PDA

View Full Version : Spisak prijavljenih

Konfucije
07-18-2007, 20:26
LISTA TRENUTNO NIJE MERODAVNA KO JE UPLATIO KO NE!!!!IMA TAKMICARA KOJI SU UPLATILI A NISU BOLDOVANI A NEKI NISU NI NA SPISKU!!!!!STVAR JE U TOME STO CE MO VIDETI TEK SUTRA KO JE UPLATIO KO NE KAD UZMEMO LISTING IZ BANKE...AL SE JAVLJA PROBLEM STO TAKMICARI KOJI SU UPLATILI DANAS U TOKU DANA VEROVATO NECEMO IMATI EVIDENCIJU DA SU ONI UPLATILI JER DA BI UPLATA LEGLA POTREBNO JE 24 CASA!!!!NJIH CEMO OSTAVITI ZA DRUGI DAN TURNIRA!!!!APELUJM NA SVE KOJI SU UPLATILI-IGRACETE SVI...
OVO NIJE DO NAS NEGO DO LJUDI KOJI OSTAVLAJU SVE ZA ZADNJI DAN PA SMO UPLATE MORALI DA OSTAVIMO OTVORENE DAN PRED TURNIR.

1. Vladimir Ibraimovic, Kladovo
3. Mario Drašković, Novi Beograd
5. Mladen Dulanovic, Cacak
6. Nenad Sandić, Beograd
7. Nemanja Marković, Sremska Mitrovica
8. Dušan Turudić, Ravnje
9. Predrag Mandić, Beograd
10. Stefan Pantić, Beograd
11. Vladimir Popov, Vršac
12. Marko Popović, Beograd SAMPION PROSLOG TURNIRA!!!!!!!!!!!!!!!
13. Stefan Djakovic, Beograd
14. Nikola Milicevic, Beograd
15. Dragan Nikolić, Inđija
17. Filip Stevanovic, Crepaja
18. Branko Hinic, (mesto nije navedeno)
19. Djuric Milos, Beograd
20. Vojnovic Milan, Beograd
21. Aleksandar Djakovic, Zemun
22. Andrija Uzelac, Stara Pazova
23. Goran Cajkic, Beograd
24. Miloš Nikolić, Beograd
25. Milos Strugalovic (mesto njie navedeno)
26. Kristijan Djura, Kovacica
27. Goran Cajkic, Beograd
28. Luka Perovic, Beograd
29. Bosko Penic, Beograd
31. Velimir Tatic, Beograd
32. Miroslav Jovanovic, Beograd/Mirijevo
33. Djordje Djurdjev, Beograd
34. Vladimir Djedovic, Smederevo
35. Filip Lakic, Beograd
36. Marko Brankovic, Novi Beograd
37. Sava Savic, Rudnik
38. Ivan Todorovic Novi Beograd
39. Matic Nikola, Kumane
40. Rastko Stanisic, Beograd
41. Dusan Ilic,Obrenovac
42. David Guzina, Vrsac
43. Marko Vlahovic, Beograd
44. Branko Milanovic, Lazarevac
45. Milos Novakovic, Beograd
46. Vasiljevic Vladan, Beograd
47. Ostojic Milos, Beograd
48. Chicha Marko, Zemun
49. Filip Djukanovic, Beograd
50. Aleksandar Tijanic, Obrenovac
51. Milos Djukanovic, Obrenovac
52. Goran Milojevic, Beograd
53. Stankovic Milos, Beograd
54. Mitrovic Nikola, Beograd
55. Milenko Djukic, Petrovcic
56. Vladan Zivkovic, Beograd
57. Momcilo Djirdjevic, (mesto nije navedeno)
58. Aleksandar Jankovic, Beograd P
59. Milosh Teshic, Cacak
60. Jovanovic Marko, Beograd
61. Pantelic Aleksandar, Beograd
62. Vorkapic Milos, Beograd
63. Vignjevic Dimitrije, Beograd
64. Milos Bakaic, Zemun P
65. Uros Bakaic, Zemun P
66. Aleksandar Vasiljevic, Zemun P
67. Vlada Bakajic, Zemun P
68. Konstantin Stanisic, Beograd
69. Milos Djurdjevic, Novi Beograd nick: masne
71. Miroslav Tomic, Valjevo
72. Nikola Arsic, Beograd
73. Srdjan Vojnovic, Beograd
74. Cicovic Djordje, Beograd
75. Vladan Colovic (Beograd) - Drugolplasirani s proslog turnira -
76. Ognjen Brankovic (mesto nije navedeno)
77. Aleksandar Strugalovic, (mesto nije navedeno)
78. Slobodan Abadzija, (mesto nije navedeno)
79. Andrej Lendjer, Vrbas
80. Ognjen Srdanov, Beograd
81. Milutin Trnavac, Beograd
82. Borivoje Lazarevic, Beograd
83. Dejan Radjen, (mesto nije navedeno)
84. Milos Mladenovic, Beograd
85. Denis Blagojevic, Grocka
88. Kurtanovic Rasid, Beograd
89. Smiljevic Nemanja, Beograd
90. Stasic Nikola, Beograd
92. Stefan Nikshic, Beograd
93. Igor Petrovic, Beograd
94. Ljubomir Bulajic, (mesto nije navedeno)
95. Bogdan Stefanovic, (mesto nije navedeno)
96. Nenad Janjetovic, (mesto nije navedeno)
97. Marko Kostic, (mesto nije navedeno)
98. Stevan Perovic, Beograd
99. Vladimir Bogicevic, Cacak
100. Sindjelic Srecko, Lazarevac
101. Mitrovic Srecko, Lazarevac
102. Zoran Manevski, Beograd
103. Govedarica Petar, Beograd
104. Jovan Perovic, Beograd
106. Zivic Petar, Lazarevac
107. Savatijevic Aleksandar, Lazarevac
108. Kurtanovic Rasid, Beograd-Kotez
109. Marko Stojkovic, Beograd
110. Uros Kesic, Beograd
111. Milos Robovic Novi Beograd
112. Denis Ivaniš, Beograd
113. Zeljko Mijuskovic, Smederevo
114. Dusan Kovacevic, Beograd
116. Sasa Milosevic, Cacak
117. Srdjan Mihailovic, Novi Sad
118. Dusan Galovic, Novi Sad
119. Vuk Radovic, Zemun
121. Aleksandar Djalovic, Zemun
122. Janko Molnar, Zemun
123. Igor Miletic, Vinca
124. Aleksandar Tesic, Beograd
125. Aleksandar Maljkovic, Beograd
126. Nikola Medic, Beograd
127. Filip Jorgacevic, Beograd
128. Stefan Zankovic,Beograd
129. Bojan Jankic, Beocin
132. Djordje Janjic, Beograd
133. Vladimir Bjelajac, Beograd
134. Bogdan Vujicic, Beograd
135. Nikola Pasic, Beograd
136. Predrag Babovic, Beograd
137. Lazar Nikolic, Arandjelovac
138. Tomislav Tomic, Beocin
139. Nikola Peric, Beocin
140. Igor Djukanovic, Beograd
141. Filip Indjić, Zemun
142. Nikola Cobanovic,Petrovcic, Beograd
143. Uros Stojanovic, Beograd
144. Mario Sedlarevic, Beograd
145. Aleksandar Krkovic, Beograd
146. Nikola Gajic, Beograd
147. Nikolic Marko. Beograd
148. Stefan Gajic, Beograd
149. Nemanja Dragutinovic, Novi Beograd
150. Kostic Ivan, Zemun
151. Milovan Nikolic (mesto nije navedeno)
152. Nikola Kosic (mesto nije navedeno)
153. Filip Djurovic, Beograd
154. Mario Milojevic MIKRI!!!!
155. Filip Jovanovic, Beograd
156. Ognjan Koprivica, Pančevo
157. Predrag Ilic, Beograd
158. Bura Branko, Beograd
159. Tarek Bayazid Beograd
160. Milos Stokic, Beograd
161. Kopilvic Alen, Beograd P
162. Gmitrovic Petar, Beograd P
163. Gmitrovic Dejan, Beograd P
164. Marko Subotić, Beograd
165. Marko Milatović, Beograd
166. Nikola Miljković, Beograd
167. Milan Drča, Beograd
168. Stefan Drašković, Beograd
169. Filip Korab, Beograd
170. Vladimir Jelesic, Beograd
171. Milutin Lucic, Beograd
172. Nenad Radovanovic, Beograd
173. Dragovic Zarko, Beograd
174. Nenad Rajlic, Beograd
175. Miljan Stevanović, Niš
176. Nikola Maljkovic, Jagodina P
177. Ivic Milos, Jagodina P
178. Vladimir Stankovic, Ratkovo
179. Aleksandar Daničić Beograd-Krnjača
180. Nino Nikolic, Ruma
181. Dragicevic Jovan, Novi Becej
182. Vedran Cirkovic, Novi Sad
183. Krajnović Dražen, Beograd
184. Marunić Miloš, Beograd
185. Tarić Edis, Beograd
186. Uros Tomic, Beograd
187. Vladimir Tomic, Beograd
188. Branko Todorovski, Beograd
189. Milos Kostic, Zemun
190. Bojan Balaban, Zemun
191. Vedran Cirkovic, Novi Sad
192. Vuk Kovcic, Zemun
193. MArko Denic, Ruma
Poslednji put lista azurirana 28.08.2007. 02:37h P -oznaka za ljude koji ce uplatiti (ono koje organizatori poznaju licno)

avakari
07-19-2007, 04:28
ovo je moj prvi post na ovom forumu, i ako igram PES (ranije ISS) vec dobrih 10ak godina, nisam bio zainteresovan da se informisem o "pesoholicharima" sve do sad... posto nisam bio obavesten o proslom turniru na vreme, sad sam resio da se prijavim! glavni problem je taj sto ne znam sta ce se desiti sutra a kamo li za mesec i po dana.. stoga me zanima da li mogu da platim prijavu za vreme turnira odnosno pre ili striktno moram sad??????

pozdrav svima...
hvala unapred

tale
07-19-2007, 11:02
pre svega dobrodoshao na forum!

prijave se vrshe pre turnira, bolje to uradi shto pre da ne bi "ispushio" za mesto na turniru

kao shto konfucije reche poucherni loshim isqstvom sa placanjem na licu mesta reshili smo da se uplate vrshe ranije kako ne bismo izgubili dobrih sat i po kao proshli put na uplate

ukoliko se desi da nemamo dovoljno takmichara (da neko odustane, a ako se to desi mi zadrzavamo pravo da kesh ostane kod nas) moci ce da se prijavi neko ko se tamo zadesi, ali je moguce da ce morati da plati malo vishe nego kada bi placao "normalno".

pozz

ПЛЕЈБоЈ
07-19-2007, 11:19
ovo je moj prvi post na ovom forumu, i ako igram PES (ranije ISS) vec dobrih 10ak godina, nisam bio zainteresovan da se informisem o "pesoholicharima" sve do sad... posto nisam bio obavesten o proslom turniru na vreme, sad sam resio da se prijavim! glavni problem je taj sto ne znam sta ce se desiti sutra a kamo li za mesec i po dana.. stoga me zanima da li mogu da platim prijavu za vreme turnira odnosno pre ili striktno moram sad??????u slucaju da moze kasnije, dovescu sa sobom veliki broj PES fanatika koji da mogu ziveli bi od toga!!!

za sada to je sve sto imam da pitam, jer u skorije vreme planiram da organizujem jak turnir na kome ce prijave biti u neogranicenom broju jer je samim tim veci nagradni fond kao i jaca konkurencija!!!

pozdrav svima...
hvala unapred

Prva stvar, moras sad da se prijavis i da platis pre pocetka turnira...(rok do kad moze da se uplati ce biti uskoro)
NEMA UPLATA NA DAN TURNIRA!!!!
Ako ako se neko ne pojavi pare mu se ne vracaju.

STO SE TICE TVOG JAKOG TURNIRA ZELIM TI PUNO SRECE,A STO SE TICE NEOGRANICENOG PRIJAVLJIVANJA...RECICIU TI SAMO DA AKO TO NIKAD NISI RADIO,NECES SE SNACI,JAKO JE TESKJO I ZAHTEVNO NAPRAVITI TURNIR..
OVAJ NAS TURNIR CE BITI NAJVECI TURNIR NA OVOM PROSTORIMA I VERUJ MI DA MNOGO LJUDI RADI NA NJEMU I...SVE U SVEMU TREBACE TI MNOGO MNOGO SRECE I ZNANJA,JA PES IGRAM OD '96 GOD I BIO sam na 10-15 jakih turnira i znam kako se to radi,ako nemas iskustva i dobar tim saradnika iza sebe tesko ces uspeti

Poz

Konfucije
07-19-2007, 11:29
Avakari:
Možeš ti da se prijaviš kasnije, niko ti ne brani, ali kao što sam i rekoa ranija (a i što su potvrdili ovde tale i nemanja), igra prvih 256 koji plate.

Ukoliko neko plati, a iskrsne mu nešto neočekivano, možemo vratiti pare, ali potrebno je da ima jak razlog zašto se nije pojavio :smile:

A što se tiče tvog turnira, mi smo voljni da sponzorišemo i podržimo sve događaje vezane za PES u Srbiji, tako da ako kreneš da praviš nešto veliko i ozbiljno, slobodno nam se javi.
A neograničeno učešće je malo teže izvesti, recimo za jedan dan možeš maximum završiti sa 128 ljudi (i tu treba jaka organizacija).

Kao što Nemanja reče, ovo što mi pravimo jeste zaista najveći događaj u Srbiji i lično ne verujem da u bilo kojoj igraonici u Srbiji možeš da organizuješ više od 256 ljudi, no u svakom slučaju mi ti želimo sreću i kažem ti opet, ako ti zatreba pomoć znaš kome treba da se obratiš :wink:

leka
07-19-2007, 12:14
1. Vladimir Ibraimovic, Kladovo
2. Vladimir Vukajlovic, Cacak
3. Mario Drašković, Novi Beograd
4. Milos Milicevic, Beograd
5. Mladen Dulanovic, Cacak
6. Nenad Sandić, Beograd
7. Nemanja Marković, Sremska Mitrovica
8. Dušan Turudić, Ravnje
9. Predrag Mandić, Beograd
10. Stefan Pantić, Beograd

Zar su prijave vec pocele?

Konfucije
07-19-2007, 12:24
Kao što vidiš, jesu :smile:

shoninho111
07-19-2007, 16:00
Konfucije ajde ako ti nije problem da popunis uplatnicu za postnet i da okacis sliku da vidimo sta treba da se pise tamo trazi ime i prezime kao i telefon primaoca pa neznam sta da popunim tamo. ja imam kuci uplatnicu mogu da je slikam i da ti posaljem sliku ako hoces

x_NePoBeDiVi_x
07-23-2007, 19:00
Covek te je lepo zamolio da nam pokazes sta da radimo sa tom uplatnicom....Konkretno ja sam ti poslao mail jos juce u 6.40h ujutru.. . i jos uvek nema odgovora ????
:hammer:

hule
07-23-2007, 19:09
Човек је у Београду од јутрос, има састанке око организације турнира и сајма фудбала. Вечерас стиже.

stole
07-23-2007, 20:45
Ja cu sutra da postavim primerak uplatnice pa ce sve biti jasno, mada nije tesko uopste :yes:

MihtyIbra
07-23-2007, 21:58
Ma ljudi stvarno napraviste filozofiju od toga...samo odite u postu i kazite da hocete da posaljete postnet-om ,kazete ime i prezime kome saljete, broj telefona i oni ce sve da Vam popune ili pokazu...

shoninho111
07-23-2007, 23:20
nije problem popunjavanje uplatnice !
kad se prijavite za turnir posle par dana cete dobiti na mail podatke svima to salju, ja sam dobio i onda cete imati sve podatke za popunu

Konfucije
e sada gledam ovaj spisak, mene ste dva puta stavili sem ako nema jos jedan nenad sandic, drugi mail sam poslao kada sam uplatio za turnir, pa da ne dodje kasnije do neke zabune

x_NePoBeDiVi_x
07-26-2007, 10:37
Covek ima sastanke...ha ha ha bas si me lepo nasmejao....PA STO ONDA SAMO ON MOZE da nam da informaciju na koje ime i racun da uplatim za prijavu na turnir!!!
Ako je vec zauzet....sto neko drugi ne moze da pomogne...skroz bezveze...ili nije...ipak se vi medjusobno znate....LOBI !!
A sto se tice toga da je u Beogradu ,NE RAZUMEM,moze da bude i u Mramorku ako hoce....kakve to veze ima sa organizacijom???
Posto si mi zvucao kao da je covek u BEOGRADU woooooow, bolje da se cujes ESCOBAR sa njim,ipak je on u Beogradu...BGD je velika metropola...cisto da se ne izgubi...a ako se to desi....nista od moje prijave i FINALA :(

tale
07-26-2007, 11:37
aj malo ne jedi govna! nemash pojma kako izgleda organizacija turnira za 256 ljudi! nije to da sidjesh u kraj i navatash 8 klinaca koji ce da ti daju po 100 kinti i ti organizujesh turnir. ovo uopshte nije *****ancija, a kamoli sajam fudbala. i znam koliko je njemu teshko, zato ne jedi govna, molim te

a za to finale, videcemo.

ПЛЕЈБоЈ
07-26-2007, 11:42
Covek ima sastanke...ha ha ha bas si me lepo nasmejao....PA STO ONDA SAMO ON MOZE da nam da informaciju na koje ime i racun da uplatim za prijavu na turnir!!!
Ako je vec zauzet....sto neko drugi ne moze da pomogne...skroz bezveze...ili nije...ipak se vi medjusobno znate....LOBI !!
A sto se tice toga da je u Beogradu ,NE RAZUMEM,moze da bude i u Mramorku ako hoce....kakve to veze ima sa organizacijom???
Posto si mi zvucao kao da je covek u BEOGRADU woooooow, bolje da se cujes ESCOBAR sa njim,ipak je on u Beogradu...BGD je velika metropola...cisto da se ne izgubi...a ako se to desi....nista od moje prijave i FINALA :(

Pazi kako se odnosis prema organizatorima!!!!!!Decko je bio u bg-u imao je neka posla sto sad uopste nije bitno...A lepo si reko nema veze sto je u bg-u....a sto se tice tvoje prijave ne brini nista bices prijvavljen...a sto se tice finala-posle turnira upload-ovacu slike s finala pa ces videti :sly:

Poz

@tale pusti ih nek seru doc'e maca na vratanca,nemoj samo ti da se nerviras

MihtyIbra
07-26-2007, 11:51
samo opusteno ljudi ,zakacio sam Vam i izgled uplatnice.NEpobedivi spusti malo loptu,nije u redu ,ljudi stvarno imaju obaveze...je ako ne Playboy ce nas sve iscepati.kazu da je gadan kada popije :-)

tale
07-26-2007, 11:55
Pazi kako se odnosis prema organizatorima!!!!!!Decko je bio u bg-u imao je neka posla sto sad uopste nije bitno...A lepo si reko nema veze sto je u bg-u....a sto se tice tvoje prijave ne brini nista bices prijvavljen...a sto se tice finala-posle turnira upload-ovacu slike s finala pa ces videti :sly:

Poz

@tale pusti ih nek seru doc'e maca na vratanca,nemoj samo ti da se nerviras

ma ne mogu da se ne nerviram kad je chovek udaren! daj bre uzmi pa organuzuj 2 velika dogadjaja koji su jedan za drugim!
zato nemoj da se *****sh po nashem trudu da ne bi popio bananu i pozdravio se sa turnirom

inache ima da pustim i miska i nemanju na tebe

ПЛЕЈБоЈ
07-26-2007, 12:02
samo opusteno ljudi ,zakacio sam Vam i izgled uplatnice.NEpobedivi spusti malo loptu,nije u redu ,ljudi stvarno imaju obaveze...je ako ne Playboy ce nas sve iscepati.kazu da je gadan kada popije :-)

Ma jok bre...
Ja sam svima vama domacin,ja sam tu da vama bude ok...

P.S.Kad popijem ne znam di teram...:crazy:

MihtyIbra
07-26-2007, 12:12
e ako je tako onda mora da se popije u to ime...ja cu da donesem jedan viski i jednu cranberry,obecavam

ПЛЕЈБоЈ
07-26-2007, 12:30
e ako je tako onda mora da se popije u to ime...ja cu da donesem jedan viski i jednu cranberry,obecavam

Dogovoreno,OBECAO SI!:crazy:

E donesi i nesto da gasimo.

shoninho111
07-26-2007, 13:43
e ljudi ako bi mogao neko da mi odgovori ali sto pre, zasto moje ime nije boldovano a uplatio sam i poslao i sliku uplatnice i broj na mail, ako moze odgovor danas zato sto idem na more za par sati
:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Edit: Reci kako se zoves?

MihtyIbra
07-26-2007, 17:10
pored tvog nicka je bila guarana i ti od mene trazis da ti ja donesem nesto da gasis...hoces i striptizete???ma opusteno,of course da cu da donesem nije problem,nacicu nekog sponzora :shuriken:

shoninho111
07-26-2007, 17:49
Nenad Sandić (6. na spisku) danas sad sam boldovan :player::player::player:
e da vam ne napravi konfuziju pogledajte na 17 mestu ima opet moje ime moguce da ste me dva puta uneli jednom sam se prijavljivao a drugi put sam slao mail kad sam uplatio.
PS idem sad da se pakujem pa paljba na more :clap::clap::clap:

ПЛЕЈБоЈ
07-26-2007, 18:42
pored tvog nicka je bila guarana i ti od mene trazis da ti ja donesem nesto da gasis...hoces i striptizete???ma opusteno,of course da cu da donesem nije problem,nacicu nekog sponzora :shuriken:

Imas povlascen zreb:crazy:

Stizes do finala:player:

Poz

Koma
07-26-2007, 18:50
Imas povlascen zreb
E'l se ovo za'ebavas e'l,....
:confused1:

ПЛЕЈБоЈ
07-26-2007, 19:06
E'l se ovo za'ebavas e'l,....
:confused1:

Normalno da se zajbevam ne znam ni ko je lik.....ali ako donese cugu:crazy:

Poz za mog druga komu

EDIT:ajde da vise ne setamo OD teme...

MihtyIbra
07-26-2007, 19:30
ja se nisam uopste zezao, zasto to kao donese???ako sam rekao normalno da cu da donesem,evo ulazem svoju prijavu ,ako ne donesem izbacite me,ali ako ti ne dovedes striptizete onda ti sve kupujes :-).P.S. i sada ako stignem do finala svi ce da misle da je namesteno,ima i ti i ja da sviramo klavir

ПЛЕЈБоЈ
07-28-2007, 12:00
ja se nisam uopste zezao, zasto to kao donese???ako sam rekao normalno da cu da donesem,evo ulazem svoju prijavu ,ako ne donesem izbacite me,ali ako ti ne dovedes striptizete onda ti sve kupujes :-).P.S. i sada ako stignem do finala svi ce da misle da je namesteno,ima i ti i ja da sviramo klavir
Nije trebalo da bude KAO nego ako :D permutovao sam slova....

Aj ti donesi cugu ja cu nesto da gasimo,pa da vidimo ko igra bolje kad je cirke...

poz

MihtyIbra
07-28-2007, 12:21
ma znam bre...zezam se...nije problem nista ja donosim ono sto sam rekao...samo da nadjemo nekog sponzora za striptizete...

Bice nesto.... ;)

Nastavite s temom odluta' smo

Neocassius
07-28-2007, 22:27
Pravili ste neke prepravke na spisku i sada ste me pomerili sa mog srecnog broja...
A jako sam se obradovao kada sam pre neki dan video da sam zaveden bas pod njim.
Zato vam savetujem da mi vratite moj srecan broj ili cu biti prinudjen da upotrebim silu!:nono:

Edit:ne spamuj

LESkO
07-30-2007, 00:29
LESkO se prijavio,vidimo se tamo...

:)

hule
07-30-2007, 00:41
LESkO se prijavio,vidimo se tamo...

:)

Ако узмеш и овај турнир, ја скачем с моста :mrgreen:

brankoo
08-02-2007, 11:51
super na listi sam,saljem broj uplatnice sutra ;)

stole
08-03-2007, 12:09
Playboy boldiraj me ja sam uplatio pre dva dana jos :yes:

ПЛЕЈБоЈ
08-03-2007, 13:39
Stole izvilnjavam se al ta informnacija nije procurela do mene :D

evo ispravljeno...

nikos
08-03-2007, 20:04
Poslao sam mail prijavu pre par dana i nista
poslao sam xxx prijava za DVD vise puta obecavana porudzbina i nista. :offtopic:
Posto nisam neiskusni batica i ostali maillovi mi stizu normalno pocinjem da sumnjam da sam upao u zonu sumraka ili nesto slicno posto se izgleda samo meni to desava.

Ljudovi bilo bi jako lepo da da prihvatite moju prijavu (prijavicu jos par ortaka )ako moja prijava prodje.
Neki od ortaka treba uskoro da se vrate sa letovanja a nisam ih prijavio ispascu pic..ca.

tale
08-03-2007, 22:02
ako si poslao trebalo bi da dodje (osim ako stvarno nisi upao u zonu sumraka :smile:)
ne brini

Blok!
08-04-2007, 18:58
jel moze neko da mi pojasni kako da se prijavim :)

tale
08-04-2007, 19:06
pa pishe bre, ljudi chitajte malo molim vas!

dakle

na mail turnir@pesoholichari.com posaljesh svoje podatke (ime, prezime, kontakt fon) da bi bio na spisku potencijalnih uchesnika
zatim skupis 399 dinara i odes u postu i trazisi im PostNet uplatincu i ispunis je (imas sliku u temi ispod ako te ne mrzi da gledas sta sve treba ispuniti) i onda kada sve to uplatis na mail turnir@pesoholichari.com posaljes broj koji ces dobit na uplatnici kada budes uplatio kako bi konfucije mogao da podigne pare i to je to

ne zaboravi da na turnir poneses potvrdu

i ubuduce izbegavajte ovakve postove

ПЛЕЈБоЈ
08-05-2007, 17:20
Mogu da konstatujem da prijavljivalje za sad lepo tece...
Nismo jos uvek sve obavestili da se uplate vrse SAMO postnetom...ali otom potom...

Za sada sve obecava da ce ovo biti jedan od njavecih gameing dogadjaja u nasoj zemlji.

Pozdrav svima od organizatora.

masne
08-05-2007, 20:28
da ne bi slao dva maila,samo da dodam mesto,novi beograd.. cisto da ne pravim zabunu..

Gagili_wau
08-10-2007, 02:23
Konfucije jel mozhe da se novac da na licu mesta, ili mora da se uplati pre turnira,ako mora zanime me gde ? :triprsta:

hule
08-10-2007, 02:33
Мораш да уплатиш: Izgled uplatnice (http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=5797)

tale
08-10-2007, 07:52
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

TIMBE iz BadCopyja se prijavio za turnir :triprsta:
ili bar neko ko se tako zove :S :rockon:

ПЛЕЈБоЈ
08-10-2007, 10:12
Sto se tice uplata, otvorili smo ziro racun....pa cu ja ovih dana poslati svakom prijavljenom koji nije uplatio mail sa brojem ziro racuna na koji da uplati.

Poz

tale
08-10-2007, 11:36
otvoricu i ja svoj za koji dan kad se vratim pa bih molio i 49 dinara za mene da imam za leba da jedem
hvala unapred svim velikodushnim ljudima

siroti tale

Gagili_wau
08-10-2007, 13:14
Tale naprawi ti neki dobrotworni turnir u swoju korist :)) :triprsta:

shoninho111
08-10-2007, 13:34
97 ljudi se prijavilo do danas , pa nije lose, ali zanima me sta misle organizatori koliko ce biti prijavljenih za turnir oce li se skupiti 256 ljudi ???

ПЛЕЈБоЈ
08-10-2007, 14:14
Ne skupljamo mi ljude :smile:

Bice oko 200 sigurno...

poz

Konfucije
08-10-2007, 14:17
Nije bitno dal će biti 256 ili 56, bitno je da se dobro organizujemo.
PS Imam ja oko 20-ak prijava na mobu.

ПЛЕЈБоЈ
08-10-2007, 14:26
Imam i ja jos 10ak likov u steku koje treba da prijavim...a mislim i da hoole ima neku ekipicu...

P.S.Kao sto Predsednik rece najbitnije je da prodje u dobroj organizaciji, a kao sto ja rekoh bice minimum 200 ljudi...

Poz

Gagili_wau
08-10-2007, 14:27
Ma shta wam je ljudi ... Bice josh prijawa... samo polako ima wremena :triprsta:

Pro_Evolution_Montenegro
08-10-2007, 14:47
Stizemmmmmmmmmmm! : )

Mikri
08-10-2007, 14:49
:surrender: jbg,ja nemam pare za prijavu,rado bi' dosao

Konfucije
08-10-2007, 14:49
Tooo breeeeeeeeeeeee :cool2:

ПЛЕЈБоЈ
08-10-2007, 20:47

Dolazis iz Crne Gore?

Znaci turnir postaje internacionalnog karaktera :player: :bounce:

Pro_Evolution_Montenegro
08-11-2007, 00:52
Uperavo zahvaljujuci Konfuciju,Misku i Dedzi : )

Gagili_wau
08-11-2007, 00:54
A shta ako bude padala kisha :))) :triprsta:

Konfucije
08-11-2007, 00:57
Ne igramo pravi fudbal već na kompu (a kompovi su unutra).
I trudićemo se da izabrani igrači ne budu od čokolade.

Dedza
08-11-2007, 00:58
A shta ako bude padala kisha :))) :triprsta:Pa nista turnir se mora odrzati,bilo kise,snega,grada,meteora,lisca

Gagili_wau
08-11-2007, 01:17
Pa nista turnir se mora odrzati,bilo kise,snega,grada,meteora,lisca

Ma daj brate zezam se... :) :triprsta:

Dedza
08-11-2007, 01:27
Ma daj brate zezam se... :) :triprsta: Pa i ja se zezam(valjda je i meni to dozvoljeno)

Gagili_wau
08-11-2007, 01:30
Hehe,narawno da jeste(a ko sam ja da kazhem da jeste) :)))

Brate dolazim i ako Tornado udari... odrzhacemo turnir u atomskom sklonishtu :)

:triprsta:

tale
08-11-2007, 10:10
97 ljudi se prijavilo do danas , pa nije lose, ali zanima me sta misle organizatori koliko ce biti prijavljenih za turnir oce li se skupiti 256 ljudi ???
skupljamo ljude kao chuma decu

toooooo, dobrodoshao!!! sachuvacemo ti johnnyja :wink:

Hehe,narawno da jeste(a ko sam ja da kazhem da jeste) :)))

Brate dolazim i ako Tornado udari... odrzhacemo turnir u atomskom sklonishtu :)

:triprsta:

a sad se vratimo temi, dosta spama!

ПЛЕЈБоЈ
08-11-2007, 10:56
Vidim ja tale da si ti meni posato asistent na ovom podforumu ;)

Misko
08-11-2007, 14:41
Bez nacionalistickih ispada .Sledeci isti dozivotni ban !

maremas
08-13-2007, 19:05
105. Marko Ivanovic, Beograd-Borca nik: maremas
Ispravka, Živanović Marko ne Ivanović!

hule
08-13-2007, 19:33
Исправљено

Djuka
08-16-2007, 00:28
ljudi nije da kukam ili bilo sta ali nesto mi se onaj spisak ne crni onoliko koliko bi trebalo...
ipak je turnir za 13 dana...
Apelujem na one koji su se prijavili da izvrse uplate ako su vec na spisku!

Vuk_Radovic
08-16-2007, 13:47
da li neko moze da mi izdiktira ziro racun na koji treba da uplatim 400 kinti vidim da sam na spisku igraca ali ne bih voleo da ga izduvam zbog ****nih para. Zvao sam onaj broj koji su ostavili na plakatu, lik je rekao da ce mi poslati broj racuna, ali nije ni mail-om niti moblinim. tako da ako neko moze to da mi ga izdiktira, pod uslovom naravno da je dobio ziro racun, neka ga otkuca a ja bih mu bio veoma zahvalan i za uzvrat bi ga oplevio na turniru?:bounce::player: unapred hvala?

gajich
08-16-2007, 13:54
da li neko moze da mi izdiktira ziro racun na koji treba da uplatim 400 kinti vidim da sam na spisku igraca ali ne bih voleo da ga izduvam zbog ****nih para. Zvao sam onaj broj koji su ostavili na plakatu, lik je rekao da ce mi poslati broj racuna, ali nije ni mail-om niti moblinim. tako da ako neko moze to da mi ga izdiktira, pod uslovom naravno da je dobio ziro racun, neka ga otkuca a ja bih mu bio veoma zahvalan i za uzvrat bi ga oplevio na turniru?:bounce::player: unapred hvala?

http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=5797

Vuk_Radovic
08-16-2007, 14:01
e a cekaj zar uplatnica ne bi trebala da izgleda onako bela u obliku pravougaonika sa sa poljima u koja unosis podatke? i nevidim koj je ziro racun upitanju na toj slici

Djuka
08-16-2007, 14:06
brate ne uplacujes preko uplatnice nego preko POSTNET-a...
Znaci udjes i trazis POSTNET uiplatnicu i dace ti onu uplatnicu sa slike sa linka gore.
Upises svoje podatke i podatke primaoca i onda posaljes broj(sifru) koji dobijes da bi organizator znao sifru i od koga je dobio pare i podigao ih.

Malo probuvaj po forumu sve je lepo objasnjeno vise puta

Vuk_Radovic
08-16-2007, 14:14
Mislim da sam skontao ali samo jos jedno pitanjce jel stvarno treba da upisem ime tog lika tog nebojse i njegov broj telefona (broj sa plakati). e a jel treba da stvim svoj mobilni ili fiksni? i da li kasnije tu sifru saljem na turnir@pesoholichari.com? hvala ti ko bratu unapred!

Djuka
08-16-2007, 14:20
da da da
znaci u ime i prezime primaoca upises ono sto pise na uplatnici na slici sa linka gore...
i znaci upises nebojsa hajdukovic i njegov broj ali pre toga svoje ime i svoj broj mobilnog!

pozz

Vuk_Radovic
08-16-2007, 14:23
Hvala ti brate. Napokon sam resio i tu dilemu. Sad mogu da se opustim i cekam pocetak turnira! HVALA!

Vuk_Radovic
08-16-2007, 14:27
e brate a el se igra na crvene strelice ili na upitnik meni su rekli da su crvene strelice a ovde pise upitnik?

Vuk_Radovic
08-16-2007, 14:27
i jel se igraju sve tekme na deset min. ili kako?

masne
08-16-2007, 14:37
ne pisi 3 posta za redom,imas opciju edit u donjem desnom uglu..
bice na random raspolozenje(ako se ne varam) a tekme 10 min.. posle ce se verovatno povecati na 15(finale ili od polufinala)..
ovo pisem,posto vidim da si nestrpljiv,pa dok se neko od organizatora ne javi,da ne napises jos 10 postova za redom.,,..

Konfucije
08-16-2007, 15:22
Ne bre POSTNET, preko uplatnice, kontaktirajte me na PM za objašnjenja!!

stole
08-16-2007, 15:24
Ne bre POSTNET, preko uplatnice, kontaktirajte me na PM za objašnjenja!!

Pa napisi ovde da znaju svi :whistling::whistling:

Mikri
08-16-2007, 15:36
Imam jedan mali problem...

Posto rade ****nu glavnu ulicu u mojoj metropoli tj.Zelezniku nisam u mogucnosti da odem do poste,jer ima da se pesaci boga oca mnogo!
Radovi ce trajati do 1. septembra

Da li ima neki drugi nacin da platim na dan turnira ili ako neko moze da uplati u mesto mene a ja da mu dam kintu na turniru,ili da mu uplatim kredit za te pare ? :yawn:

tale
08-16-2007, 15:43
mozda cu ja ako mi ostane neki kesh :wink:

ali nista ne garantujem

Misko
08-16-2007, 15:58
Imam jedan mali problem...

Posto rade ****nu glavnu ulicu u mojoj metropoli tj.Zelezniku nisam u mogucnosti da odem do poste,jer ima da se pesaci boga oca mnogo!
Radovi ce trajati do 1. septembra

Da li ima neki drugi nacin da platim na dan turnira ili ako neko moze da uplati u mesto mene a ja da mu dam kintu na turniru,ili da mu uplatim kredit za te pare ? :yawn:

Uplaticu ja za tebe :yes:

Djuka
08-16-2007, 16:00
kako sad ne moze postnet kad sam ja tako uplatio!

Mikri
08-16-2007, 16:01

bog te blagoslovio sine
http://img403.imageshack.us/img403/4021/krstenjeisusovoey0.jpg

Vuk_Radovic
08-16-2007, 16:01
brate sad sam ja doso iz poste i dao kintu preko postneta

stole
08-16-2007, 18:16
kako sad ne moze postnet kad sam ja tako uplatio!

brate sad sam ja doso iz poste i dao kintu preko postneta

Nema problema moze i postnetom a veceras ce konfa da ostavi detalje za placanje preko ziro racuna :yes:

WishmasteR
08-16-2007, 19:38
Jel moze jos uvek da se placa postneta?

ПЛЕЈБоЈ
08-16-2007, 19:47
Ljudi ko je uplatio post netom nema veze...placa se i postnetom i preko ziro racuma...

Nije nikakav problem...

Al ja cu ovima koji nisu do sad uplatili ucesce poslati mail-ove sa brojem ziro racuna...

Pitaj te ako jos nesto nije jasno?

Poz

Djuka
08-18-2007, 01:13
kada ce prestati sa prijavama za turnir tj. do kada je rok da se uplati?

ПЛЕЈБоЈ
08-18-2007, 11:07
Pa do par da na pred turnir se prestaje i s prijavam i s uplatama...

Verovatno 27.-28....

Naglasavam da cu 28 u toku dana postaviti na forum kompletan kostur...grupe, i kao ce dalje izgledati tok turnirai prvog i drugog dana...

Poz

neiw
08-19-2007, 12:09
Ljudi ko je uplatio post netom nema veze...placa se i postnetom i preko ziro racuma...

Nije nikakav problem...

Al ja cu ovima koji nisu do sad uplatili ucesce poslati mail-ove sa brojem ziro racuna...

Pitaj te ako jos nesto nije jasno?

Poz

E meni prso nesto mejl sa koga sam se prijavio,aj mi napisi broj ziro racuna na private msg

ПЛЕЈБоЈ
08-19-2007, 14:34
Imate obavestenje o uplati na ziro racun na posebnom topiku...

http://www.pesoholichari.com/vb/showpost.php?p=221321&postcount=1

stole
08-19-2007, 14:46
Zelite li da budete boldovani ili banovani :crying: Ajde bre uplacujte ovi sto nisu do sad :yes:

nydza986
08-19-2007, 21:52
Zelite li da budete boldovani ili banovani :crying: Ajde bre uplacujte ovi sto nisu do sad :yes:
Danas sam na spisku, sutra uplacujem, bicu i ja bold. JEEEEE
Vidimo se u BG-u! :player:

Nisam Rodman
08-19-2007, 22:12
E a sta ce biti ako nas se ne prijavi svih 256? Jel ce se onda turnir skratiti?

Konfucije
08-19-2007, 22:20
Ni nece biti 256, ograniceni smo na 200 max, ako bude manje, nikom nista, 2 dana ranije ce biti tacno satnica i raspored ko igra sa kime.

gajich
08-20-2007, 21:41
E playboy poslali smo ja i moja 3 ortaka prijave na mail turnir@pesoholichari.com .Da li mozes da nas da nas sada stavis na spisak pa da idemo sutra da uplatimo u postu posto prekosutra putujemo a vracamo se 28 pa necemo biti u mogucnosti da uplatimo pare.Pozdrav!

ПЛЕЈБоЈ
08-20-2007, 21:49
E playboy poslali smo ja i moja 3 ortaka prijave na mail turnir@pesoholichari.com .Da li mozes da nas da nas sada stavis na spisak pa da idemo sutra da uplatimo u postu posto prekosutra putujemo a vracamo se 28 pa necemo biti u mogucnosti da uplatimo pare.Pozdrav!

DONE

P.S. Jer su svi na broju?

Gibanko kralj
08-20-2007, 22:13
imam jedno pitanje samo u vezi s ovim placanjem na ziro
u posti su mi neka 2 debila od zaposlenih odbili da prime uplatu jer traze jos podataka o primaocu..kao samo ime nije dovoljno.i rekli mi da to moram da odradim u tvojoj (nebojsinoj) banci jer kao ovako ne moze. dakle ako moze neko nek napise maticnu banku da odem tamo da uplatim ako ne platicu ovom postnet uplatnicom..
i da,nema me na spisku al kapiram da ce se azurirati..pozdrav i vidimo se

i da znam da ima poseban topik za to al kapiram da ce ovo admin prvo da pogleda :)

gajich
08-20-2007, 22:17
DONE

P.S. Jer su svi na broju?
Jeste zahvaljujem.Je li treba ponovo da saljemo mail sa ziroracunom?

ПЛЕЈБоЈ
08-20-2007, 22:19
E sto se tice ziro racuna reci cu ti vise sutra...mozda treba adresa ili nesto jos 'ebem li ga...

Uplati slobodno postnet-om...

A ispod spiska vam pise kad je zadnji put azurirana i to u minut!tako da ako vas nema onda niste lepo poslali...ili ste poslali posle poslednjeg azuriranja....

Poz

ПЛЕЈБоЈ
08-20-2007, 22:22
Jeste zahvaljujem.Je li treba ponovo da saljemo mail sa ziroracunom?

pa ako si uplatio ili planiras da uplatis preko ziro racuna pogledaj topik uplata ziro racunom i videces sta treba....ili post netom....

poz

gajich
08-20-2007, 22:27
pa ako si uplatio ili planiras da uplatis preko ziro racuna pogledaj topik uplata ziro racunom i videces sta treba....ili post netom....

poz
Ok hvala

Mikri
08-20-2007, 22:35

Sirotinjo,jel ce biti nesto od ovog,da ne izvisim slucajno!

shoninho111
08-21-2007, 09:24
Mladen Dulanovic jel to miskin sto je bio na ESWC-?
isgleda da ce ovo biti jak turnir
:pesoholichari:

ПЛЕЈБоЈ
08-21-2007, 21:49
Mislim da jeste...
Pored njega pice stvarno kvalitetnih igraca....

BICE JAK TURNIR!

srkiiii
08-22-2007, 15:05
Samo da ukazem na gresku onoga koji pravi listu prijavljenih. Preko svog mail-a sam poslao 4 uplatnice za turnir,za mene i 3 ortaka,trojica smo boldovani da smo platili,a jedan nije,to je Vladimir Bjelajac! Ako mozda nije stigla uplatnica,poslacu opet,samo reci. Samo da proveri to i sredi,kako mozda kasnije ne bi bilo problema sa prijavom! HVALA I POZ

ПЛЕЈБоЈ
08-22-2007, 15:10
posalji mi opet samo za njega pa cu ga boldovati....

P.S. Izvini mnogo je mailova greske se desavaju.:surrender:

shade
08-22-2007, 17:43
overi i prijave za koje su ti stigle sa emaila shade981@yahoo.com a nisu boldovani ucesnici...

ПЛЕЈБоЈ
08-22-2007, 17:58
Ajde ti lepo meni posalji na private message sve podatke za celu tvoju ekipu...znaci sve!Imena i brojeve uplata postentom ili ziroracunoma(slike)...jer je meni u inbox-u haos ne mogu da nadjem taj mail za koji me pitas....

Posalji mi sve lepo na private mesage...

Izvini i hvala u napred.

shade
08-22-2007, 19:20
Ok, poslato!

ПЛЕЈБоЈ
08-22-2007, 19:27
Ok, poslato!

Jer sad sve ok?

shade
08-22-2007, 22:22
Lol, to bi ti meni trebalo da kazes!! :)
As far as I'm konsrnd, yes.

nikos
08-23-2007, 01:16
Uplatio sam pre jedno nedelju dana za mene Br (39) i preko mog mail sam prijavio jos 1 lika Dragicevic Jvan - joca. (iplatio za njega)
Moje ime nije boldovano a on nije na spisku. U medjuvremenu sam posalo mail cisto da napomenem i ...
Ne bih da budem dosadan posto se turnir blizi daj da se ovo sredi da ne bude porobleme kasnije.

Gibanko kralj
08-23-2007, 09:58
ja imam isto maleni problem:o

nema me na spisku iz razloga sto mi je yahoo dva puta iz neobjasnjivih razloga vratio mejl za prijavu kao undelivarable sto sam provalio tek danas..poslao sam i treci put pa ovo pisem za ss u slucaju da se i treci put nesto s****..u mjedjuvremenu sam platio postnetom i nebojsa mi je reko da je podigo za mene pare..kapiram da me je pomesao sa nekim od drugih filipa koji su se prijavili:player:
ima moje podatke u mobilnom a ima i broj postnet uplatnice ako zatreba pa samo neka me nekako upise na ovaj spisak da budem siguran..posto sam se sad iscimo od sela do kragujevca pola chuke voznje da bi se dochepao interneta i poslao poruku..provericu opet za sat vremena mejl i sve pa se onda vracam u irealni svet bez kompjuterske tehnologije..ustvari i tv je ovamo retkost..ako neko moze samo dotad da sve to isproverava..izvinjavam se zbog zabune koju sam mozda kreirao..poz

ПЛЕЈБоЈ
08-23-2007, 10:50
Uplatio sam pre jedno nedelju dana za mene Br (39) i preko mog mail sam prijavio jos 1 lika Dragicevic Jvan - joca. (iplatio za njega)
Moje ime nije boldovano a on nije na spisku. U medjuvremenu sam posalo mail cisto da napomenem i ...
Ne bih da budem dosadan posto se turnir blizi daj da se ovo sredi da ne bude porobleme kasnije.

Momci sto se tice vas prijavljenih preko moba...opustite se za koji dan i vi ce te biti u listi.Problem je (ako je uopste problem) to sto ja PLAYBoY(Nemanja) skupljam mailove azuriram a Konfucije (Nebojsa) prijave mreko telefona....ako ste uplatili i ako vas je konfucije prijavio ja cu vas uskoro dodati na listu...

@Gibanko kralj sto se tebe druze tice,sajt ovi dana ne radi sa 100% kapaciteta,tako da je vrlo verovatno da yahoo nece da mu salje mail-ove,jer nisam dobio ni jedan mail od kad su krenuli "radovi" pa cu vam izaci u susret...slobodno mi prijavu posalji na private message...ime prezime i odakle si...a kad uplatis postnet ili ziro racun ista procedura ako ne radi mail salji na private message...

Poz svima i izvinjavam se u moje licno ime i u ime ostalih organizatora za probleme koji su nastali ne nasom greskom.Hvala na razumevanju.

Nisam Rodman
08-23-2007, 11:55
Posto nas nece biti 256 koliki ce biti fond nagrada ?

ПЛЕЈБоЈ
08-23-2007, 12:44
1. mesto 200e
2. mesto 100e
3. mesto 50e
+ bice robnih nagrada....koje tacno-to vam u ovom trenutku ne mogu reci...

kornjacica
08-23-2007, 13:24
Ja sam vec uplatio turnir,ali 26,27,28 necu biti u Beogradu,i necu imati pristup internetu.Stizem u Beograd 29 u ranim jutarnjim casovima i mislim da ce biti kasno da tad saznam da li se takmicim prvog ili drugog dana.Postoji li neka mogucnost da to saznam ranije ili da mi neko javi?

stole
08-23-2007, 13:26
Ja sam vec uplatio turnir,ali 26,27,28 necu biti u Beogradu,i necu imati pristup internetu.Stizem u Beograd 29 u ranim jutarnjim casovima i mislim da ce biti kasno da tad saznam da li se takmicim prvog ili drugog dana.Postoji li neka mogucnost da to saznam ranije ili da mi neko javi?
Posto nisi tu 28 nije problem da te stave 29. da igras :yes:

ПЛЕЈБоЈ
08-23-2007, 13:38
Posto nisi tu 28 nije problem da te stave 29. da igras :yes:

Mislis nije problem da te stavimo 30. jer se igra 29. i 30.

Mogu te staviti da igras 30. ako zelis?

kornjacica
08-23-2007, 13:42
Odgovara mi 29

ПЛЕЈБоЈ
08-23-2007, 13:45
napisi mi samo ime i prezime...jer nema kornjace na spisku:crazy:

kornjacica
08-23-2007, 13:45
Da li ja treba da budem u FORUMU 29 i 30 ili samo kada igram?

napisi mi samo ime i prezime...jer nema kornjace na spisku:crazy:

Nemanja Dragutinovic

ПЛЕЈБоЈ
08-23-2007, 13:48
U forumu trebas da budes 29. a ako prodjes u prva 4 prvog dana dolazis i drugi dan...

Eto resili smo i to...nastavite s temom

kornjacica
08-23-2007, 14:15
Dali postoje neki favoriti na ovom turniru?:player:Naravno mislim sa spiska prijavljenih?

stole
08-23-2007, 14:53
Naravno mislim sa spiska prijavljenih?

Sad da te ja naucim nesto, ne pisi dva posta za redom jer imas opciju edit i onda editujes post, kao sto sam ti ja sad editovao

kornjacica
08-23-2007, 18:47
Sad da te ja naucim nesto, ne pisi dva posta za redom jer imas opciju edit i onda editujes post, kao sto sam ti ja sad editovao

Nov sam pa nisam znao caku.........

bojkins
08-24-2007, 10:25
Poslao sam mail sa slikom uplacene priznanice, ali jos nisam boldovan!!!
Ime je Bojan Jankic.

ПЛЕЈБоЈ
08-24-2007, 11:59
Ja ne znam da li da crtam!!!!!!!:angry:

Ispod liste imas datum i vreme kad je poslednji put azurirana,ako nisi poslao mail pre tog vrmena ni ne mozes biti boldovan!

Poz

stole
08-24-2007, 12:05
Ja ne znam da li da crtam!!!!!!!:angry:

Ispod liste imas datum i vreme kad je poslednji put azurirana,ako nisi poslao mail pre tog vrmena ni ne mozes biti boldovan!

Poz

Ja ti sutra saljem vodene boje,tempere,flomastere i drvene boje :yes: Mora da krene da se crta :yes: slabo kapiraju ljudi ovako :yes:

ПЛЕЈБоЈ
08-24-2007, 12:24
Ja ti sutra saljem vodene boje,tempere,flomastere i drvene boje :yes: Mora da krene da se crta :yes: slabo kapiraju ljudi ovako :yes:

A Stole sta da ti kazem,fora ti je dobra al ne mogu da se smejem kad me smaraju s glupim konstatacijama...Treba tako sa 170 ljudi...Jos sad upravo saljam 150 mail-ova i to svaki zasebno..kad neki ljudi "sede na ocima":crazy:

Poz Stole

nydza986
08-24-2007, 23:46
ma ajde ljudi bice to dobro :namig: ja sam sad poslao i sliku uplatnice, boldujte me kad bude vreme, samo se nadam da je dobra, malo je mutnija, poslacu i 3gp ako treba :pesoholichari:
Vidimo se 30-tog!!

ПЛЕЈБоЈ
08-24-2007, 23:57
Pozdrav nidzo...bice sve u redu sad cu da azuriram listu.

S-One
08-25-2007, 14:22
imam jedno pitanje, na koju foru ja da uplatim/prijavim kad ne radi ni poshta ni banka,., sad sam stigao...

pitanje za organizatore...

i josh neshto, tek sad vidim da je to sreda i cetvrtak, pa shto ne vikend, sad je kraj naravno, al braco, jel znate kolko ljudi radi i ne mogu pre podne... napravili sre dzumbus bzvz,,, kod mene dvojica nece doci zbog posla, evo vidim ovde josh jedan momak,,, al jbg sad je kraj.........

masne
08-25-2007, 14:31
imam jedno pitanje, na koju foru ja da uplatim/prijavim kad ne radi ni poshta ni banka,., sad sam stigao...

i josh neshto, tek sad vidim da je to sreda i cetvrtak, pa shto ne vikend, sad je kraj naravno, al braco, jel znate kolko ljudi radi i ne mogu pre podne... napravili sre dzumbus bzvz,,, kod mene dvojica nece doci zbog posla, evo vidim ovde josh jedan momak,,, al jbg sad je kraj.........
ako si iz Bg,imas na zeleznickoj stanici dezurnu postu,koja radi do uvece ,cini mi se do 20h,ja idem oko 18h,da uplatim..

carragher#23
08-25-2007, 14:42
zasto idete danas,nije valjda poslednji dan za uplatu?

masne
08-25-2007, 14:54
zasto idete danas,nije valjda poslednji dan za uplatu?
do ponoci treba da posaljes mail kao potvrdu da si uplatio..

Interista
08-25-2007, 15:13
ako si iz Bg,imas na zeleznickoj stanici dezurnu postu,koja radi do uvece ,cini mi se do 20h,ja idem oko 18h,da uplatim..

:clapping::ave: masne :ave::clapping:

ПЛЕЈБоЈ
08-25-2007, 15:15

Za te sto ne mogu dva dana odsustvovati smo ostavili mogucnost da igraju drugi dan i u slucaju prolaza sve zavrse drugi dan.

A sve dezurne poste i banke rade do uvece!!!!

A NA FORUM VEC DUZE VREME STOJI JASNO NAPISANO DA SAMO ONI KOJI UPLATE CE UCESTVOVATI!!!!!!!!!!!!!!

S-One
08-25-2007, 16:18
ma daj to je *****ancija, ne bih da ja budem neko zakeralo, al sad je pola 6, a imam posla koja ne mogu da odlozim da bih jurio da uplatim... :(
ne bih da vam kvarim organizaciju, svaka cast za trud i posao stvarno,, al nije valjda da morate da budete tolko precizni za rok placanja? naravno da ne treba da dopustite da se keshira na dan igranja, poshto je proshli put to dosta vremena oduzelo, al bar josh ponedeljak da mogu oni koji su se dvoumili da uplate...

a aj objasni josh ejdnom to za ove koji rade, da znam kako da objasnim ortacima? jel oni treba da kazu da ne mogu oba dana, pa da ih vi stavite u posebnu grupu za 30-eti ili kako ??? dvojica bi htela, al obojica rade do 16h pa je frka....

sad cu da cimam masnog da mi uplati pa da mu dam kesh sutra, prekosutra, da se nadjemo :):):):)
MASNIIIIIIIIIIIII sad cu 'te jurim na private :)))))))))) ako vec nisi u kolima :)))

Djuka
08-25-2007, 16:32
ma daj to je *****ancija, ne bih da ja budem neko zakeralo, al sad je pola 6, a imam posla koja ne mogu da odlozim da bih jurio da uplatim... :(
ne bih da vam kvarim organizaciju, svaka cast za trud i posao stvarno,, al nije valjda da morate da budete tolko precizni za rok placanja? naravno da ne treba da dopustite da se keshira na dan igranja, poshto je proshli put to dosta vremena oduzelo, al bar josh ponedeljak da mogu oni koji su se dvoumili da uplate...

Ali druze zar ova ista vest o uplati pre turnira ne stoji vec preko mesec dana?

Interista
08-25-2007, 17:25

a aj objasni josh ejdnom to za ove koji rade, da znam kako da objasnim ortacima? jel oni treba da kazu da ne mogu oba dana, pa da ih vi stavite u posebnu grupu za 30-eti ili kako ??? dvojica bi htela, al obojica rade do 16h pa je frka....

sad cu da cimam masnog da mi uplati pa da mu dam kesh sutra, prekosutra, da se nadjemo :):):):)
MASNIIIIIIIIIIIII sad cu 'te jurim na private :)))))))))) ako vec nisi u kolima :)))

http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=6064

Djuka
08-25-2007, 17:29
samo 80 ljudi od 180 je potvrdilo :angry:

masne
08-25-2007, 19:29
@playboy
jel ova direktorova poruka http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=6064
znaci da ne mora da se prate uputstva koja si nam slao na mail(sto se tice uplatnica),vec je dovoljno da se samo pojavimo na turniru sa kopijom? ja sam uplatio za mene(Milos Djurdjevic) i onog lika S-one(Nenad Radovanovic),nemam trenutno kod sebe uplatnice,cekam matore da se vrate sa rancha..njih sam uposlio,pa kad se vrate,mogu da ih provucem kroz skener..ako je potrebno..

ПЛЕЈБоЈ
08-25-2007, 19:46
Ne mora da se fotografise...a za tebe nema problema....

S-One
08-25-2007, 21:23
masne (http://www.pesoholichari.com/vb/member.php?u=12005) je kralj, ladno ti nije bila frka da mi uplatish :))))) imash pivo ili DŽok ili neshto trece dogovoricemo se :))))))))

kralj si !!!!

P.S. josh jedan ortak ce da uplati u ponedeljak !!!!!! znaci +1

nikos
08-27-2007, 01:21
Jao neverujem da se ovo desava.
Uplatio sam na post net uplatnici jos pe skoro dve nedelje za mene i jos jednog lika
nisam znao da treba da potvrdim brojem uplatnice sve do sad, net mi usrano radi tako da nisam na njemu cesto. slao sam par puta ranije zahtev za boldovanje ali mi je odgovarano u stiliu , iskuliraj ovi preko telefona ce se azurrirati kasnije. i ****ga tek sad sam uspeo da otvorim mail i SUPER rok je vec prosao. Mail poslan 24 da je krajnji rok 25 u ponoc , Pa ljudovi nisu bas svi non stop na netu, a ima i onih koji su na dial up-u od pre 300 godina.
Nadam se da zreb nije gotov svoj broj cu poslati sad a ovaj drugi ujutro posto druga uplatnica nije kod mene a sad je 2:15 ujutro.
Dajte malo razumevanja.

masne
08-27-2007, 01:24
Jao neverujem da se ovo desava.
Uplatio sam na post net uplatnici jos pe skoro dve nedelje za mene i jos jednog lika
nisam znao da treba da potvrdim brojem uplatnice sve do sad, net mi usrano radi tako da nisam na njemu cesto. slao sam par puta ranije zahtev za boldovanje ali mi je odgovarano u stiliu , iskuliraj ovi preko telefona ce se azurrirati kasnije. i ****ga tek sad sam uspeo da otvorim mail i SUPER rok je vec prosao. Mail poslan 24 da je krajnji rok 25 u ponoc , Pa ljudovi nisu bas svi non stop na netu, a ima i onih koji su na dial up-u od pre 300 godina.
Nadam se da zreb nije gotov svoj broj cu poslati sad a ovaj drugi ujutro posto druga uplatnica nije kod mene a sad je 2:15 ujutro.
Dajte malo razumevanja.
Krajnji rok za uplate je utorak, 28.08.2007. do 10:00h

nikos
08-27-2007, 01:36
uf , dobro je bas sam se iznervirao.

maremas
08-27-2007, 21:49
105. Marko Zivanovic, Beograd-Borca nik: maremas
Nazalost moram da otkazem i ja, imam ispite 30. 1. i 4. tako da ne mogu da izdvojim toliko vremena taj dan.

ПЛЕЈБоЈ
08-28-2007, 11:30
Prvog dana ce igrati oko 70 takmicara,drugog isto toliko,posto jos uvek cekamo da uplate legnu,plan o objavljiljavnju grupa su nam pokvarili ljudi koji sve rade u zadnji trenutak,lista ko igra prvog dana ce biti objavljena veceras,i svi za koje znamo da su uplatili ce biti obavesteni telefonom!!!!
ONI KOJI SU UPLATILI ZADJIEG DANA PA I DANAS IGRACE DRUGOG DANA I DANAS KAD BUDEMO VADILI LISTING IZ BANKE(danas) 99% NECEMO IMATI EVIDENCIJU O NJIHOVOJ UPLATI JER UPLATAMA TREBA DA LAGNU I DO 24h.
Nasatala je ovakva situacija zbog neodgovornog ponasanja pojedinih takmicara...kojima necemo biti u mogucnosti da javimo koji dan igraju...ovo nije nasa greska,ali cemo nastojati da je ublazimo.

maremas
08-28-2007, 13:14
Mozda dodjem sutra poslepodne sa tottimas@-om na kratko da podrzim mog favorita a to je Totti77:player: (http://www.pesoholichari.com/vb/member.php?u=15026)

Sad za vikend bio je opasan home made turnir kod drugara, igrali smo ligu nas sestoro od 14h do 22h, ja sam bio treci sa 17 bodova koliko je imao i totti77 dok je prvi bio drug od totti77, tottimas@ je imao dva boda manje od mene i totti77, inace igrali smo sa projektorom pa je uzitak bio vrhunski, slika 3x2 metra otprilike!

nydza986
08-28-2007, 15:47
ORGANIZATORIMA:
Nema smisla da zbog onih koji su kasnili sa uplatama ispastaju ljudi koji su uplatili na vreme, kojima je po vasoj dozvoli obecano da mogu I DA CE igrati drugog dana. Onda ovi koji su bili neodgovorni imaju priviegiju da igraju drugi dan, a veliki broj njih je iz Beograda i nemaju uglavnom nikakav razlog za kasnjenje osim neodgovornosti.
Pazi, mi smo zaposleni, putujemo i mozemo da se istempiramo iskljucivo za drugi dan.
Ako imate problem sa kasnjenjem uplata, izvlacite samo po brojevima, ili u najgorem slucaju sacekajte sa zrebom pa bolje i da izvlacenje bude kasnije, a da bude sve kako treba, ovako ce te da napravite haos ljudima koji su planirali i mogu da dodju samo drugog dana, tu prvenstveno da mislim na OSOBE KOJE NISU IZ BG-a. Najosnovnije je da ispostujete one koji su ISPOSTOVALI vas i odradili sve u roku i po pravilima.

Gibanko kralj
08-28-2007, 15:57
samo ste trebali da skinete sebi muku s vrata i stavili rok uplate nedelja u ponoc..
ili eventualno ponedeljak u 10..
onda bi imali uvid na vreme..a ko se ispalio i zakasnio ko ga **** sam je kriv..
ali verujem da ce ipak sve biti ok

ПЛЕЈБоЈ
08-28-2007, 16:14
ORGANIZATORIMA:
Nema smisla da zbog onih koji su kasnili sa uplatama ispastaju ljudi koji su uplatili na vreme, kojima je po vasoj dozvoli obecano da mogu I DA CE igrati drugog dana. Onda ovi koji su bili neodgovorni imaju priviegiju da igraju drugi dan, a veliki broj njih je iz Beograda i nemaju uglavnom nikakav razlog za kasnjenje osim neodgovornosti.
Pazi, mi smo zaposleni, putujemo i mozemo da se istempiramo iskljucivo za drugi dan.
Ako imate problem sa kasnjenjem uplata, izvlacite samo po brojevima, ili u najgorem slucaju sacekajte sa zrebom pa bolje i da izvlacenje bude kasnije, a da bude sve kako treba, ovako ce te da napravite haos ljudima koji su planirali i mogu da dodju samo drugog dana, tu prvenstveno da mislim na OSOBE KOJE NISU IZ BG-a. Najosnovnije je da ispostujete one koji su ISPOSTOVALI vas i odradili sve u roku i po pravilima.
KO JE REKO DA LJUDI VAN BEOGRADA NECE IGRATI DRUGI DAN???SVI VAN BEGOGRADA IGRAJU DRUGI DAN I JA NE ZNAM KO JE REKAO DRUGACIJE?!Svi van Beorada igraju drugi dan,osim onih koji nisu trazili suprotno!!!!!Upravu si da vi ne treba da ispasta te ALI NI MI NE TREBA DA ISPASTAMO!
Svi koji su mi na mail ili na pm poslali da zelele da igraju drugog dana ili da zele da igraju zajedno sa nekik drugarima bice ispostovovani u sto vecem broju!!!
PA NE MOGU JA DA STAVIM 80% PRVOG I 20% DANA!!!!!!

mare_ruma
08-28-2007, 16:15
ja sam se prijavio pre par dana i uplatio juce a jos me nema na spisku, Marko Denic, Ruma evo i broj 063 8703021

crna_ovca
08-28-2007, 17:50
Da li se mozda zna do koliko ce to sutra trajati, kolike su pauze izmedju utakmica i tako to? Cisto da organizujem ostatak dana.

markotor
08-28-2007, 21:36
Ako neko dodje neprijavljen sa parama u dzepu i zeljom da igra hocete li ga pustiti? :whistling:

hule
08-28-2007, 22:00
Ako neko dodje neprijavljen sa parama u dzepu i zeljom da igra hocete li ga pustiti? :whistling:

Naravno da ne, gde si bio do sad? :whistling:

Mozda, eventualno u cetvrtak, mada sumnjam

markotor
08-28-2007, 22:04
Spremao sam ispit i juce pao na prvom delu (sto znaci da ne moram da ucim za drugi deo) pa imam slobodno do sledeceg roka

Milos
08-29-2007, 18:27
Mozda dodjem sutra poslepodne sa tottimas@-om na kratko da podrzim mog favorita a to je Totti77:player: (http://www.pesoholichari.com/vb/member.php?u=15026)

Totti77 stvarno igra prelep fudbal

hule
08-29-2007, 18:49
Spremao sam ispit i juce pao na prvom delu (sto znaci da ne moram da ucim za drugi deo) pa imam slobodno do sledeceg roka

Дођи сутра, постоји могућност да ћеш играти.

ПЛЕЈБоЈ
08-29-2007, 21:26
Sutra ce dosta ljudi igrati...moze da dodje ko god oce!al ne garantujem dace svi igrti...dobar deo oce!