PDA

View Full Version : Slicice

shade
08-11-2007, 14:35
Drago mi je da vidim toliko ljubitelja fudbala na jednom mestu i pretpostavljam da u pitanju nije samo video igrica vec i fudbal u globalu. Dugi niz godina sam kolekcionar PANINI fudbalskih albuma i iskreno se nadam da na ovom forumu postoji jos ljudi kojima je ovo hobi.
Ukoliko se admini sloze i ovaj thread nikome ne smeta, voleo bih da postoji jedan topic, mozda i pod forum koji ce biti rezervisan za kolekcionare, iako nije u direktnoj vezi sa PES-om, ali je opet deo toga. :) Ovde bismo se pre svega upoznali i kao kolekcionari bili u mogucnosti da se menjamo, trgujemo i ostalo... Pozdrav svima!!!

shade
08-11-2007, 14:37
Eh, tek sad vidim. Mozda sam trebao da postavim ovaj topic na Chill, ali sad je kasno.
Admini neka ga prebace gde smatraju da mu je mesto, mozda cak i da otvore subforum u okviru Chill-a ili slicnog....

stole
08-11-2007, 19:59
Ja imam sve albume od Eura 1992. u Svedskoj :yes: neke sam popunio neke nisam

Lemur
08-12-2007, 01:13
Фали ми 5, 6 да попуним онај са СП 2006. Је л' има неко и даље дупликате? :shuriken:

shade
08-12-2007, 03:10
Ja imam kolekcije od Argentine '78 zakljucno sa Nemackom '06. Imam puno dupikata iz raznih godina, poneki album viska za prodaju/menjanje, kao i poneki nepopunjeni. Ukoliko neko zeli da uradimo bilo kakav vid transakcija, slobodno neka mi posalje email na shade981@yahoo.com sa "want" i "have" listama pa cemo se lako dogovoriti, a na turniru i upoznati! Naravno u obzir dolaze samo PANINI kolekcije koje su ujedno i najbolje. Prava je steta sto manija za slicicama traje samo u toku prvenstava (setite se Terazijske cesme), dok brzo utihne po zavrsetku istih.