PDA

View Full Version : Prva zvanicna liga!

Pages : 1 [2]

Djuka
09-25-2007, 17:56
Deki17-Aca Tiki 5-1
Viliamtell-Deki17 1-5
Postao sam odlikas , sve same petice.

deki slobodno napisi novi post jer ovako moram da trazim gde si edit-ovao

cestitam 2. mesto na tabeli, al jos samo jedna do kraja polusezone i to sa saletom :crazy:

sale_7
09-25-2007, 23:35
Jugosalve javi se da odigramo vise nas mec...nedelju dana te nisam video na mns-u, tj. od kada sam te ubacio u listu!!!
P.S. Pa da najbolji mec se igra na kraju(sale vs deki) :player::player::player:

Djuka
09-26-2007, 00:04
Mole se takmicari da odigraju svoje meceve do petka 28.9 do 20:00

narocito: pink panter, jugoslav, tagmaster!!!

deki17
09-26-2007, 20:28
[QUOTEena mns-u, tj. od kada sam te ubacio u listu!!!
P.S. Pa da najbolji mec se igra na kraju(sale vs deki) :player::player::player:[/QUOTE]

Pa zna se Vozdovac zakon:gun_bandana::gunsmilie::srbija:

Djuka
09-26-2007, 20:48
tagmaster - dedza 11-3
pink_panter - filipdjuka 2-3

@deki
Deki ako budem drugi na tabeli na polusezoni pa doci cu dole i na sred autokomande cu te zigovati... :lol:
a posle ces mi kupiti punjenu pljeskavicu i punjeno belo u stepinom vajatu...

jel moze? :lol:

deki17
09-26-2007, 21:38
tagmaster - dedza 11-3
pink_panter - filipdjuka 2-3

@deki
Deki ako budem drugi na tabeli na polusezoni pa doci cu dole i na sred autokomande cu te zigovati... :lol:
a posle ces mi kupiti punjenu pljeskavicu i punjeno belo u stepinom vajatu...

jel moze? :lol:

Ma moze, sve za tebe.Samo daj napravi tabelu da se vidi ko je gde.
A sta ako ne
budes drugi,sta onda?

Djuka
09-26-2007, 21:47
onda ja tebi kupim u stepinom koliko mozes da pojedes :lol:

neka.bg
09-26-2007, 21:54
Nemoj te samo u Stepinom vajatu!
Bolje u dafu.U stepinom vajatu
sam dobio pljeskavicu punu dlaka
Bojkot vajata svi u daf! ha ha ha

Djuka
09-26-2007, 22:42
izbaceni Parovi Do Kraja Polusezone!!!

WILLIAM TELL
09-27-2007, 12:51
tagmaster(host)-william tell 4-3
au tag tag i tvoj ronaldo
zamolio bih sve clanove pesoholicara da pravilno pisu moje ime hahaahah :lolabove: :crazy:

deki17
09-27-2007, 18:38
deki17(host)-sale_7 (2-3)...utakmica je ispunila ocekivanja u potpunosti!!!
Pravi DERBI!!!

Djuka
09-27-2007, 18:49
e sad imam sansu da stignem dekija :lol:

Deki je prvi zavrsio svoje utakmice i ovime ga proglasavam Najozbiljnijim igracem lige :hammer:

i dajem mu simbolicnu donaciju od 200 novaca... kad sam siroma :crazy:

sale_7
09-27-2007, 20:51
deki17(host)-sale_7 (2-3)...utakmica je ispunila ocekivanja u potpunosti!!!
Pravi DERBI!!!
Upravo tako :clap2:

deki17
09-27-2007, 21:15
e sad imam sansu da stignem dekija :lol:

Deki je prvi zavrsio svoje utakmice i ovime ga proglasavam Najozbiljnijim igracem lige :hammer:

i dajem mu simbolicnu donaciju od 200 novaca... kad sam siroma :crazy:

bolje daj 200 evrica ,:taz::taz::taz:a ne tu nekih 200 novaca

Hvala ti ko bratu

Djuka
09-27-2007, 21:43
Oli - filipdjuka 5-5

e sad sam odigrao sa olijem x i upropastio sebi sansu za 2. mesto...
ali i dalje ima nade ako dobijem stoleta i jugoslava sto je bas tesko...

au deki deki kaskam ti za petama :lol:

Djuka
09-27-2007, 23:26
filipdjuka - stole 2-4

bravo stole, zasluzena pobeda, danas mi definitivno nije dan :ne:

p.s.deki sa cime ces punjenu?

stole
09-27-2007, 23:32
filipdjuka - stole 2-4

bravo stole, zasluzena pobeda, danas mi definitivno nije dan :ne:

p.s.deki sa cime ces punjenu?

Dobra tekma :thumbup::rolleyes:

deki17
09-28-2007, 17:42
Punjena kako to lepo zvuci.....
Od zacina, kupus,majonez, luk,tucana paprika i vegeta.
Hvala puno.Da li jos neko hoce da se kladi u punjenu?

Ivic@
09-28-2007, 19:37
Ivica(host) - Oli 6:0(3:0). Olija nije htelo nikako, a Inter ko Inter :player:

http://img2.freeimagehosting.net/uploads/th.ba27c00f2b.jpg (http://img2.freeimagehosting.net/image.php?ba27c00f2b.jpg)

Djuka
09-28-2007, 19:42
Zbog ne ispunjavanja ugovorenog termina, rezultat Sale - Jugoslav 3-0

PiNk PaNtEr
09-28-2007, 21:59
Punjena kako to lepo zvuci.....
Od zacina, kupus,majonez, luk,tucana paprika i vegeta.
Hvala puno.Da li jos neko hoce da se kladi u punjenu?

ja se kladim da cu biti drugi na tablici na polu sezoni i ako budem drugi imam pravo da odustanem od lige zbog laga(previse utakmica lagira)
a ako ne budem drugi na kraju budem trpio lag i igrao do kraja ligu.

i molim sve ljude koji trebaju da igraji samnom da se to obavi sto prije.
na msn sam cesto i od danas pa na dalje kad me vidite aktivnog mi se javite da to rijesimo sto prije.
ja sam pokusao par puta s nekima ali ne odgovaraju

prlenbg
09-28-2007, 22:43
prle host 2 - 2 pink panter

sale_7
09-29-2007, 01:13
sale_7(host)-dedza 12-1...sorry dedzo...dugo sam te cekao..

Dedza
09-29-2007, 12:34
sale_7(host)-dedza 12-1...sorry dedzo...dugo sam te cekao..Ma nema frke,i ovako sam te pustio:crazy::XD::whistling::haha:

deki17
09-29-2007, 22:00
ja se kladim da cu biti drugi na tablici na polu sezoni i ako budem drugi imam pravo da odustanem od lige zbog laga(previse utakmica lagira)
a ako ne budem drugi na kraju budem trpio lag i igrao do kraja ligu.

i molim sve ljude koji trebaju da igraji samnom da se to obavi sto prije.
na msn sam cesto i od danas pa na dalje kad me vidite aktivnog mi se javite da to rijesimo sto prije.
ja sam pokusao par puta s nekima ali ne odgovaraju

nekaze se tablici nego tabeli,a drugo ti stalno kukas nesto za lagg.
Bolje bi bilo da igras ida nekukas kako tebi tako i svima ostalima koji igraju protiv tebe:srbija::srbija:

stole
09-30-2007, 09:10
nekaze se tablici nego tabeli,a drugo ti stalno kukas nesto za lagg.
Bolje bi bilo da igras ida nekukas kako tebi tako i svima ostalima koji igraju protiv tebe:srbija::srbija:

Deki moram da te ispravim posto si i meni to rekao na sajmu. Dakle nije kako tebi tako i svima, jer ti mislis da ako nekom laga prvo poluvreme isto ce i onom drugom da laga drugo poluvreme. Ne mora da bude tako. Naime moze biti situacija da ti igras sa nekim ko ima ADSL i brzina njegovog uploada je stabilna, i kod on hostuje uploaduje ti podatke dobro, a ti imas malo nestabilnije net i download ti varira , ti ces te podatke da skidas otezano i imaces laga. E sad kad si ti host i ti uploadujes sa svojim uploadom moze biti jos gore jer je upload uvek manji od downloada i nestabilniji cak iako su ti oni isti(256/256, 512/512...). Recimo sta se desavalo meni kad sam imao sbb kablovski ja uplatim 512/256 i ta brzina uopste nije konstantna nego kad izmerrim dowload dodje do 400 pa padne na 50 i sve tako i tako kad sam igrao minut normalno minut lag. Nadam se da sam malo uspeo da objasnim :blushing: Najbolje bi bilo da izmeris brzinu i to ovde (http://www.beocity.com/) jer ces tu videti ako je nestabilna i non stop se smanjuje i povecava.

Pro_Evolution_Montenegro
09-30-2007, 09:59
Ja moram izaci iz lige,jer ne mogu da stizem vishe,nema sansi..Izvinite sto sam pravio probleme,mnog znaju da sam voljan uvjek da igram pes,ali evo..jednostavno ne mogu da stizem i skolu,i treninge 2 x na dan..Izvinjavam se jos jednom,i svima srecno u nastavku takmicenja!

WILLIAM TELL
09-30-2007, 12:18
Ja moram izaci iz lige,jer ne mogu da stizem vishe,nema sansi..Izvinite sto sam pravio probleme,mnog znaju da sam voljan uvjek da igram pes,ali evo..jednostavno ne mogu da stizem i skolu,i treninge 2 x na dan..Izvinjavam se jos jednom,i svima srecno u nastavku takmicenja!

au jugo brate ako si zbog derbija napustio ligu i treba,nemozete stalno da se izvlacite(onaj jovetic na prvu dao gol,katastrofa kao na pes-u) :dots: sad jos svi ocekujemo da panter napusti ligu i sale pa da budem prvi :lolabove:
nema sanse panteru da budes drugi,ako ti je bas problem lag napusti ligu sta ima veze i nemoj sledeci put da se prijavljujes :hammer:

stole
09-30-2007, 12:37
au jugo brate ako si zbog derbija napustio ligu i treba,nemozete stalno da se izvlacite(onaj jovetic na prvu dao gol,katastrofa kao na pes-u) :dots: sad jos svi ocekujemo da panter napusti ligu i sale pa da budem prvi :lolabove:
nema sanse panteru da budes drugi,ako ti je bas problem lag napusti ligu sta ima veze i nemoj sledeci put da se prijavljujes :hammer:
Ne govori ti nekome da li da napusta ligu ili ne pogotovo nekom ko je jedan od malobrojnih sa dobrim netom

Pro_Evolution_Montenegro
09-30-2007, 13:41
Heh..Nemam vremena,inace bih igrao..Upustio sam se u basket sad,pa ako Bog da,jednom da me geldash na Tv-u hahah salim se ;) Ali imam svaki dan treninge,neki put po 2 x na dan + skola ;) neizvodljivo,vjeruj mi ;) jos jednom se izvinjavam ;)

Djuka
09-30-2007, 19:07
ok matori sad cu da ispravim sve rezultate...
william-e nemoj da se salis tako jer moze neko pogresno da razume...:hammer:

p.s. ispravljena tabela i rezultati!!! bice klanje izmedju ivice stoleta i pantera i tagmastera

PiNk PaNtEr
10-01-2007, 15:00
ja vs ivica 2:0

Dule_Grom
10-01-2007, 17:26
Jer moze nekako da se ukljucim u ligu? Igram PES6 vec 6 meseci na netu, imam ADSL 512kps i nick mi je Crazy_Serbs i voleo bih da igram sa nasim ljudima. Rejting mi varira od 600 do 650. poz

Djuka
10-01-2007, 17:29
trenutno ne moze ali liga ce brzo biti gotova pa od izlaska sledeceg pes ces moci da se prijavis!

deki17
10-01-2007, 19:43
STOLE sta tebe boli sto ja sa panterom raspravljam oko lagga.Ti i on ste vrlo slicni kada vam ne ide kukate ko.....
Zato te sada lepo molim da gledas sebe i da igras ako hoces.Ako ti se nesvidja ti se solidarisi sa tvojim BRATOM iz Pule!!!!
U nastavku lige puno srece svima koji zele da igraju.

PiNk PaNtEr
10-01-2007, 21:17
STOLE nemoj da *****s vise molim te i da se pravis mnogo pametan sta tebe boli sto ja sa panterom raspravljam oko lagga.Ti i on ste vrlo slicni kada vam ne ide kukate ko.....
Zato te sada lepo molim da gledas sebe i da igras ako hoces.Ako ti se nesvidja ti se solidarisi sa tvojim BRATOM iz Pule!!!!

prijatelju moj dragi ja neznam sta si ti zapeo za mene ali ocito ti se previse svidam.
ja ne kukam kad mi ne ide vec kukam kad je lag prisutan bez obzira na rezultat odigrao sam mozda 2 utakmice do sada u ligi bez laga. ne cijenim pobjedu ni svoju a tako i protivnicku kad je prisutan lag jer se onda ne moze viditi ko je stvarno bolji. i krivo mi je normalno kad gubim je me lag sprijecava da igram onako kako mogu gubim bodove zbog laga di je tu poanta lige onda? i tu je teorija kao lagira i tebi pa ce i meni to uopce nije slicno nekom ce vise a nekom ce manje i dolazimo na to da ce pobjediti onaj koji bude imao vise srece s lagom?
svaka cas saletu on dere ko blesav jedino njegovu pobjedu cijenim jer stvarno me covijek pobjedio zasluzeno i kad sam rekao da lagira izasli smo usli ponovno i sve 5.
a nekom drugom kazem lagira on se pravi mutav i igra ili kaze pa i meni ce najjace su mi fore kada si gost pa ti lagira mudro sutis i onda na poluvremenu navalis jer znas da ti protivniku lagira i ides driblati sto nebis radio da ne znas da mu lagira kao sto nije znao onaj koji je igrao prvo poluvrijeme.
P.S. kod mene u Puli se govori na tablici a ako se tebi tako ne svida to je tvoj problem. i to sve govori o tebi kad mi ides govoriti kako se kaze dali na tablici ili na tabeli...

Djuka
10-01-2007, 22:07
sto ste se svadjali svadjali ste se-od sada samo pricajte O LIGI...

P.S. sto se tice lagga pravila su jasno definisana!!! svako ima pravo da izadje ako mu lagguje!

p.s.2. POSLEDNJE UPOZORENJE !!!!! na sajtu nije dozvoljeno vredjanje svadjanje ili bilo sta slicno... mozete da zaradite izbacivanje sa sajta i lige tako da je bolje da se iskulirate!!!

stole
10-02-2007, 00:18
STOLE sta tebe boli sto ja sa panterom raspravljam oko lagga.Ti i on ste vrlo slicni kada vam ne ide kukate ko.....

Samo sam pokusao da ti objasnim ali izgleda da neces da shvatis ili je to previse za tebe komplikovano pa ni ne mozes. A to sto je decko iz Pule nema nikakve veze ovo nije politicki sajt vec PES. Ja sam puno utakmica izgubio i nisam se bunio uopste, samo kad sam s tobom igrao rekao sam da ti je *****e net sto je i istina jer se mnogi slazu s tim :yes:

Djuka
10-02-2007, 01:03
eto stigla polusezona nema vise tekmi pa sad napusavanje :lol:

kao na poluvremenu kad se navijaci smore pa krenu da se tuku :lol:

WILLIAM TELL
10-02-2007, 11:00
Kaj frendovi dosta svadje,pruzite jedno drugom ispriku i daj da zavrsimo polusezonu pa da vidimo koje koji na ljestvici jer na tisucu ljudi zeljno ocekuje kraj ove lige.nadam se da vise nece lagirati i imam najbolji net!!!moj upload 128 radi bolje nego od svih vas zajedno tako da panter i sole ili ko vec nisu jedini sa dobrim netom.ko hoce nek napusti ligu na polusezoni ako ne onda idemo do kraja da vise nebi umarali onog LIVERPPOOL-ovca covek se stvarno trudi da bude sve kako treba.pozz

stole
10-02-2007, 11:43
Kaj frendovi dosta svadje,pruzite jedno drugom ispriku i daj da zavrsimo polusezonu pa da vidimo koje koji na ljestvici jer na tisucu ljudi zeljno ocekuje kraj ove lige.nadam se da vise nece lagirati i imam najbolji net!!!moj upload 128 radi bolje nego od svih vas zajedno tako da panter i sole ili ko vec nisu jedini sa dobrim netom.ko hoce nek napusti ligu na polusezoni ako ne onda idemo do kraja da vise nebi umarali onog LIVERPPOOL-ovca covek se stvarno trudi da bude sve kako treba.pozz

Ne laprdaj nego se pojavi na tom MSN pa da odigramo vise :blushing:

PiNk PaNtEr
10-02-2007, 15:22
william tell vs ja 13:3

meni se stvarno vise neda igrat s realom pa ako bi ja mogao promijeniti klub real u everton mislim stvarno igram smijesno s realom a s evertonom igram drugu ligu i s njima sam navikao igrat pa ako bi mogao ionako cu odustati na polusezoni pa da barem s gustom odigram te ostale 3 utakmice

WILLIAM TELL
10-02-2007, 15:51
da tacan je rezultat 13-3
ja vam kazem ljudi imam do jaja kablovsku,plus moj matori je cable guy pa mozda je zbog toga.ne ozbiljno desi mi se ponekad lag ali retko zato preporucujem ostalima kojima lag pravi problem da igraju u vecernjim terminima jer tad ima manje ljudi na serveru i verovatno ce biti sto manje laga. stvarno je mene htelo i ceo napad mi bio crven,a kad je trezege(juve-torino `95 trezege) nedved i del piero crven onda se zna kako igra juve.
decka stvarno nije htelo a i onaj real ko da su svi mrtvi,kad god sam igrao protiv reala mene nistelroy razbusi i ostali.necu da komentarisem kraj nase tekme,bilo je malo glupo ali to je proslo pa ce biti zaboravljeno.ja sam za da on igra sa evertonom jer ionako hoce samovoljno da izadje iz lige,u svakom slucaju mozemo da stavimo na glasanje.to je sve od mene

ocekujem od stoleta da me opet citira!!!!!!!! hahahahahahah :dots::blushing::lolabove::hammer:
neka neka stole znam da imas taj patch i henry u barsi i da mi das 20komada ja se nekrijem od tebe na msn. hteo bih da pohvalim dekija zbog necega i saleta sto je najposteniji i sve ukucane vb

Djuka
10-02-2007, 16:12
meni se stvarno vise neda igrat s realom pa ako bi ja mogao promijeniti klub real u everton mislim stvarno igram smijesno s realom a s evertonom igram drugu ligu i s njima sam navikao igrat pa ako bi mogao ionako cu odustati na polusezoni pa da barem s gustom odigram te ostale 3 utakmice

Pazi jedina solucija je da nasatvis drugu polusezonu sa Evertonom, sada da menjas nije moguce ali na polusezoni mozes da uzmes Everton pa da pocnes sa njima...

stole
10-02-2007, 18:00
Pazi jedina solucija je da nasatvis drugu polusezonu sa Evertonom, sada da menjas nije moguce ali na polusezoni mozes da uzmes Everton pa da pocnes sa njima...

Mislim da ne bi trebalo da ga pustis da menja ni na polusezoni jer nije fer prema ostalima a i mogu sad svi da traze da menjaju. Nek zavrsi sa Realom pa posle nek bira kog hoce za sledecu sezonu:hammer:

Evo mojih reza do kraja:
wiliam tell-stole 1-2
stole-tagmaster 1-1
dedza-stole 0-6

Djuka
10-03-2007, 00:17
. Nek zavrsi sa Realom pa posle nek bira kog hoce za sledecu sezonu:hammer:

Ako sam dobro razumeo mislim da on i ne zeli bas da zavrsi sezonu ali ovako mu dajem sansu da promeni tim i izgura do kraja, ne verujem da bilo ko drugi hoce da menja svoj tim!

stole
10-03-2007, 09:51
Ako sam dobro razumeo mislim da on i ne zeli bas da zavrsi sezonu ali ovako mu dajem sansu da promeni tim i izgura do kraja, ne verujem da bilo ko drugi hoce da menja svoj tim!

Ako nece da zavrsi ne mora, ne moze da ucenjuje(tipa:AKO NE PROMENIM TIM ISTUPAM IZ LIGE), mada nisam siguran da je hteo da ucenjuje, ako je fer igrac zavrsice sa realom sezonu:hammer:

Бишке
10-03-2007, 12:25
dajte,ubacite mene na polusezonu da igram sa vama umesto nekog ko nece:crazy:

Djuka
10-03-2007, 12:32
brate vrlo rado ali kako mislis da bodove i sve to regulisemo :confused1:
Jednostavno je nemoguce! strpi se do izlaska novog pes-a jos nekih metar dana pa cemo ponovo da se okuplljamo!

Dedza
10-03-2007, 15:02
brate vrlo rado ali kako mislis da bodove i sve to regulisemo :confused1:
Jednostavno je nemoguce! strpi se do izlaska novog pes-a jos nekih metar dana pa cemo ponovo da se okuplljamo!Ubaci ga Djuka kralju. Nek ima 0 bodova i nek djuska sa nama(nek se bori samnom za dno tabele). Mada necu mu ja tako lako prepustiti dno tabele:crazy:

oli
10-03-2007, 20:11
Tagmaster i Wiliam Tell,javite kad ste slobodni da odigramo:player:

Бишке
10-03-2007, 22:39
Ubaci ga Djuka kralju. Nek ima 0 bodova i nek djuska sa nama(nek se bori samnom za dno tabele). Mada necu mu ja tako lako prepustiti dno tabele:crazy:
Dedza CAR :ave:

trucic
10-04-2007, 09:32
trucic
512/64
milan

Mogu li i ja u ligu!?!?! :)

stole
10-04-2007, 10:12
trucic
512/64
milan

Mogu li i ja u ligu!?!?! :)

Djuka
10-04-2007, 14:34
OBAVESTENJE

Liga je trenutno u toku i nemoguce je da se bilo ko ubaci u nju... Zao mi je, ali moracete da sacekate da se ova liga zavrsi!!! Nemojte pisati vase prijave jer nece biti uzete u obzir...

deki17
10-04-2007, 18:10
Svi Na Marakanu !!!!!!!!!!!!!
Djuka kada se nastavlja liga?
Javi se pa da idemo u zezanje !

stole
10-05-2007, 10:06
Mislim da ne bi trebalo da ga pustis da menja ni na polusezoni jer nije fer prema ostalima a i mogu sad svi da traze da menjaju. Nek zavrsi sa Realom pa posle nek bira kog hoce za sledecu sezonu:hammer:

Evo mojih reza do kraja:
wiliam tell-stole 1-2
stole-tagmaster 1-1
dedza-stole 0-6

Djuka unesi moje rezultate i da pozurimo ove sto jos nisu odigrali:hammer:

Djuka
10-05-2007, 14:06
Update-ovana je tabela i rezultati...

Rok do kraja polusezone je Ponedeljak ujutru!!!

sale_7
10-05-2007, 15:22
Pozurite malo sa utakmicama, da zavrsimo ligu dok ne izadje novi PES :player:

Ivic@
10-06-2007, 01:53
AcaTiki da se javi na msn ivica2205@gmail.com zbog radi odigravanja utakmice s'mene :player:

Ivic@
10-06-2007, 11:44
Ivic@(host) - AcaTiki 7:0

http://img2.freeimagehosting.net/uploads/th.e0224598dc.jpg (http://img2.freeimagehosting.net/image.php?e0224598dc.jpg)
http://img2.freeimagehosting.net/uploads/th.0e57d2c37d.jpg (http://img2.freeimagehosting.net/image.php?0e57d2c37d.jpg)
http://img2.freeimagehosting.net/uploads/th.aab51d3b65.jpg (http://img2.freeimagehosting.net/image.php?aab51d3b65.jpg)

prlenbg
10-06-2007, 12:18
aca tiki (host) 2 - 5 prlenbg

PiNk PaNtEr
10-06-2007, 13:03
evo puko sam od tagmastera 8:1 .(laga nije bilo i sve pohvele na to)
mislim gubim bez veze i nemam stvarno vise zivaca(razbio sam jopad) i sada moram do grada po novi ode 200 kn!
ponta ove utakmice je bila rooney uzme loptu prode po boku puca ili ude lopta ili moj golman odbije njegovom na nogu stvarno smijenso slicno igra i filipdjuka prode po boku povratna i pucaj. da moji obranbeni trce za tim igracem nebi ja nista rekao nego se on samo lagano okrene smijesno i neda mi se gubiti zivce vise.
decki svaka cast svima, zao mi je stvarno sto ovako odlazim ali stvarno vise nemam ni volje ni zivaca.
ovim putem odustajem od lige!
i jos jednom se ispricavam svima.sry
uzvivajte

WILLIAM TELL
10-06-2007, 14:06
ok napusti ligu ali prvo zavrsi polusezonu ako nisi odigrao sve odigraj ili predaj sa 3-0 ali samo zavrsi polusezonu da ne bi komplikovali pa opet pisi brisi i sredjuj celu tabelu bezveze.uzmi neki svemirski joystick ti si najbolji,mislim da su oko 500 kuna,ja imam jedan bas sam sad igrao protiv sparte i dao 3 komada,bas je dobar

PiNk PaNtEr
10-06-2007, 18:17
pa ako je tako onda predajem ove dvije po 3:0 .ionako nebi dobio jer trenutno s realom igram ful loshe.

Djuka
10-06-2007, 18:19
Sada mi je i takmicar aca.tiki rekao da predaje svoje tekme po 3-0 do kraja polusezone!!!

SVAKO KO HOCE DA NAPUSTI LIGU NEKA MI JAVI DO PONEDELJKA!!!!

molim vas budite fer i javite do ponedeljka, ako ne odustanete sutra i u ponedeljak molim vas ispratite ligu do kraja!!!

stole
10-06-2007, 19:22
Idem i ja. Izdrzao sam do polusezone ne mogu vise a i pocinje faks.

Djuka
10-06-2007, 19:51
NO COMMENT :dots::dots::dots:

oli
10-07-2007, 14:04
Oli 6-3 Wiliam Tell:player:

WILLIAM TELL
10-07-2007, 14:12
Oli 6-3 Wiliam Tell:player:

juve2007 vs juve2006 3-6

dobio je i ovom prilikom mu neosporavam pobedu nego me interesuje sta ako se desi kao meni sad krenula tekma 5,6min i "pukne veza" slucajno ili namerno a meni bili skoro svi extra crveni,e sad druga tekma po pravilu meni svi shit ljubicasti i plavi.e sad kad se tako desi dal u sl.tekmi da se stavi na condition normal jer ocigledno d su njemu bili do jaja a ovi moji ko drvo

i u sl.ligi nam netrebaju ovi sto su se ocepili od nas `90 !!!!!!!!!!!!!

tagmaster
10-07-2007, 17:46
I reseno je pitanje ko ce biti drugi ....
Pobedom 7-1 nad pinkpanterom i 6-1 nad olyjem obezbedio sam to mesto :thumbup:

Djuka
10-07-2007, 20:05
SALE SAMPION
POLUSEZONE!!!
:ave::ave::ave::ave:
Ovim putem cestitam saletu na brilijantnoj polusezoni i odlicnom ucinku sa samo jednim neresenim ishodom i svim ostalim pobedama...

Takodje cestitke za Tagmaster-a koji je zavrsio na drugom mestu!!!
Deki je treci i vec je poneo titulu najozbiljnijeg igraca...

Ovim putem takodje zelim da Vam se puno zahvalim sto ste se igrali i ostali sa nama...

Izbacio sam nove parove i brzo ce ova liga biti i zavrsena zato vezbajte i uzivajte...

ПЛЕЈБоЈ
10-07-2007, 23:28
sale 'ebem li ti sunce zarko...LUD SI SKROZ...

POZ SMI UCESNICIMA I DJUKI NA ORGANIZACIJI, svaka cast fico za**** si i moju organizaciju :player:

POz

deki17
10-08-2007, 19:07
Odigran mec

DEKI17-Viliamtell (2-0)

Djuka
10-09-2007, 19:00
Sale odigraj sa william tell-om utakmicu s obzirom da imas samo jedan par...
sutra cu ispraviti parove i rezultate da ubacim i vas par!

sale_7
10-10-2007, 23:22
sale-aca.tiki 4-2
sale-william tell 4-1
muchio sam se obe...

prlenbg
10-11-2007, 21:28
prlenb (host) 8 - 2 filipdjuka
ivica (host) 1 - 2 prlenb

Ivic@
10-11-2007, 21:39
Izlazim Iz Lige Definitivno I Ne Pada Mi Na Pamet Vise Igranje Online Dok Ne Dobijemo Normalne Veze Ka Internetu. Ne Zelim Vise Da Gubim Zivce. Zao Mi Je Sto Ovako Odlazim Ali Srbija Je Ovo Brale. Svaka Cast Momci, Medju Vama Ima Zaista Izuzetnih Igraca Ali Mislim Da Svoje Kvalitete Nisam Mogao Da Pokazem Zbog J*****g Lelekoma Koji Kao Da Ne Zeli Da Srbija Ide U Korak Sa Normalnim Svetom. Zeleo Bih Se Zahvaliti Fici Na Dobroj Organizaciji, Ebi Ga Fico Nisi Ti Kriv, Sve Si Odradio Na Vrhunskom Nivou Samo Tako Nastavi. Zelim Vam Puno Srece U Nastavku Takmicenja I Jos Jednom Sorry Ali Zivci Su Na Prvom Mestu.

Pozz!!!

Djuka
10-12-2007, 11:58
:dots: ne znam prle prijatelju, ja mislim da ja i ti igramo vec godinu dana preko neta ko ludaci... I eto uvek ti mene dobijes 2-3 ja tebe 2-3 partije i sve u krug, nikada me nisi dobio kao juce na primer 8-2 , i sad ja treba zbog toga da izadjem ? Ma daj!!! Igramo dalje bre... Tebi svaka cast!!! Covek ima zenu, decu i posao i igra kao lud ligu sve na vreme, deki isto prvi odigrao sve tekme a ima posao i porodicu i sve, Dedza Car ubedljivo zadnji na tabeli vec duze vreme i covek se igra i dalje a i on ima zenu, decu... Sad svi vi sto ste odustali zbog "vremena" :dots:

Ne znam nista za sankcije sledece online lige, niti da li treba organizovati sledecu... A ako je bude znam koga cu prvog da primim... :player: a za koga cu dobro da razmislim :whistling:

Ivic@
10-12-2007, 13:37
Povlacim ono sto sam par postova iznad napisao. Fica je uspeo da me ubedi kroz razgovor da ostanem do kraja lige. To je jedini razlog zbog koga sam promenio odluku. Ne zelim da vam pravim dodatne probleme i Fici dodatni posao oko prepravljanja tabele jer se covek stvarno iscimao do sada vise puta. Sinoc sam stvarno pukao sa zivcima, trebalo je da "sacekam da prenoci" pa onda da postujem, a da se to ne bi ponovilo pokusacu svoje tekme da odigravam kasnije uvece kad je manje igraca on line zbog laga.

prlenbg
10-12-2007, 13:49
Ivice nikad nije problem da kazes da ima laga izaci cemo i uci ponovo, i pokusati da igramo, ako i neuspe taj dan uspece neki drugi. Juce si mi posle utakmice rekao da ima laga, ja to nemogu da pogodim moras da kazes, pre tebe sam odigrao sa ficom i covek mi na prvom minutu kaze da li ima ili nema laga, ne ceka kraj utakmice. I covece nemoj da se nerviras pa ovo je samo igra. Pozdrav.

Fico a sto se tice sledece lige nadam se da ce je biti jer je mnogo lepse igrati protiv nasih nego tamo negde nekog francuza ili nemca!!!
.

Djuka
10-12-2007, 14:10
Ma idi bre ti francuzi su svi redom cheat-eri

Ivice imas srece sto sam jutros eskivirao fakultet i samim tim sam dobre volje-Vracen si u ligu!!!

deki17
10-12-2007, 14:35
Fico ispravi tabelu Ja sam drugi zbog gol razlike.
Nadam se da ce tako da bude i ubuduce.
POZDRAV svim takmicarima !

Djuka
10-12-2007, 15:03
?
kako deki kad tagmaster ima +33 a ti +21?

Dedza
10-12-2007, 15:18
E ljudi, ja cu ove moje tekme zavrsiti sutra sve. Imao sam probleme oko neta ovih dana(SBB je lopovska firma). Inace moram reci da mi je mnogo glup fazon da se napusta liga na pola, aman bre ljudi tu smo da se zabavimo. Evo na primer ja sam poslednji na tabeli skoro od samog pocetka,ali zbog te cinjenice nikad ne bi napustio ligu. Mozda bi je napustio samo onog trenutka da mi iz saveza(F.DJ.S) stigne dopis da zbog divljanja mojih navijaca moram da platim neku lovu(a na lovi sam mnogo slab:ahah:).
Elem porucio bih ovim putem favoritima za osvajanje lige "pazite se, vracam se sa odlicno odradjenih priprema". I na kraju do sutra cu zavrsiti ove tekme sto imam. Toliko, hvala na razumevanju. Predsednik Valensije Dedza Car zvani "dedza lopov".

deki17
10-12-2007, 18:54
?
kako deki kad tagmaster ima +33 a ti +21?

Izvini lose sam procitao tabelu

tagmaster
10-12-2007, 20:18
Izvini lose sam procitao tabelu

jao deki deki cim te ispustim iz vida a ti bi da me preskocis a? :)

Djuka
10-13-2007, 18:23
Ljudi ajde malo da ubrzamo ligu!!!
Aj do sutra uvece da odigramo tekme svi!!!

Ja sam slobodan kasno nocas ili sutra posle podne oko 18 pa na dalje. pozz

Milos
10-13-2007, 20:30
Dedza juri ka vrhu tabele

:player:

miljanke
10-14-2007, 15:44
Dakle, od nedelje krećemo sa prvom zvaničnom online ligom!
Online liga će sadrĂ…Âľati oko 10-12 učesnika a svoje prijave moĂ…Âľete ovde ostaviti.

kako da se prijavim za turnir?

smilodon
10-14-2007, 16:02
Procitaj malo vise postova sem prve strane, a uostalom obrati paznju kada je to postovano.

Djuka
10-14-2007, 16:42
kako da se prijavim za turnir?

Ta liga ce se uskoro zavrsiti tako da sacekaj da pocnu prijave za sledecu ako je bude! Ne znam kada ce to biti!

Filipdjuka - dedza 3-1

dedza :ave::ave::ave::ave:

POZURITE SA LIGOM!!!

Rok je utorak, do 23:59!!!

deki17
10-16-2007, 13:48
OLI - DEKI 17 (1-1)
TAGMASTERU javi se da odigramo mec

Ivic@
10-16-2007, 19:10
Dedzo javi se!!!

sale_7
10-16-2007, 19:27
Igrajte bre te meceve, da zavrsimo vise ovu ligu!!!!

tagmaster
10-16-2007, 19:37
deki sad sam cimao tebe i olyja, tebe nema oly vecera,jbg ja moram da palim do grada sad...

Dedza
10-16-2007, 21:55
Dedzo javi se!!!AJ veceras oko 23.30h

Djuka
10-16-2007, 23:16
PRETERALI STE!!!

Evo ostatka parova do kraja, samo javljajte rezultate i nista me vise ne pitajte!!! Svako ko nece da igra a nije mi se javio da odustaje na polusezoni kao sto sam lepo zamolio - treba da ga bude sramota!!! Potrosio sam dane i noci pred kompjuterom zbog ove lige a pojedinci su mi sad sve to srusili!!!

Na linku ispod imate tabelu, ja cu je redovno popunjavati!!!

http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=6620

Oko hostovanja se dogovorite!!!

P.S. Sve sto sam gore napisao se NE ODNOSI na pojedine takmicare koji su postovali mene, moj rad i zalaganje sve vreme.. Njima se ovim putem duboko izvinjavam... Znaju oni ko su!!! :ave: :ave:

Ivic@
10-16-2007, 23:40
Dedza-Ivica 0:5(0:2)

deki17
10-17-2007, 13:59
deki sad sam cimao tebe i olyja, tebe nema oly vecera,jbg ja moram da palim do grada sad...

Tagmasteru ja mogu veceras od 20 h i kasnije. Planiraj kako umes i znas da odigramo.POZDRAV

prlenbg
10-17-2007, 15:41
prlenb (host) 6 - 2 oli

tagmaster
10-17-2007, 17:38
Tagmaster 3 : 0 Oly

deki17
10-17-2007, 18:31
Tagmaster 3 : 0 Oly

tagmaster-deki 17 (3-3)

Djuka
10-17-2007, 19:43
ja sam u anyone 5 veceras pa ako neko hoce da igra neka dodje!

tagmaster
10-17-2007, 20:16
Tagmaster 5 - 5 Ivica

najgora tekma ikad odigrana!

prlenbg
10-17-2007, 21:36
deki 1 - 4 prlenb
prlenb 4 - 2 WILLIAM TELL
sale 1 - 1 prlenb

Djuka
10-18-2007, 01:15
Kakvo je ovo bilo vece za Pes online ligu...
Odigrano je jedno desetak meceva...
Najuspesniji je bio prle koji je veceras imao vise od igre u svakom mecu!

Blizi se kraj i pocinje tesko klanje od 2. do 6. mesta :ave:

tagmaster
10-18-2007, 10:56
prlenb 1 : 2 tagmaster

Dedza
10-18-2007, 14:44
Blizi se kraj i pocinje tesko klanje od 2. do 6. mesta :ave: Uf dobro je, ja za moju poziciju ne moram da se sekiram.:punk:

WILLIAM TELL
10-18-2007, 15:13
Uf dobro je, ja za moju poziciju ne moram da se sekiram.:punk:

hahaha :player: dedza car
ma da se ja i ti koljemo za 10.mesto

deki17
10-18-2007, 19:07
Zamolio bih sve igrace koji nisu odigrali mec samnom da me kontaktiraju posle 19h svakog dana.
HVALA!

Dedza
10-18-2007, 19:13
Zamolio bih sve igrace koji nisu odigrali mec samnom da me kontaktiraju posle 19h svakog dana.
HVALA! Deki je si spreman da ti otkinem vazne bodove, koji su ti preko potrebni za vrh tabele.:player:

prlenbg
10-18-2007, 19:31
Dedzo sta je sa tobom nisam te video na msn-u 10 dana. Kad mozemo da odigramo nas mec
:player:

Dedza
10-18-2007, 20:04
Dedzo sta je sa tobom nisam te video na msn-u 10 dana. Kad mozemo da odigramo nas mec
:player: Ufatila me neka bolest, kazu doktori da je prelazno i zarazno, a kazu da se siri preko msn. Pa ja reko da ne predje moje ludilo na vas, pa zato nisam dolazio.:crazy:

Djuka
10-18-2007, 21:10
C c c dedzo nemoj lagati ljude svi znamo da si bio u Zvezdi i kandidovao se za prvog coveka...

Dedza
10-18-2007, 21:13
C c c dedzo nemoj lagati ljude svi znamo da si bio u Zvezdi i kandidovao se za prvog coveka...
I bre Djuka Legendo,pa sto me ofiras, hteo sam to da vam saopstim kad bude gotova stvar.

Konfucije
10-18-2007, 21:46
Dedžo, da si malo lošiji zvali bi te partizan.
Moram te malo bolje utrenirati :yes:

Dedza
10-18-2007, 21:56
DedĂ…Âľo, da si malo lošiji zvali bi te partizan.
Moram te malo bolje utrenirati :yes: Sad me zovu 1 nivo iznad partizana. Mogao bi.

Djuka
10-18-2007, 22:14
@TAGMASTER

Brate ne mogu da udjem ni na msn ni u fudbal online... Imam neki problem sa portovima kaze ?!

tagmaster
10-18-2007, 22:20
a tu si ja cekam vec 15 min gledam sta se desava da te nije strefilo nesto?
sa portovima? pa ****m li ga probaj restart,ugasi firewall...jesi iza rutera? ako jesi to moze da bude problem,aj javi

tagmaster
10-18-2007, 23:59
Filipdjuka 1 - 6 Tagmaster
Tagmaster 1 - 7 sale_7

Ivic@
10-19-2007, 11:12
Sale - Ivica 4:3

Ivic@
10-19-2007, 21:25
deki - ivica 3:5

Oli i William Tell da se jave na msn zbog radi odigravanja zaostalih kola

babaroga_srb
10-20-2007, 12:05
babaroga_srb
512/128
AC Milan

sale_7
10-20-2007, 12:21
babaroga_srb
512/128
AC Milan
:XD::XD::XD:

EDIT:sale-oli 2:0
sale-deki 2:0
sale-dedza 5-3
P.S. toliko od mene :D

prlenbg
10-20-2007, 18:38
prle 5 - 5 aca tiki

WILLIAM TELL
10-20-2007, 19:15
ja "william tell" vs acatiki 1-0 u `88 delpiero slobodnjak,inace sam imao srece mogao mi je dati 3komada.
oli dedzo ivice tag i ko jos cuvajte se :scooter:

aca tiki
10-20-2007, 19:30
c c c kako sam popizdeo

javite mi se na msn ili ovde da zavrsimo utakmice

ivica, oli, dedza, tag i deki17

tagmaster
10-21-2007, 15:32
pa brate nema te nikad na msnu kao ni dedze...

Dedza
10-21-2007, 15:48
pa brate nema te nikad na msnu kao ni dedze...Sad me nema, ali sam te cimao ovi dana,ali tebe nema kao da si se uplasio meca samnom:biggrin:. Aj veceras(kasnije veceras) da opikamo.

WILLIAM TELL
10-22-2007, 00:17
william tell-ivica 4-4 :devil2:

znaci redovno primam golove u zadnjim minutima,mogu da vam nabrojim ali nema potrebe mislim da znaju oni sa kim sam igrao ali u jedno 10tekmi sigurno do sad.nadam se da mi nece opet tag ubaciti isto u zadnjoj sekundi

tagmaster
10-22-2007, 00:45
dedza 1 : 5 tagmaster

tagmaster
10-22-2007, 01:10
aca tiki 4 : 5 tagmaster

aca tiki
10-22-2007, 01:15
ivica - aca.tiki 2:8

Djuka
10-22-2007, 13:11
Update-ovana tabela i sve sto ide uz nju...

deki17
10-23-2007, 18:06
dedzo javi se da odigramo nas mec.
Pozdrav

WILLIAM TELL
10-23-2007, 22:49
izasao je novi pes2008 a mi nismo jos zavrsili ligaski deo a kad cemo odigrati playoff and playout ??? ajde ljudi zavrsavajte bre i otkud ovom dekiju 342 novaca? ko ga podmitio? oli mozda? za 1-1 da bi bio ispred mene,zar nijedna jeb*** srpska liga nemoze da prodje bez zvezdana (terz**a) jovanovica i 5.oktobra :alien:

Djuka
10-24-2007, 17:04
ZADNJI ROK JE PETAK U 20:00

svi koji ne odigraju do tada dobice po 3-0, a znam tacno ko ne moze a ko nece da igra...

Nemojte posle da bude ljutnje!!! a ko se ljuti popice zuti :lol: :lol: sala mala

ПЛЕЈБоЈ
10-25-2007, 00:06
Svaka vama cast kad jos uvek mozete igrati pes6.

Poz za Djuku! :ave:

WILLIAM TELL
10-25-2007, 18:17
Oli - William Tell 1-6

sto bi sale rekao, dugo sam te cekao.
vraceno milo za drago

sale_7
10-25-2007, 22:29
Oli - William Tell 1-6

sto bi sale rekao, dugo sam te cekao.
vraceno milo za drago
:biggrin::biggrin::biggrin:

tagmaster
10-25-2007, 23:50
Tagmaster 6 : 1 William Tell

Djuka
10-26-2007, 10:09
dedzo jos samo ti si ostao da odigras do veceras!

ako si mislio da ces me potkupiti ili podmititi nece ti uspeti :lol::lol::lol:

daxdax89
10-26-2007, 11:31
Eeeeeeee...Pokazao bih vam kako se igra,ali nemam original disk,a ne znam ni gde da ga kupim...

Dedza
10-26-2007, 11:37
E skim treba da odigram nek se javi na msn. Imao sam tehnicke probleme ovih dana. Aj javi te da odigramo i da popravi te vase gol razlike.

deki17
10-26-2007, 18:02
Deki17-Dedza car (5-2):clap2:

Djuka
10-27-2007, 18:50
LIGA JE ZAVRSENA!!!
http://grail.oise.utoronto.ca/journal/cbrett/archives/champagne.jpg

SVE CESTITKE SVIM UCESNICIMA A NAROCITO POBEDNIKU!!!

SALE :ave:

MOZETE POGLEDATI TABELU I SVE REZULTATE!!! OVDE (http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=6238)

HVALA SVIMA...

P.S. ja cu moje utiske da napisem kasnije, a ova tema ce biti jos nalo otvorena da cujemo i Vas sada posle svega...
sad odoh na slavu i da slavim zavrsetak lige i cetvrto mesto :lol:

Pro_Evolution_Montenegro
10-27-2007, 18:53
Cestitam pobjedniku! :)

Dedza
10-27-2007, 20:11
Svaka cast sale na tituli. E sto se tice mog plasmana ja sam zadovoljan, jer kad se uzme sve u obzir ja sam ustvari negde u sredini tabele:biggrin:.

Бишке
10-27-2007, 22:40
dedza car! :ave:
jel sledeci turnir na pes2008?

Konfucije
10-27-2007, 22:40
Jeste.

tagmaster
10-28-2007, 11:44
****ga sale je bio neuhvatljiv :(

WILLIAM TELL
10-28-2007, 18:40
Aleksandru Velikom,Sasi,Saletu :gun_bandana: svaka cast i stvarno je decko zasluzio 100evra sto i jeste jedna-jedina nagrada od premier kladionice za ovu ligu !!! :batman:

-Ono sto sam zacrtao na startu sezone to 8. mesto sam i uspeo da ostvarim dal nas je bilo 20 ili 30 ili 100 ucesnika u ligi svejedno ja bi bio 8. igrao sam otvoreno primio i dao dosta golova i postavio nekoliko rekorda,kao prvi primio sam 11kom. a jedini dao 13kom.
-Cisto sam pokazao svim JUVE fanovima ko je gazda sa JUVENTUSOM
-Jedini sam igrao sa drugoligasem a ovaj Oli je imao patch za juve 2007 I-liga, i najvise pozdrava nama mudasima sto nismo uzeli extra uradjene timove kao sto su chelsea,inter,barsa verovatno bi i mi bili bolje plasirani ali dobro ovako se makar bolje osecam. :taz: :bic:

I obavestenje za sve da prvih 8. plasiranih i 10.plasirani imaju zagarantovano mesto u online2008 ligi koja nece kao ovoga puta biti balkanska(GOODYEAR-ADRIATIC LEAGUE) nego samo srpska zbog boljih odnosa sa RUSIJOM :rusia: = :srbija: = :pesoholichari:

Djuka
10-28-2007, 19:43
joj milose ne *****j vise :lol: :lol: :lol:

stvarno je decko zasluzio 100evra sto i jeste jedna-jedina nagrada od premier kladionice za ovu ligu !!! :batman:

Nagrada za pobednika je majica pesoholichara! ionako je danas uzeo pare na turniru kod Vuka :ave:

sale_7
10-30-2007, 13:54
ma kakvih 100 eura.......200 eura bre :whistling:

Djuka
10-30-2007, 14:15
Majcu i jedno online punjenje od Liverpool-a kad mi uvedu kablovski za koji dan :lol:

sale_7
10-30-2007, 17:00
Majcu i jedno online punjenje od Liverpool-a kad mi uvedu kablovski za koji dan :lol:
:ne::ne::ne:

LimaMc
11-05-2007, 23:56
Ja nista ne kapiram... :-) Kako ja mogu da se prijavim i pikam.Objasni te mi PLEASE
Gde se konektujem,postoji li server,trebam da imam original pes...sta???

Konfucije
11-06-2007, 08:46
Procitaj ovo:
http://www.pesoholichari.com/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=8&Itemid=29

deki17
11-06-2007, 16:38
Ja nista ne kapiram... :-) Kako ja mogu da se prijavim i pikam.Objasni te mi PLEASE

brate da si delija ja bi ti dao sifru mog original pesa pa bi mogao da igras,ovako nista .
Naravoucenije budi DELIJA,uz delije sve je veselije:biggrin:

Djuka
11-06-2007, 18:59

Ne znamo jos uvek kada ce poceti sledeca ONLINE liga ovde na sajtu.
Kada budemo utvrdili pocetak nove sezone na novom pesu bicete obavesteni!!!

U svakom slucaju ce ti trebati original da bi igrao i online a samim tim i nasu ligu.

POLICE
11-10-2007, 15:35
POLICE
128/64
GLAZGOW RANGERS ili popularni "plavci"

Nick na PES-u ZAGORKA

kad startuje liga?

Mikri
11-10-2007, 15:39
POLICE
128/64
GLAZGOW RANGERS ili popularni "plavci"