PDA

View Full Version : ESWC Finale

Mishkin
07-09-2007, 20:09
Otvaram novi topic posto je slicni zakljucan iz nepoznatih razloga.
Evo me, stigao sam danas, pa da iznesem neke svoje utiske posto vidim da nas ovde ima svakakvih...
Pre svega hvala svima na podrsci, verujte mi znaci, iako sam tek sad procitao. Hvala jos jednom.
A sad malo o Parizu.
Kao sto znate, igram sa Real Madridom i to uglavnom 442, prvenstveno zbog pakleno dobrog Ronalda. Igraju se dve tekme po 10min, home & away, bez away gola. Ko dobije u ukupnom skoru, uzima 3 poena, nereseno 1 poen, poraz naravno 0.
First round.
Prva tekma sa Keddarom, Belgijancem, igra sa Celsijem. Daje mi 4 gola na istu foru sa Balakom i Lampardom i prvu tekmu dobija 5-1. Drugu tekmu malo bolje provalim kako da mu igram odbranu i to izgubim 4-3. Bolji igrac, nema sta. Mozda sam drugu tekmu mogao da izvucem nereseno ali to nista ne bi promenilo. Sve u svemu, malo opao moral al dobro, idemo dalje ;)
Druga, Liuchiao, Kinez, igra sa Interom. Upoznao sam se sa njim, dobar decko. Odlicne dve utakmice u kojima on uzima 3 poena jednim golom razlike, mislim da je bilo 2-2 pa 3-2. U ovoj tekmi u stoppage time-u pogadjam sa Ronaldom stativu. Ostaje zal za bodom :) Ali samo da vidite sta taj Kinez radi sa Ibrahimovicem. To sam prvi put video u zivotu. Bije po onim dugmicima na dzojstiku samo przi. Napravi neku foru da mu u jednom trenutku nestane lopta i pojavi se sa suprotne strane igraca :) Vecina poteza mu je beskorisna ali ipak ih radi. Kad sam video da je on osvojio grupu, bio sam ponosan na rezultat ;)
Treca. Barsa VV, mislim da je iz UAE (Ujedinjeni Arapski Emirati), igra sa Barsom. Jedini protivnik na koga sam naleteo a da sutira van 16m, i to ne da sutira nego bataljuje. Ronaldinjo i Eto 2 puta u raslje iz mesta, pravi skill. Prvu izgubim 5-3, drugu dobijem 5-2 i osvojim svoja prva 3 boda :)
Sledeca tekma, ujedno i polednja tekma jer nas je bilo 5 u grupi, odlucuje ko ce da prodje dalje. Igram sa Cehom, Mesijom, igra sa Interom. Treba mi pobeda ili nereseno da bih prosao dalje kao treci. Mec otvaram sa dobrim sansama ali ne i golom (Ronaldo preko praznog gola je bio najjaci :) ). Kao sto to obicno biva, primam gol u drugom poluvremenu i nastavljam sa promasivanjem sansi. Ali tu u zaostavnom vremenu nekako Rud prihvata otpadak u njegovom stilu i izjednacujem. 1-1 Olaksanje :) Drugu tekmu iskontrolisem skroz, vodim ceo mec i na kraju primim gol, minut prpe, i konacnih 1-1, ukupno 2-2 i prolazak dalje :)
Second round.
U drugom krugu svi protivnici su igrali sa Interom. Inace 80% je bilo Interista, 3 ili 4 ManUtd, mislim 2,3 Barse i koliko sam ja video 1 (samo ja) Real.
Vidim ja koliko je sati i da cu tesko bilo sta uraditi sa Realom, te se odlucim na rizican potez, da promenim tim i zaigram po prvi put sa Interom. Taj rizik me je kostao katastrofalnog poraza od Gerrarda, Francuza, 14-1(9-1 i 5-0), gde je on radio sta je hteo po mojoj odbrani i neuigranoj formaciji. Odavde se vec izvlaci pouka :) I dalje mislim da sam imao srece sto nisam primio 20 komada :red_indian: . Tesko da bih ista uradio sa Realom, sem sto bih verovatno izvukao koliko toliko blazi poraz, ali za to sto ce sad neko da me drka ovde - nije me briga. Paklen igrac.
I sledecu tekmu odigram sa Interom protiv Svedjanina, nesto na L, cini mi se. Tu umalo nisam poludeo koliko je taj lik srece imao. Prvu tekmu umesto ja da pobedim 5-1, izgubim je 2-1, a vodio 1-0. Adrijano na prazno pored gola, Krespo stativu pa precku... No tu nije bio kraj. U drugoj tekmi mi lik daje gol tako sto se moj golman i odbrambeni sudaraju i on na prazno. E kad me tad nisu izbacili, nece nikad :shit: Nakon toga, nervoznom igrom uspevam da izgubim 4-1, ukupno 6-2. Kako je liku bilo smesno kada sam dao taj pocasni gol, ustao i poceo da aplaudiram :angry: . Na ovaj poraz je mozda uticalo to sto sam promenio tim, ali mozda i nije, jer kad te nece onda te stvarno nece!
Tada sam video da nema nista prolaska dalje i vratio se na Real da barem probam da nekog dobijem. Iznerviran i opusten odigram prvu tekmu sa Bubalu-em i dobijem ga 2-1 i to sa primljenim golom iz kornera. U drugoj on nista ne prepusti slucaju i 6-0, sa 3 gola iz kornera, **** ga. Ukupno 7-2. Taj decko je osvojio 4. mesto ove godine a inace je dobio Spanka, proslogodisnjeg pobednika, u grupi, a izgubio u 1/2 finalu.
Sledece dve izgubim od ArabianJockera, pobednika 2005.,5-2 (3-0,2-2), mada umalo da ga prelomim u drugoj tekmi na 2-0 za mene, i nekog drugog Kineza, Liuchao-ovog drugara :) S tim Kinezom je rezultatski trebalo da bolje odigram ali dobijem drugi zuti karton u prvom poluvremenu druge tekme (cisto stvar dekoncentracije).
Toliko od mene, mislim da sam bio iscrpan, ali i da nisam mnogo smorio :)
Sve u svemu jedno veoma pozitivno iskustvo za mene, sto se tice PESa a i Pariza.
Pozdrav!
PS. Cisto Plejboja radi da kazem da kazem da cu dati sve od sebe da se pojavim na turniru, i da ako se ne pojavim, to nece biti zato sto nisam smeo. Nemam kompleks od poraza tako da to ne mora da te plasi.
PSS. Trebalo bi da se organizujemo i da svi coporativno promenimo kamere na Normal Long. Ne treba mnogo da se naviknes, probajte. Mislim svuda u svetu se igra na Normal, sto bi mi sad odskakali, a i lakse bi bilo ljudima koji idu u svet da igraju. Meni nije bio problem jer sam znao da ce se tako igrati te sam se navikavao.

Marko82
07-09-2007, 21:05
Ma,ne treba da se brines sta je ko o tebi pricao,bitno je da si predstavljao nasu zemlju,a i sebe na ESWS-u.Nekima je mozda bilo krivo sto si ti otisao,a ne oni,ali sta te briga.Pobedio si i zasluzeno otisao u Pariz.U svakom slucaju,odlicno iskustvo za tebe.Poz

ПЛЕЈБоЈ
07-09-2007, 21:15
Bravo!Vidim po ovom tvom izvestaju da si dobro pikao...skidam kapu svaka cast.
Ipak su ti raspadi iz inostranstva zaludjenici,raspadaju se od pes-a... :)
Reci mi samo generalno,likovi s kojima si igrao da li su klinci ili?

P.S.sto se teme o finale eswc-a tice ja sam je lokovao jer jer se krenulo u off a i krenula bi prepirka,znao sam ako se pojavis na forumu da ces napisati utiske...sto si ti lepo ucinio,svaka cast za slikovit prikaz...Jer Vuk bio korektan?,reci jos neku zanimljivost,jer si dobio neke nagrade,okaci neku sliku....
E a sto se tura tice,ja sam jedan od organizatora tako da bi mi bilo drago da dodjes,na proslom nisi bio i nema veze...osvojio ga je decko kog si dobio u finalu eswc-a,tako da to govori o kvalitetu tvoje igre...mozda si ti stekao da ja imam nesto protiv tebe.ALI NEMAM NISTA PROTIV TEBE.CAK NAPROTIV...Ja te ne poznajem,verujem da cu imati priliku da te upoznam.
Dodji na turnir bice pravo druzenje,nisi bio na proslom turniru,prosao je u solidnoj organizaciji,mi bice pravo takmicenje i extra nagrade...
Sto se kamere tice ne mogu ti obecati da ce biti normal,videcu jos...

Poz

stole
07-09-2007, 21:42
14-1 si izgubio idi breeee.......:o

Salim se, hehe.Svaka cast:clap2: veliki je uspeh dospeti tamo gde si ti stigao. Voleo bih da si malo cesce ovde sa nama na forumu :punk:

Mishkin
07-09-2007, 21:45
Mislim da imas da vidis na zvanicnom sajtu godista momaka koji su igrali. Moj utisak je da su tu svi od 19 do 25-26 godina, tako nekako.
Vuk je bio OK, mada se i nismo nesto vidjali, on je isao na svoju stranu, mi na svoju. Uglavnom smo se snasli!
Koliko sam zapamtio turnir je krajem avgusta a tada cu 90% da budem slobodan tako da me ocekujte :)
Nagrada, za nas, luzere, nije bilo :) Samo prva tri mesta su dobijala redom 10,6 i 3 hiljade dolara. Inace ljudi pricaju da je sve na mnogo nizem nivou nego prosle godine kada su bile nagrade cak do 8. mesta u svim igrama. Izgleda da ESWC propada finansijski, a kruzi prica da ga nece biti sledece godine, ne znam.
Pozdrav!
E, i da pomenem lika sa nickom El Matador, nemackog nacionalnog pobednika koji je osvojio 3. mesto ove godine, a u 1/2 finalu izgubio od pobednika, drugog Nemca, Butcher-a. Lik igra sa Mancesterom i jedini je bio medju 8. koji nije igrao sa Interom. NIsam ga gledao ali kontam da mora mnogo dobro da igra da bi parirao ostalima. Svaka mu cast!

Mishkin
07-09-2007, 21:47
14-1 si izgubio idi breeee.......:o

Salim se, hehe.Svaka cast:clap2: veliki je uspeh dospeti tamo gde si ti stigao. Voleo bih da si malo cesce ovde sa nama na forumu :punk:

Heh, hvala. Ako si ti Shtole, sto smo razmenili brojeve, pozdravio te Mile WoW3 aka sweet :)
Nadam se da cu uspevati da dolazim cesce ovde i da opikamo koju :player:
Pozdrav

ПЛЕЈБоЈ
07-09-2007, 22:04
Kazes svi igraju s interom!...
Ja pikam s manchesterom...
Iskreno dobro si ti prosao s obzirom da igras s raspalim realom...(ne mrzim real al su losi u igrici)
A sto se tice eswc-a cuo sam i ja da ce mozda prsnuti....ma taj svet igara brzo se menja....pa seti te se samo counter strikea pre 3-4 god...

E dodji obavezno na tur imaces poseban tretman :D salim se...

Ali sto se tice da se tako izrazim favorita...vodice se racuna o zrebu...tako da ce se sastajati tek kasnije u zrebu.

Бишке
07-09-2007, 23:19
BRAVO CARE,svaka ti cast!Svidja mi se sto se ne stidis da kazes kako je stvarno bilo!Mislim da si EXTRA i igrac i covek!

Djuka
07-09-2007, 23:58
inter raspali... joj sta bih dao da sam se plasirao tamo i da dobijem bar jednog mamlaza sa Liverpool-om... :crazy:

shoninho111
07-10-2007, 00:18
Mishkin svaka cast na plasmanu, vidim da ti je prijalo iskustvo.
Ne bi bilo lose da napises kakve formacije igraju ljudi tamo ? jel daju golovee na neku foru ili igraju lep fudbal. Jel bio neki extra potez da si ga tamo video prvi put???

Laki
07-10-2007, 00:44
Mishkin nisam se davno ovoliko nacito..pa cini mi se od 4-tog razreda...ali vredelo je!
Svaka ti cast stwarno...Samo bi trebo` da okacis ovde malo slika sa ovog takmicenja..

severac
07-10-2007, 19:48
mishkin-veliko bravo,iskreno si preneo svoje utiske sa ESWC i verujem da ce se izvuci
pouka kako se treba organizovati ,nastupati po turnirima u nekoj blizoj buducnosti.
mislim da ce tvoje iskustvo sa ovakvog takmicenja pomoci kako tebi tako i drugima za buducnost ovog sporta

UncleBlack
07-11-2007, 11:56
Mishkin svaka cast na plasmanu, vidim da ti je prijalo iskustvo.
Ne bi bilo lose da napises kakve formacije igraju ljudi tamo ? jel daju golovee na neku foru ili igraju lep fudbal. Jel bio neki extra potez da si ga tamo video prvi put???

pa imao si priliku da procitas da su samo dvojica sutirala van 16...sto znaci eksploatacija...

Mishkin
07-11-2007, 12:15
Sto se slika tice, nema nista, jer smo aparat izgubili (ili su nam ukrali, ostace nerazjasnjeno) vec prvi dan tako da imam samo turisticke slike :) steta!
Sto se tice formacija, ugavnom svi igraju 433, mada sam vidjao i najcudniju 5-1-4. Jedan igra 5-4-1 koju preko one formation A taktike transformise u 433 ili nesto slicno. Veoma dobra za odbranu a i brzo se transformise. Eto ideje za neke kako bi mogli da probaju :)
Ekstra potez, ugavnom ih nije bilo, svi igraju na uvaljivanje golova sa 3 metra, ali to je izvezbano do maksimuma. Jedino je onaj Kinez koga sam spominjao, Liuchao, bacao magije sa Ibrahimovicem. Imao sam utisak da pritiska sve dugmice i onda je uspeo da ubaguje da mu nestane lopta za trenutak i pojavi se sa druge strane :)
Pozdrav!

Mikri
07-11-2007, 13:11
Sto se slika tice, nema nista, jer smo aparat izgubili (ili su nam ukrali, ostace nerazjasnjeno) vec prvi dan tako da imam samo turisticke slike :) steta!
Sto se tice formacija, ugavnom svi igraju 433, mada sam vidjao i najcudniju 5-1-4. Jedan igra 5-4-1 koju preko one formation A taktike transformise u 433 ili nesto slicno. Veoma dobra za odbranu a i brzo se transformise. Eto ideje za neke kako bi mogli da probaju :)
Ekstra potez, ugavnom ih nije bilo, svi igraju na uvaljivanje golova sa 3 metra, ali to je izvezbano do maksimuma. Jedino je onaj Kinez koga sam spominjao, Liuchao, bacao magije sa Ibrahimovicem. Imao sam utisak da pritiska sve dugmice i onda je uspeo da ubaguje da mu nestane lopta za trenutak i pojavi se sa druge strane :)
Pozdrav!

I onda dosao Mrmut i zavio cokoladu u foliju......

markotor
07-11-2007, 15:12
Svaka cast na prolazu iz grupe, a nisi trebao da menjas tim, znas kako se kaze 'ko menja u*****', pozdrav

Mishkin
07-11-2007, 18:10
Hvala, hteo sam da probam sa Interom i to me je kostalo katastrofe, sta da se radi, zivot ide dalje :)

I onda dosao Mrmut i zavio cokoladu u foliju......
Verovao, ne verovao, svojim ocima sam to video. Nije to neka magija na koju mozes da prcas stalno, nego verovatno se nekad desi jer se Kinez nasmejao kad se to desilo :)
Pozdrav!

markotor
07-12-2007, 15:44
Da li igraju na manuel ili auto (koliko kvadratica), sta podesavaju pre utakmice

Mishkin
07-12-2007, 18:27
Manuel naravno!

severac
07-12-2007, 20:46
na koim se masinama igralo nesto o hardveru ako moze

ПЛЕЈБоЈ
07-12-2007, 22:10
Jos jednom bravo za Miskhin-a,dobar rezultat,nadam se da te gledamo na turniru.

LOCK