise nas mec posto sam ubedjen da je taj duel bio najzanimljiviji danas. Bice prilika za popravni. I zanimljivo je da sam na ESWCu i prvom pesoholicari turniru takodje igrao na kompu broj 132 kad sam gusto ispadao.. Izbegavam ga ubuduce u sirokom luku :smile: I da, neko je Ibrahimovicu nabudzio sve ocene na 99.. taman kad nam je raspolozenje bilo podjednako, ali ne lezi vraze.. Iskreno se nadam da neko nije igrao grupe sa Interom na tom broju kompa...
jel se zezash ili su stvarno bile nabudzene ocene ibri!? , ako je tako, onda sav ovaj fer-play pada u vodu... brate kazi da se zekish...

Atlantis
08-29-2007, 23:08
Pade mi na pamet.. Da nije onaj mali sto je sve guzio u grupama igrao na tom kompu? Posto se nije bas pokazao kasnije u eliminacijama, a ako je to isti lik na koga mislim, onda sam imao prilike da se licno na jednom banalnom primeru uverim da voli da se pravi mutav (izvinjenje ako to nije decko koji je igrao CS u cosku za vreme poslednjeg kola)

Atlantis
08-29-2007, 23:12
Jeste bio je 99 i sve zvezdice ukljucene ali daleko da sam zbog resetovanja form. ispao posto nam je obojici bila ok forma.. Cisto da napomenem da nisam imao to u kontextu iako se Chola nadam se salio kad je hteo da igramo sa takvim timovima :smile:

nydza986
08-29-2007, 23:12
E JBM... ne mogu da verujem... chemu sad to...
I ja igram sa interom, ali uraditi tako neshto, i proci nekaznjeno...eeeee...

hule
08-29-2007, 23:13
Neko je cackao po ocenama, nema sansi da je tako bilo pre pocetka turnira.

nydza986
08-29-2007, 23:15
Jeste bio je 99 i sve zvezdice ukljucene ali daleko da sam zbog resetovanja form. ispao posto nam je obojici bila ok forma.. Cisto da napomenem da nisam imao to u kontextu iako se Chola nadam se salio kad je hteo da igramo sa takvim timovima :smile:
Chekaj, sve se nadam da nisam dobro razumeo... igrao si protiv Intera u kojem je bio Ibrahimovic nabudzen na 99-tke, i sa svim zvezdicama??????

Eskobar, chu' ti ovo? reci, kakvih ljudi ima... jbt...

ПЛЕЈБоЈ
08-29-2007, 23:15
Ne znam moguce je da je bilo pre turnira jer su u toj sopi pes instalirali jos za prosli tur!
nece se ponoviti ako svako ko primeti nesto slicno nek mi sutra slobodno prijavi!

Poz

Atlantis
08-29-2007, 23:19
Ne, ne, iako smo obojica bili Inter te hendikepa ne bi bilo ipak nisam pristao jer to nema smisla.. Onda daj da svi igramo na crveno ili FIFAu..

shade
08-29-2007, 23:25
Zanimljivih likova je bilo definitivno. Sto se same organizacije tiche bila je sasvim ok. Kasnjenje od pola sata je bilo sasvim prihvatljivo. Upao sam u grupu D koja nije bila nimalo laka, ali s obzirom da mi je ovo bio prvi turnir i da sam ispao jos u ligi, zadovoljan sam skorom od 1-3-3, uz podatak da me sreca nije najbolje sluzila u bitnim momentima i da sam poklanjao bodove losijim igracima od sebe. Mashine NISU bile manje vishe iste, negde je lepo radilo, negde katastrofa cak i sa svim detaljima off, kada sam u susednoj sobi video jednu masinu koliko sece zabezeknuo sam se... ali dobro to je vec problem igraonice. Moj drugar, koji inace igra na tastaturi je takodje kukao, posto su sve tastature najsocijalnije i ne prihvataju komandu kada se drzi vise od dva dugmica... dakle ukoso trcanje + run nemoguce.... Od svih soba koje sam obisao nigde nisam primetio da se bira Real, pa mi je bilo malo cudno. Sve u svemu interesantan dogadjaj, bilo mi je drago sto sam ucestvovao. Bilo bi lepo da se napravi velika super liga vikendima sa puno igraca, pa da se malo druzimo.... sigurno bi se ponesto naucilo!

Nisam Rodman
08-29-2007, 23:28
Ja sam se obrukao 4 boda jedino cime mogu da se pohvalim je da sam izvukao 2-2 sa Markom Popovicem

nydza986
08-29-2007, 23:28
Bilo bi lepo da se napravi velika super liga vikendima sa puno igraca, pa da se malo druzimo.... sigurno bi se ponesto naucilo!

Kontam da je to jako teshko realizovati( ako rachunash i okolinu, a ne samo BG, ali zvuchi jako primamljivo)

shoninho111
08-29-2007, 23:31
evo ja da napisem par reci, organizacija je bila zavidna obzirom da je ovo Srbija !
vreme je dosta postovano i nije bilo svadja u sobama koliko sam ja primetio.
moja igra blaga katastrofa (ja sam kriv za sve jel pes nisam pipao jelte od sredine jula kad sam otisao na more a i razbudio sam se tek kod cetvrte tekme da ne bude da se izvlacim sada) 3 pobede 2 neresene 2 poraza .
prvu tekmu sam izgubio od decka od koga sam u normalnim uslovima bolji za 3-4 gola ali nema veze sutnuo je jednom i dao go. drugu i trecu sam dobio ali je realizacija i tu kao i u ostalim utakmicama bila ocajna. e cetvrta tekma je bila dobra tu sam se probudio igrao sam sa likom koji je osvojio prosli turnir (na kome sam ja inace ispao u cetvrtfinalu od djuke legende) lik je poveo 1:0 izjednacio sam i bilo je 1:1 iskreno mislim da on nije najaci igrac pesa sa kojim sam ja igrao ali stvar misljenja tada sam vec krenuo da pizdim jel mi je na toj tekmi poceo da otkazuje pas i sut. greska turnira mi je sledeca tekma koju me lik dobija mislim da je najvise zbog dzojstika jel sam 2 puta imao prazan go a sut nije hteo a pored toga sam imao sanse 1:1 koje sam sutirao nebu pod oblake jel sam stiskao sut ko sivonja. brat mi daje drugi dzojstik sa kojim sam pobedio predzadnju utakmicu i u zadnjoj sam mogao da prodjem sa neresenim ali je lik nekako stigao na drugoj tekmi 2:0 za protivnika i preokrenuo u zadnjem minutu ja sam odigrao nereseno 2:2 uz to sam promasio penal kada sam hteo da odvalim komp jel sam pogodio precku lopta se odbila do runija koji je primio kao drvo. imao sam isto bodova kao cetvrti 1 manje od treceg ali nema veze mislim da bi dalje igrao bolje jel sam polako ulazio u formu
sve u svemu dobre tekme zao mi je sto sam ispao ali sam sam kriv ipak sam bar malo trebao kuci da vezbam, sledeci put dolazim spreman! pa cemo onda da vidimo
PS nadam se da su ovi iz moje grupe dogurali daleko i nadam se da nisam smorio sve koji su citali ovo
:player::player::player:

nydza986
08-29-2007, 23:34
Ja sam se obrukao 4 boda jedino cime mogu da se pohvalim je da sam izvukao 2-2 sa Markom Popovicem
E, a s kojim klubom igra Popovic? jbg nisam obaveshten :player:
ma kakvi shoninho svi komentari su dobrodoshli :player:

Toza Car
08-29-2007, 23:38
cak me posluzili i sa sokovima i hladnom vodom :smile:

Kako mene niko nije posluzio!!!! :haha::haha::haha::haha::haha:

ПЛЕЈБоЈ
08-29-2007, 23:40
Popovic igra sa Celzijem...i iskreno on i Colovic su glavni favoriti!

A sto se lige tice koju vidim da neki momci pominju...
TO JE JAKO VELIKI PROJEKAT ZA KOJI SU POTREBNI I SPONZORI...Ali da vas obradujem i to planiramo...al necu da otkrivam dalje plaove sem da se planira od novembra i d ace se igrati u svim vecim gradovima nase lepe zemlje.

Poz

nydza986
Pa jesi li pitao? :blushing:

hule

Zato sto si burzuj :crazy:
Jbg, morao si na posao da ides, kasnije je dedza :ave: doneo kolu :yes:

shoninho111
08-29-2007, 23:41
jesi ti vodio 2:0 a izgubio 3:2 na kraju u zadnjem kolu nesrecnice jedan ccc zbog tebe sam ispao a taman sam se probudio

ПЛЕЈБоЈ
08-29-2007, 23:42

Toza zemunac ce mi sutra biti desna ruka!!!!TOZA!:clapping:

Nisam Rodman
08-29-2007, 23:42
@shoninho111 Taj sam

Toza Car
08-29-2007, 23:44
Zato sto si burzuj :crazy: ma,siroma sam...
dedza :ave: doneo kolu :yes:

Dedza Car!!! :ave::ave::ave::ave::ave::ave:

nydza986
08-29-2007, 23:45
Shoninho111, Rodmane(nisi, ok) - Kako ste vas dvojica odigrali(poshto ste bili u istoj grupi)?

shoninho111
08-29-2007, 23:47
e rodmane rodmane, al nema veze nisis ti kriv ja sam kiksnuo vec prvo kolo protiv tvog druga koji nek se neljuti ali bi izgubio glatko od mene samo da sam odigrao 10tak partija u zadnjih metar dana ,bez veze ali sta sad da se radi
nydza986 moj izvestaj imas na prethodnoj strani

Toza Car
08-29-2007, 23:48
Jedina moja zamerka je sto za nas "Organe" nije obezbedjen napitak zvani, kafa, a mi smo se navukli. . . . :crazy::crazy::crazy:

Nisam Rodman
08-29-2007, 23:50
Ja i shoninho111, pobedio me 2-1,jaimao crveni povede on 2-0 u 80 2-1 i zadji napad zaostalno vreme dodje saha sa nekih 5 metara od gola pritisnem sut lopta odleti u ****u materinu i tako izgubim

nydza986
08-29-2007, 23:54
ok ljudi odoh ja da vamspa,ostao bih josh ali necu da zakucam sutra u toku utakmice, nije pozeljno. PZ!

shoninho111
08-29-2007, 23:58
ok ljudi odoh ja da vamspa,ostao bih josh ali necu da zakucam sutra u toku utakmice, nije pozeljno. PZ!
to ti je pametno ja nisam bio svestan gde sam prve 3 tekme od nespavanja

shade
08-30-2007, 00:04
Jel proshao neko ligu a da je pri tome igrao na tastaturi? lol

Atlantis
08-30-2007, 00:07
Sutra ko preživi sve do top 8 dela pričaće :smile:

Liverpoolovac
08-30-2007, 00:39
evo ja da napisem par reci, organizacija je bila zavidna obzirom da je ovo Srbija !
vreme je dosta postovano i nije bilo svadja u sobama koliko sam ja primetio.
moja igra blaga katastrofa (ja sam kriv za sve jel pes nisam pipao jelte od sredine jula kad sam otisao na more a i razbudio sam se tek kod cetvrte tekme da ne bude da se izvlacim sada) 3 pobede 2 neresene 2 poraza .
prvu tekmu sam izgubio od decka od koga sam u normalnim uslovima bolji za 3-4 gola ali nema veze sutnuo je jednom i dao go. drugu i trecu sam dobio ali je realizacija i tu kao i u ostalim utakmicama bila ocajna. e cetvrta tekma je bila dobra tu sam se probudio igrao sam sa likom koji je osvojio prosli turnir (na kome sam ja inace ispao u cetvrtfinalu od djuke legende) lik je poveo 1:0 izjednacio sam i bilo je 1:1 iskreno mislim da on nije najaci igrac pesa sa kojim sam ja igrao ali stvar misljenja tada sam vec krenuo da pizdim jel mi je na toj tekmi poceo da otkazuje pas i sut. greska turnira mi je sledeca tekma koju me lik dobija mislim da je najvise zbog dzojstika jel sam 2 puta imao prazan go a sut nije hteo a pored toga sam imao sanse 1:1 koje sam sutirao nebu pod oblake jel sam stiskao sut ko sivonja. brat mi daje drugi dzojstik sa kojim sam pobedio predzadnju utakmicu i u zadnjoj sam mogao da prodjem sa neresenim ali je lik nekako stigao na drugoj tekmi 2:0 za protivnika i preokrenuo u zadnjem minutu ja sam odigrao nereseno 2:2 uz to sam promasio penal kada sam hteo da odvalim komp jel sam pogodio precku lopta se odbila do runija koji je primio kao drvo. imao sam isto bodova kao cetvrti 1 manje od treceg ali nema veze mislim da bi dalje igrao bolje jel sam polako ulazio u formu
sve u svemu dobre tekme zao mi je sto sam ispao ali sam sam kriv ipak sam bar malo trebao kuci da vezbam, sledeci put dolazim spreman! pa cemo onda da vidimo
PS nadam se da su ovi iz moje grupe dogurali daleko i nadam se da nisam smorio sve koji su citali ovo
:player::player::player:

Pod broj 1.Imao sam vise suteva 1 stativa,jedna precka i gol,ti pravo da kazem nisi imao ni jedan dobar sut
Pod 2. sta su normalni uslovi?

ПЛЕЈБоЈ
08-30-2007, 00:43
Momci smanjite tenziju ili brisem postove!

necu *****a na mom podforumu!

shoninho111
08-30-2007, 00:47
ne kukam ja da si mi ti kriv, sam sam kriv sto ne igram pes zadnjih mesec i vise bio sam na moru od 25tog jula , a kad sam dosao nisam igrao, a nocas sam spavao sat vremena refleksi su mi bili poput mrtvaca, ti si mene regularno dobio ! a suteva si imao 1 ili 2 vise(a inace bio je jedan ozbiljan sut ona stativa iskosa je bila i to mi tako niko nije dao go a pre toga sam ja promasio za milimetar isto) ,
ima turnira jos cemo se sretati opusti se
ps sta si dalje uradio jel znas sta su uradila ona braca sto su bila u grupi
PS2(ali ne sony :)) playboy nema tenzije opusten je razgovor ako spada u spam reci da ne pisemo nije problem

Liverpoolovac
08-30-2007, 00:50
Ma opusteno ali ti poceo da me podjebavas,nemam stvarno pojma protiv starijeg brata sam igro zadnju nereseno i on proso falila mi 2 boda,ali nema veze videcemo se mi opet

ПЛЕЈБоЈ
08-30-2007, 00:50
Nije spam ali ovakve rasprave se pretvaraju u prepucavanje...ok je za sad...

shoninho111
08-30-2007, 00:54
ok playboy zavrsavamo, samo mi reci molim te sta je uradio djuka on mi je legenda jel igra stalno sa liverpulom (prosli put me izbacio), i marko popovic jel tako kazete da je on najaci(ja sam sa njim igrao 4tu tekmu u grupi i bilo je 1:1 mozda je bio opusten neznam ali meni ono nije bauk igrac)
zelim vam sutra puno srece sa organizacijom !

Konfucije
08-30-2007, 01:10
Djuka je izgubio od Colovica u poslednjem kolu.

Djuka
08-30-2007, 01:32
sjebana mi tastatura pa pisem preko prog.

moj brat izbacio onog klinca sto su svi pricali o njemu kako je dao 30 golova u grupi.

Ђука :ave:

sta bi ja bez tvoje podrske. hvala :ave::ave:

Poz

tu sam u 11 matoriiiiiiiii :player:

hocesh da kazesh da je djuka(liverpul) ispao?

nazalost naleteo sam na colovica koji otkida i kojeg ovom prilikom pozdravljam kao i tehnicara marka

hvala svima koji su bili uz mene

Atlantis
08-30-2007, 02:41
Ja sam da za Sajam Fića i ja odigramo dugo čekanu revijalnu offline Wigan - Liverpool :P

Dedza
08-30-2007, 04:38
Dedza Car!!! :ave::ave::ave::ave::ave::ave:
TOZA CAR!!!:ave::ave::ave::ave::ave::ave:

carragher#23
08-30-2007, 13:06
Chekaj, sve se nadam da nisam dobro razumeo... igrao si protiv Intera u kojem je bio Ibrahimovic nabudzen na 99-tke, i sa svim zvezdicama??????

Eskobar, chu' ti ovo? reci, kakvih ljudi ima... jbt...

Pa zanimljivo,ali sam ja ispao na tom kompu od Intera,posle 2:2 u prvoj tekmi u gostima,lik otkriva Ibrahimovica i krene sa pola terena pretrci celu odbranu(oborivsi svetski rekord u svim disciplinama:)i golmana mi pretrci(znaci ne pusta R1 od pola terena ni u jednom trenutku) i daje mi tri gola tako(na kraju 3:1).

Da ne bude zabune,ne krivim tog lika ni najmanje,a ni organizatore...jbg mozda sam trebao da proverim,ali ko bi posumnjao...

Imao sam 4 pobede i 3 remija u realno ne preterano jakoj grupi(grupa F)(nas trojica sto smo imali po 15 bodova,i decko sto je bio cetvrti smo dobri.U sledecem kolu sam ispao.

Mislim da je organizacija bila SJAJNA!SVAKA CAST MOMCI!Stvarno na nivou!
Ne znam kako ste uspeli da se ne iznervirate ni jednom(bar dok sam ja bio tu)pored nas 64 koje treba da kontrolisete!Stvarno ste carevi!odazvacu se svakom dogadjaju u vasoj organizaciji ubuduce.

inace ja sam Nikola Pasic (2. iz grupe F)

Alvaro
08-30-2007, 14:20
Jel proshao neko ligu a da je pri tome igrao na tastaturi? lol

Ja sam:) Najvishe mi se odbilo o glavu shto sam 1. utakmicu igrao protiv Marka. Moze da se igra komotno sa 2 tastera istovremeno, ali Marko bash nije idealan protivnik za privikavanje:) No, daleko od toga da sam zato izgubio 3:0... Qci igram sa 3 tastera, medjutim i pored toga shto jednako dobro igram na padu, kad god imam izbor biram tastaturu. Brzo se naviknem na 2 tastera i ne mogu da omanem, dok na padu uvek postoji mogucnost da mi sklizne prst sa tastera ili na malchice potone prilikom shuta shto obichno rezultira Adrianovim prebacivanjem stadiona:)

Da zachinim i ja malo disqsiju o famoznoj grupi A:) Vishe nego zanimljivo... Startovao sam sa 2 poraza, a kasnije se ispostavilo da sam igrao sa 2 prvoplasirana (Marko i mladji brat) u 3ecoj tekmi sam se izvadio uz dosta srece protiv starijeg (3:1, gol iz kornera), da bi se kasnije ispostavilo da smo se u prva 3 kola ukrshtali nas 4vorica (od 1. do 4. mesta) i njih 4vorica (od 5. do 8.), pa tak onda meshali... U poslednjem kolu bukvalno nevidjena drama... Marko igra sa poslednjeplasiranim utakmicu koja ni o chemu na odluchuje... A u sve 3 preostale utakmice preokreti!!! Liverpoolovac je ispustio vodjstvo protiv starijeg Burazera, Shoninho je vec opisao svoju tekmu protiv mladjeg (ala je tu pukao sto!!!), a ubedljivo najuzbudljivije je bilo u mom i Rodmanovom susretu... Rodman ima samo 4 boda, ne moze dalje, ali zato gleda da izvuche makar bod protiv mene kako bi pomogao Liverpoolovcu (ortak)... Meni svi napadachi sivi:)))))))) Igram svoju standardnu 451 sa usamljenim plavim Recobom u napadu... Na poluvremenu gubim 1:0, sredinom drugog 2:0... Na kraju 3:2, sva 3 gola neka teshka umuljavanja zadnjim veznim:) Time sam obezbedio 3. mesto, dok je stariji burazer proshao kao 4. na gol razliq...

Za Marka ne treba da referishem dokle je stigao:) Mladji burazer je proshao prvo KO kolo i pukao u drugom (mislim da sam vec negde prochitao kako ga je neki lik opljuvao)... Stariji i ja smo izgubili odmah u prvom 2omechu, ja od Djuke (22, 21)... Svaka chast choveq sa Liverpoolom, ima nevidjenu igru na bezanje iz ofsajda...

Organizacija svaki put sve bolja... Uvek ima mesta za napredak, ali meni je najbitnije da vidim da se momci trude i da imaju najbolje namere oko svega ovoga... Samo da bude shto vishe ovakvih dogadjaja i bice bolje nakon sticanja novih i novih isqstava...

shoninho111
08-30-2007, 14:38
alvaro ma sto je od cudnog materijala pa je zato onako puklo jedva da sam ga pipnuo :)
a ispizdeo sam samo zato sto mi je receno u 78 min da meni x neigra i u tom momentu mi mali da go pa sam zato poludeo a i promasio sam penal glupo
dobar turnir super organizacija steta sto niste prosli dalje, a sto se mene tice bilo bi super da na svakom turniru bude ovako neizvesnih raspleta

masne
08-30-2007, 14:41
Ja sam:) Najvishe mi se odbilo o glavu shto sam 1. utakmicu igrao protiv Marka. Moze da se igra komotno sa 2 tastera istovremeno, ali Marko bash nije idealan protivnik za privikavanje:) No, daleko od toga da sam zato izgubio 3:0... Qci igram sa 3 tastera, medjutim i pored toga shto jednako dobro igram na padu, kad god imam izbor biram tastaturu. Brzo se naviknem na 2 tastera i ne mogu da omanem, dok na padu uvek postoji mogucnost da mi sklizne prst sa tastera ili na malchice potone prilikom shuta shto obichno rezultira Adrianovim prebacivanjem stadiona:)

Da zachinim i ja malo disqsiju o famoznoj grupi A:) Vishe nego zanimljivo... Startovao sam sa 2 poraza, a kasnije se ispostavilo da sam igrao sa 2 prvoplasirana (Marko i mladji brat) u 3ecoj tekmi sam se izvadio uz dosta srece protiv starijeg (3:1, gol iz kornera), da bi se kasnije ispostavilo da smo se u prva 3 kola ukrshtali nas 4vorica (od 1. do 4. mesta) i njih 4vorica (od 5. do 8.), pa tak onda meshali... U poslednjem kolu bukvalno nevidjena drama... Marko igra sa poslednjeplasiranim utakmicu koja ni o chemu na odluchuje... A u sve 3 preostale utakmice preokreti!!! Liverpoolovac je ispustio vodjstvo protiv starijeg Burazera, Shoninho je vec opisao svoju tekmu protiv mladjeg (ala je tu pukao sto!!!), a ubedljivo najuzbudljivije je bilo u mom i Rodmanovom susretu... Rodman ima samo 4 boda, ne moze dalje, ali zato gleda da izvuche makar bod protiv mene kako bi pomogao Liverpoolovcu (ortak)... Meni svi napadachi sivi:)))))))) Igram svoju standardnu 451 sa usamljenim plavim Recobom u napadu... Na poluvremenu gubim 1:0, sredinom drugog 2:0... Na kraju 3:2, sva 3 gola neka teshka umuljavanja zadnjim veznim:) Time sam obezbedio 3. mesto, dok je stariji burazer proshao kao 4. na gol razliq...

Za Marka ne treba da referishem dokle je stigao:) Mladji burazer je proshao prvo KO kolo i pukao u drugom (mislim da sam vec negde prochitao kako ga je neki lik opljuvao)... Stariji i ja smo izgubili odmah u prvom 2omechu, ja od Djuke (22, 21)... Svaka chast choveq sa Liverpoolom, ima nevidjenu igru na bezanje iz ofsajda...

Organizacija svaki put sve bolja... Uvek ima mesta za napredak, ali meni je najbitnije da vidim da se momci trude i da imaju najbolje namere oko svega ovoga... Samo da bude shto vishe ovakvih dogadjaja i bice bolje nakon sticanja novih i novih isqstava...
jel taj mladji burazer igrao sa mancesterom? ako je on od mene je izgubio 3:2 na trafordu ,3:0 na camp nou.. nije los ,ali nista spec,drvi loptu sa ronaldom,dodje do 16,otmem je,i kontra.. ali mu je burazer smorio i mene i njega..prica mu sta da radi ,kako da igra..meni je bilo doslo da mu kazem ,da on uzme dzojstik,i da igram protiv njega.. stvarno je naporno,u onoj guzvi ,i vrucini,plus nervoza zbog tekmi da slusas jos nekog ko ti sedi iza ledja i truje.. igrao sam i protiv likova ciji su ortaci gledali tekme,i nisu nista komentarisali,,ajde ono neka sansa,pa jao ,pa *ebo temi te fore..to je ok.. ali da ti neko sedi iza ledja i prica sve vreme:nono:...ali dobro tu tekmu sam smogao snage,samo da ga posaljem kuci zbog samo burazera..hehe..
hvala taletu na podrsci,bio je uz mene sve vreme,od grupa,pa i u KO fazi! tale,za sledeci tur,donosim ti nesto za smirenje zivaca!

shoninho111
08-30-2007, 14:51
e ljudi mislim da bi mozda trebalo obratiti paznju na sledecem turniru i na to ko je home a ko away ja sam na primer bio gost u 6 od 7 utakmica, mozda je to sujeverje ali mislim da domacin ima uvek bolje raspolozene igrace

Makevija
08-30-2007, 15:06
e ljudi mislim da bi mozda trebalo obratiti paznju na sledecem turniru i na to ko je home a ko away ja sam na primer bio gost u 6 od 7 utakmica, mozda je to sujeverje ali mislim da domacin ima uvek bolje raspolozene igrace

Ja kad bih mogao da biram stalno bi bio gost (više mi se sviđa ona crvena strelica iznad igrača:crazy:).

Da li postoji mogucnost da snimite nekako finalnu utakmicu pa da svi lepo pogledamo okršaj najuspešnijih na ovom turniru?

zemunac
08-30-2007, 15:42
poruka liku koji je dobio mladjeg burazera:

znaci tekma je bila cini mi se 11. u danu, nisam spavao prosle noci ni malo a igraci mi bili plavi... prva tekma 2:2 pa si dao gol u zadnjem minutu, a u drugoj nisam mogao da verujem kako mi je indisponirana ekipa (naravno osim ronalda koji je kao po ocekivanju). Mozda sam ja jedini takav, ali meni je tog dana bilo pes-a preko glave.
Ne pravdam se uopste zasluzeno si prosao dalje, ali pricas kao da si kralj u pes-u a na ovom turniru si odlucivale nijanse. Ladno je moglo da se desi da meni budu bolje raspolozeni igraci, a tebi ne! i da ladno ti budes taj koji ce puci 3:0. Inace zasto sam probao da se usetam u gol svaki put je normalno kada imas sjebanog scholes-a i rooney koji kada bih sutnuo sa njima ne bi ni slona pogodili. A da ne zaboravim bele giggs-a i ferdinanda. Prema tome ne pali se kao da si najjaci u pes-u jer mnogo se faktora namestilo protiv mene na tom drugom mecu.
Sve u svemu osminu finala sam za dlaku prosao, pa sam verovatno i zasluzio da ispadnem u cetvrtini.

inace organizacija ok i mozda se vidimo se na sledecem turniru.

masne
08-30-2007, 15:52
poruka liku koji je dobio mladjeg burazera:

znaci tekma je bila cini mi se 11. u danu, nisam spavao prosle noci ni malo a igraci mi bili plavi... prva tekma 2:2 pa si dao gol u zadnjem minutu, a u drugoj nisam mogao da verujem kako mi je indisponirana ekipa (naravno osim ronalda koji je kao po ocekivanju). Mozda sam ja jedini takav, ali meni je tog dana bilo pes-a preko glave.
Ne pravdam se uopste zasluzeno si prosao dalje, ali pricas kao da si kralj u pes-u a na ovom turniru si odlucivale nijanse. Ladno je moglo da se desi da meni budu bolje raspolozeni igraci, a tebi ne! i da ladno ti budes taj koji ce puci 3:0. Inace zasto sam probao da se usetm u gol svaki put je normalno kada imas sjebanog scholes-a i rooney koji kada bih sutnuo sa njima ne bi ni slona pogodili. A da ne zaboravim bele giggs-a i ferdinanda. Prema tome ne pali se kao da si najjaci u pes-u jer mnogo se faktora namestilo protiv mene na tom drugom mecu.
Sve u svemu osminu finala sam za dlaku prosao, pa sam verovatno i zasluzio da ispadnem u cetvrtini.

inace organizacija ok i mozda se vidimo se na sledecem turniru.
nisam se ja ni hvalio da sam najbolji, i ja sam legao u 7am,a u 10 ustao da bih stigao na tur.. i meni je bilo previse pesa,za jedan dan,pogotovo sto sam imao zategnute tekme u KO..i ja sam cini mi se neku tekmu igrao bez zubatog ronaldinja, pa sta da radim..a i u prvim postovima,koje verovatno nisi procitao,sam napisao i da me je *****lo malo,i da je to sastavni deo pes..

zaboravio sam i da kazem da me je jedina tekma koju sam izgubio kostala eliminacije iz takmicenja.. sve ostale sam dobio.. (i izgubio sam u zagrevanju pre samog turnira,ali nije zvanicna tekma bila.)

zemunac
08-30-2007, 16:02
Ma ok. Nego jos nesto burazer nije nista smarao, nego je rekao samo dok je trajala druga tekma da cesce sutiram. Kasnije je rekao jos par recenica kada se zavrsila tekma! Sto pretpostavljam nije moglo da ti smeta.
Inace svaka cast odlicno si igrao, ali treba da se zna da cesto moze da donese prednost i raspolozenje igraca sto je cista kocka.

Samo za taj inter sa nadrkanim ibrahimovicem me zanima da nije mozda bio na kompu do prozora??? Cisto onako pitam jer je moj burazer tamo igrao i ispao od intera. Kaze da mu je Zlatan nosio dva igraca od polovine terena do gola (sto mi je tesko da poverujem da ibrahimovec ma ko god ga kontolisao moze)

masne
08-30-2007, 16:08
LOL,ja sam imao utisak da ti je trener.. nije toliko ni bitno,ali me je malo nerviralo,pogotovo sto smo igrali zategnutu tekmu,i unutra je bilo 20 ljudi,ona vrucina,pa zivci malo slabije rade.. nisam nista lose mislio,video si da nisam nista ni rekao.. mada je cini mi se malo vise tebe nervirao ,nego mene.. a za tog nadrkanog ibrahimovica,ne znam koji je komp bio u pitanju,ali mi je neverovatno da se neko time bavi..mada ne verujem da je neko mogao to da uradi za vreme samog turnira,jbg,ipak tu u sobi ima 20 ljudi,neko bi video... tako da verujem da je to bilo na nekim kompovima koji su imali instaliran pes pre samog tura,odnosno koji su ostali od proslog..

Atlantis
08-30-2007, 16:39
To je bilo na kompjuteru br. 132

Ja znam da sam igrao kolo pred ono glavno koje vodi dalje i da smo namestili formacije sve cool i sasvim slučajno sam prešao preko Ibrahimovića (gledao zamene, pomerio na levo i pao tačno na Ibrahimovića) i video da su mu sve zvezdice uključene i odmah mi bilo čudno i video ostatak i dijagram koji ide odozgore na dole i zbunio se. Bukvalno smo bili sve namestili i taman da krenemo da igramo ja predjem preko njega i eto... A bilo nam je obojici OK raspoloženje, njemu još crven Ibra (baš bi me zanimalo kako bi crven Ibra sa 99 igrao :smile: :smile:) - kasnije meni plavi Adriano i Ibra njemu zeleni, jbg - nesreća u nesreći :smile:

Sva sreća pa sam to provalio na početku... Zamisli da se to dogodilo u 2. poluvremenu 2. utakmice? :smile:

Vrlo je moguće da do tada niko nije provalio jer sam izašao iz igrice i obrisao option file tek kolo pre kola za prolazak u final 8. Ne znam da li se tamo igrao knock out, ali grupe sigurno jesu pošto nas je bilo 64 i svi smo igrali istovremeno. Što će reći da se na tom kompu moglo odigrati barem 7 ako ne i 2 utakmice iz KO faze pre toga. Sva sreća pa znam da jedino Chola igra sa Interom (ostali su čini mi se Chelsea, Barsa i Chelsea) a da je prošao u final 8 tako da to malo govance koje je uradilo nije ništa bitno promenilo, osim ako i KO fazu nije igrao na istom kompu!

Iskren da budem mislim da bih i sam provalio kad bih krenuo da igram i počnem recimo da trčim sa Ibrahimovićem da nešto nije u redu tako neka na savest ide onome ko je to uradio.

Alvaro
08-30-2007, 17:25
Samo za taj inter sa nadrkanim ibrahimovicem me zanima da nije mozda bio na kompu do prozora??? Cisto onako pitam jer je moj burazer tamo igrao i ispao od intera. Kaze da mu je Zlatan nosio dva igraca od polovine terena do gola (sto mi je tesko da poverujem da ibrahimovec ma ko god ga kontolisao moze)

Ovo sam zaboravio da navedem... Burazer mi se juche pozalio i odmah sam povezao:))))))))

Ronaldo7
08-30-2007, 17:35
pobednik turnira ima ce Tu cast da igra Samnom superkup..........xe xE :)

avakari
08-30-2007, 18:18
pozdrav svima, ovde stariji burazer...

extra je zezanje bilo, svi momci igraju dobro (samo nekad nekome zafali malo vise srece) i to je to...

sto se moje igre tice nisam preterano zadovoljan jer nisam ni znao koji tim da izaberem a kamo li da igram...

cestitam momku koji me je izbacio, posteno me je oprao..

to bi bilo to...
pozdrav za Alvara Rekobu!!!

P.S. decko koji je izbacio mog mladjeg brata je malo preterao sa komentarima na forumu... verovatno nije bio svestan koliko je ljudi bilo oko njega dok je igrao, tako da je mislio da sam samo ja mnogo komentarisao... bratu sam uputio ukupno tri komentara od kojih su dva bila da ne davi a treci da cesce sutira!!! stoga decko pod nickom MASNE prestani da lupas i da mene spominjes... kao i svi imam pravo da navijam a posebno za mog burazera!e da, mogao si slobodno da das meni dzojstik pa da zajedno zavrsimo tekmu ;)... neki drugi put mozda... a sto se tice buke, pravom igracu ne bi trebalo da smeta!

poz svima

shade
08-30-2007, 18:33
1. Tog momka koji je editovao ocene igraca (verovatno neki klinac) treba identifikovati i zabraniti mu ucesce na sledecim turnirima. Sramota!
2. Napomenuo bih ljudima koji ostavljaju komentare, da nas ovde na forumu zaista ne zanima ko je prethodne noci spavao a ko ne. Bice da se pred mec sa Barcelonom, Lehman nije bas najbolje naspavao, ali to je samo njegov problem. :)
3. U toku meceva u sobi gde se isti igraju ne bi trebalo dozvoliti pristustvo drugih ljudi, a posebno ne onih koji sufliraju...

Pozdrav za organizatore i cestitke na trudu!!! Takodje i apel da se snimi finalni mec nekim camkoderom i postavi u download sekciji!

Alvaro
08-30-2007, 20:13
pozdrav za Alvara Rekobu!!!
poz svima

Alvaro uzvraca pozdrav Michaelu (i Lincolnu) uz veliko zadovljstvo shto nije ljut na Alvara zbog podmuklog udarca iz ugla:)

Shto se editovanja tiche, na rachunaru na kojem sam igrao sa Djukom nisam imao budzenog Zlatana, ali sam imao izvesnog BOBANA takodje nasviranog do daske... Tako da treba obratiti paznju ubuduce, ti editovani igrachi lagano mogu da prodju neopazeno... Osim ako neko nije koristio editor u igraonici (u shta ipak sumnjam) svi problemi ove prirode bi se otklonili ako bi organizatori 1nostavno obrisali sve option fileove tik pre pochetka turnira...

masne
08-30-2007, 20:37
@avakari aka stariji burazer,a kad si mu pricao da juri ronaldinja sa dva igraca?i jos nekoliko komentara..nemoj da mesas navijanje i sufliranje...navijanje je kad da gol,pa se ti radujes,ili kad promasi sansu pa se nerviras.. pogotove ne kad sedis nekom iza ledja i dobacujes,nije nimalo prijatno..rekao sam vec,bilo je mnogo vruce,buka,ne cujem igricu,11partija, i jos milion razloga i malo su mi zivci popustili.. koliko se ja secam nije bio dozvoljen pristup ljudima koji ne igraju,pa se onda pitam od kud ti i ostali koji su pratili tekme u sobi..nemam nista protiv da mozda na nekom od sledecih turnira ukrstim dzojstik sa tobom..nisam mislio nista zlonamerno ,ni tebi ni tvom bratu,izneo sam SVOJE misljenje,naravno ne mora da se poklapa sa tvojim...

Atlantis
08-30-2007, 21:37
To za pričanje podržavam. Sufliranje me je relativno koštalo na prošlom turniru prolaska dalje jer je mom protivniku drugar rekao ubaci plavog Drogbu, šta ima veze i Drogba mi dade gol :smile:

Juče je dečko iz moje grupe koji je igrao sprotiv Alberta napravio crveni pri rezultatu 2:1 za njega u gostima i nije hteo da menja formaciju pa mu nisam davao savete da puni rupe te je izgubio 6:2. Svako igra svoju igru najpametnije kako zna. Da se ja pitam, 32 para slušalica od po 200 dinara da se kupe svako da se ubode u komp i nema problema! :smile: