PDA

View Full Version : Drugi Live Turnir

Pages : [1] 2

Konfucije
06-24-2007, 17:35
Ovako, ono što se zna jeste da će se drugi turnir (sa kog će takođe prvih 4 otići na sajam fudbala) održati u avgustu.

Prijave će biti 399 dinara, turnir će trajati 2 dana, biće 256 učesnika, a svako ko se prijavi igraće minimum 7 utakmica.

Prva nagrada ~ 400e
Druga nagrada ~ 200e
Treća nagrada ~ 100e
Četvrta nagrada ~ 50e

Od 5-16 mesta obezbeđene robne nagrade.

Svako ko je zainteresovan za organizaciju, neka mi se javi na telefon.

Dedza
06-24-2007, 17:41
Ako treba, tu sam da pomognem

Djuka
06-24-2007, 18:35
2 pitanja:
1) Molba- da bude krajem avgusta jer sam na letovanju kao i dosta ljudi!!!
2) Da li mi koji smo usli vec na sajam mozemo da se prijavimo za ucesce???

Konfucije
06-24-2007, 18:37
1) Molba- da bude krajem avgusta jer sam na letovanju kao i dosta ljudi!!!
Najverovatnije će biti 29. i 30. avgust.

2) Da li mi koji smo usli vec na sajam mozemo da se prijavimo za ucesce???
Naravno :yes:

Djuka
06-24-2007, 18:41
super brate...
odlican potez sa povecavanjem ucesca i nagrada!
jos samo da resite problem da se plati unapred pa da ljudi dodju a ne da ispale kao za ovaj turnir, pricali smo o tome na turniru!!!

pozdrav

Konfucije
06-24-2007, 19:18
Naravno da će se plaćati unapred.
Plaćaće se post netom, a učesnici će na dan turnira doneti priznanice.
Takođe će moći i da se prijave na dan turnira - ali će se učešće plaćati 800 kinti.

ПЛЕЈБоЈ
06-24-2007, 19:31
Konf sve si reko,dodao bi samo da ce 2v2 biti bolje organizovano i da ce pravila biti mnogo strozija...

P.S. I posto mi je od ovog turnira otisao glas svi ucesnici daju pored kinte za ucesce jos po 100 kinti meni za MEGAFON:lol: :lol: :lol:

Poz

Konfucije
06-24-2007, 19:47
Kupiću ti je megafon, samo mi nađi gde.

ПЛЕЈБоЈ
06-24-2007, 19:57
Pa ne znam gde ima:smile:
Al bas bi mi treb'o :wheelchair:

Poz Nebojsa

Milos
06-24-2007, 20:12
Konfucije,pisi me odma na spisak :)

Djacic
06-24-2007, 20:19
evo ovom prilikom molim,ma sta molim...PREKLINJEM da me obacite na spisak:smile:
pa za ovaj prosli tur se moj drug iz zezanja prijavio 15 -tak dana pred turnir,jer sam mu JA rekao da se prijavi,i on upisan,a ja nu:slap:

Laki
06-24-2007, 20:20
Konfucije hocemo li se ovde prijavljivati ili putem maila???

maremas
06-24-2007, 20:21
E to je sjajno, 256 ucesnika, velike nagrade i sto je najboje svako ce odigrati minimum 7 utakmica. Veoma sam razocaran ispadanjem odah u kavlifikacijama iako mislim da protivnik nije nista bolji od mene (barem ne toliko-po rezultatu) ali eto,........ovako se igra vise utakmica pa i ako neku kiksnes na drugim mozes da se vadis, ovo mi je bio prvi turnir pa je i neiskustvo ucinilo svoje, za drugi se prijavljujem sigurno i valjda ce biti bolje.
I jedno je sigurno necu birati INTER:lol:

shoninho111
06-24-2007, 20:50
ja se isto prijavljujem za turnir odmah
mada koliko mi je receno mi koji smo usli u 8 necemo morati da se prijavljujemo nego smo odmah prijavljeni tj sigurno smo na listi ? jesam dobro shvatio???

Konfucije
06-24-2007, 21:18
Nije ovo tema za prijave, prijave tek posle 5-6. avgusta :smile:

Ovo je mesto da svi zajedno pričamo o organizaciji, jer mislim da ćemo tako najbolje odraditi posao :wink:

Dakle, ovako bi trebalo da bude:

Prvi dan:

32 grupe po 8 takmičara, igra svako sa svakim po jedan meč i prva 3 direktno idu dalje, dok četvrti i peti igraju baraž i to po sistemu: četvrti iz grupe A, sa petim iz grupe B i tako redom, dok ne dobijemo 128 učesnika.

Drugi dan:

Ovih 128 koji su prethodni dan prošli igraju dvomeč, tako da ostaje 64, kreiraju se grupe, dvojica najboljih idu dalje i potom po knockout sistemu.

Uplate će biti ranije i ranije ćemo mi obaviti celokupan žreb, tako da nema onolikog čekanja.

stole
06-24-2007, 22:03
Fino fino, bice to super, bitno da to ide glatko i sve se na vreme propremi pa kad dodje taj dan samo da se igra i nista vise. Mozda je malo komplikovan sistem takmicenja pa bi ga malo trebalo pojednostaviti, mada nije lako organizovati takmicenje za rulju od 256 ljudi:smile:

masne
06-24-2007, 23:02
posto je ovo tema o drugom turniru,mogu ovde da kazem nesto o samoj organizaciji..posto mislim da je sjajno sto ste ranije izvukli parove,moglo je da se odredi gde ko igra.. primer par 2 igra u sobi 11 na tom i tom kompu.. da bismo izbegli ono "urlikanje" playboya (decko je vristao pola sata na 35 stepeni,svaka mu cast)da se na ulazu u dvoriste,odmah kako ljudi dolaze,dele ove "legitimacije" i obavestenja o grupi,i gde i kad ko igra.. i plus da broj organizatora bude veci,da bi bilo sigurno da se postuju pravila o ucescu na turniru.. za sledeci turnir,vi sve odredite i kameru i sve ostale varijacije,da takmicari nemaju sta da razmisljaju,i da se dogovaraju,izuzev oko lopte! i da uz svakog takmicara(koji igra) bude neko ko ce voditi racuna o pravilima i informacijama..znam da za to treba vise ljudi,i zato pitam da li oni koji bi eventualno pomogli oko organizacije ovako velikog turnira,kakav ce biti u avgustu,ima pravo ucesca na turniru..?posto bi se ja javio da nadlgedam tog dana,i naravno bih pomogao u svemu sto mogu,ali bih voleo i da se takmicim ,posto sam ovog puta ispao,po malo na foru,i na svoju gresku..

marko.popovic
06-25-2007, 04:03
Sistem takmicenja koji je predlozio konfucije je sasvim ok ali treba dosta ranije naglasiti
kakvo ce biti raspolozenje igraca.meni je bilo glupo su je u finalu bilo predloga da svi budu crveni ili zeleni,mozda to izgleda ravnopravo ali nije jer da je taj momak u finalu igrao sa barsom a raspolozenje namesteno na crveno on bi bio u velikoj prednosti.Tako da mislim da to treba odmah naglasiti da bi ljudi znali sa kojim klubovima da vezbaju.POZDRAV

Darko_87
06-25-2007, 11:30
Slazem se da je to sa raspolozenjem mnogo glup predlog! :triprsta:

uNkind
06-25-2007, 14:17
Shto vishe turnira,to vishe interesovanja... i to je bolje... sve vishe ljudi ce da igra... taman lepo 29,30... kada se svi vrate sa mora...i tako to... moram da vidim kada ce biti wcg... pa cu onda znati da li cu se prijaviti... GL....:)

markotor
06-25-2007, 15:13
Nije ovo tema za prijave, prijave tek posle 5-6. avgusta :smile:

Ovo je mesto da svi zajedno pričamo o organizaciji, jer mislim da ćemo tako najbolje odraditi posao :wink:

Dakle, ovako bi trebalo da bude:

Prvi dan:

32 grupe po 8 takmičara, igra svako sa svakim po jedan meč i prva 3 direktno idu dalje, dok četvrti i peti igraju baraĂ…Âľ i to po sistemu: četvrti iz grupe A, sa petim iz grupe B i tako redom, dok ne dobijemo 128 učesnika.

Drugi dan:

Ovih 128 koji su prethodni dan prošli igraju dvomeč, tako da ostaje 64, kreiraju se grupe, dvojica najboljih idu dalje i potom po knockout sistemu.

Uplate će biti ranije i ranije ćemo mi obaviti celokupan Ă…Âľreb, tako da nema onolikog čekanja.

Znaci prvi dan 7 kola sa jednom utakmicom u grupi na 4 kompa i pretpostavljam 8 grupa istovremeno (32 kompa), ovo moze da potraje

S-One
06-25-2007, 19:56
bravo kraljevi citate mi misli, vezano za broj igraca, jbg i sami ste skapirali da mnogo ljudi zeli da igra...

najvece pohvale za onaj red "svako igra najmanje 7 tekmi" to vam je bruka potez, verujem da 99% ako ne i svih 100% ljudi dolazi na turnire da bi igralo pes sa raznim ljudima, a ne zbog nagrada i takmicenja, tako da je ovo najbolje shto moze da se dobije ipak 7 tekmi mmmmm : )))))))))
bravo bravo
odlicna stvar su i povecan broj nagrada isto odlican potez

@Konfucije (http://www.pesoholichari.com/vb/member.php?u=1)
trebao bi da prepravish prvi post i dodash text iz tvog drugog posta, gde si dao objashnjenje... trebalo bi da stoji u prvom sve najbitnije...

jedno pitanje samo, shta bi sa onom pricom o majcama ? to prslo a ?
kad ste vec poceli turnire, mozete brend da napravite i uzmete i neku kintu za majce, verujem da bi vecina zelela da ih ima... oni predlozeni modelu su odlicni [druga tema]

ajd pozdrav

@maremas
"I jedno je sigurno necu birati INTE"
hahaha takodje, vracam se na staro Čelzzzzzi

Mikri
06-26-2007, 10:40
Ja mislim da bi se naredni turnir trebao igrati sa najnovijim transferima,jer ce vecina odustati od dosadasnjih klubova i uzece nekoga ko se pojachao dobrim igracima!
Na primer,Bayern Minhen!
poz

leka
06-26-2007, 11:22
Ma ja samo zelim El Fenomeno u Milanu :D

Djuka
06-26-2007, 14:39
Ja mislim da bi se naredni turnir trebao igrati sa najnovijim transferima,jer ce vecina odustati od dosadasnjih klubova i uzece nekoga ko se pojachao dobrim igracima!
Na primer,Bayern Minhen!
poz

ne mogu da se slozim sa ovom konstatacijom jer dosta nas igra po DEFAULT-u i nemamo te patch-eve sa najnovijim transferima. Ja na primer imam novi patch ali igram samo online gde je sve po default-u i tako i treba da se igra!!!

Zamisli samo kako je likovima koji igraju na soniju i nemaju mogucnost da ugrade te patch-eve.

Po mom misljenju treba da bude sve u svoje vreme... Tako da sacekamo mi oktobar da izadje sedmica :clap: pa cemo onda lepo novu sezonu turnira sa svim pojacanjima!!!

Pozz

Rodman
06-26-2007, 14:42
Za transfere ne treba patch samo u edit modu treba da se prebace igrachi iz jednog tima u drugi

shoninho111
06-26-2007, 14:52
e ljudi nesto sedim kuci i razmisljam trebalo bi mozda napraviti listu nosioca po plasmanu sa prvog turnira , pa onda u zrebu da budu povlasceni, da ne bi doslo da igraju 1 i 2 sa zadnjeg turnira tipa u prvom kolu, tj zajedno u grupi i onda stalno azurirati listu nosioca posle svakog turnira. I takodje bi trebalo napraviti celokupni zreb turnira da se odmah iz prvih grupa zna raspored do kraja turnira mislim da bi to bilo bolje jel bi se znalo ko sa kim igra ne bi bilo namestanja kasnije za 16, 8, 4 finale a i islo bi brze jel bi bio vec raspored i samo bi se upisivalo na novu listu ko je gde,
a sto se tice trensfera, mislim da bi trebalo igrati sa postavama koje su posle januara bile u klubovima tj sa tim patch-om, ipak je default nekako los, a sadasnje transfere treba ostaviti za sedmicu.

Mikri
06-26-2007, 15:02
Pa ako racunas da je turnir krajem avgusta,tad ce vec biti gotov prelazni rok!

Djuka
06-26-2007, 15:04
e ljudi nesto sedim kuci i razmisljam trebalo bi mozda napraviti listu nosioca po plasmanu sa prvog turnira , pa onda u zrebu da budu povlasceni, da ne bi doslo da igraju 1 i 2 sa zadnjeg turnira tipa u prvom kolu, tj zajedno u grupi i onda stalno azurirati listu nosioca posle svakog turnira. I takodje bi trebalo napraviti celokupni zreb turnira da se odmah iz prvih grupa zna raspored do kraja turnira mislim da bi to bilo bolje jel bi se znalo ko sa kim igra ne bi bilo namestanja kasnije za 16, 8, 4 finale a i islo bi brze jel bi bio vec raspored i samo bi se upisivalo na novu listu ko je gde,
a sto se tice trensfera, mislim da bi trebalo igrati sa postavama koje su posle januara bile u klubovima tj sa tim patch-om, ipak je default nekako los, a sadasnje transfere treba ostaviti za sedmicu.

treba samo obratiti paznju da se u grupama ne nadju vise igraca koji su dogurali daleko na prvom turniru ali bez povlascenja zbog kvaliteta turnira...

ali u tih 7 utakmica svako moze da pokaze koliko vredi!

ali za transfere se ne slazem jer ima dosta ljudi koji igraju na soniju i ne bi bilo fer prema njima!!!

ПЛЕЈБоЈ
06-26-2007, 16:38
Sto se tice transfera nista od toga,odma da kazem da ne bude zabune,kao sto rekoh ranije turniri se igraju po "difoltu"...a vi radite sta hocete na "home made" turnirima:smile:
@djuka
Sto se tice prvih 16 takmicara sa poslednjeg turnira,oni ce biti nosioci grupa...uglavnom bice nesto namontirano...
NAJAVLJUJEM NAJBOLJI,NAJMASOVNIJI I S NAJBOLJIM NAGRADAMA PES TURNIR U SRBIJI!

Djuka
06-26-2007, 18:28

uf brate kad tako kazes... rekao sam hooletu a sada i tebi posto ne mogu da te navatam na msn-u... Od 16. avgusta imate moju podrsku sto se tice organizacije, prevoza, kesha ako zatreba itd itd!!!

MihtyIbra
06-26-2007, 20:10
A trebalo bi napraviti i POOL sponzora i da se naprave na sajtu i na propagandnim materijalaima njihova imena,ja licno mogao bih nekoliko da nabavim ,ali moraju da znaju kakve i oni koristi imaju od toga...

Mikri
06-26-2007, 22:14
Sto se tice transfera nista od toga,odma da kazem da ne bude zabune,kao sto rekoh ranije turniri se igraju po "difoltu"...a vi radite sta hocete na "home made" turnirima:smile:
@djuka
Sto se tice prvih 16 takmicara sa poslednjeg turnira,oni ce biti nosioci grupa...uglavnom bice nesto namontirano...

Pazi,mnogi bi hteli da vide Debeljka u Milanu,Riberija u Bayernu,Henry-a u Barseloni...A ovako po defaultu turnir je prakticno ogranicen na 5-6 klubova:

-Celzi
-Barsa
-Real Madrid
-Milan
-Inter
-Manchester

Ali na turniru vecina bi uzimala 'slabije' klubove koji su se pojachali u toku prelaznog roka,ja bi lichno najverovatnije uzeo Bayern koji se do jaja pojacao!
A to sto se na turnirima igra po difoltu,pa ako svi jedu go*na jel moramo i mi?
Ako ce vec biti spektakl,kao sto vidim da ce i biti 100%,onda treba uvesti vise zabave u igri!!!!
Mislim,ovo je izbor organizatora ali ako vec hocemo da vidimo kako misle ostali forumashi,da stavimo jedan POLL ?!
poz

Rodman
06-26-2007, 23:54
Ja zam za prebacivanj igraca ali bez patcha

ПЛЕЈБоЈ
06-27-2007, 00:29
@mikri
Ja ne znam zasto moram ponavaljati 1000 puta....
Reci cu samo jos jednom nista od patch-eva i nista od transfera...a ko hoce da jede govna samo nek izvoli,ja nikom ne branim, ja ih ne jedem a od kad igram turnire igra se difolt...
Jednostavno igracete s tim transferima na pes7!ovo nije konacno moram se konsultovati s drugima iz organizacije ali 99,99% ce biti tako, ima jos dosta do turnira,ali...
@djuka
Hvala na pomoci videcemo sta ce trebati...:smile:

Atlantis
06-27-2007, 01:35
Pazi,mnogi bi hteli da vide Debeljka u Milanu,Riberija u Bayernu,Henry-a u Barseloni...A ovako po defaultu turnir je prakticno ogranicen na 5-6 klubova:

-Celzi
-Barsa
-Real Madrid
-Milan
-Inter
-Manchester

Ali na turniru vecina bi uzimala 'slabije' klubove koji su se pojachali u toku prelaznog roka,ja bi lichno najverovatnije uzeo Bayern koji se do jaja pojacao!

Aha... ajd sad uporedi transfere koji su odradjeni i izuzev Bajerna koji se to tim do jaja pojačao a da spada u slabije i koji se ne bira na turniru? Barselona? :smile: Celzi? :smile: Real? :smile:

Pre bi sa tim transferima izbor bio još više skraćen jer niko ne bi birao Real bez Carlosa, Ronalda, Cassana i Beckhama :smile:

Laki
06-27-2007, 03:34
@mikri
Ja ne znam zasto moram ponavaljati 1000 puta....
Reci cu samo jos jednom nista od patch-eva i nista od transfera...a ko hoce da jede govna samo nek izvoli,ja nikom ne branim, ja ih ne jedem a od kad igram turnire igra se difolt...
Jednostavno igracete s tim transferima na pes7!ovo nije konacno moram se konsultovati s drugima iz organizacije ali 99,99% ce biti tako, ima jos dosta do turnira,ali...
@djuka
Hvala na pomoci videcemo sta ce trebati...:smile:

Daj boze da nije konacno...:scared:

ПЛЕЈБоЈ
06-27-2007, 10:54
Ja vam kazem kako ce biti to da nije konacno sam napisao cisto iz postovanja prema ostalim ljudima iz organizacije(hoole,konf,misko...),jer ne zelim da ispadne da odlucujem sam...
Turnir ce se igrati po difoltu,sa izmenjemi imenima i grbovima ne licenciranih timova,kao i ovaj poslednji.
Kome se svidja igrace, kome ne NE ZNA STA PROPUSTA.

P.S. razumem vas u potpunosti,i ja bi voleo Anrija u Barsi (odma bi nju birao),ili sve one igrace u Bajernu,ali vecina ljudi je navikla ovako kao i ja...svako ima svoj tim s kojim igra i kao sto rece atlantis ko bi birao Rela bez Karlosa,kasana....ili arsenal bez Anrija...

Mikri
06-27-2007, 11:05
Ok ja sam samo dao predlog!
P.S.U Pancevu se igralo sa do tada najnovijim of-om!

ПЛЕЈБоЈ
06-27-2007, 11:31
Predlog je na mestu i ja bi tako voleo:clap:

Al videce mo...nista ne obecavam...nekazem ja zbog sebe da nece biti transfera da je do mene bilo bi ih...

Videcu s ostalima poz

Atlantis
06-27-2007, 13:26
Ja ću samo da vam kažem j**o vas Henry u Barsi :smile:

Da nije njega niko ne bi ni kukao za OF... Daće bog da vam i Quaresma i C.Ronaldo do sledeće sezone upadnu u Barsu pa da svi dribleri da ne kažem neki gori izraz ovog sveta biraju Barselonu...

Mikri
06-27-2007, 13:54
Ja bih prvi birao B.Minhen!

markotor
06-27-2007, 14:00
ja sam za default, transferi su u toku , a ljudi su navikli vecinom da igraju sa pocetnim sastavima

masne
06-27-2007, 15:45
po meni je pitanje kompjutera u forumu bitnije da li ima patcha ili nema..
mnogo su spori,onaj na kom sa ja igrao (na spratu soba13) je bio spor,ali nije seckao..dok su milos 23 i moj drugar igrali na kompu koji je seckao,po meni krajnje ne podnosljivo..

Atlantis
06-27-2007, 16:10
Ja samo znam sledeće - nikad više neću da igram na br.153 :smile:

Ispade mi taj komp baksuz jer oba puta kad sam ispao sa turnira ispao sam na tom kompu :smile: :smile:

kum_2007
06-27-2007, 16:26
E ovako, ako vec ne zelite da menjate (da pravite) transfere igraca u optionom fajlu, izvolite ovo..

http://rapidshare.com/files/39652086/Full_Transfer__by_KUM__To_Pro_Evolution_Soccer_6__ _25.06.2007_.dkz

Tu su vam uradjeni svi transferi do 25 Juna, a za sve ostale promene, potrudicu se da
vam dostavim do pocetka turnira. Dakle transferi su uradjeni u samom 0_text -u !
Pozdrav!

Milos
06-27-2007, 16:53
E ovako, ako vec ne zelite da menjate (da pravite) transfere igraca u optionom fajlu, izvolite ovo..

http://rapidshare.com/files/39652086/Full_Transfer__by_KUM__To_Pro_Evolution_Soccer_6__ _25.06.2007_.dkz

Tu su vam uradjeni svi transferi do 25 Juna, a za sve ostale promene, potrudicu se da
vam dostavim do pocetka turnira. Dakle transferi su uradjeni u samom 0_text -u !
Pozdrav!
Nema nesto svezije.

Svaka Cast za edit x)

shoninho111
06-27-2007, 20:05
nisam znao gde da napisem pa aj ovde, naslovna strana najava drugog turnira treba valjda na dan turnira ce doneti uplatnice a ne dobice uplatnice, ne bi bilo lose da se ispravi (ako moze pojasnjenje sta je post net, obicna uplata preko poste na racun ili nesto drugo), i mogli bi se izbaciti rezultati sa prvog turnira

ПЛЕЈБоЈ
06-27-2007, 21:21
Ne razumem kakve rezultate ocekujes s prvog turnira...zna se koje osvojio i ko je ostvario znacajni rezultat.
Sto se tice drugog turnira...ove informacije sto su trenutno iznesene su preliminearne...kao sto pise u opisu topika ovo je najava najave...bice jos dosta korekcija.

Poz

Anthony_Kiedis
06-27-2007, 21:24
Jake klubove uzimaju oni koji zele da pobede i da osvoje turnir(mada videli ste sta se desilo sa onima koji su uzeli veliki INTER), ja npr. uzimam samo Liverpool i Valensiju i potpuno normalno se nosim sa ortacima koji uzimaju velike klubove i redovno ih dobijam.

Jeste da su likovi koji uzimaju velike klubove u blagoj prednosti, ali ta prednost je toliko blaga da je skoro zanemarljiva.

Darko_87
06-27-2007, 23:00
Valensija ima ubedljivvo najbolja krila na PES-u i nema ekipe koja ima bekove koji mogu da zaustave Hoakina i Visentea. Zamisli jos da su obojica crveni, samo stavis taktiku napada po krilima i nemoze ti niko nista...

tale
06-28-2007, 00:00
Kupiću ti je megafon, samo mi nađi gde.

burzuj...

ja bre ako povratim ovih 500 djunti do turnira za uceshce svaka mi chast
a shto se tiche pomoci oko organizacije - tu sam... samo zovi sa burzujskog telefona

Anthony_Kiedis
06-28-2007, 01:17
Ali razlika je u tome sto ja ne uzimam Valensiju zato sto ima Hoakina i Visentea, vec zato sto ih gotivim.

Djuka
06-28-2007, 13:38
ma dajte stvarno nema smisla da radite najnovije transfere!!!
eto to samo potvrdjuje da vam nije bitan kvalitet igre nego da nabudzite sto vise svoj tim sa jakim igracima i da dajete golove sa tim igracima kada su crveni!!!
ZAR NIKO OD VAS NEMA TIM KOJI VOLI????

sta fali liverpool-u, valensiji, bajernu, lionu, romi, olimpijakosu, psv-u...????

Svi kukate kako vam je najvaznije da se dobro zabavite a vamo molite Boga da ubace anrija u barsu pa svaka tekma da bude barsa-barsa, barsa-barsa, barsa-barsa, barsa-barsa...

ako je tako ajde da svi donesemo nase timove iz master lige pa da igramo!!!
I TADA BIH UZEO MOJ LIVERPOOL!!!

nema smisla!!! strpite se jos 4 meseca i eto PES 7 pa cemo videti!!!

hule
06-28-2007, 15:06
Ђука је цар!

Djuka
06-28-2007, 15:27
Ђука је цар!

:triprsta:pocrvenecu :triprsta:

mislim realno sam napisao...

shoninho111
06-28-2007, 16:07
ja uvek igram sa Manchester United-om i uvek cu igrati sa njima !
da li ce postojati neke nagrade za 2 vs 2 ne bi bilo lose da se to isto stavi kao takmicarska disciplina, cisto neke nagrade nek postoje

markotor
06-28-2007, 16:14
Valensija je medju sest najjacih klubova u pes6 (Manchester,Chelsea,Barcelona,Real,Inter,Valencia)

masne
06-28-2007, 16:30
djuka,a sto je cudno da neko voli barcu? ..uvek sam voleo barcu,a ne real, arsenal,a ne celzi,inter,a ne milan..drago mi je da se barca nabudzila..po meni je najbolji tim u igrici mancester,zato sto imaju jaku odbranu,svi su jaki kao zemlja,vezni red isto toliko bolestan,a napad jakoo dobar.. ali sta da radim kad ne gotivim nikog od njih,sem vidica..i larssona dok je bio u MU..

a seti se samo kako je bolestan bio real? kad su doveli sve one silne zvezde..

Mikri
06-28-2007, 16:34
Djuka,slazem se sa tobom,ali evo primer ja gotivim Olympiacos...
Kako da igram sa njim,kad moze da mi uskoci neko sa Celzijem i da mi vrti igrace k'o cunjeve!!!
Pa bolje je na turniru igrati sa jakim klubom,jer te niko kad osvojis ne pita s' kim si igrao....stvar izbora

Djuka
06-28-2007, 17:12
djuka,a sto je cudno da neko voli barcu?

pa ne mogu sad ja da sudim ko sta voli a sta ne voli...
ali nemoguce je da kad dodje turnir svi odjednom vole Celzi :lol: :lol:

Darko_87
06-28-2007, 18:06
Djuka,slazem se sa tobom,ali evo primer ja gotivim Olympiacos...
Kako da igram sa njim,kad moze da mi uskoci neko sa Celzijem i da mi vrti igrace k'o cunjeve!!!
Pa bolje je na turniru igrati sa jakim klubom,jer te niko kad osvojis ne pita s' kim si igrao....stvar izbora

Nekad je merak zvani igranje sa npr. Aston Vilom jaci od sirove snage nekog npr. Celzija, ne kaze se za dzabe da merak nema cenu... :smile:

@A_Kiedis: E to vec cenim! I meni je Valensija (uz Partizan, naravno) omiljeni klub!

ПЛЕЈБоЈ
06-28-2007, 18:40
Na ovu vasu raspravu mogu samo dodati da verovatno nece biti transfera,jer je moja procena da ce se neki cesto "birani" klubovi oslabiti, a neki ce biti prejaki...

Ostavimo transfere za sledecu sezonu...i onako sva ta pojacanja ce igrati u sezoni 2007/2008 a tada ce mo mi pikati pes7:clap:

Poz svima

Atlantis
06-29-2007, 00:26
Ma, suština je da Barsa neće biti ništa jača kada bude Henry tu nego što je sada! Jer, upravo ta činjenica ume da opusti čoveka i da samim tim da manje obraća pažnju na odbranu koja im je šuplja. Sve više će biti onih koji će igrati sa 4 napadača a samim tim to znači da će morati da žrtvuju jednog ili na sredini terena (prednost za one sa 4+ na sredini) ili u odbrani (prednost za one sa 3 u napadu)

A što se tiče igre sa timom koji voliš... šta znam... Ako mi trenutna postavka tima ne odgovara za način igre koji gajim sigurno je da ga neću birati. Navijam za Chelsea od 1997. ali na ovom delu mi ekipa apsolutno ne odgovara. Bez Gallasa, Gudjohnsena, Crespa to mi nije ta ekipa. Shevchenko jeste pojačanje, ali ostatak mi apsolutno ne odgovara. Ne mogu kao pre da igram sa 3 u odbrani a da svaki ima speed ~76 a drugačija formacija mi ne leži, kao ni sa 3 napadača. Sa druge strane, takodje ne ide da biraš tim za koji navijaš jer postoji dobra šansa da prodješ kao i ja. Tako sam na ESWC 2006 birao Atletico Madrid i za dlaku izgubio od opet pomenutog Intera! Mala je verovatnoća da bih izgubio tako da sam birao Chelsea.

Drugo, kad već spominjemo taj Inter, ja stvarno ne vidim osim Adriana i Ivana Cordobe razlog zbog koga bi neko birao famozni Inter! Ništa ta ekipa nema što i ostale.

I ono najbitnije, ljudi, shvatite da je u pitanju igrica. Naravno da je suština igrice kao i svake druge da se pobedi, da se iskoriste bagovi u njoj, i biraju ekipe koje najviše leže vašem stilu i to je to. Ja iskreno sumnjam da bilo ko voli da se muči dok igra ma koliko voleo taj tim.

Anthony_Kiedis
06-29-2007, 01:09
Nekad je merak zvani igranje sa npr. Aston Vilom jaci od sirove snage nekog npr. Celzija, ne kaze se za dzabe da merak nema cenu... :smile:

@A_Kiedis: E to vec cenim! I meni je Valensija (uz Partizan, naravno) omiljeni klub!

Meni je LIVERPOOL omiljeni klub, a Valensiju gotivim, tipa drago mi je kada osvoje titulu u Spaniji.

Anthony_Kiedis
06-29-2007, 01:22
Drugo, kad već spominjemo taj Inter, ja stvarno ne vidim osim Adriana i Ivana Cordobe razlog zbog koga bi neko birao famozni Inter! Ništa ta ekipa nema što i ostale.

Taj Inter je stvarno previse prenabudzen, Adriano kad je crven ne moze da se zaustavi, iako u realnom vremenu nema blage, Cordoba sa svojih metar i zilet, izbija lopte glavom ispred Croucha, u realnom svetu-znas kad-nikad, Ibrahimovic je na PESu jak kao slon, npr Carragher ne moze da ga izgura :scared: , Crespo je nazaustavljiv, daje golove ko lud, ima precizniji sut od Bekama, opet samo razmislite sta radi u realnosti, Ernan je rupa, Viera... mislim da je najbolji igrac na igrici, daje golove, u dulelu 1-1 nema tog koji moze da ga izgura, u odbrani neprikosnoven... Figo= Maradona, iako ima covek 40 godina i jedva trci...

Tako da onaj ko nauci da igra sa Interom... Tesko moze da mu se suprotstavi neko ko nema spremnu taktiku za Inter. Ja npr. uzimam Liverpool i Valensiju, i u oba kluba imam spremnu taktiku za protiv Intera, tako da kada moj protivnik uzme Inter, odma pravim posebnu taktiku i mogu reci da smo potpuno ravnopravni.

Uglavnom, poenta je da je Inter u realnosti njesra od ekipe, sto ce se dokazati ove sezone kada je Milan i Juve vrate u punoj snazi, a na PES-u su ih napravili kao da su osvojili ligu sampiona 20 puta za redom.

Djuka
06-29-2007, 01:50
e jesi rekao lepo ovo za inter svaka ti se dala

samo liverpool!!!

shoninho111
06-29-2007, 10:57
ljudi izasao je juce clanak u novinama o WCG e sad mislio sam da se prijavim na to kad ono koliko sam cuo tu nema pes6 vec samo fifa jel to moguce ??? ako moze neko da kaze proverenu informaciju

ПЛЕЈБоЈ
06-29-2007, 13:27
Nema sta da proveravam pes nika nije bio zvanicna disciplina wcg-a,i cisto sumjam da se to promenilo...
E sad prose godine je igraonica kgb organizovala turnir u pes5 na wcg-u nije se islo na setsko prvenstvo ali je tur bio odlican....
Sta ce biti ove godine i ko ce organizovati ne zna se jos...kad budem saznao ja cu napisati na forumu...moze te i vi ako nesto vise saznate.

Atlantis
06-29-2007, 15:09
Sve itekako važi... Jedino mi Crespa ne diraj :smile:

Svako je mogao da gleda juče Cordobu kako ga Santa Cruz **** u mali mozak.

Adriano dobije nagradu zlatna kanta za djubre od strane navijača Serije A a ovamo on spada u jedne od najboljih napadača. I to samo zato što KONAMI ne voli da prekine sa tradicijom pa kad je Ronaldo bio besan igrač još tamo 1998 kako sad da bude dosta slabiji. U principu isto važi i za Crespa i još gomilu matorih igrača, ali Crespa donekle opravdavam jer je pre 3 godine zabio dva gola u finalu LŠ i da se ja pitam nikad on meni ne bi otišao iz Chelsea, al dobro, druga je to priča.

U svakom slučaju slažem se da je nebulozno da Crespo ima preciznost šuta 93 dok Kaka' ima 80?!?!?

Za Figa se ne bih složio. On i treba tako da igra i nije baš toliko superioran tako da kod Figa više dolazi do izražaja iskustvo igrača nego što njegove ocene mogu da učine.

Zanima me samo ako neko može iz FM07 da pokaže kakve ocene ima Adriano tamo čisto da uporedimo :smile:

masne
06-29-2007, 16:56
po meni ih konami nije mnogo budzio,posto ne prave of u tom trenutku kad igra izadje,nego dosta ranije,tipa za adriana kad je davao golove i stvarno bio dobar..ne volim ja adriana,cisto da to razjasnimo.. a sto se tice matorih igraca,njima su ocene i dalje dobre,to i mogu da razumem,ali im je stamina dosta jadna,i to srazmerno njihovim godinama.. ne znam koliko je vas igralo sa arsenalom,Henry ima snage za jedno poluvreme,i stamina mu padne skroz(jedan dobar klizeci i popravljace ga pored aut linije),figo,recoba( po meni najbolji igrac na svim delovima WE, PES),tako da henry nece "mnogo" pomoci Barci..osim ako ga gospoda iz Konamia,ne nabudze i ne nakljukaju ga pilulama..mada se nadam da se to nece desiti,zato sto je henry skoro cele sezone bio ili povredjen,ili ulazio sa klupe,u svakom slucaju je igrao po poluvreme..

@ atlantis,imam ceo of sa konvertovanim ocenama iz FM,i mogu reci da je adriano slabiji nego na default OF.. cini mi se da je sporiji,slabiji sa loptom,i losiji sut.. a da je strvina,strvina je...

ПЛЕЈБоЈ
06-29-2007, 17:23
Moram da vas opomenem da se prica siri...
Drzite se teme-a to je DRUGI LIVE TURNIR

Hvala na razumevanju.

markotor
06-30-2007, 13:14
Mogla bi da se uvede i neka zabava na turniru za one koji cekaju ispred da dodju na red, npr. plazma tv da se stavi na onaj prozor iznad ulaza i da gledamo nesto ( bilo bi idealno da to bude neka tekma pesa ali moze i eurosport)

leka
06-30-2007, 13:19
a sta bi sa onim turnirom u nisu? nema teme vise?:confused1:

Misko
06-30-2007, 13:20
Mogla bi da se uvede i neka zabava na turniru za one koji cekaju ispred da dodju na red, npr. plazma tv da se stavi na onaj prozor iznad ulaza i da gledamo nesto ( bilo bi idealno da to bude neka tekma pesa ali moze i eurosport)

:lolabove: Siroti smo mi za to :yes:

Darko_87
06-30-2007, 17:14
a sta bi sa onim turnirom u nisu? nema teme vise?:confused1:

Turnir je drugog, i valjda je sve OK(bice nas 64:player:), ali sam i ja primetio da teme nema, verovatno je otisla u "arhivu" ili sta vec...

Djuka
06-30-2007, 18:14

koliko sam ja razumeo izgleda da na sledecim turnirima nece biti slobodnog vremena jer ce se svaka tekma igrati jedna za drugom...

a posto ce se igrati sedam tekmi za redom u grupi jedva ces cekati da bude odmor :crazy:

Lampard8
07-03-2007, 01:40
Do sada nisam ucestvovao ni na jednom turniru u bg-u ! Ozbiljno razmisljam da se prijavim sad za ovaj !! A sta ako se prijavi vise od 256 ucesnika ili da li je to u stvari moguce ? Prvih 256 koju uplate igraju ostali none ?! Ja sam iz Vrbasa pomogao bih rado ali da li mogu pomoci :confused1: ?

Liverpoolovac
07-08-2007, 18:14
A na turniru hoce li se igrati neki patch ili obican?

Mikri
07-08-2007, 18:26
A na turniru hoce li se igrati neki patch ili obican?

Najverovatnije po difoltu,samo ce piti ispravljena imena i grbovi!

BGFCRS
07-11-2007, 16:00
kad ce poceti prijavljivanje?

ПЛЕЈБоЈ
07-11-2007, 16:52
Vise informacija do kraja nedelje.

vukodlak1
07-13-2007, 11:52
Hoce li se mozda igrati novi fudbal we-pes 2007?

stole
07-13-2007, 12:03

:rulet: :rulet:

Laki
07-13-2007, 16:16
ISS-2 brate...:stupid:

Djuka
07-13-2007, 16:22
nisam se ovako slatko nasmejao jos od Cunamija :crazy:

ПЛЕЈБоЈ
07-13-2007, 16:38

Ne znam da li treba da ti odgovorim na ovo...za ovakvo lupetanje treba da popijes ban...:crazy: Ali ne verujem da si bio ozbiljan tako da cu se slatko nasmejati na salu:lolabove:

severac
07-13-2007, 18:59

sledeci put dobro razmisli sta pises inace sam prso od smeha izvini vidim da nisi namerno

ПЛЕЈБоЈ
07-15-2007, 00:33
ZVANICNO:TURNIR CE BITI ODRZAN 29. I 30. AVGUSTA U PROSTORIJAMA IGRAONICE FORUM U BALKANSKOJ ULICI U BEOGRADU.
OVOG PUTA BROJ UCESNIKA NA TURNIRU CE BITI OGRANICEN NA 256, DETALJNIJE INFORMACIJE O NACINU PRIJAVLJIVANJA I UPLATAMA O IZNOSU PRIJAVE PO IGRACU,KAO I NAGRADAMA OCEKIVATI U NAREDNIH 10 DANA.

shoninho111
07-15-2007, 00:39
Cool, taman kad mi odgovara :haha::haha:. ne bi bilo lose da se napise neki pravilnik za turnir, npr ako dvoje ima isto bodova u grupi sta ce da se gleda gol razlika ili medjusobni duel
isto ako troje ili vise jel se gleda njihov medjusobni skor ili gol razlika i tako sitnice neke, da nema dogovora vec da kamera, vreme, raspolozenje budu odredjeni npr random a ne da se prepiru neki oko toga na kom stadionnu da se igra
ps. nadam se da ce biti dobar turnir kao i prosli put

ПЛЕЈБоЈ
07-15-2007, 01:58
Vidim da si bio prosli put...tako da verovatno znas da su pravila bila i da su bila propisana tj. ja sam isao od sobe do sobe i ponavljao ih...a bice i objavljena pre turnira na ovom forumu,S TIM STO CE SVAKO NE POSTOVANJE ISTIH I NE POSTOVANJE ZADATIH VREMESNKIH ROKOVA BITI NAJSTROZE SANKCIONISANO!!!
Pravila ce biti najverovatnije ista kao i na proslom turniru,jedino sto ce ovaj turnir biti mnogo masovniji,sa boljim nagradama,bolje organizovan...u ostalom videcete i sami bice puno iznenadjenja.

Poz svima...odbrojavanje je pocelo!

stole
07-15-2007, 11:33
Ave turnir :clap2: :ave: na proslom nisam bio ali ovaj dolazim jer je sreda i cetvrtak. Jedino da nisam toliki baksuz pa da je bas tad vanredno kolo, ali valjda nece:o

markotor
07-15-2007, 12:48
Kao i na proslom necu ucestvovati ni na ovom iz istih razloga (krajem avgusta imam dva ispita), zelim vam dobru organizaciju i da pobedi najbolji

x_NePoBeDiVi_x
07-26-2007, 11:26
E ovako.... organizacija turnira vam je bago receno KATASTROFA u stvari ako je poenta da se prvo prime prijave od takmicara koje vi kao organizatori znate i zelite da budu na turniru...onda je odlicna !
Nije mi jasno zasto JEDAN covek prima prijave(ako je vec toliko zauzet)...i zasto je toliko tesko doci do informacije kako se uplacuje u posti,a ne>>> posalji mi mail pa cu ti dati upustva!! Konkretno...KONFUCIJE kome sam poslao 4 e-maila,kontaktirao ga na msn-u i dalje NISTA...!Ovo ce biti 6 dan da pokusavam da se prijavim na turnir!!Predpostavljam ...videvsi moj nick,videvsvi da ja nisam neko koga zna,sa kime ce lako na turniru,VELIKI DIKTATOR se uplasio! DAKLE....zasto nije javno pokazan primer sa uplatnicom...?? Nema veze...dokopacu se prijave,zatim BALKANSKE ulice, zatim stolice...a onda...onda....DRACU VAS JEDNOG PO JEDNOG.....sve do FINALA !!

tale
07-26-2007, 12:52
ti si bash uporan? aj malo skrati jezik da ne bi grizao bananu pre balkanske

uopshte se ne prijavljuju ljudi preko veze nego prvih 256 koji se prijave. dechko je u beogradu pa u SM, pa opet u beogradu zato sto organizuje TURNIR i SREDJUJE DA NASH SHTAND BUDE NA SAJMU FUDBALA!! zato bih te molio da budesh strpljiv i da ne vredjash nikoga da ne bih pustio mishka na tebe :smile:

ПЛЕЈБоЈ
07-26-2007, 12:53
Imas poslednju opomenu!!!
Ako se ne smiris nema nista od ucesca!!!:double ****:

EDIT by Stole: lakse malo playboy mi cemo to srediti

stole
07-26-2007, 12:58
E ovako.... organizacija turnira vam je bago receno KATASTROFA u stvari ako je poenta da se prvo prime prijave od takmicara koje vi kao organizatori znate i zelite da budu na turniru...onda je odlicna !
Nije mi jasno zasto JEDAN covek prima prijave(ako je vec toliko zauzet)...i zasto je toliko tesko doci do informacije kako se uplacuje u posti,a ne>>> posalji mi mail pa cu ti dati upustva!! Konkretno...KONFUCIJE kome sam poslao 4 e-maila,kontaktirao ga na msn-u i dalje NISTA...!Ovo ce biti 6 dan da pokusavam da se prijavim na turnir!!Predpostavljam ...videvsi moj nick,videvsvi da ja nisam neko koga zna,sa kime ce lako na turniru,VELIKI DIKTATOR se uplasio! DAKLE....zasto nije javno pokazan primer sa uplatnicom...?? Nema veze...dokopacu se prijave,zatim BALKANSKE ulice, zatim stolice...a onda...onda....DRACU VAS JEDNOG PO JEDNOG.....sve do FINALA !!

Kad se malo opametis i shvatis da nisi najpametniji ovde dodji za 3 nedelje kad prodje banana :crveni:

ПЛЕЈБоЈ
07-26-2007, 13:22
Kad se malo opametis i shvatis da nisi najpametniji ovde dodji za 3 nedelje kad prodje banana :crveni:

:ave: STOLE :ave:

P.S. Vratimo se temi....

nebo80bg
07-27-2007, 11:02
molim vas da mi kazete da li se zna tacan datum pocetka turnira i vreme?prvi put se prijavljujem na turnir pa vas molim da mi kazete koji je postupak za prijavljivanje,vidim da se prica o uplatnicama?jel svako moze da igra sa timom koji zeli i da li se igra 10 minuta utakmica?hvala.

maremas
07-27-2007, 11:37
Izvoli...........

Dakle, definitivno je to da će se turnir igrati 29.30 avgusta, da će biti 256 ljudi i prijave će biti 399 dinara.

Svako ko se prijavi igraće minimum 7 mečeva.

Kostur turnira će izgledati ovako:

1. Dan:

Prvih 128 učesnika, kreiraju se 16 grupa po 8 takmičara, igra svako sa svakim, prva četvorica prolaze dalje.
Dalje se igra dvomeč po knockout sistemu, do polufinala i tu se staje.

2. Dan:

Drugih 128 učesnika, još 16 grupa po 8 takmičara, opet svako sa svakim, nakon toga knockout sistem do polufinala i tu se staje.

Sada imamo 4 takmičara iz prvog i 4 takmičara iz drugog dana, koji se sastaju i igraju četvrt finale.
Nakon toga ide polu finale pa finale.

Nagradni fond će se najverovatnije redukovati sa 1000 na 600e, mada videćemo, otom-potom.

nebo80bg
07-27-2007, 11:50
hvala ali kako da se prijavim,gde da posaljem mejl i kako da uplatim tih 399 dinara,molim da mi neko kaze,kako se popunjava uplatnica ili se moze platiti na licu mesta?da li se igra na racunarima ili ps2?

Koma
07-27-2007, 12:00
hvala ali kako da se prijavim,gde da posaljem mejl

Ovde je spisak prijavljenih Klik Bre! (http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=5753)

kako da uplatim tih 399 dinara,molim da mi neko kaze,kako se popunjava uplatnica ili se moze platiti na licu mesta?

Evo ti izgled i primer kako treba popuniti Uplatnicu Klik Bre! (http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=5797)

da li se igra na racunarima ili ps2?

Igra se na racunarima.
Vise informacija ovde Klik Bre! (http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=5586)

hule
07-28-2007, 03:31
Радило се јуче...

http://img2.imagetitan.com/img2/small/4/4_dsc00713.jpg (http://img2.imagetitan.com/img.php?image=4_dsc00713.jpg) http://img2.imagetitan.com/img2/small/4/4_dsc00714.jpg (http://img2.imagetitan.com/img.php?image=4_dsc00714.jpg) http://img2.imagetitan.com/img2/small/4/4_dsc00716.jpg (http://img2.imagetitan.com/img.php?image=4_dsc00716.jpg) http://img2.imagetitan.com/img2/small/4/4_dsc00717.jpg (http://img2.imagetitan.com/img.php?image=4_dsc00717.jpg)

Zizou
07-28-2007, 04:39
bravo majstori!!!

Milos
07-28-2007, 10:36
Stvarno Bravo

ПЛЕЈБоЈ
07-28-2007, 11:38
Bili su prsti od lepka al vredelo je....

P.S.Jedino bi zeleo da se izvinim Dedzi111(dekiu) sto sam mu pros'o lepak za tapete u najnovijeg klija 2006god (burzuj):crazy: ,inace i on je ucestvovao u akciji, i bio od ogromne pomoci :)
Poz za Dedzu111,Konfa i Eskobara....pa do seldeceg lepljenja :)

Dedza
07-28-2007, 13:36
Bili su prsti od lepka al vredelo je....

P.S.Jedino bi zeleo da se izvinim Dedzi111(dekiu) sto sam mu pros'o lepak za tapete u najnovijeg klija 2006god (burzuj):crazy: ,inace i on je ucestvovao u akciji, i bio od ogromne pomoci :)
Poz za Dedzu111,Konfa i Eskobara....pa do seldeceg lepljenja :)Ma nema frke druze, nastavljamo akciju danas. PLAYBoY:ave:

tale
07-28-2007, 13:54
bravo momci! zao mi je sto nisam bio tu da me nemanja dize na krkace, ali bice jos lepljenja :wink:
jako mi se svidja izgled plakata, jednostavan je, nije mnogo saren i sve govori
nadam se da niste zaboravili kontakt telefone i mail adresu :crazy:

i dobar je sistem sa lepkom za tapete umesto za selotejp: ide brze, a moze i da se prospe u kola :crazy:

bravo momci josh jednom

:ave::ave::ave::ave:

markotor
07-28-2007, 14:13
sve cestitke, to se zove marketing i novi nacin poslovanja :clapping:

ПЛЕЈБоЈ
07-28-2007, 19:04
Evo sad sam se vratio....
Bila je ista ekipa od juce na lepljunju...Eskobar,Konfucije,Dedza111 i moja malenkost.
Hule ce vam okaciti 'de smo sve lepili plakate (mene mrzi da kacim,a i on ce to bolje) al kad dodje kuci...

Poz i svaka cas ekipici odradili smo odlican posao

MihtyIbra
07-28-2007, 19:07
momci svaka cast,sta reci osim da sam tu rado bih pomogao...btw Playboy jer se zna nesto detaljnije o 2 na 2...da li ce biti ,kako prijave,koliko para za nagrade ....?

ПЛЕЈБоЈ
07-28-2007, 19:26
nece biti druze 2vs2...nema vremena :(

Naj verovatnije ce biti na nekom od sledecih turnira

Poz

MihtyIbra
07-28-2007, 19:30
ok,thx na informaciji,mada verujem da bi i tu bio veliki broj zainteresovanih,cak mozda i vise nego 1 na 1,ali o tome drugom prilikom...Sada je najvaznije da ovo protekne sve kako valja,a nema razloga da ne bude tako

Dedza
07-28-2007, 19:32
Evo sad sam se vratio....
Bila je ista ekipa od juce na lepljunju...Eskobar,Konfucije,Dedza111 i moja malenkost.
Hule ce vam okaciti 'de smo sve lepili plakate (mene mrzi da kacim,a i on ce to bolje) al kad dodje kuci...

Poz i svaka cas ekipici odradili smo odlican posaoSve cestitke za ekipu koja je lepila danas. Odradili smo odlican posao! Konfucije:ave:, Escobar:ave:, PLAYBoY:ave:!!!

Misko
07-28-2007, 19:34
, Escobar:ave:,

Kakav bre Escobar :crazy: HOOLE :ave::ave::ave::crazy:

Dedza
07-28-2007, 19:39
Kakav bre Escobar :crazy: HOOLE :ave::ave::ave::crazy:Jojjjjjj u pravu si HOOLE:ave::ave::ave:

hule
07-28-2007, 19:49
Сиротиња је стигла!
Ево слика са радне акције :yes::

http://img2.imagetitan.com/img2/small/4/4_28072007084735.jpg (http://img2.imagetitan.com/img.php?image=4_28072007084735.jpg) http://img2.imagetitan.com/img2/small/4/4_28072007085563.jpg (http://img2.imagetitan.com/img.php?image=4_28072007085563.jpg) http://img2.imagetitan.com/img2/small/4/4_28072007086360.jpg (http://img2.imagetitan.com/img.php?image=4_28072007086360.jpg) http://img2.imagetitan.com/img2/small/4/4_28072007088.jpg (http://img2.imagetitan.com/img.php?image=4_28072007088.jpg) http://img2.imagetitan.com/img2/small/4/4_28072007096.jpg (http://img2.imagetitan.com/img.php?image=4_28072007096.jpg)

А сада, најјаче слике! :crazy:

http://img2.imagetitan.com/img2/small/4/4_28072007091.jpg (http://img2.imagetitan.com/img.php?image=4_28072007091.jpg) http://img2.imagetitan.com/img2/small/4/4_28072007092.jpg (http://img2.imagetitan.com/img.php?image=4_28072007092.jpg) http://img2.imagetitan.com/img2/small/4/4_28072007094.jpg (http://img2.imagetitan.com/img.php?image=4_28072007094.jpg)

МИШКО :ave:

MihtyIbra
07-28-2007, 20:10
:clapping: svaka cast momci,lepo izgleda,samo pazite pored kojih plakata lepite da Vam ne nakace nesto :-)

Koma
07-28-2007, 20:32
:haha:
Svaka cas't.
Prelepili ste Knez Mihajlovu skroz!
Najbolje mesto za Marketing!
:ave::ave:

tale
07-29-2007, 01:38
:clapping: svaka cast momci,lepo izgleda,samo pazite pored kojih plakata lepite da Vam ne nakace nesto :-)

u pravu je dechko, zamericemo se onima za zurke, ako se secate :lol:

nebo80bg
08-02-2007, 13:35
:pesoholichari: nadam se da ce biti zanimljiv turnir

markotor
08-02-2007, 14:17
bas sam nasao tim koji mi lezi i nije iz famozne petorke (Manchester,Chelsea,Inter,Barcelona,Real), ali cu ga isprobati na sledecem turniru, sada ne dolazim zbog obaveza na faksu

Djuka
08-02-2007, 16:52
liverpool ovaj put uzima ovaj turnir :sly:
salim se nadam se ulasku u 1/4 finala

nebo80bg
08-03-2007, 07:28
juce sam bio do prodavnice da kupim konektor(adapter)pomocu kojeg moze da se igra na racunaru sa dzojpedom od ps2,ali kazu da se uz svaki takav konektor dobija mini drajver koji se mora instalirati na racunaru na kom ce se igrati!da li su ti racunari na kojima ce se igrati turnir vec podeseni tako da se nemora drajver za svaki adapter?zanima me jos,da li ce prvih 128 ucesnika koji ce igrati prvog dana biti po azbucnom redu ili ce biti prvih 128 prijavljenih?sta ako nebude prijavljeno 256 takmicara?:sad:

tale
08-03-2007, 09:50
sta ako nebude prijavljeno 256 takmicara?:sad:
bice :yes:

Konfucije
08-03-2007, 11:15
ta ako nebude prijavljeno 256 takmicara?:sad:
Igramo sa manjim brojem :smile:

Djuka
08-03-2007, 11:59
svi ljudi koji su igrali sa tim adapterom su samo ubacili u usb i dzojped se pojavio kao i svaki drugi... sto verovatno znaci da imaju instalirane drajvere

nebo80bg
08-03-2007, 12:06
hvala djuka,tako bi i trebalo da bude..samo cekamo potvrdu od konfucija...

nebo80bg
08-03-2007, 12:10
pozdrav za sve buduce protivnike...ima li neko iz obrenovca?

ПЛЕЈБоЈ
08-03-2007, 12:48
prva stavar ne pisi dva posta za redom!
Druga stvar ne treba ti drajver za Windows XP!!!!ti drajveri su za win 98!

Samo ubacis konvertor i igras...

Poz djuki

nebo80bg
08-03-2007, 13:19
o.k.moja greska i hvala.znaci samo se ubaci konvertor i igra moze da krene.

ПЛЕЈБоЈ
08-03-2007, 13:29
Nema na cemu tu smo :smile:
Kao sto rekoh to je to...asmo ubodes u usb port i to je to ;)

Poz....idemo dalje s temom

tale
08-03-2007, 14:18
PLAYBoY :ave:

samo da upozorim neke igrache koji igraju na dzojskiq:
na prvom turniru se dogodilo da jedan rachunar (nadam se da je to jedini u igraoni) nije mogao da prepozna dzojstik

poz

EDIT:
rech je bila o OBICHNOM dzojstiq (tipa Logitech Dual Shock ultra mega giga infra sisa 2 - ne mogu da mu zapamtim ime)

Misko
08-03-2007, 14:28
PLAYBoY :ave:

samo da upozorim neke igrache koji igraju na dzojskiq:
na prvom turniru se dogodilo da jedan rachunar (nadam se da je to jedini u igraoni) nije mogao da prepozna dzojstik

poz

EDIT:
rech je bila o OBICHNOM dzojstiq (tipa Logitech Dual Shock ultra mega giga infra sisa 2 - ne mogu da mu zapamtim ime)

I kad je dosao kuci dzojstici nerade bre nemas pojma :yes:

nebo80bg
08-06-2007, 07:31
imam par pitanja:moj drugar bi se prijavio na turnir ali on je iz vrnjacke banje,a zaposlen je,pa pita da li se zna kada ko igra,jer njemu je vazno da zna da li igra 29 ili 30.9,da bi mogao da uskladi posao i nekako da dodje?ko igra prvog dana a ko drugog?ovi sa spiska kada igraju?Da li postoje jos neka opsta pravila osim onih koja se ovde nalaze u vezi samih utakmica,naprimer,ako igrac u jednoj utakmici dobije crveni karton,da li moze igrati u sledecoj;koliko izmena se moze izvrsiti;moze li se podesavati markiranje igraca po zelji...?hvala unapred.

maremas
08-06-2007, 11:10
Predlog za konfucija i kompaniju, bilo bi dobro kada bi snimali polufinale i finale (kamerom uzivo) i posle to okacili na sajt

UK PES Finals - Oct 2006 - Rob Mclean (http://www.consolegoals.com/view_video.php?viewkey=7929182aadd08703f1ec)

stole
08-06-2007, 11:33
imam par pitanja:moj drugar bi se prijavio na turnir ali on je iz vrnjacke banje,a zaposlen je,pa pita da li se zna kada ko igra,jer njemu je vazno da zna da li igra 29 ili 30.9,da bi mogao da uskladi posao i nekako da dodje?ko igra prvog dana a ko drugog?ovi sa spiska kada igraju?Da li postoje jos neka opsta pravila osim onih koja se ovde nalaze u vezi samih utakmica,naprimer,ako igrac u jednoj utakmici dobije crveni karton,da li moze igrati u sledecoj;koliko izmena se moze izvrsiti;moze li se podesavati markiranje igraca po zelji...?hvala unapred.

Prvog dana igraju svisa spiska po grupama a drugog dana se igra na ispadanje ko prodje grupu. I ne igra se 29 i 30. 09. vec 29. i 30. 08. Izmena tri normalno sam podesavas sta markiras i koga markiras a za crveni neam pojma i to je najmnje bitno :yes:

nebo80bg
08-06-2007, 11:38
ne,ja mislim da prvog dana igraju 128 i drugog dana 128,a tek treceg igraju najboljih osam,ali nigde nepise ko igra prvog a ko drugog dana.konfucije ce nam reci sve tacno,jer treba da javim drugaru.

maremas
08-06-2007, 11:43
ne,ja mislim da prvog dana igraju 128 i drugog dana 128,a tek treceg igraju najboljih osam,ali nigde nepise ko igra prvog a ko drugog dana.konfucije ce nam reci sve tacno,jer treba da javim drugaru.
Sve pise i lepo ti je stole rekao kako se i kada igre, kakva tri crna dana!

nebo80bg
08-06-2007, 11:51
Prvog dana ce 128 tamicara biti podeljeno u 16 grupa po 8 takmicara,iz grupa prolazi 4 takmicara, s tim sto ako neki takmicari imaju izjednacen broj bodva odlucuje gol razlika,a ako se desi da i gol razlika bude identicna odlucuje medjusobni skor.

Od 1/32 pa sve do polu finala gde se prvog dana zaustvaljamo igra se po dve tekme po sistemu HOME and AWAY(znaci podesavate tip meca na home and away).
Znaci zaustavljamo se u polufinalu i TA cetvorica dolaze sutradan u dogovoreno vreme(bice obavesteni kada je to)

Drugi dan je identican prvom,stim sto se drugog dana ukrstaju polufinalisti drugog i prvog dana.
EVO STA PISE U PRAVILIMA.PRVI DAN 128 I DRUGI ISTO,S TIM STO SE DRUGOG DANA IGRA DO KRAJA.1. Dan:

Prvih 128 učesnika, kreiraju se 16 grupa po 8 takmičara, igra svako sa svakim, prva četvorica prolaze dalje.
Dalje se igra dvomeč po knockout sistemu, do polufinala i tu se staje.

2. Dan:

Drugih 128 učesnika, još 16 grupa po 8 takmičara, opet svako sa svakim, nakon toga knockout sistem do polufinala i tu se staje.

Sada imamo 4 takmičara iz prvog i 4 takmičara iz drugog dana, koji se sastaju i igraju četvrt finale.
Nakon toga ide polu finale pa finale.

Liverpoolovac
08-06-2007, 12:20
Jel moze da se igra sa reprezentacijama?

Konfucije
08-06-2007, 12:34
Stole jel si ti pročitao prvi post?
Prvog dana igraju samo Beograđani, igraju do polu finala i tu staju.

nebo, reci drugu da igra 30-og 100%.

stole
08-06-2007, 12:46
Stole jel si ti pročitao prvi post?
Prvog dana igraju samo Beograđani, igraju do polu finala i tu staju.

nebo, reci drugu da igra 30-og 100%.

Sta je ovo skrivena kamera :confused1: i koji prvi post?:confused1:

nebo80bg
08-06-2007, 13:06
o.k konfucije,reci cu mu...hvala.kazi mi koji je tu postupak odabira za prvi i drugi dan.vidim da ovde imaju dva spiska prijavljenih igraca.

ПЛЕЈБоЈ
08-06-2007, 13:16
Ima jedan jedini spisak prijavljenih igraca.
Sistem kojim cemo deliti u dve gupe jos uvek nije utvrdjen,ali vrlo verovatno da ce biti po redosledu prijavljivanja,s tim s to ce mo paziti na to ko odakle dolazi...Beogradjani i okolina prvi dan a ostali drugi dan, s tim sto takmicara koji su van Beograda ima manje, drugod dana ce biti i Beogradjana.

P.S. Jedan decko koji se prijavio zajedno sa drugarima zamolio me je da budu sitog dana jer on nije iz bg-a a oni jesu...i te zelje ispunjavamo...tako da ako ima takvih nek kazu na vec poznati mail za prijavljivanje turnir@pesoholichari.com

Poz svima

Konfucije
08-06-2007, 13:18
Sta je ovo skrivena kamera :confused1: i koji prvi post?:confused1:
Ovaj (http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=5907) ili ovaj (http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=5745)

ПЛЕЈБоЈ
08-06-2007, 14:31
Momci da ne bilo zabune sto se pravila tice evo ih ovde:
http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=5907

To su sva pravila skojima jedan takmicar treba da bude upoznat.

P.S. Konfucije vam je stavio link ali evo i ja cisto da potvrdim...

MihtyIbra
08-06-2007, 15:27
super sve lepo pise...samo ce biti tesko igrati sa kubovima ...mala sala ,ali tako pise

hule
08-06-2007, 15:29
Исправљено

masne
08-06-2007, 16:21
e,ljudi,evo jedan mali predlog..posto smo prosli put izgubili dosta vremena na prozivanje takmicara,+ sto smo kasnili u startu jer ste cekali(dali sansu ljudima koji kasne,ili ne znaju tacno gde se forum nalazi) da stigne vecina takmicara,da se ovoga puta to radi na ulazu u onu zgradu gde se forum nalazi.. dakle tamo,u hladu,kako ko stize,uzimas uplatnicu,dajes mu onu karticu,i kazes mu sa kim igra,i u kojoj sobi.. tako sve takmicare iz jedne grupe okupite na jedno mesto,i to je to.. mislim da ce tako ici brze..

ПЛЕЈБоЈ
08-06-2007, 17:15
Ne brini ti nista...hvala na sugestiji...Sada ce sve biti bolje organizovano, a to znaci da ce i pravil sto se tice kasnjenja biti mnogo stroza,jbg uzrocno posledicno.

Poz

nebo80bg
08-07-2007, 08:08
forum igraonica je podeljena po prostorijama,t.j sobama?!to nisam znao,tako bar masne kaze.to bi i bilo dobro,svaka grupa u drugoj prostoriji ali ja mislim da od toga nema nista.sacekacemo odgovor od konfucija.

Konfucije
08-07-2007, 11:08
Od čega nema ništa?
Podeljena je po sobama, u sobama ima oko 14 kompova.

nebo80bg
08-07-2007, 12:05
znaci jedna grupa u jednu sobu ili po dve grupe u sobi?to nisam znao...da je podeljena.sorry

ПЛЕЈБоЈ
08-07-2007, 18:11
znaci jedna grupa u jednu sobu ili po dve grupe u sobi?to nisam znao...da je podeljena.sorry

Nije ni jedna grupa po sobi ni dve....igraonica je podeljene podeljena po sobama...

A ne vidim zasto je to tebi bitno ili bilo kom drugom svi ce te igrati....rasporedicemo mi nemoj vi nista da se brinete.

Poz

MLADEN
08-07-2007, 22:18
kako ce biti namesten condition,tj one strelice pre pocetka utakmice?

ПЛЕЈБоЈ
08-07-2007, 22:44
Bice random.

nebo80bg
08-08-2007, 14:17
jel mislite na condition pred pocetak utakmice za sve igrace?

hule
08-08-2007, 14:22
Да

fc_jagodina
08-08-2007, 14:22
jel mislite na condition pred pocetak utakmice za sve igrace?

DA. :cool2:

nebo80bg
08-08-2007, 14:31
znaci,kako padne,padne,t.j.random,pa ko bude imao srece bice svi crveni...:yes:

ПЛЕЈБоЈ
08-08-2007, 15:17
Nikada ne mogu biti svi crveni....

nikola63pb
08-08-2007, 15:47
Ma CRveni..?!! ****no je kad su ti kljucni igraci beli!
Onda bolje da predas nego da gubis zivce!

MLADEN
08-08-2007, 15:48
Bezveze je random jer te strelice u velikoj meri mogu da uticu na krajnji rezultat,a da bi dobio dobre strelice treba imati srece

ПЛЕЈБоЈ
08-08-2007, 15:56
Jbg momci pravila su pravila (u ovom slucaju ne mogu da se krse :smile: )
Slazem se i meni je na proslom turniru bio smoren kljucni igrac u odsudnom trenutku...ali zato su tu dve tekme...
I sreca je bitan faktor!Sto se meni ne svidja!Trebalo bi da bude znanje i talenat,ali nije samo do mene, velika vecina igra random, a i turniri se igraju od uvek na random...ne pitaj te mene zasto ali tako je...
Ali verujte ako znate da igrate i imate zivce od gvozdja(sto je jako bitno) nista vas ne moze pokolebati...
A mi iz organizacije ce mo se postarati da jedino sto ce vam smetati bude potencijalno nepovoljno raspolozenje igraca.

pozdrav svima

nebo80bg
08-09-2007, 07:44
nekada u fudbalu treba imati i srece...neko ce je imati manje,a neko vise...ostaje da se vidi...pozdrav

tale
08-09-2007, 10:29
ma ko se nervira bice sexy brazilke da vas smiruju :wink:
konfucije burzuj placa :wink:

ljudi, ne brinite nista za organizaciju, sobe, raspolozenje... to je sve na nama burzujima da resimo.

jedva chekam da dodjem u bg da odem na johnnyja sa hooletom :ave:

Gagili_wau
08-10-2007, 02:57
Brate dolazim na turnir 100 % , jedwa cekam swaka cast ljudima koji owo organizuju :) :triprsta: :pesoholichari:

nebo80bg
08-10-2007, 07:17
jel je uplata 400 ili 500 dinara?vidim da na pocetku ove teme pise 500 dinara a na uplatnici pise 400!konfucije koliko se placa?

tale
08-10-2007, 08:35
399 dinara, smanjena je pocetna cena sa 500 na 399d

ПЛЕЈБоЈ
08-10-2007, 13:19
Ja ne znam da li da crtam posebno tebi "nebo80bg" mada nisu ni ostali nista bolji...

Imate sve sazvakano u najsitnija creva...topik se zove pravila turnira....

nikos
08-10-2007, 14:35
procitao sam pravila turnira na

http://www.pesoholichari.com/vb/showthread.php?t=5907
i imam pitanje 1 pitanje.
Da li formacije mgu da se ponesu na recimo flash i da se prebace u neki od foldera pre tekme kako ih ne bi podesavao "pola sata" npr. kad koristim A i B + ...

Da li default komande mogu da se menjaju ( 2 mi nisu iste ) posto sam imao prilike da vidim lokalni turnir gde ovo nisu dozvoljavali :rofl:

Jel neko od organizatora moze da postavi OF na kom ce se igrati tutnir posto izgleda nema novih transfera transfera.

ПЛЕЈБоЈ
08-10-2007, 15:13
nama transfera, OF ispravlja samo imena i grbove...
Komnade mogu da se manjaju....
A formaciju pravi na turniru imasces dovoljno vremena

shade
08-10-2007, 15:50
Evo i ja se registrovah i procita pravila, pa reko' da postavim i ja koje pitanje.

Koliko sam razumeo igra se sa klubovima, a rosteri ce biti deafault sa pocetka 2006-2007 sezone?
Sta ukoliko oba igraca izaberu isti tim?
Da li oba igraca gledaju u jedan monitor ili svako sedi za svojom masinom?

Konfucije
08-10-2007, 15:52
Igra se na jednom kompu, možete da uzmete isti tim.

gajich
08-11-2007, 02:05
Imam dva pitanja
1-Do kada su prijave tj koji je zadnji rok za uplatu.
2-Sta se desava ako dvojica igraca uzmu da igraju na tastaturi?

Gagili_wau
08-11-2007, 02:14
E to sam i ja hteo da pitam ...

tale
08-11-2007, 11:05
ako se susretnu 2 igracha koji preferiraju tastu, baca se novchic i dobija onaj koji se vishe svidi PLAYBoY-u :smile: :yes:

ПЛЕЈБоЈ
08-11-2007, 15:02
JA SAM LEPO REKAO DA POGLEDATE PRAVILA!!!!!!!!

SVE PISE U PRAVILIMA!!!!!

tale
08-11-2007, 15:25
e majke mi ljudi nemojte da postavljate glupa pitanja samo zato shto vas mrzi da prochitate neshto shto smo lepo napisali!!!!

dakle chitajte, sve pishe, na glupa pitanja tipa: koliko je uplata; da li moze da se uplati na licu mesta itd. NE ODGOVARAMO!

naucite da chitate, niko ovde nije duzan da vam servira sve sazvakano

imotep
08-11-2007, 16:47
Evo registrovah se i ja:triprsta: , procitao sam dosta tema na forumu i bas mi se svidja cela organizacija u vezi PES , inace par drugara i ja smo se prijavili za turnir da konacno vidimo gde nam je mesto ,iz Lazarevca smo, mada citajuci postove na forumu jedan drugar mi rece da ako ga neko pobedi sa 5 razlike ide pravac kuci da izlupa komp i sony , da vise nikada neigra:hang: , xexe , jedva cekam da mu vidim facu. Jedva cekam da dodjem na turnir.:player:

fc_jagodina
08-11-2007, 17:05
Moze li da se napravi neki ustupak, tipa da mi sto dolazimo iz daljih gradova igramo drugog dana , da nebi imali dan pauze izmedju meceva po grupama i cetvrtfinala!? :wink:

Dedza
08-11-2007, 17:10
Moze li da se napravi neki ustupak, tipa da mi sto dolazimo iz daljih gradova igramo drugog dana , da nebi imali dan pauze izmedju meceva po grupama i cetvrtfinala!? :wink:Nisam siguran 100%, mada mislim da ce biti tako nesto.

tale
08-11-2007, 19:02
auuuu ljudi chitajte !
pise lepo:
1. dan - BG i okolina
2. dan - ostali gradovi i oni koji su ostali iz BG-a i okoline

edit: smiri se malo,pripazi na recnik.

LESkO
08-15-2007, 11:52
29.08. se igra revans mec zvezda-rendzers.
da li moze nesto da se nekako iskombinuje?

Konfucije
08-15-2007, 11:54
Pa turnir se završava oko 5.
I mi idemo tamo.

A i šta se ti brineš, ti ćeš ionako odmah ispasti :ahah::ahah:

ПЛЕЈБоЈ
08-15-2007, 20:35
29.08. se igra revans mec zvezda-rendzers.
da li moze nesto da se nekako iskombinuje?

NE MOZE.:tt2:

ja cu se postarati da se turnir oduzi:bounce:

Misko
08-15-2007, 21:34
Utakmica je 28 avgusta.

Dedza
08-16-2007, 00:26
Utakmica je 28 avgusta.Samo bih da napomenem da Misko ima veliku zaslugu sto se tekma Zvezda - Rendzers igra 28.avgusta!!!

bojkins
08-17-2007, 09:53
Kakva su pravila u toku igre? Dali ima pauziranja dok je lopta u igri ili samo kad je neki prekid ili nema u opste? Jel ima mogucnost menjanja formacije u toku utakmice?

ПЛЕЈБоЈ
08-17-2007, 11:19
Naravno da ima menjanja formacije u toku igre...a sto se tice prekida,pozeljno je da kad dodje prekida u utakmici onda vrsite izmene,menjate formacije ili ne znam ti nija nesto trece....

masne
08-17-2007, 16:41
Naravno da ima menjanja formacije u toku igre...a sto se tice prekida,pozeljno je da kad dodje prekida u utakmici onda vrsite izmene,menjate formacije ili ne znam ti nija nesto trece....
koji je to smor,lik mi je na proslom turu namestao dva puta taktiku u toku svake tekme.. po 5 min.. ziv sam se smorio..nalivao ove ljude okolo,zezao taleta,zezao mog ortaka i milosa23,a ovaj nikako da namesti...

shoninho111
08-17-2007, 17:22
haha ja sam zato namestio 2 taktike pre prve tekme i snimio, i onda kad je bila tekma samo udjem u formaciju i promenim sve u svemu 15 sekundi, ali me zato smorio lik koji mi je prekinuo dve kontre jednom kao da promeni taktiku i jednom da popije vode hteo sam da ga ubijem zbog toga

ПЛЕЈБоЈ
08-17-2007, 17:41
Momci ako neko davi obratite se meni ili nekom kog budem ovlastio...

poz

tale
08-17-2007, 18:26
tako je
i ako se o5 desi da neko ne postuje pravila (kao shto je bio sluchaj sa @masne) obratite se playboyu, konfu, hooletu, meni, misku, mojoj tetki ili nekome ko je ovlascen i recite sta se desilo
masne je na proslom turniru ispao zato sto nije hteo da tuzi nekog idiota koji nije postovao pravilo gola u gostima!

ПЛЕЈБоЈ
08-17-2007, 19:34
KAO STO U PRAVILIMA LEPO PISE, SVAKO NE POSTOVANJE ISTIH POVLACI AUTOMATSKU DISKFALIFIKACIJU, a utakmica u toku zavrsava se sluzbenim rezultatom 3-0!!!

Mijat2000
08-17-2007, 21:47
koji je to smor,lik mi je na proslom turu namestao dva puta taktiku u toku svake tekme.. po 5 min.. ziv sam se smorio..nalivao ove ljude okolo,zezao taleta,zezao mog ortaka i milosa23,a ovaj nikako da namesti...

Kako to mrzim...
Ako neko prekine u toku kontranapada, po meni treba automatski da se diskvalifikuje. Izbaci loptu van igre, pa menjaj sta hoces. A i to bi trebalo da bude max. 2 minuta. Ja sam nov ovde pa ako sam rekao sad nesto bezveze, izvinjavam se. Nadam se da cu da dodjem na turnir, da vidim kako to izgleda. Kapiram da svako ko se prijavi smatra da je dobar, tako da ce biti "krvavo" :player:

Mikri
08-17-2007, 22:22
Pazi,nije zabranjeno da pauziras dok protivnik ima loptu,ali niko ne garantuje da neces dobiti pesnicu u glavu od njega!!

Djuka
08-17-2007, 22:29
ja sam za to da se uvede pravilo da se pauzira samo kad je lopta van!

ПЛЕЈБоЈ
08-18-2007, 00:35
pa to i jeste pravilo!

nebo80bg
08-20-2007, 08:45
znaci ko pauzira u toku kontranapada ili kada je protivnik u lepoj prilici za gol,toga treba diskvalifikovati.kome ce se moci prijaviti ovako neke nedozvoljene radnje?jel ce u svakoj sobi biti po kontrolor,ili kako vec da ga nazovem?

Konfucije
08-20-2007, 10:36
Bice u sobama kontrolori, dole obezbedjenje.

Gibanko kralj
08-20-2007, 23:26
mozda nisam ispratio ceo topik lepo ali samo jedna stvar mi je bitna..
u forumu ima kompjutera sa osnovnim PES6 tj. `golim` bez patcha, a ima i onih sa onim patchom sto ima b92 znak..samo napisi na kom ce se igrati turnir..posto je ovaj drugi mahnito sporiji..jos za nas koji igramo sa sonija neuporedivo sporiji..
znaci el igramo svi na osnovnom pes6, bez dodataka?

stole
08-20-2007, 23:40
mozda nisam ispratio ceo topik lepo ali samo jedna stvar mi je bitna..
u forumu ima kompjutera sa osnovnim PES6 tj. `golim` bez patcha, a ima i onih sa onim patchom sto ima b92 znak..samo napisi na kom ce se igrati turnir..posto je ovaj drugi mahnito sporiji..jos za nas koji igramo sa sonija neuporedivo sporiji..
znaci el igramo svi na osnovnom pes6, bez dodataka?
:yes::yes::yes::yes::yes:

tale
08-20-2007, 23:52
to je obichan pes sa patchom koji samo menja grbove klubova i to je to
na nekima je B92, na nekima nije, to stvarno ne znam zasto

Liverpoolovac
08-20-2007, 23:54
Jel moze neko da okaci taj of kojj ce biti?

gajich
08-21-2007, 00:03
Jel moze neko da okaci taj of kojj ce biti?
Tesko da ce bilo ko to uraditi mislim da je to zabranjeno

Mikri
08-21-2007, 00:05
pa of je po difoltu!

tale
08-21-2007, 10:46
****TE KOLIKO PUTA TREBA DA SE KAZE??
OF je default, samo su promenjeni grbovi klubova!!
znachi nema sta da ti se postavlja, igraj sa default pes6 OF-om (samo izbrisi OF koji trenutno imas iz My Docs. i igrica ce sama da stavi default OF)
znchi ronaldo je u realu, henry u arsenalu...

jiggy
08-21-2007, 13:24
:excl: Predlog:

S obzirom da u pravilima turnira nije posebno navedeno kako i kada je moguce traziti pauzu trebalo bi neko od organizatora to tacno da navede. Bilo bi veoma lose kada bi se dogadjalo ono sto su neki vec pomenuli a to je da protivnik u trenutku kontranapada pritiska pauzu. Potpuno je logicno da se bilo kakve izmene (koliko god one trajale, a mogu da budu i vremenski ogranicene) prave samo kada je lopta van igre. Izmedju ostalog i zato sto ce kompjuter prve izmene napraviti upravo kad lopta napusti teren, a ne kad je to takmicar uradio dok je lopta bila u igri.
Naravno, trebalo bi uvesti i kazne za one koji to ne postuju, a licno garantujem da se niko nece dobro provesti ukoliko se bude koristio pauzama dok je lopta u igri na mojim utakmicama.

Nisam ucestvovao na proslom turniru, ali zato cesto organizujemo okupljanja po desetak igraca kada se takmicimo 1vs1 ili 2vs2. Uglavnom se igra u vece svote novca i pravila moraju da se postuju. Ipak je to takmicarski turnir, a ne igrarije nekoliko ortaka.

Kontrolori u sobama su neophodni, naravno.

:excl: Pitanja:

1. U prvoj fazi turnira dok igramo po grupama, da li se pravi mini liga pa kompjuter pamti povrede i kartone ili se sve igra kao prijateljski mecevi?

2. Na kraju me zanima samo jos i to da li je kontrola promene igraca u toku igre podesena na manual ili semi-auto i da li je to licni izbor takmicara?

shoninho111
08-21-2007, 19:21
Evo ja da ti odgovorim na ovih par pitanja kako je bilo na proslom a verujem da ce tako biti i na sledecem turniru .
U pocetnoj ligi igraju se mecevi kao prijateljske utakmice, tako da nema pamcenja povreda i kartona (to je lose u smislu sto kad igras ligu tamo ako igras dobro poboljsava se raspolozenje igraca).
Kada krenu eliminacije igraju se dva meca tj namesta se na home&away tako da ce se tu pamtiti i povrede i kartoni, zuti su nebitni jedino ako dobijes crveni u prvoj taj igrac ti neigra revans (takodje trebalo bi ako dobijes prvu da ti igraci budu nesto raspolozeniji u revansu, to nije uvek tako ja sam dobio prvu tekmu 2 puta pa su mi se smorili u drugoj oni koji su davali golove).
Kontrola igraca je tvoj izbor svako namesta kako mu odgovara to se odnosi kako na to koliko ce ti komp cesto menjati igrace tako i na to da li ces ti sam upravljati golmanom.
ako te jos nesto interesuje ti pitaj

ПЛЕЈБоЈ
08-21-2007, 22:33
:excl: Predlog:

S obzirom da u pravilima turnira nije posebno navedeno kako i kada je moguce traziti pauzu trebalo bi neko od organizatora to tacno da navede. Bilo bi veoma lose kada bi se dogadjalo ono sto su neki vec pomenuli a to je da protivnik u trenutku kontranapada pritiska pauzu. Potpuno je logicno da se bilo kakve izmene (koliko god one trajale, a mogu da budu i vremenski ogranicene) prave samo kada je lopta van igre. Izmedju ostalog i zato sto ce kompjuter prve izmene napraviti upravo kad lopta napusti teren, a ne kad je to takmicar uradio dok je lopta bila u igri.
Naravno, trebalo bi uvesti i kazne za one koji to ne postuju, a licno garantujem da se niko nece dobro provesti ukoliko se bude koristio pauzama dok je lopta u igri na mojim utakmicama.

Nisam ucestvovao na proslom turniru, ali zato cesto organizujemo okupljanja po desetak igraca kada se takmicimo 1vs1 ili 2vs2. Uglavnom se igra u vece svote novca i pravila moraju da se postuju. Ipak je to takmicarski turnir, a ne igrarije nekoliko ortaka.

Kontrolori u sobama su neophodni, naravno.

:excl: Pitanja:

1. U prvoj fazi turnira dok igramo po grupama, da li se pravi mini liga pa kompjuter pamti povrede i kartone ili se sve igra kao prijateljski mecevi?

2. Na kraju me zanima samo jos i to da li je kontrola promene igraca u toku igre podesena na manual ili semi-auto i da li je to licni izbor takmicara?

Prva stvar dopunicu pravila turnira i pravilom za prekide
Druga stvar faza po drupama i knockout faza su objasnjene u pravilima -CITAJ TE PRAVILA-
Treca stvar podesavalje "ucescs kopa u igri igraca" je proizvoljno i samtaro sam da to ne treba da uvrstim u pravila...al ako decko pita da kazem i to-prizvoljno.....

kornjacica
08-23-2007, 11:22
Da li prvog dana igra 128 sa spiska ili po izboru?:player:

Konfucije
08-23-2007, 11:23
U ponedeljak ce biti objavljeno.

kornjacica
08-23-2007, 11:29
Sjajna organizacija,svaka cast svakom ko je u njoj ucestvovao!!!!!!! :clap2:

ПЛЕЈБоЈ
08-23-2007, 11:32
Hvala najlepse.

Dedza
08-24-2007, 00:07
Oce biti nekog ica i pica!!! Izvinjavam se na off topicu.

ПЛЕЈБоЈ
08-24-2007, 00:32
Bice svega za Vozdovacku legendu :red_indian:

Konfucije
08-24-2007, 00:38
On je sa banjice :lolabove:

Dedza
08-24-2007, 00:39
Bice svega za Vozdovacku legendu :red_indian:Hvala brate, ma lepo ja kazem Nele zemunska legenda!!!!

ПЛЕЈБоЈ
08-24-2007, 01:12
On je sa banjice :lolabove:

To gde zivi je granica banjice i vozdovca....

Gibanko kralj
08-24-2007, 12:13
taj of ili patch ili stavec sa b92 znakom - taj sa original dresovima i grbovima - nema veze sa obicnim..prosli turnir sam igrao pretkval. na b92 a grupu na obicnom..onom de je adriano na slici u meniju totalno needitovan..razlika je golema..i u fizici igre i u brzini i u guranju igracha..odigrajte jednu partiju na jednom a drugu na drugom..ali bash u forumu i videcete razliku
mislim u ss je svejedno,igrace se de se mora..da bi se igralo..ali ako vec igramo da utvrdimo tacno na chemu..ako moze bilo bi dobro da se igra na obicnom

ПЛЕЈБоЈ
08-24-2007, 12:57
Prosli put nismo nazalos stigli da sa svih kompova skinemo taj usrani b92 patch!
Bili smo u svadji s vremenom...

Sada ce biti samo izmenjena imena i grbovi timova...i nitsa vise!Ostalo je po "difoltu"!

Djuka
08-24-2007, 14:14
a realno i da ne bude izmenjeno( a bice ) ne verujem da dobrim igracima toliko moze da smeta ako je malo drugacije...
fudbal je fudbal...pes je pes...znanje je znanje...
pa valjda je i protivniku cudno ta drugacija "fizika igre" (za koju nemam pojma sta znaci), fora je bila samo ko se prvi rilagodi!

al toga biti nece zahvaljujuci najjacoj organizaciji... POZDRAVVVVV!!!!

crna_ovca
08-24-2007, 20:14
Zanima me zasto ne bi mogli da se menjaju timovi u toku grupe.
P.S. Uplatio sam postnetom i poslao broj mailom ali mi se uporno vraca mail.

ПЛЕЈБоЈ
08-24-2007, 20:21
Zanima me zasto ne bi mogli da se menjaju timovi u toku grupe.
P.S. Uplatio sam postnetom i poslao broj mailom ali mi se uporno vraca mail.

Ne moze jer sam ja tako reko!Salim se ne moze jer je takvo pravilo...razmisli i videces da ima smisla...
A posalji mi na private message broj i ime.

Konfucije
08-24-2007, 20:36
Mogu da se menjaju.

shtakor
08-24-2007, 20:52
momci dogovorite se jel moĂ…Âľe il ne moĂ…Âľe:lolabove:
mada meni zviĂ…Âľde jaja,ja ne menjam ni za Ă…Âľivu glavu:punk:

ПЛЕЈБоЈ
08-24-2007, 21:32
Nije konf razumeo o cemu se radi...

Procitaj te pravila i sve ce vam biti jasno!!!!

crna_ovca
08-24-2007, 22:55
Procitao sam ja pravila ali ne znam zasto se ona razlikuju od pravila na ESWC finalu.

Djuka
08-24-2007, 23:13
Procitao sam ja pravila ali ne znam zasto se ona razlikuju od pravila na ESWC finalu.

druze ovo nije ESWC, ovo je 100x bolje od eswc-a (naravno mislim na onaj sto je bio pre par meseci u forumu)...

Onaj eswc je bio bruka i sramota a daleko smo mi od finala eswc-a, pa kad nemamo takve uslove ni podrsku nemamo ni takva pravila!!!

crna_ovca
08-24-2007, 23:27
Da li stvarno mislis da je pametno to sto si napisao? Kakve veze imaju uslovi sa tim? Organizatori nemaju uslova da nam omoguce da menjamo timove pre svake utakmice?! Organizatori se pozivaju na to da se na turnirima igra ogoljena verzija, da se na turnirima namesta random raspolozenje itd. sto je sve ok, ali onda mogu da preuzmu sa turnira da svako ima pravo da pre utakmice izabere tim koji hoce. Ti uvek biras liverpul i to je ok. Ja sam isto u fazonu da je smor da svi biraju manje vise iste timove i bilo bi mi gotivnije da igram sa nekim malo slabijim timom. Ali ako to podrazumeva da me neko dere zbog toga, neka hvala. Zato bi mi vise odgovaralo da mogu u toku grupa da se menjaju timovi pa da pocnem sa nekim slabijim timom koji ima dusu, a ako vidim da nisam konkurentan da uzmem neki tim iz velike petorke. Ako je to toliki problem organizatorima ok, meni nije. Tu smo da postujemo pravila.

Djuka
08-24-2007, 23:59
Iluzorno je porediti tako veliki dogadjaj kao sto je finale eswc-a i drugi live turnir koji organizuje par momaka koji imaju zelju da naprave veliki pes dogadjaj!
Pogresno si razumeo, samo sam hteo da kazem da je ovo organizacija pes serbia i da je na njima kakva ce pravila biti, i drago mo je sto ne kopiraju eswc vec ostavljaju svoj pecat ovom dogadjaju!

jedna stvar me jos vise zanima, zasto se krijes iza novog nick-a kada si neko ko vec dugo prati forum i zna da stalno igram sa liverom?

crna_ovca
08-25-2007, 00:47
Zasto bi neko ovde imao razloga da se krije? Ovo mi je jedini nick, ali sam u poslednjih par dana iscitao skoro sve vase teme na forumu koje imaju veze sa turnirima, cisto da se malo pripremim.

I necu vise o tom menjanju timova u toku grupa da se ne bi mislilo da je to nesto zlonamerno. To je bio samo predlog i nista vise.

ПЛЕЈБоЈ
08-25-2007, 00:52
Da li stvarno mislis da je pametno to sto si napisao? Kakve veze imaju uslovi sa tim? Organizatori nemaju uslova da nam omoguce da menjamo timove pre svake utakmice?! Organizatori se pozivaju na to da se na turnirima igra ogoljena verzija, da se na turnirima namesta random raspolozenje itd. sto je sve ok, ali onda mogu da preuzmu sa turnira da svako ima pravo da pre utakmice izabere tim koji hoce. Ti uvek biras liverpul i to je ok. Ja sam isto u fazonu da je smor da svi biraju manje vise iste timove i bilo bi mi gotivnije da igram sa nekim malo slabijim timom. Ali ako to podrazumeva da me neko dere zbog toga, neka hvala. Zato bi mi vise odgovaralo da mogu u toku grupa da se menjaju timovi pa da pocnem sa nekim slabijim timom koji ima dusu, a ako vidim da nisam konkurentan da uzmem neki tim iz velike petorke. Ako je to toliki problem organizatorima ok, meni nije. Tu smo da postujemo pravila.

NAJVISE VOLIM OVO!!!!Kad mi dodje neko ko mi ne postavlja glupa pitanja....To cenim!Volim kad sa nekim imam nesto da raspravljam!
Uslovi na ovom turniru su takvi da bolji NIKAD NISU BILI NA OVIM PROSTORIMA i da ih samo mi mozemo nadmasiti novim projektom(KOJI JE NARAVNO VEC U PLANU,A RECI CU SAMO DA SE RADI O LIVE LIGI KROZ SRBIJU).
A sto se tice organizacije bole me bre uvo da ja trebi pricam sta sve znaci napraviti ovako nesto.KO SI TI DA TI SE JA PRAVDAM?I to cu reci svakom!Ovo je vece od pojedinca...na ovome radi dosta ljudi i dosta je truda ulozeno....
A sto se tice menjanja timova...e pa prijatelju na 90% vecih turnira odrzanih u pesu ikada na ovim prostorima, pravila su bila da se tim ne menja nikad...cak dosta jakih turnira(koji polako postaju tradicionalni) sa odlicnim fondom nagrada i sa dosta kval. takmicara, imaju u svojim pravilima da kad se prijavljujes prijavis tim s kojim igras
I nemoj da glumis ludilo s tim eswc-om jer si ga vido samo na slici...A sto su pravila eswc-a merilo????Pa i njih je pravio neki smrtnik isto ko ja,nisu napisana u bibliji!!!
Ovo su pravila ako ti se ne svidjaju znas sta ti je ciniti!Mislim da je sasvim dovoljno da se timovi menjaju svaku sledecu fazu!!!!

Toliko od meme!!!!Svaki sledeci post na ovu temu bice izbrisan.
A ti ako zelis dodji i uveri se kakva je organizacija.Poz tebi i nista licno!
NASATAVITE SA TEMOM

kornjacica
08-25-2007, 02:12
Da li ce uskoro biti odrzan neki turnir 2vs2?:player:
Meni niko ne odgovara na pitanje vec 24 sata!!!

Mishkin
08-25-2007, 11:05
Poslao sam mail, ali nisam boldovan. Daj Plejboj sredi to! 5. sam na spisku, ime Mladen Dulanovic!
Pozdrav!

Soufiane Touzani
08-25-2007, 13:29
@PLAYBoY
Otvori jednu temu ili iskoristi neku već otvorenu i napiši odgovore na najčešće postavljana pitanja (FAQ) i razna obavešteja oko turnira.
Ovo više nema smisla, pitanja se vrte u krug, a ti se bez potrebe nerviraš. Ignoriši pitanja na koja si već odgovorio...

kornjacica
08-25-2007, 14:10
Da li ce biti objavljene grupe pre pocetka turnira?

Mikri
08-25-2007, 14:19
da

chollocky
08-25-2007, 15:06
Ja sam dobio drugacije informacije o nagradama ali... svejedno!
Mislim da ce ovoga puta organizacija biti mnogo bolja i da ce
turnir biti kvalitetniji pa se necu prosetati do finala. Pozdrav za
cetvrtoplasiranog od drugoplasiranog i vidimo se na turniru xexexe
Pobedicu te ponovo :)
Inter 4:2 Liverpool :crazy:

Misko
08-25-2007, 15:22
Ja sam dobio drugacije informacije o nagradama ali... svejedno!
Mislim da ce ovoga puta organizacija biti mnogo bolja i da ce
turnir biti kvalitetniji pa se necu prosetati do finala. Pozdrav za

Colovic ?
Jbg osvajas sledeci u proslom nisi imao srece u finalu :crazy:

Djuka
08-25-2007, 16:51
Pozdrav za

pa gde si matori! :mrgreen:
pozdrav veliki i tebi. Ovog puta dolazim malo rasterecen jer sam se plasirao na sajam fudbala tako da nemam neke velike ambicije al necu se predati bez borbe!

Hvala na pozdravima i Sve najbolje!

Vuk_Radovic
08-26-2007, 19:08
jel nije problem da mi samo neko potvrdi kada treba da se dodje na turnir, u koliko sati, koliki ce fond nagrada biti kada se zna da ce nas biti daleko manje od 256 i da li treba da nosim DRIVERE za joystik na turnir?

Interista
08-26-2007, 20:08
jel nije problem da mi samo neko potvrdi kada treba da se dodje na turnir, u koliko sati, koliki ce fond nagrada biti kada se zna da ce nas biti daleko manje od 256 i da li treba da nosim DRIVERE za joystik na turnir?

Sutra cje objawiti swe u wezi turnira . . .:red_indian:

Fond je

1 200
2 100
3 50....

bar po poslednjim informacijama....

Aaa... za drivere... Nemam pojma!

Djuka
08-26-2007, 20:37

u 11 sati pocinje turnir ali dodji bar u pola 11!!!!

Driveri ti ne trebaju!

sacekaj potvrdu organizatora posto ja nisam!

mariod
08-26-2007, 21:23
Velika greska je bila u startu zbog datuma i dana odigravanja turnira. Mnogo ljudi je moralo da odustane jer rade tih dana(ja i neki moji drugari) neki nece da idu zbog utakmice Zvezda-Rendzers. Bice mnogo losije nego prosli put siguran sam u to( ne mislim losije sto se tice organizacije- vec masovnosti i kvaliteta utakmica) Sledeci put nek se igra uobicajeno subota-nedelja i bice vise ljudi sigurno!!! Pozdrav

Konfucije
08-26-2007, 21:24
Kakve veze ima utakmica sa turnirom?

Il Fenomeno Vero
08-26-2007, 21:40
i da je turnir bio vikendom mozda bi bilo 20ak% vise ljudi...vecina nece da da 400 kinti jer boze moj izgubice i nece da se brukaju...troje moji ortaka tako razmislja..kao da cu ja da pobedim na turniru pa sam se zato prijavio

Interista
08-26-2007, 22:19
Velika greska je bila u startu zbog datuma i dana odigravanja turnira. Mnogo ljudi je moralo da odustane jer rade tih dana(ja i neki moji drugari) neki nece da idu zbog utakmice Zvezda-Rendzers. Bice mnogo losije nego prosli put siguran sam u to( ne mislim losije sto se tice organizacije- vec masovnosti i kvaliteta utakmica) Sledeci put nek se igra uobicajeno subota-nedelja i bice vise ljudi sigurno!!! Pozdrav

Dechko proweri da li ti je kalendar za owu god!

turnir je 29og!!!

a ne 28og! :hammer:

i da je turnir bio vikendom mozda bi bilo 20ak% vise ljudi...vecina nece da da 400 kinti jer boze moj izgubice i nece da se brukaju...troje moji ortaka tako razmislja..kao da cu ja da pobedim na turniru pa sam se zato prijavio

Jbt. Pa wama chowek ne mozhe da ugodi....

Najbolje da stawe da se pegla za DZ....

I narawno,WIKENDOM!

:nono: