PDA

View Full Version : World Cup Patch

tarantula
04-08-2006, 23:50
Na www.gamingaccess.com vec danima i nedeljama najavljuju
PES5 World Cup Patch, koji jos od novembra prosle godine rade momci koji su medju najboljima na svetu u editovanju omiljene nam igre, a koji je gotov i samo se ceka da ga "okace".

Kol`ko sam ukapirao, bice "tezak" oko 210MB, a ukratko ukljucuje komplet nove dresove, lopte, sudije, 9 novih stadiona, navijanje itd(iskren da budem na brzaka sam pogledao, pa i ne znam sta nam sve novo donosi taj patch)

U sustini prema najavama koje sam citao stvarno ce da bude perverzija, a mocice da se skine verovatno vec nocas ili sutra ujutru.

Vise procitajte na:
http://www.gamingaccess.com/index.php?game_title=Pro%20Evolution%20Soccer

A evo i nekih screenshot-ova:
http://screenshots.gamingaccess.com/picture.php?cat=593&image_id=7040
http://screenshots.gamingaccess.com/picture.php?cat=593&image_id=7039
http://screenshots.gamingaccess.com/picture.php?cat=593&image_id=7038

Konfucije
04-09-2006, 00:06
vrlo lepo u svakom slucaju ko hoce patch a ima dial up tu sam 8)
e totti za sp2.0, ja sam ga izbrisao jer je imao virus 8O
tarantula jel tebi radi normalno i jel mozes da ga posaljes totiju??

e i da mogao si i postovati ovde:
http://www.pesoholichari.com/nuke/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=161
da mogu ubaciti vest na naslovnu ;)

tarantula
04-09-2006, 00:10
E izvini, evo sledeci put cu postovati tu, ok?
Pa radio je normalno, nije mi se svidela trava pa sam ga deinstalirao.
Jel zezas za virus ili stvarno? Kod mene je bilo sve ok.

A da, saljem Tottiju, sve smo se dogovorili.

vlada92_sd
04-09-2006, 00:19
Ej admin ja povodom oglasa za download patcha...Ja imam cable ali nije dovoljno brz jer je u pocetnoj fazi u Smedrevu tako da bi mogao da downloadujes pa da mi das...(preko maila?)

Konfucije
04-09-2006, 01:37
preko e-mail ti je isti *****.
ja ti posaljem a ti ces ga morati skidati.
jedino da ga saljem na kucnu adresu...

tarantula, meni je prikazivao virus: tenga.
i misku i jos par ljudi isto, a ti vidi onda 8)
inace ja sam ga izbrisao cim sam to zapazio...

vlada92_sd
04-09-2006, 12:56
onda mi se vise isplati da ukljucim net jednu noc i da skinem....

vlada92_sd
04-09-2006, 13:09
Ej ipak necu jer sam probao...kada pauziram i iskljucim net i hocu da resumujem krene dl iz pocetka....jel ima neki program koji moze da mi pomogne ili da se dogovorimo da mi posaljes kada downloadujes...

Konfucije
04-09-2006, 13:12
kako hoces, ja cu ga sutra imati, veceras ne mogu skidam nesto drugo...
a evo ga i link za download:
http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=4864&language=english

vlada92_sd
04-09-2006, 14:03
Ajde pa cemo se dogovoriti da mi posaljes ... koju konekciju imas?
:wink:

King_Bosna
04-09-2006, 15:30
koliko bi mozda kostalo da se to posalje u BIH,naravno bi ja vratio cd-ove?

vlada92_sd
04-09-2006, 17:03
Ej admine ipak sam poceo dl....Skinuo sam onaj program flashget da se ne bih ubio ako mi prsne komp a evo skidam 2 sata i skinuo sam 50 mb .....super :D :D ....veceras oko 12 ce biti gotovo... :wink:

Delija
04-09-2006, 20:02
Mala pomoc ako moze... instalirao sam World Cup Patch, a zatim sam instalirao i onaj Gamingaccess World Cup Patch i onda sam presao na 'Step 3 i 4' kao sto pise u upustvu. Problem je u koraku broj 4 (IN DKZSTUDIO GO TO PATCH MENU - OPTION APPLY PATCH IN FOLDER
SEARCH FOR FOLDER PRO EVOLUTION SOCCER 5/DAT AND CLICK ACCEPT.). Znaci, otvorio sam DkzStudio i uradio sve kako pise, ali nikako nece da pocne instaliranje. Kada sve sredim za instalaciju i kad kliknem na Yes, pojavljuje mi se sledeci tekst: The file "WC_TEX.AFS" is not found in the selected folder.
Would you like to locate it manually?.

Pomoc molim vas!

rodjo
04-09-2006, 22:08
Kopiraj iz DVD-ja (PES5) u dat folder (tamo gde ti je instaliran PES5) fajl O_TEXT i promeni mu ime u WC_TEX. I onda pocni sa step 3 i 4.
Sve ti to pise u upustvu, sve. :wink:

vlada92_sd
04-09-2006, 22:10
Ako sam lepo video U uputstvu pise koji file treba zameniti tim koji si ti naveo....A ti taj file nadji tamo gde si instalirao pes5 :wink: :wink:

rodjo
04-09-2006, 22:25
Zanimljiv je ovaj patch, novi dresovi SCG,...
a stadioni- stani pa gledaj...

jalebvb9
04-09-2006, 22:30
Imali iko voljan da mi posalje taj patch postom.Nadam se da nije problem,jer zivim u BIH

vlada92_sd
04-09-2006, 22:37
Cisto informativno....Za koje vreme si skinuo patch i sa kojom konekcijom? 8) 8)

darkado
04-09-2006, 22:50
voleo bih i ja da dobijem taj patch

TOTTI
04-09-2006, 23:06
Ja cu da platim :x :x :x

vlada92_sd
04-09-2006, 23:16
TOTTI RAZMISLJAO SAM DA TI POSALJEM ALI POSLE ONOGA SA PARTIZANOM ODLUCIO SAM DA TI NE POSALJEM PA ZATO NADJI NEKOGA DRUGOG KO CE DA TI SALJE .....
SIMON JE BOLJI OD BILO KOG VASEG ISFOLIRANOG CIGANINA KAO STO JE BOSKO JANKOVIC ILI ONAJ MUTAVI KOVACEVIC....
A STO SE TICE NASTAVKA ONE PESME , VI STE UVEK SAMO PREPRAVLJALI NASE SLOGANE I SL. I BILI VELIKE FACE...... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) .....SAMO NEMOJTE MNOGO DA SE NAVIKAVATE NA PEHARE JER CETE SLEDECE SEZONE MORATI DA NAM IH VRATITE.... :twisted: :twisted:

imported_metallica2
04-09-2006, 23:27
c c c sta sve naprica...

rodjo
04-09-2006, 23:32
pola sata, konekcijom VDSL: 1024/256 :D :D :D

vlada92_sd
04-09-2006, 23:39
Mislis 1024 kbps ali downloaduje brzinom 256?Ok , ja sam skinuo za isto ............8 sati hehe :lol: pa mi samo reci da li si imao problema sa instalacijom?
8) 8)

vlada92_sd
04-09-2006, 23:41
Vujke probaj da izbrises option file....Udji ponovo u igru i trebalo bi da radi (tako je isto meni bilo sa pes5).... :wink: :wink:

imported_internacional
04-09-2006, 23:46
Vlada sd_92 reci mi da li bih mozda hteo da mi das taj world cup patch,posto bih ga ja skidao verovatno mesec dana!!!Ovo te pitam jer sam i ja iz Smedereva,pa mozemo da se nadjemo da mi das ako si voljan a voleo bih da ga imam????Odgovori mi na private messages!!! :lol:Ja mogu tebi da nabavim nesto sto ti recimo nemas za uzvrat!!!!Hvala

vujke
04-09-2006, 23:47
koji optin file?jel onaj u folder 1 u PE5 ili.........

Delija
04-10-2006, 10:24
Najzad sam i ja uspeo da instaliram Patch 8) ... Patch je super, pogotovu mi se svidja SCG repka, ali se i meni dogadja to da kad treba da pocnem utakmicu u ML, igrica mi se sama iskljucuje... :?:

Konfucije
04-10-2006, 12:38
evo i ja sam sad skinuo patch, vise detalja od mene ocekujte u toku dana (tacnije tek negde veceras) jer sada nemam vremena...

PS kome treba ova igra, nije problem da je posaljem postom a detalje cemo ugovoriti preko private messages...

TOTTI
04-10-2006, 13:50
TOTTI RAZMISLJAO SAM DA TI POSALJEM ALI POSLE ONOGA SA PARTIZANOM ODLUCIO SAM DA TI NE POSALJEM PA ZATO NADJI NEKOGA DRUGOG KO CE DA TI SALJE .....
SIMON JE BOLJI OD BILO KOG VASEG ISFOLIRANOG CIGANINA KAO STO JE BOSKO JANKOVIC ILI ONAJ MUTAVI KOVACEVIC....
A STO SE TICE NASTAVKA ONE PESME , VI STE UVEK SAMO PREPRAVLJALI NASE SLOGANE I SL. I BILI VELIKE FACE...... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) .....SAMO NEMOJTE MNOGO DA SE NAVIKAVATE NA PEHARE JER CETE SLEDECE SEZONE MORATI DA NAM IH VRATITE.... :twisted: :twisted:

Kakav si to covek.....nemoras da mi posaljes valjda ce se naci neko ko ce to uciniti...

P.S. Drugove ne trazim tako sto cu gledati ko navija za CZ ili za PAR.
I jos ovo moram reci...jedan od clanova sa kojima sam extra (pozdrav grobare) navija za partizan i za lazio,sta sam ja trebao da uradim da ga iskuliram ili odbacim itd. Naravno NE.
A ti bi za uzvrat dobio nesto od mene PARTIZANOVO kao sto je grobar dobio,jer ipak COVEK OSTAJE COVEK......hvala ti... :x :? :? :wink:

TOTTI
04-10-2006, 13:54
[quote] VI STE UVEK SAMO PREPRAVLJALI NASE SLOGANE I SL. I BILI VELIKE FACE......[/code]

I KAKO MOZES TAKO DA LUPAS U VEZI OVIH PESAMA....jer mi nemamo koju vasu pesmu da prepevamo jer samo imate dve:

UPRAVA NAPOLJE.....

ZEKO LOPOVE....

I ONU "MANEKENI".....

tako da stvarno ne znam koju smo to pesmu prepevali :P 8)

rodjo
04-10-2006, 14:16
Mislis 1024 kbps ali downloaduje brzinom 256?Ok , ja sam skinuo za isto ............8 sati hehe :lol: pa mi samo reci da li si imao problema sa instalacijom?
8) 8)
Downloadujem sa 1024 kbps, a uploadujem sa 256 kbps. Posle instalacije sam imao problema sa tim patchom, posle sam ponovo instalirao PES5 i sada radi sve OK.

Konfucije
04-10-2006, 14:47
ajd nemojte sad o Zvezdi i partizanima, vec o WC Patch-u.

I da jedna vrrrrrlo bitna stvar, ne pisite cele postove velikim slovima!!!!!!!!
Dobijacete upozorenja, a lazar je naveo da su 2 upozorenja ban, a kome verovati ako ne mrtvim ljudima :D :D

rodjo
04-10-2006, 16:12
lazar je naveo da su 2 upozorenja ban

Hehe, zuti kartoni u akciji...

imported_ProRajke
04-10-2006, 16:19
Svidja mi se World Cup Patch pogotovo face igraca cista petica!!!Samo mi se ne svidjaju dresovi nase repke isti su kao i ukrajinski...mozda ja nisam upucen ili cemo mi takve dresove nositi specijalno za svetsko prvenstvo...hu nouz... :?

imported_ProRajke
04-10-2006, 16:20
A da.........zasto nema italijanske zastave???

rodjo
04-10-2006, 17:23
ili cemo mi takve dresove nositi specijalno za svetsko prvenstvo...hu nouz... :?
tako je

Delija
04-10-2006, 18:39
Pre neki dan je Petko pozirao pred kamerama sa tim novim dresovima koje cemo nositi na SP 2006 :D ... iznenadilo me je da je ta informacija tako brzo stigla i do likova koji su pravili WC Patch ... imaju ljudi svoje izvore informacija :D ...
nego, nije mi niko odgovorio zasto me uvek izbacuje iz igrice kada pocinjem prvu utakmicu u ML? Sta treba da uradim da bi mogao da igram i ML?

vlada92_sd
04-10-2006, 21:05
Daj bre delijo sta ti je pa ti dresovi su bili prikazani pre 2 meseca na b92 i mogao si da ga narucis za 70 $ preko neta.....

TOTTI
04-10-2006, 21:20
Pa i na ovom balkan patchu nisu losi dresevi samo imaju dve mane
1)Mnogo su tamni dresevi
2)Ne svidja mi se to sto su brojevi na grudima preko grba....

P.S.

@vlada92_sd sigurno nisi procitao moj post..... (u vezi grobara)

darkado
04-10-2006, 21:46
ja te dresove imam sto godina, el zna neko model da brojevi ne budu preko grba?

Delija
04-11-2006, 08:52
Jeste, ti dresovi su prikazani jos kad, ali je tek pre neki dan Petkovic pozirao s njima i to je bilo zvanicno predstavljanje dresova za SP! (kao sto sam napisao i u prethodnom postu). Dosta vise o dresovima, jel zna neko odgovor na moje pitanje u vezi ML?

vujke
04-11-2006, 18:08
Za one koji imaju problema sa igranjem WC patcha(mislim na pocetak utakmice, ispadanje u windows).Prije pocetka utakmice samo treba da stave da im lopta bude Adidas Pelias II........ i to je to!!!! UZIVAJTE!!!!
Ovaj patch je fenomenalan!!!!

memento
04-11-2006, 19:30
Razmisljam da li da ga skinem :) imam kablovski net, sljaka od 100 kilobajta do 200, nekad i 300... samo, nemam flat paket, mnogo je 200 megabajta.. to mi jedini problem.. ma, skinucu ga 8)

TOTTI
04-11-2006, 19:39
Ajde postavite nekih slika iz WC patcha....

Jer ga necu imati za 2 meseca.... :cry:

TOTTI
04-11-2006, 19:40
Ajde postavite nekih slika iz WC patcha....

Jer ga necu imati za 2 meseca.... :cry:
P.S. Ima li novih stadiona,kakav je olimpico???
Please odgovor..

vlada92_sd
04-11-2006, 20:11
Ej ljudi treba mi pomoc...Kada sam instalirao patch (valjda sve kako treba) ja pokusam da udjem u igru i on pokaze da ocitava i onda nista....Evo sada pokusavam ponovo da instaliram...Ako neko moze da nam kaze uputstvo jer su se na gamingaccesu mnogi zalili kako im ne radi tako da molim one koji su instalirali da mi kazu... :cry: :cry:

samo-partizan
04-11-2006, 21:59
Meni radi ali nemam dosta grbova od nekih repki,onda dresove itd...Neznam dali su se muzika,komentari tokom igre ili navijanje menjali,samo znam da kod mene nema tih promena :( Tako da ili nisam dobro instalirao ili :?:

jalebvb9
04-11-2006, 22:06
Dajte moze li iko izvaditi samo stadione iz WC patcha i postaviti na download(barem samo verzije po danu)Zbog toga bi najvise volio taj patch ali se prepreka zove konekcija dial-up.

TOTTI
04-11-2006, 22:12
Ali ne mogu da verujem da je covek postavio ovakvo pitanje jer sam ja hteo da postavim ISTO..LJUDI DAJTE u zipu
neke lepe stadione (dan/noc) i olimpico ako je promenjen...

PLEASE....

p.s. @jalebvb9

BRAVO ZA PITANJE :wink: :wink: :wink:

jalebvb9
04-11-2006, 22:18
Valjda ce se neko smilovati na nas pa nam ispuniti ovu zelju.

rodjo
04-11-2006, 22:35
... i olimpico ako je promenjen...
nema olimpica, samo nemacki stadioni, zato je to WC Patch, i samo repke koje idu na WC su uradjene.

jalebvb9
04-11-2006, 22:39
Nema veze.De vi postavite te stadione sto imaju,Ako mozete.

tarantula
04-11-2006, 22:58
A da.........zasto nema italijanske zastave???

http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=4866&language=english

imported_mnogomudar
04-12-2006, 10:41
Pozdrav ljudi!!!!

Meni nije bio problem da skinem WP za nekih 20-ak minuta jer sam na faxu u civilnoj imam looodilo vezu.
E sad,instalirao sam sve to bez vecih problema,pa cu vam reci utiske:
Igra mi se nekako cini lepsa,stadioni su dosta dobri,a nasa reprenzentacija je znatno poboljsana u odnosu na original(mislim nije sad preterano jaka,ali solidna).Neke face su uradjene dosta dobro,ali neke bas i ne(Zigic lici,ali je nekako ruzan u p.m.).U WC patch-u su zastave samo reprenzentacija koje ucestvuju na SP,a ostale repke postoje samo bez zastava.To vazi i za sve lige,tu su ali nema simbola liga.Imena timova nisu prepravljena.Najveca zamerka je to sto kada hoces da igras svetsko prvenstvo,uopste nije namesten raspored grupa kao sto je stvarno,nego ili da sam biras ekipu po ekipu(znaci trebas znati tacan raspored po grupama),ili da stavis random,ali onda ti pomesa i reprenzentacije koje i ne igraju na SP.Mozda ja nisam nesto dobro postavio,ali cisto sumnjam.
Interesuje me da li je neko jos imao slicne utiske?
Pozdrav za sve pesoholicare!!!!
P.S. Da li je moguce staviti ovaj patch i recimo balkan patch zajedno?

imported_napred_zvezdo
04-12-2006, 11:02
Znam da se vecina ljute, ali ljudi ja sam pretrazio ceo forum i ne znam sta treba da uradim da dresovi Liverpula u World Cup Patchu nebi bili crni?!

mozete da mi posaljete i pm

vlada92_sd
04-12-2006, 11:51
Prvo u igri pise da je to demo.....Ima mnogo gresaka....Mnogo ekipa sa crnim dresovima , kopacke su uradjene neprecizno , dresovi Reala , Barse ...... imaju gresku , ne znam kada ce izaci novija verzija ali ja sam mislio da je ovo finalana a ne demo
:wink:

imported_ProRajke
04-12-2006, 12:07
Lepo pise "World Cup Patch" sta ce vam ostale lige i repke koje ne idu na SP.Pa normalno da je fokus bacen na World Cup sudeci po imenu :) kome se ne svidjaju SAMO repke koje idu na SP i ne treba da patch-uje svoju kopiju PES5.A sto se tice zvuka ja sam ubacio O_Sound i E_Sound sa prethodnih patch-eva tako da preporucujem i drugima da to urade.

imported_mnogomudar
04-12-2006, 12:33
Ma ok je to sve.Nije frka sto timovi nisu dobro uradjeni,ali necemo stalno igrati reprenzentacije.A stari PES je ostao na desktopu,ali naravno ne radi.Glupo je to u vezi imena.Ali,ponavljam,najveca zamerka je to sto nema napravljenih originalnih grupa za Svetsko prvenstvo!!!!!

tarantula
04-12-2006, 12:35
World Cup Patch : SOUNDTRACK !

http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=4870&language=english

Konfucije
04-12-2006, 12:36
Ma ok je to sve.Nije frka sto timovi nisu dobro uradjeni,ali necemo stalno igrati reprenzentacije.A stari PES je ostao na desktopu,ali naravno ne radi.Glupo je to u vezi imena.Ali,ponavljam,najveca zamerka je to sto nema napravljenih originalnih grupa za Svetsko prvenstvo!!!!!

bi li mi ovo mogao pojasniti?? sta je ostalo na desktopu, samo ikonica ili...

tarantula
04-12-2006, 12:39
Evo ih grupe:

http://img224.imageshack.us/img224/8164/howtobuildworldcup8cx.jpg

Uradite jednom i snimite to i bice vam mnogo lakse. Samo vodite racuna da dok igrate izmedju utakmica snimite poziciju na neko drugo mesto da ne bi morali da radite grupe svaki put.

imported_mnogomudar
04-12-2006, 13:43
NA desktopu je ostala i stara ikonica i imam novu za world patch,ali stara ne radi.U medjuvremenu sam isao na www.gamingaccess.com i citao njihove forume i izgleda sam trebao da ostavim i postojeci 0_text.afs fajl i da dodam kopiram jos jedan takav sa imenom WC... a ja sam samo preimenovao postojeci 0_text i patch-ovao njega.Posto sam sad na faxu,kad dodjem kuci,probacu ponovo.Mozda ce onda raditi i stari i novi PES(znaci 2 ikonice,kao 2 igre).Pozz

Konfucije
04-12-2006, 14:12
nece posto ti je tvoj 0_text file izmenjen...

rodjo
04-12-2006, 14:23
OBAVEZNO treba snimiti sa DVD-a original 0_text i preko njega instalirati WC Patch, tako da u dat folderu imas dva 0_texta, koji ce jedan dobiti novo ime (WC_TEX)- taj je za WC Patch. Znaci, dve ikonice na desktopu kao dve neovisne igre, to je to.

imported_ProRajke
04-12-2006, 16:22
E sad neko ce reci da sam previse zahtevan...ali sada nema navijaca mislim ne cuju se kad ubacim world cup soundtrack...jel ima da se skinu navijaci???

memento
04-12-2006, 16:47
Dajte neke slike, video fajl.. Bas me zanima da li vredi... Mislim da je jako glupo ako nisu lepo rasporedjene reprezentacije po grupama.. Mislim, zasto su ga pravili uopste, ondak? :) Ja cu da skinem sa neta pravi raspored reprezentacija, i sam cu da 'napravim' svetsko prvenstvo...

Delija
04-12-2006, 18:06
Dajte neke slike, video fajl.. Bas me zanima da li vredi... Mislim da je jako glupo ako nisu lepo rasporedjene reprezentacije po grupama.. Mislim, zasto su ga pravili uopste, ondak? :) Ja cu da skinem sa neta pravi raspored reprezentacija, i sam cu da 'napravim' svetsko prvenstvo...

Ako volis da igras sa reprezentacijama, onda je ovo patch za tebe. Znaci, skoro svaki igrac koji ce igrati na svetskom prvenstvu ima svoje lice, pa tako i ceo tim SCG (svi osim Lukovica, Dudica i Mladenovica cini mi se).
Ali pre nego sto instaliras WC Patch, uradi ono sto je rodjo napisao da se nebi za**** kao ja... :)
Sto se tice grupa, stvarno ne znam u cemu je problem... svako ko zeli moze da napravi tacne grupe koje ce biti u Nemackoj za koji mesec i to je to.

PS. tarantula, hvala ti mnogo za onaj 'SOUNDTRACK', stvarno mi je vise dosadila ona pesmica koja se celo vreme vrti... :wink:

jalebvb9
04-12-2006, 21:43
Dajte ljudi nek se neko smiluje i postavi stadione iz WC patcha na download.Samo stadione.PLEASE

imported_mnogomudar
04-13-2006, 07:25
Evo mene ponovo.Posto sam pri instalaciji izmenio postojeci 0_text fajl,pa stari PES nije radio,sad sam samo sa DVD-a prebacio taj fajl u direktorijum gde je instaliran PES i radi.Znaci radi i jedna i druga varijanta PES-a.Pozz

jalebvb9
04-13-2006, 22:28
Surfajuci po netu sam nasao ovih 5 stadiona koji se nalaze i na WC patchu za sve one koji ga nemaju posto se niko nece da smiluju i postavi od ovih sto imaju taj patch.

jalebvb9
04-13-2006, 22:41
Zaboravi link.Evo ga
http://pescorner.de/index.php?nav=downloads/showcat&id=20
Ima jos mnogo dobrih stadiona ali su ovih 5 sa patcha najbolji.

imported_mobio
04-17-2006, 10:24
E ljudi meni treba mala pomoc. Instaliraoo sam WC patch i njegov update ali iz nekih razloga mi ne radi komentar. Uz WC patch sam dobio fajl e_sound koji je tezak nekih 20 MB... Sad ako njega zamenim istim fajlom iz PES5 onda je sve ok mada ja ne bih to da radim ako ne moram. Odnosno nije mi jasno cemu sluzi taj e_sound koji sam dobio uz patch ako cu i dalje da koristim stari ?

imported_internacional
04-24-2006, 15:28
Molim pomoc instalirao sam WCP po uputstvu sve kako treba i kada pokrenem ikonicu sa desktopa vidi se pored strelice mali sat[pescani]znate vec ucitava ga 3-4 sekunde i nista!!Akada hocu da ugasim komp. on pokazuje kako mi je ukljucena igrica.i u task menadzeru vidi se kao da nesto radi.Helllllllllppppppppp!!!!!

tarantula
04-26-2006, 13:49
Da li bi neko od vas koji imate World Cup Patch bio ljubazan da mi posalje samo option file istog na mail:

nikolailic14@yahoo.com

Unapred hvala!

tarantula
04-29-2006, 22:30
Trebalo bi da se pojavi i UPDATE 3 za WC Patch, verovatno sutra. UPDATE 3 donosi novi tim, Tursku, novi stadion,
Fritz Walter Stadium, ispravljenu AOL Arenu, kao i nove dresove za Kostariku.

Kao i uvek, vise informacija mozete procitati na:

http://pes.socceraccess.com

_shone_
04-30-2006, 00:09
A jel moze taj update 3 da ide preko cistog wc patcha,bez prethodna 2 ili trebaju i ta dva (jbg imam dial up pa mi se bas ne skida onaj prvi od 20mb)

salto_mortale
04-30-2006, 14:20
Jel ima neko iz NS-a ili okoline voljan da mi narezhe, presporo mi je da skidam sa dial up-om.

tarantula
04-30-2006, 14:52
A jel moze taj update 3 da ide preko cistog wc patcha,bez prethodna 2 ili trebaju i ta dva (jbg imam dial up pa mi se bas ne skida onaj prvi od 20mb)

Pa verovatno moze, svaki od ta tri dodaje/ispravlja po nesto. Ali za sat vremena max mozes skinuti i taj prvi, sigurno menja mnogo vise nego drugi koji je 6 puta manji.

TOTTI
05-01-2006, 23:53
Grobare imas li ovaj PATCH....cini mi se da je dobar....

_shone_
05-01-2006, 23:59
Ja sam ovaj patch uzeo iskljucivo zbog stadiona.A face,dresovi.....wrh

TOTTI
05-02-2006, 00:14
Pa dobro buraz izbaci barem OLIMPICO.....please.....

VECNO ZAHVALAN

_shone_
05-02-2006, 00:19
Nema bre OLimpico,nego samo ovi svapski...

TOTTI
05-02-2006, 00:26
:angry: dobro....vhala u svakom slucaju...

Pro_Evolution_Montenegro
05-02-2006, 11:49
Nemam Totti..ali imam namjeru da odem u klub da ga skinem..samo mi recite koika je full verzija..tacno??Xwala unaprijed:)

_shone_
05-04-2006, 23:17
Vec je u najavi i UPDATE 4 za wc patch koji bi trebalo da bude izbacen sledeceg vikenda.Na njemu ce biti nove navijacke pesme za ARG,ENG,FRA itd. Novi tim je Grcka.To je to mada imam utisak da nece stati na ovome....

tarantula
05-05-2006, 13:29
Pa da, svakog vikenda novi update.

TOTTI
05-06-2006, 13:40
Narode da li neko moze da mi napise(slika) ocene Tottija iz WC....hvala unapred

_shone_
05-06-2006, 15:53
atack 90 ,defence35 ,balance84 ,stamina 76 ,top speed 76 ,acc 78 ,response 86 ,agility 81 ,dribl acc 90 ,dribl speed 80 ,shot pass acc, shot pass speed i long pass acc po 92 , long pass speed 88 ,shot acc 85 ,shot power 91 ,shot tech 90 ,fc acc 82 ,curling 85, heder77 ,jump75 ,technic91 :shocked: ,agresion 82 ,ment 76 ,twk 82

TOTTI
05-06-2006, 21:56
Hvala puno....mislim da su ga unakazili ali dobro.....

_shone_
05-06-2006, 22:36
Valjda zbog ove povrede racunaju da ce mozda igrati slabije na WC nego pre...Setite se Kjuela u pes4 kakav je bio a kakav je u pes5

tarantula
05-07-2006, 00:59
Evo izbacili su i Update 4. Ukljucuje navijanje za rep. Brazila, Argentine, Italije, Spanije, Engleske, Portugala, Nemacke i Francuske, kao i, kako oni kazu, World Cup Song, tj. verovatno zvanicnu pesmu SP "Time Of Our Lives" by Toni Braxto and Il Divo. Update je "tezak" 31.92MB, a mozete ga skinuti ovde:

http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=4983&language=english

_shone_
05-12-2006, 20:34
This Friday at Argentina Time 22 pm we will be releasing the Update 5 for Gamingaccess World Cup Patch. This update will include two new teams : Greece and Denmark (including kits, faces, rosters) and also England World Cup Rosters updated including Theo Walcott among the players as well as some new faces.

_shone_
05-13-2006, 00:20
patch je tezak 2.61 MB

_shone_
05-16-2006, 12:48
Posto su danas (konacno) objavljene komplet-postave timova koji putuju u Nemacku,momci koji rade na update 6 najavljuju ispravke(npr.Ergic u scg itd...) i naravno treceg golmana(kod nas- Oliver Kovacevic) !!!

_shone_
05-22-2006, 18:32
U najavi je World Cup patch 2.0 u koji se sastoji od prvobitne full verzije i 6 update-ova,plus muzika,navijanje.
Inace update 6 bi trebalo da izadje sutra ili prekosutra.Mislim da ce pored ispravljenih sastava timova biti preuredjeno i vecina ocena za igrace,kao i extra face.Ocekujte velike promene,jer Mondijal je sve blizi :azn:

Pesovac Marsovac
06-05-2006, 12:53
Admine brate ja imam prokleti modem 56K, pa da te pitam kako da dodjem do ovog petch-a?Jel mozes da mi pomognes?

evil_geko
06-05-2006, 14:57
ako moze i meni neka pomoc za isti patch,toliko mi se igra da sam bio spreman i da ga skidam na 56k

HEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!

_shone_
06-05-2006, 15:11
ako moze i meni neka pomoc za isti patch,toliko mi se igra da sam bio spreman i da ga skidam na 56k

HEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!

I ja sam imao isti problem kao i ti,ali brate snasao sam se...Od rodbine,prijatelja pa sve do najdaljih komsija neko sigurno ima bezicni net,veruj mi...
Ako ti bas ne ide mogu ti poslati cd,imam i sve update-ove koji ovu igru cine neverovatnom!

evil_geko
06-05-2006, 15:40

HEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!

I ja sam imao isti problem kao i ti,ali brate snasao sam se...Od rodbine,prijatelja pa sve do najdaljih komsija neko sigurno ima bezicni net,veruj mi...
Ako ti bas ne ide mogu ti poslati cd,imam i sve update-ove koji ovu igru cine neverovatnom!

eeeeeeee........veruj mi da sam pokusavao i pokusavao ali jednostavno sve koje poznajem imaju 56k......da ne poverujesh

_shone_
06-05-2006, 15:55
Heh........Ja sam nabavio od brata sestrine drugarice :MrGreen: :MrGreen: Sto se mora nije tesko

Pesovac Marsovac
06-05-2006, 16:12
Shone mozes li da mi napravis jednu kopiju?Molim te ko boga.

_shone_
06-05-2006, 16:26
Odakle si? Ja sam iz Sapca. Odgovori na pm

tarantula
06-06-2006, 00:02
Da li vas je ikada iznerviralo da kada osvojite Svetsko prvenstvo igrajuci WC Patch na dodeli pehara dobijete neki peharcic koji uopste ne lici na pravi?!

Mozda vas i nije toliko iznerviralo, ali onda znajte da niste pravi fanatici...! :MrGreen:

A za nas koje i takve sitnice malo nerviraju evo resenja, momci sa socceraccess-a (http://www.gamingaccess.com/index.php?game_title=Pro%20Evolution%20Soccer) su napravili pehar za osvajaca SP:

http://img431.imageshack.us/img431/1083/ttrophyscreen18dc.jpg

Vise o tome ovde (http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=5098&language=english)

Sax
06-07-2006, 08:37
Shone mozes li da mi napravis jednu kopiju?Molim te ko boga.
Moze li neko da mi nareze WC patch posto imam 56k internet i nema sanse da ga skinem.Unapred zahvalan inace iz Cacka sam. Totti javi se brate ako imas ovaj patch zivim blizu tebe!

TOTTI
06-07-2006, 22:25
Heh........Ja sam nabavio od brata sestrine drugarice :MrGreen: :MrGreen: Sto se mora nije tesko

Sone da li bi mogao da mi posaljes patch postom platicu ti....samo mi reci....bas sam se izlozio....plizzzzzzzzzzz

p.s. koliko je tezak patch sa svim dopunama?

_shone_
06-07-2006, 22:52
Hmmmmmmmm......mondijalska groznica...ts,ts,ts.....jeste *****ano... :P
Zauzima oko 320mb,sa svim update-ovima,poslacu ti cd jer bi stavarno svaki pesovac trebao da ima ovaj patch,pogotovu ovih dana...
A ti bi u zamenu za ovaj patch mogao da se potrudis oko one utakmice czv-bajern91 koju sam i pre trazio...Aj na pm

_shone_
06-07-2006, 23:19
Samo da vas upozorim da patch ima jedan jako vekiki bag- Petkovica u SCG :MrGreen:

TOTTI
06-07-2006, 23:29
kakav si ti lik.....

Pesovac Marsovac
06-14-2006, 19:21
Ima jos nesto toti ovaj shone ima virus na cd-u?

_shone_
06-14-2006, 20:16
Ima jos nesto toti ovaj shone ima virus na cd-u?

Kako je to moguce? :embarassed:

Pesovac Marsovac
06-14-2006, 20:25
Neznam mozda admin zna....

Konfucije
06-14-2006, 20:27
O cemu je rec?

Pesovac Marsovac
06-14-2006, 20:28
Ma necu da te mesam u ovo ovo moramo srediti ja i shone... Jel tako brate?

Pesovac Marsovac
06-14-2006, 20:47
Sve je gotovo problem je resen,,,,

_shone_
06-14-2006, 21:02
Operacija uspesna,pacijent umro :MrGreen:

kantar
06-16-2006, 19:07
ima neko spisak faca iz "iz patcha iz fajla : WC_text".
posto hoću da "izvadim" SCG-face i ubacim u "Bp-pes5"

Pro_Evolution_Montenegro
06-22-2006, 20:22
Ljudi moze li mi neko reci link gdje se nalazi ovaj patch sa svim dopunama u njemu?Jeli to iakko moguce?
Ili neka mi sotavi link za taj patch.pa onda i za ostale dopune..Unaprijed hvala :D

tarantula
06-22-2006, 20:26
Idi na http://pes.socceraccess.com/ , tamo ces naci patch i sve dodatke.

Pro_Evolution_Montenegro
06-22-2006, 20:45
Mosh li m irec tacno jer mi je ovo tek drugi put da idem an sajt :?

Konfucije
06-22-2006, 20:47
Ma naci ces sigurno tamo, treniraj malo taj ADSL :MrGreen:

Pro_Evolution_Montenegro
06-22-2006, 20:56
Hahahhahahaha........kakav si ti kralj nebojsha :D

Pesovac Marsovac
06-23-2006, 13:11
Imam ja grobar ceo komplet......

Pro_Evolution_Montenegro
06-23-2006, 14:29
E pa ne znam sad :D

Pesovac Marsovac
06-23-2006, 14:31
Sta neznas???

tarantula
06-23-2006, 14:34
Obratite paznju na temu!

Postoji PM pa se tamo dogovarajte.

Pro_Evolution_Montenegro
06-23-2006, 14:38
Ok tarantula.

King_Bosna
06-23-2006, 19:07
Sadrzil taj patch i dresove za klubove?dali bi mi neko poslao ako ima sa svim updatima?

_shone_
07-07-2006, 20:56
U iscekivanju je najneverovatniji update za wc patch :

http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=5214

_shone_
07-10-2006, 16:57
Gammingacces je izbacio Italy World Champions Update
http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=5225
---------------------------------------------------------------------------------
:offtopic: Elem posto je ovo bio i definitivno zadnji update za wc patch,momci najavljuju slican patch i za predstojecu ligu sampiona...To znaci 32 tima perfektno odradjena....Pa onda molimo Boga :pop: da se Zvezda kvalifikuje u LS jer cemo onda imati i nas najtrofejniji tim!A mozda cak i Marakanu...let it be,let it be,let it be...

Toza Car
07-10-2006, 23:07
kako se instalira worldcuppatch-full-tezak je 400mb? ja sam probao i ne ide! :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:i napominjem da mi je vec instaliran wbl patch! I kako sad da i ovaj instaliram? Jeste da sve pise al se ja ne snalazim! :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

_shone_
07-10-2006, 23:14
Pogledaj u prethodnim postovima sveje detaljno objasnjeno,nemos da omasis..

Neno
07-12-2006, 05:04
Da li je moguce World Cup Patch 1.0 updejtovati direktno na update 2.9 ili mora postepeno? I da li ima neki zapakirani zip file koji obuhvaca sve updateove za World Cup Patch do sada izasle + World Cup Patch 1.0?

tarantula
07-12-2006, 10:28
Da li je moguce World Cup Patch 1.0 updejtovati direktno na update 2.9 ili mora postepeno? I da li ima neki zapakirani zip file koji obuhvaca sve updateove za World Cup Patch do sada izasle + World Cup Patch 1.0?

Ne mozes update-ovati direktno na 2.9 posto svaki prethodni donosi nesto drugacije, ali ne obuhvata i ono pre njega.
Ipak mislim da su kod update-a 2.6 izbacili i dodatani 2.6 koji obuvata sve prethodne update-ove.
Vise potrazi na socceracces (http://www.gamingaccess.com/index.php?game_title=Pro%20Evolution%20Soccer)-u.

Neno
07-12-2006, 22:55
Ne mozes update-ovati direktno na 2.9 posto svaki prethodni donosi nesto drugacije, ali ne obuhvata i ono pre njega.
Ipak mislim da su kod update-a 2.6 izbacili i dodatani 2.6 koji obuvata sve prethodne update-ove.
Vise potrazi na socceracces (http://www.gamingaccess.com/index.php?game_title=Pro%20Evolution%20Soccer)-u.

Hvala ti care