PDA

View Full Version : Nije lose za prvi put...

ПЛЕЈБоЈ
06-24-2007, 10:19
Ovo je bio prvi Live turnir u organizaciji Pesoholichara u saradnji sa kladionicama Premier...
Ovaj topik sam otvorio pre svega da pozdravim sve organizatore:
Konfucija(Nebojsu),Hoоleta(Eskobara:clap: ),Miska(Burzuja:lol: ),Taleta(burzuja),kao i mnoge druge koju su na bilo koji nacin ucestvovali u organizaciji turnira a nisam ih pomenuo.(pozdravljam i momke koji su dosli s Konfucijem i Miskom)...

Mislim da smo svi zajedno odradili dobar posao,s obzirom da je prvi put,bilo je sitnih propusta,ali mislim da ce sledeci put biti puno bolje...nadam se i boljoj saradnji takmicara s ciljem da sledeci turnir bude jos bolji.

Pozdrav i Djuki za odlican plasman 4. mesto (izgubio je za trece od mog ortaka Saleta),i jedina zamerka Djuki bi bila,sto je decko vatreni navijac Liverpoola(sto nije lose)ali smatram da kad bi uzeo neki "jaci" klub (bar u igrici)-samo bi se prosetao do finala:smile:

Poz svima i nadam se da cemo u buducnosti odraditi jos mnogo ovakvih dogadjaja,jer se vidi da u nasoj zemlji ima ljudi koji vole ovu igu i imaju takmiarskog duha:triprsta: :triprsta: :triprsta: :clap: :clap: :clap:

mariod
06-24-2007, 11:51
Slazem se nije bilo lose. Sledeci put trebalo bi uplata po igracu da se poveca i da se uplate vrse recimo najkasnije do Dan pre pocetka turnira jer u tom slucaju ako neko da za ucesce npr. 500-800 din. ne verujem da se ne bi pojavio i ne bi falilo ljudi sve bi islo brze i efikasnije. U svakom slucaju pozdrav i vidimo se i sledeci put.

p.s. Nisam mogao da ostanem do kraja pa samo da pitam Playboy-a jel ste uspeli da smirite onog malog sto se drao ko kreten posle svakog postignutog gola i kad je prosao u cetvrtfinale

Konfucije
06-24-2007, 12:06
Evo i ja da se javim, dakle došao sam danas u 8 ujutru kući, odnosno 26 sati sam bio u bg-u :scared:

Dakle, ono što je najviše smetalo ovoj organizaciji jesu:

1. Finansije ~ Od učešća smo dobili 21.000, a igraonica je koštala 22.000 (+ nagrade koje takođe nisu bile male).

2. Ne dolazak na vreme ~ Ovo se mora sledeći put srediti, dogovor je bio da takmičari dođu u 11:15, a neki su dolazili i posla 12 :scared:

Ostalo je prošlo fino (pohvalio bih momka iz obezbeđenja kladionice :triprsta: ), veoma je bilo zanimljivo u samoj završnici, a na meču 2vs2 smo ja i atlantis oduvali ekipu iz Pančeva (neka Hoole kaže rezultat :yes: ).

Takođe, jedan od administratora nas je *****ao te se nije pojavio sa svojom ekipom jer očito ne ume dan ranije da ode do stanice i proveri kada ima prevoz... idiot...

Sve u svemu, sledeći turnir sa koga će takođe prva četvorica ići na turnir na sajmu fudbala će se održati negde u avgustu, ali će prijave biti veće i fond za nagrade će biti daaaaaaleko veći :wink:

Konfucije
06-24-2007, 12:11
Takođe bih pohvalio člana dedzu111, čovek nas je u 1 ujutru primio u kuću i pustio da ga smorimo do 6 (još je i služio whiskey sirotinji) :ave: :ave:

Mada sam ja pola tog razgovora prespavao, toliko mi se spavalo da nisam video ni Eminu na tv-u :scared:

Djuka
06-24-2007, 12:19
Pozdrav i Djuki za odlican plasman 4. mesto (izgubio je za trece od mog ortaka Saleta),i jedina zamerka Djuki bi bila,sto je decko vatreni navijac Liverpoola(sto nije lose)ali smatram da kad bi uzeo neki "jaci" klub (bar u igrici)-samo bi se prosetao do finala:smile:

hvala matori hvala...

ma gde bre da menjam liverpool da li si lud :lol: :lol:

super sam zadovoljan svojim plasmanom i ulaskom u polufinale!!!
mislim da sam sa foruma najvise dogurao da vam, svetlam obraz :lol:
jedva cekam taj sajam fudbala da operem te "poznate" :smile:

sve u svemu organizacija je bila na nivou, vreme nam je bilo neprijatelj ali nema veze...
ODLICAN FUDBAL-PUNO UZBUDJENJA-DOSTA ODIGRANIH UTAKMICA!!!!

zapamtite sta vam kazem- samo da se igra svaka tekma 2x10 min i svi ce biti prezadovoljni!!! to je za sada moram da palim!!!
pozdrav svima

Misko
06-24-2007, 13:33
Takođe bih pohvalio člana dedzu111, čovek nas je u 1 ujutru primio u kuću i pustio da ga smorimo do 6 (još je i sluĂ…Âľio whiskey sirotinji) :ave: :ave:

Mada sam ja pola tog razgovora prespavao, toliko mi se spavalo da nisam video ni Eminu na tv-u :scared:

Dedza legendo.:smile:
Hvala za sve pozz za Maju i Anastasiju koje smo malo smorili :smile:

zxa
06-24-2007, 13:36
Misko 2 posta za redom :scared::lol:

Konfucije
06-24-2007, 14:02
zxa - ban na 20 dana.

hule
06-24-2007, 14:09
Takođe bih pohvalio člana dedzu111, čovek nas je u 1 ujutru primio u kuću i pustio da ga smorimo do 6 (još je i služio whiskey sirotinji) :ave: :ave:Ја вам бре смештај нашао, а ви ме после *****авате преко телефона у 2 ујутру што нисам остао са вама, пијете џонија, боле вас к...ц :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

...a na meču 2vs2 smo ja i atlantis oduvali ekipu iz Pančeva (neka Hoole kaže rezultat :yes: ).10:2 :****-8:

Veliki_Brat
06-24-2007, 14:37
Takođe, jedan od administratora nas je *****ao te se nije pojavio sa svojom ekipom jer očito ne ume dan ranije da ode do stanice i proveri kada ima prevoz... idiot...

ne lupaj majke ti. ja sam bio 3 dana ranije da vidim za bus. I on ide u 9 na taj sam i krenuo ali iz nepoznatih razloga on do 9 i 45 se nije pojavio. I kada sam zvao stanicu rekli da tek onaj u 12 krece za bg. A taksi je 450 dinara do Bg. A ja sam imao u sebe 500 dinara. Tako da vec vidim kako bi se vratio kuci : )
A ja sam cim sam to saznao javio. Jbg sta da kazhem. Ispalio jesam to stoji, al` dobro ****ga. A sva trojica smo bili na stanici i chamili 45 minuta ko 3 idiota. al nebitno sta sada. Snashli ste se i bez mene...

Dedza
06-24-2007, 16:11
Pozdrav i od mene, Konfucije bilo mi je drago da sam vas upoznao(niste me smorili). E veliki pozdrav za vas od Maje i Anastasije. Konfucije,Misko,Hoole legende:ave: :ave: :ave: :ave: :ave: p.s pozdravi te Duleta(puno) p.s.s Vockice:lol:

Konfucije
06-24-2007, 16:20
p.s.s Vockice :lol:
Jel sam ja to prespavao još nešto osim Emine?? :smile:

Dedza
06-24-2007, 16:23
Jel sam ja to prespavao još nešto osim Emine?? :smile:Jesi pitaj Miskonija, ima da ti objasni.

masne
06-24-2007, 16:30
stvarno nije bilo lose,za prvi put..samo ima tu i sta da se ispravi..nego ja imam jedno pitanje u vezi kompjutera u forumu/..sto onako sporo radi?ja kuci imam skromnu konfiguraciju (amd athlon1.7,ati 9550GE,1GB rama) i ako je igrica opterecena kitserverom,navijanjem,radi skroz normalno,ne secka,nije sporo..a za primedbe i predloge oko organizovanja turnira,nesto kasnije,kad se bude nesto vise znalo oko drugog turnira..

leka
06-26-2007, 10:23
stvarno nije bilo lose,za prvi put..samo ima tu i sta da se ispravi..nego ja imam jedno pitanje u vezi kompjutera u forumu/..sto onako sporo radi?ja kuci imam skromnu konfiguraciju (amd athlon1.7,ati 9550GE,1GB rama) i ako je igrica opterecena kitserverom,navijanjem,radi skroz normalno,ne secka,nije sporo..a za primedbe i predloge oko organizovanja turnira,nesto kasnije,kad se bude nesto vise znalo oko drugog turnira..

Ma to je zbog patcha B92 100% :scared:

Misko
06-26-2007, 11:33
Ma to je zbog patcha B92 100% :scared:

NemoĂ…Âľe patch da utice na fiziku igre,jedino kitserver moze da je uspori ako su masine lose.

shone666
06-26-2007, 11:57
NemoĂ…Âľe patch da utice na fiziku igre,jedino kitserver moze da je uspori ako su masine lose.

opet moram da ponovim:

patch moze da utice na brzinu odziva ukoliko se unese previse podataka tim patch-om,
ali takodje i svi ostali dodaci, tipa kitserver, mogu uticati na brzinu gameplay-a.

jednostavno proverite :
uporedite na istom racunaru brzinu kada se instalira samo pes 6 bez dodataka,
a potom sa patch-om, ali bez kitservera, i videcete razliku ( jedinu ako nemate neku zver od kompa )

hule
06-26-2007, 12:53
Не може бре 0_text i E_text да успори игру, једино китсервер.

tarantula
06-26-2007, 13:02
Hoole, teoretski moĂ…Âľe da uspori, ako je npr. umesto klasičnog stavljen neki rebildovani 0_text, duplo teĂ…Âľi nego klasičan. Ako se 0_text ili e_text, tj. fajlovi u njima zamene fajlovima iste veličine ne moĂ…Âľe da uspori, ali ako se poveća kapacitet 0 ili e texta i stave veći fajlovi, moĂ…Âľe da uspori ako jemašina slaba. Ipak, veća je verovatnoća da je usporenje rezultat kitservera sa gomilom HD dresova.

hule
06-26-2007, 13:07
Не знам стварно, мени се ни на старом компу то није дешавало, а није био бог зна колико јак...
Али људи причају да је на турниру игра била спорија због tv logo-a?

tarantula
06-26-2007, 13:15
Не знам стварно, мени се ни на старом компу то није дешавало, а није био бог зна колико јак...
Али људи причају да је на турниру игра била спорија због tv logo-a?

Ni meni se nije dešavalo da usporava, samo kaĂ…Âľem da je teoretski moguće da se to desi usled promene 0_texta, ali usled stavljanja tv logoa, no way.

Djuka
06-26-2007, 13:43
ajde bre preterujete vise sa tim ptach-om...
nikome ne smeta patch toliko tako da ne vidim cemu ovoliko razvlacenje o tome....
meni je cak nekad i odgovaralo kad je sporija igra jer imam vise vremena da razmislim sta cu da uradim sa loptom :lol:

posvetite se novom turniru i novim konstruktivnim predlozima a ovaj je prosao savim dobro s obzirom da je prvi...

osecam da ce sledeci turnir biti wrhunski!!!

masne
06-27-2007, 16:31
ma ja nisam imao cini mi se ni taj tv replay(b92) a definitivno nisam imao score board..zato sam pitao u cemu je fora,posto nije bilo kitservera,niti icega sto bi moglo da uspori igru..ali je i dalje radilo jako lose..

Djuka
07-04-2007, 14:17
konfe bre kada ce slike sa turnira???
izvini za velicinu ali paste-ovao sam i ne mogu da smanjim sad u edit-u, sorry