PDA

View Full Version : Lista takmicara na turniru

Konfucije
06-16-2007, 20:39
1. Bogosav Pavlovic
2. Miloš Novaković
3. Sasa Radovanovic
4. Marko Zivanovic
5. Miroslav Jovanovic
6. Mario Draskovic
7. Predrag Babovic
8. Marko Ergic
9. Vladan Vasiljević
10. Nemanja Dautovic
11. Drazen Krajnovic
12. Boris Alander
13. Savicevic Svetislav
14. Mirovic Vladan
15. Filip Djukanovic
16. Dejan Vuksic
17. Milos Djurdjevic
18. Strahinja Marinkovic
19. Nikola Milicevic
20. Zarko Dragovic
21. Velibor Andric
22. Dalibor Andric
23. Milos Tadic
24. Branko Bura
25. Milic Predrag
26. Trickovic Dejan
27. Vladimir Djedovic
28. Nenad Radovanovic
29. Radmilo Djurdjevic
30. Petar Belic
31. Branko Tepavcevic
32. Nebojsa Petkovic
33. Vladimir Ranisavljevic
34. Jovan Perovic
35. Simonovic Aleksandar
36. Filip Jovanović
37. Aleksandar Stanic
38. Aleksandar Pantelic
39. Milos Vorkapic
40. Vladimir Obrenovic
41. Marko Vlahovic
42. Aleksandar Gvozden
43. Bojan Miljanic
44. Milos Despotovic
45. Nebojsa Misina
46. Djordje Andjelkovic
47. Milos Platanic
48. Devcic Dragan
49. Milos Tesic
50. Luka Avramovic
51. Colovic Vladan
52. Nikola Arsić
53. Aleksandar Jankovic
54. Filip Dovnik
55. Alen Hadrovic
56. Dejan Gmitrovic
57. Vladimir Sesterikov
58. Stefan Tatic
59. Milos Timotic
60. Nikola Mihailovic
61. Aleksandar Lukic
62. Vladimir Dedovic
63. Aleksandar Tešić
64. Luka Perovic
65. Vladimir Ibraimovic
66. Nikola Stevanovic
67. Sasa Radovanovic
68. Bosko Penic
69. Stefan Mijailovic
70. Igor Nikolic
71. Nenad Pesic
72. Alen Kopilovic
73. Aleksandar Velikic
74. Dalibor Markovic
75. Danijel Markovic
76. Mario Milojevic
77. Slobodan Jovanovic
78. Aleksandar Maljković
79. Nenad Milinkovic
80. Risto Škrbić
81. Srđan Nogović
82. Marko Popovic
83. Predrag Mandic
84. David Guzina
85. Petar Gmitrovic
86. Stefan Pantic
87. Srdjan Lazarevic
88. Nenad Maljković
89. Zoran Manevski
90. Milos Djuric
91. Nemanja Matić
92. Nemanja Matić 2(zaboravih ime drugog takmičara kojeg je prijavio, čućemo se)
93. Denis Ivaniš
94. Uros Djuricic
95. Filip Ivanović
96. Marko Jotic
97. Milos Strugalovic
98. Aleksandar Strugalovic
99. Nikola Djordjevic
100. Mario Skala
101. Miloš Miličević
102. Jovica Tubica
103. Milos Djordjevic
104. Nenad Sandic
105. Vladimir Jankovic
106. Ivan Pastulovic
107. Stevan Miletic
108. Branko Jovanović
109. Nemanja Markovic
110. Dusan Turudic
111. Boris Djetvaj
112. Igor Preradovic
113. Fedor Popovic
114. Marko Markovic
115. Nemanja Benc
116. Stanislav Djakovic
117. Bojan Delibasic
118. Milos Dimitrijevic
119. Aleksandar Pajovic
120. Milivoje Lekovic
121. Nenad Milosevic
122. Srdjan Kljajic
123. Ivan Skulic
124. Bojan Batinic
125. Darko Dobreskov
126. Pajo Vucurevic
127. Djordje Kosanovic
128. Sasa Markovic

Atlantis
06-16-2007, 21:14
Svaka čast na tačnosti :smile:

Rodman
06-16-2007, 21:27
86. Stefan Pantic :smile: Remember da name

Liverpoolovac
06-16-2007, 21:30
83. Predrag Mandic sa mnom nema zezanja

maremas
06-16-2007, 22:44
tottimas@
kako tebe nema na spisku, gde si se ti prijavio majke ti?

Djacic
06-16-2007, 22:47
znao sam...poslao sam 5 e mail-ova ali ni jedan nije stigao...:confused:

tottimas
06-16-2007, 23:12
Како то да ме нема на списку, послао сам мејл одмах после Марка Живановића који је четврти, а дан пре Мирослава Јовановића који је пети на списку?

Atlantis
06-16-2007, 23:20
E... o tome sam upravo govorio na prošloj temi.

Ne bi bilo ovakvih problema da se svakoga dana ažurirala lista. Sad je pitanje da li bilo ko od organizatora i čuva sve mail-prijave, tj. sortirane po datumima i da li ti imaš sačuvane sent itemse pa da uradiš print screen gde se lepo vidi datum kada si poslao prijavu.

Sva sreća pa je verovatnoća da će svih ovih 128. da se prijavi 0.1% :smile:

edit: jbt bog, sad sam tek primetio - može li neko od organizatora da proveri koje su email adrese iskorišćene za prijavu br. 27 (Vladmir Djedovic) i prijavu br. 62 (Vladimir Dedovic)?!? Imao sam jednog Dedovica (doduše ne Vladimira :smile:) u školi tako da je moguće da se radi o nekom drugom (tj. postoji i prezime Dedovic) a ne dva puta o meni, ali za svaki slučaj, pa taman da ubacimo totimasa na njegovo mesto :smile:

Rodman
06-16-2007, 23:36
Mozda samo kazem mozda su kucali adresu turnir @ pesoholichari.com a ne turnir@pesoholichari.com. Ne znam drugi razlog

maremas
06-16-2007, 23:37
nebi mogli tako da posalju a i nisu debili da ne znaju da je zajedno!

tottimas
06-16-2007, 23:53
E... o tome sam upravo govorio na prošloj temi.

Ne bi bilo ovakvih problema da se svakoga dana ažurirala lista. Sad je pitanje da li bilo ko od organizatora i čuva sve mail-prijave, tj. sortirane po datumima i da li ti imaš sačuvane sent itemse pa da uradiš print screen gde se lepo vidi datum kada si poslao prijavu.

Sva sreća pa je verovatnoća da će svih ovih 128. da se prijavi 0.1% :smile:

edit: jbt bog, sad sam tek primetio - može li neko od organizatora da proveri koje su email adrese iskorišćene za prijavu br. 27 (Vladmir Djedovic) i prijavu br. 62 (Vladimir Dedovic)?!? Imao sam jednog Dedovica (doduše ne Vladimira :smile:) u školi tako da je moguće da se radi o nekom drugom (tj. postoji i prezime Dedovic) a ne dva puta o meni, ali za svaki slučaj, pa taman da ubacimo totimasa na njegovo mesto :smile:

Нисам сачувао мејл, нисам мислио да ће ми требати. Можда сам ставио превише маркица па је писмо отишло за Аустралију.
Хвала ти на понуди, оберучке ћу је прихватити, ако којим случајем до тога дође.
Мислим има ли сад сврхе да поново шаљем мејл кад ћу вероватно бити 300-ти и упашћу само ако нека најезда скакаваца отера оних 200 људи пре мене.

Mozda samo kazem mozda su kucali adresu turnir @ pesoholichari.com a ne turnir@pesoholichari.com. Ne znam drugi razlog

Па прво што сам урадио јесте да сам избрисао те размаке, тек онда сам написао шта је требало.

Atlantis
06-17-2007, 00:18
Grrr... iskucam mail i ugasi mi se firefox sam od sebe :smile:

Dakle, sumnjam da je u pitanju nemarnost od strane onih koji su poslali prijave a evo i zašto. Pritom, da napomenem, nijednog od njih ne poznajem osim ovde sa foruma:

1) U pitanju su ljudi koji su minimum 300 postova postavili samo na ovom forumu što me dovodi do zaključka da znaju kako se rukuje internetom i kako se šalje mail.

2) Čak i da je kojim slučajem došlo do neke greške postoje sledeće varijante:

2a) Ako su iskucali sve odvojeno:

U tom slučaju ne bi mogli ni da pošalju mail jer bi im u samom startu sam webmail javio da ne može da pošalje mail jer postoji greška u TO: polju (proverio sa veratovim, Gmailovim, Hotmailovim i Yahooovim webmailom i jedino je Verat napravio *****e, tj. poslao takav mail bez javljanja greške, ali opet, ljudi koji koriste mail na Veratu/EUnetu/SezamProu obično koriste neke mail klijente a ne šugavi oblik njihovih webmailova)

2b) Ako su iskucali reč "turnir" u turnir@pesoholicari.com pogrešno:

A pretpostavimo da su vlasnici pesholicari.com uzeli najtipičniji hosting koji se uzima za ovako nešto, bez obzira napisali vi "djoka" ili pera-mika-laza@pesoholicari.com, mail će stići na njihov nalog. To je zato što se mail vezuje za njihov pesoholicari.com deo a ne ono ispred, a to je opet povezano sa tim što se običnim hostingom dobija samo 1 e-mail adresa a ono ispred vi možete menjati po sopstvenoj volji i to će se samo odraziti na to šta će njima pisati u "To" kolumni.

2c) Ako su iskucali reč "pesoholicari.com" u turnir@pesoholicari.com pogrešno:

Bilo koji webmail bi preko MAILER DAEMONa ili sličnih servisa javio da je u pitanju pogrešna adresa a samim tim bi ljudi koji su napravili takvu grešku imali vremena da se isprave.

Djacic
06-17-2007, 00:44
brate svaka tebi cast na opsirnom islaganju:smile: ali ja svejedno necu igrati..cak sam i konfuciju poslao prijavu na pm,za svaki slucaj...smrc:smile:

ПЛЕЈБоЈ
06-17-2007, 00:47
Grrr... iskucam mail i ugasi mi se firefox sam od sebe :smile:

Dakle, sumnjam da je u pitanju nemarnost od strane onih koji su poslali prijave a evo i zašto. Pritom, da napomenem, nijednog od njih ne poznajem osim ovde sa foruma:

1) U pitanju su ljudi koji su minimum 300 postova postavili samo na ovom forumu što me dovodi do zaključka da znaju kako se rukuje internetom i kako se šalje mail.

2) Čak i da je kojim slučajem došlo do neke greške postoje sledeće varijante:

2a) Ako su iskucali sve odvojeno:

U tom slučaju ne bi mogli ni da pošalju mail jer bi im u samom startu sam webmail javio da ne može da pošalje mail jer postoji greška u TO: polju (proverio sa veratovim, Gmailovim, Hotmailovim i Yahooovim webmailom i jedino je Verat napravio *****e, tj. poslao takav mail bez javljanja greške, ali opet, ljudi koji koriste mail na Veratu/EUnetu/SezamProu obično koriste neke mail klijente a ne šugavi oblik njihovih webmailova)

2b) Ako su iskucali reč "turnir" u turnir@pesoholicari.com pogrešno:

A pretpostavimo da su vlasnici pesholicari.com uzeli najtipičniji hosting koji se uzima za ovako nešto, bez obzira napisali vi "djoka" ili pera-mika-laza@pesoholicari.com, mail će stići na njihov nalog. To je zato što se mail vezuje za njihov pesoholicari.com deo a ne ono ispred, a to je opet povezano sa tim što se običnim hostingom dobija samo 1 e-mail adresa a ono ispred vi možete menjati po sopstvenoj volji i to će se samo odraziti na to šta će njima pisati u "To" kolumni.

2c) Ako su iskucali reč "pesoholicari.com" u turnir@pesoholicari.com pogrešno:

Bilo koji webmail bi preko MAILER DAEMONa ili sličnih servisa javio da je u pitanju pogrešna adresa a samim tim bi ljudi koji su napravili takvu grešku imali vremena da se isprave.

Aplsolutno si u pavu...i mozemo zakljuciti da je greska samo do kandidata,organiztori nemaju veze...

Poz

zxa
06-17-2007, 00:49
JA sam Vladimir Dedovic

Atlantis
06-17-2007, 00:52
Ako ljudi pošalju mail i ne dobiju nikakvu povratnu reakciju kako je to njihova greška? Da se radi o nekome ko je postavio ovde 3 posta i sad se javlja pa i da razumem... No dobro, vaša odluka.

@zxa: Ozbiljno? :smile:

Drago mi je, Vladimir Djedovic :smile:

Šta da ti kažem @totimas, više sreće sl. put :smile:

zxa
06-17-2007, 00:56
Ama to sam stavio zato sto pise Vladimir Djedovic a treba bez

Atlantis
06-17-2007, 01:01
Aman, JA sam Vladimir Djedović :smile:

Ili me ti *****avaš malo? :smile:

tottimas
06-17-2007, 01:04
Што се тиче свега тога, шта је било било је, сад назад не могу. Што се тиче моје грешке, у питању је био прости copy-paste и-мејл адресе, оне са размацима, па сам онда обрисао те размаке. Доћи ћу ја тамо, мада сад не као играч већ више ето као подршка ортацима чији су мејлови стигли тамо где мој није.

Додатно питање: Да ли бих ја могао да учествујем у такмичењу 2 на 2 са ортаком који је на списку ако он буде хтео да се ту такмичи и хоће да му је будем пар?

Shollym
06-17-2007, 01:06
Kraljevi lista nije uopste vremenski formirama. Ja sam poslao prvih dana prijave pa sam pred kraj spiska, a moj ortak koji je poslao pre 5 dana je oko 60.
Onaj 11 na kvadrat :gunsmilie:.

maremas
06-17-2007, 01:07
Sve mi se cini da ce ovo biti repriza kvalifikacija za ESWC!

Konfucije
06-17-2007, 10:54
O Bože...
Ovo nije konačna lista, ponavljam.
Šansa da svih 128 potvrdi učešće je minimalno!
Meni je jako žao, dobio sam oko 230 mejlova i nije bilo nimalo lako izbirati 128 ljudi, neko je morao otpasti, a sada da nakon toga upoređujete ovo i ESWC je "malo" bezobrazno sa vaše strane.

ПЛЕЈБоЈ
06-17-2007, 12:36

Imas muda ko konj kad uporedjujes kval. za eswc sa ovom turnirom...Moza kad bi sam video da nije ni najmanje lako organizovati nesto tako,gde ucestvuje preko sto ljudi onda bi se izvinuo.

Djuka
06-17-2007, 13:48

sad ces lepo javno da se izvinis nasim organizatorima :detective: jer se ljudi trude i lepe plakate i maltretiraju samo da bi ti dosao dao 200 kinti i *****avao se!!!

svaka vam cast ja sam poslao mail kao i 2 ortaka i svi smo na spisku i ne da cemo da dodjemo nego jedva cekamo...:clap: :clap:

pozdrav i hvala playboy-u i konfuciju i hooletu za listu!!!:triprsta:

leka
06-17-2007, 14:23
Sine pa ti NEZNAS ali ponavljam NEZNAS koliko je tesko organizovati turnir sa 32 ucesnika a kamoli ovo :clap: momci svaka vam cast!!!! :triprsta:

MihtyIbra
06-17-2007, 15:10
sta je sto se tice turnira 2 na 2?kako prijave,ucesce,nagrade...znam da pitam nekoliko puta ,ali veoma mi je bitno da bi mogao da se organizujem sa ortakom jer nije iz Bg-a...

leka
06-17-2007, 16:32
malo pitanjce: da li se zna vreme pocetka turnira? otprilike?

Veliki_Brat
06-17-2007, 16:41
11 i 30 od prilike

maremas
06-17-2007, 17:01
Pretpostavljam da je organizovanje turnira s tolikim brojem takmicara veoma tesko i izvinjavam se svima koje sam ovim postom iznervirao, nije mi bila namera, to je bila sala, ipak turnir nije ni poceo a kamoli se zavrsio pa da mogu da se sumiraju utisci, ja sam ovo rekao tek onako jer je drug poslao mail kad i ja a nije ga bilo na spisku jbg, zato puno srece organizatorima turnira 23. i da sve lepo protekne u najboljem redu jer prvenstveno se treba zabaviti.
Vidimo se tamo!

Atlantis
06-17-2007, 17:54
I kako će ljudi koji su sa strane da izvrše uplate za turnir?

Silom prilika sam i 19. u Beogradu pa me zanima gde mogu da se izvrše uplate?

pesoholik
06-17-2007, 18:11
O BoĂ…Âľe...
Ovo nije konačna lista, ponavljam.
Ă…Â*ansa da svih 128 potvrdi učešće je minimalno!
Meni je jako Ă…Âľao, dobio sam oko 230 mejlova i nije bilo nimalo lako izbirati 128 ljudi, neko je morao otpasti, a sada da nakon toga upoređujete ovo i ESWC je "malo" bezobrazno sa vaše strane.

Znaci po babu i po stricevima, ja sam poslao mail cini mi se 01.juna, pa posle opet 10.juna, a mog imena nema na spisku, lepo, lepo...

pesoholik
06-17-2007, 18:19
Ispravka, mail sam poslao 29.maja i posle opet 10.juna, da ne bi doslo do zabune, evo postavicu i screenshot, bezobrazluk, znaci jedan od prvih sam posleo mail, a lepo je receno da ce PRVIH 128 koji posalju mail da budu pozvani...

Dovidjenja, prijatno.

Konfucije
06-17-2007, 18:19
Gde je to receno da prvih 128 mora da bude prijavljeno, sta lupas?
Jel sam ja obavezan da nekog od vas stavljam na listu?

pesoholik
06-17-2007, 18:22
Pa citao sam u drugom topicu, da su spominjali da ce prvih 128 koji posalju biti pozvano, u to sam siguran, evo naci cu taj post...

Hvalili ste se da ce biti savrseno odradjen turnir, a ni sami se niste dogovorili...

pesoholik
06-17-2007, 18:27
znaci samo PRVIH 128?

Наравно.
Уколико се неко не буде одазвао, учествоваће они који су пријављени после 128.

Izvolte, vas administrator potvrdjuje da ce PRVIH 128. biti pozvano...

Ajde dogovorite se...

hule
06-17-2007, 18:29
Чланови са листе мораће да потврде учешће.
Ако се неко не одазове, уместо њега биће позван следећи са списка.

pesoholik
06-17-2007, 18:31
Jeste, samo sto sam ja poslao mail medju prvima, pa sam se nekom magijom izgleda stvorio na 129. mestu???

shone666
06-17-2007, 18:33
evo imam jedan predlog :
neka prvih 64, odnosno oni koji prodju kvalifikacije, ili prvih 32, onih koji prodju grupe
imaju pravo prvenstva na sledecem turniru tako da nebi bilo 'ko prvi devojci' i slicno.
ako se moj predlog eventualno prihvati predlazem i sledece:
neka oni koji budu medju 32 ili 64 ostave neki kontakt organizatorima ( e-mail ili mobili ) kako bi se sa njima moglo lakse stupiti u kontakt.

sa najbolljom namerom:smile:

pozdrav!!!

Atlantis
06-17-2007, 18:56
Ljudi - uplate?!? Kako i gde?

A ovo inače uopšte ne mogu da razumem iako konkretno nisam oštećen:

Gde je to receno da prvih 128 mora da bude prijavljeno, sta lupas?
Jel sam ja obavezan da nekog od vas stavljam na listu?Ako si organizator, valjda si obavezan da ljude sortiraš po tome kada su poslali prijave osim ako nisi napisao da će 128 igrača biti izvlačeni nasumično, npr. putem žreba. U principu, naravno da nisi obavezan ni na šta jer je u pitanju tvoj turnir, ali ako se napišu prvih 128 logično je pretpostaviti da se reč prvih odredjuje prema vremenu prijave. Ako nisi tako odradio, onda barem reci koji si kriterijum uzeo za definisanje kojih su to prvih 128 čisto da i ljudima koji su na listi i koji nisu bude jasno zašto su tu gde jesu.

I da li se zxa stvarno zove Vladimir Dedovic ili se *****ava jer me je malo zbunio sa svojim odgovorima, tj. nije odgovorio na poslednje pitanje, a bila bi prevelika slučajnost da na istom turniru učestvuju i Vladimir Djedovic (tj. ja) i Vladimir Dedovic. U suprotnom, ako je zxa stvarno Vladimir Dedovic biće jako komično na turniru prilikom prozivanja :smile:

Može li neko da proveri ta dva upisa preko kojih mailova su upisane te dve prijave?

telacc
06-17-2007, 19:32
da to mu je pravo ime

Atlantis
06-17-2007, 19:50
Ok, eto, slučajnosti se dešavaju

Zbunio me je sa ovim postom:

Ama to sam stavio zato sto pise Vladimir Djedovic a treba bez

Izgleda da sami sebi negiramo postojanje ovog drugog :smile: :smile:

Djuka
06-17-2007, 20:42
receno je da cemo danas dobiti email-ove mi koji smo na listi da potvrdimo!!!

da li mozete da mi kazete kada treba da se potvrdi, kome treba da se potvrdi??

P.S. i naravno kada,gde i kome da se plati ucesce

pozz svima jedva cekam 23 :playball: :playball::playball::playball::playball::playball: :playball:

Konfucije
06-17-2007, 20:44
Trenutno gledam Tadića :ave: :ave:
Pa kad on prođe, onda.

ПЛЕЈБоЈ
06-17-2007, 20:44
Najverovatnije ce se uplate vrsiti na dan turnira,ali nemoj te me drzati za rec...

Poz

Djuka
06-17-2007, 20:45
Trenutno gledam Tadića :ave: :ave:
Pa kad on prođe, onda.

offtopic: matori opet ga gotivis?? :scared: :scared: :scared: :scared: :scared:
nisi tako pricao kad su izabrali tomu...

izvinjavam se za offtopic oprostite al bas me zanima :lol: :lol:

i ja mislim da je to pametno za uplate!!! pozz playboy

Atlantis
06-17-2007, 20:50
I na koju foru će onda preostalih 102 takmičara koji su poslali svoje prijave da uskoče na turnir? Da lešinare oko Foruma pa čim vide da fali jedan da naprave gužvu mlatareći sa po 200 dinara ka organizatoru? :smile:

Konfucije
06-17-2007, 20:51
offtopic: matori opet ga gotivis?? :scared: :scared: :scared: :scared: :scared:
nisi tako pricao kad su izabrali tomu...

izvinjavam se za offtopic oprostite al bas me zanima :lol: :lol:

i ja mislim da je to pametno za uplate!!! pozz playboy
Nije to bilo posle izbora Tome, nego posle sastavljanja vlade sa dr. obaveštenim.

I dalje sam pri stavu da neću glasati za DS na parlamentarnim izborima zbog toga, ali za Bokija za predsednika hoću :ave: :ave:

Konfucije
06-17-2007, 21:33
Jedan je vec otpao!
Pogledajte prvi post...

Anthony_Kiedis
06-17-2007, 22:28
Evo i mene, pisem u ime Fletch_hufc-a, on je decko, poslao 3 prijave, dve oko 30.maja, a trecu valjda oko 10. juna, lepo je receno da ce PRVIH 128 koji posalju mailove da igraju na turniru, da strav bude jos konfuznija, Fletchov ortak koji uopste nije hteo da ucestvuje, koga je Fletch nagovorio da posalje prijavu(i to oko 13-14 juna) je na spisku.

Jel to zato sto je banovan, pa nema pravo da ucestvuje???

EDIT: Mislim stvarno, mogli ste bar da napomenete da ce biti neki zreb ili slicno, a ovako totalna konfuzija... A i ako razmisljamo logicnim putem, pa najlogicnije je da ucestvuju oni koji su bili najbrzi, najzainteresovaniji...

Rodman
06-17-2007, 22:35
Kada cete da posaljete mail sa potvrdom meni nije jos stiglo. Sad tek vidim kolko sam talichan poslao sam samo jedan mail

Djuka
06-17-2007, 22:44
matori a i kad ti neko potvrdi obelezi ga da je 100% potvrdio kao i ovog lika sto je ispao...

Anthony_Kiedis
06-17-2007, 22:48
Pitanje: Kako si ti odredjivao ko ce da ucestvuje ili ne??? Da li si isao zrebom nasumice, ili si otvarao mailove, da procitas kako se zove potencijalni ucesnik i da vidis da li u mailu pise i nick na forumu, pa tek onda odlucio da li ucestvuje ili ne, i koliko vas je ucestvovalo u odredjivanju takmicara??? Zivo me zanima.

Veliki_Brat
06-17-2007, 22:54
skroz objektivno su birani takmicari. razumem ljuljtnu vas koji niste na spisku. jbg mi smo dali sve od sebe. morate i nas razumeti. ovo prvi put radimo i greske su moguce. ali dajemo sve od sebe da one budu minimalne.

Liverpoolovac
06-17-2007, 23:51
Kad ce izaci spisak sa nagradama?

Anthony_Kiedis
06-17-2007, 23:55
Toliko ste se hvalili da ce organizacija biti na nivou(u odnosu na WCRA), ali pokazalo se suprotno...

Konfucije
06-17-2007, 23:56
Zbog?

Anthony_Kiedis
06-17-2007, 23:59
Pa ako si citao dosadasnje postove u ovoj temi, bice ti jasno...

Konfucije
06-18-2007, 00:02
Naravno da sam čitao.
Prijavilo se oko 250 ljudi, ograničeno na 128.
Ko gubi ima pravo da se ljuti, ja nisam bio obavezan nikog da primim.

Veliki_Brat
06-18-2007, 00:02
turnir jos nije odigran, nemas pravo da dajes zakljucke. a ako bude turnir kao WCRA ja cu pojesti moj DVD od pes-a

Konfucije
06-18-2007, 00:03
A izvinte šta je WCRA

Konfucije
06-18-2007, 00:06
Dakle da rezimiramo...

Ograničenje je na 128 ljudi.
Imao sam oko 250 prijava.
Da li sam bio obavezan da nekog od vas stavim? - Nisam.
Da li je ovo zvanična lista? - nije.
Da li će neko otkazati učešće i da li ćete vi onda umesto njega upasti na listu? - hoćete.

Biće još turnira, ne morate odmah izigravati kalimera, ako vi mislite da je tako lako organizovati ovakav turnir, onda pravac neka igraonica, zakupite kompove i počnite :wink:

hule
06-18-2007, 00:07
:ave: :ave:

Veliki_Brat
06-18-2007, 00:08
ne znam to je on rekao : ) ja sam samo odgovorio : ))) valjda je mislio na ewcg ili kako se vec zove

ПЛЕЈБоЈ
06-18-2007, 00:09
Kad ce izaci spisak sa nagradama?

Vidim ti pucas na visoko:smile:

bice sve nemoj nista da se brines.

hule
06-18-2007, 00:12
ewcg ili kako se vec zove
:mrgreen: eswc

Anthony_Kiedis
06-18-2007, 00:14
Da znate da nas nekoliko razmisljamo da jedan dobar turnir.
Elem, nije o tome prica.

Naravno da se ljuti, jer na svakom do sada turniru na kome je ucestvovao, pravila su bila da ce ucestvovati prvih 64 ili kolko vec koji se prijave, da ste pravila oko prijavljivanja objavili kad i sve ostalno, onda nema ljutis, ali posle jos i clan iz vaseg upravnog odbora potvrdjuje da ce PRVIH 128 ucestvovati.

Ovo vam je prvi veliki minus.

Anthony_Kiedis
06-18-2007, 00:15
Lapsus.

Konfucije
06-18-2007, 00:16
Taj turnir se zove WCG i mi ga nismo ni spominjali, jer je KGB prošle godine odlično odradio posao :wink:

ПЛЕЈБоЈ
06-18-2007, 00:21
Da znate da nas nekoliko razmisljamo da jedan dobar turnir.
Elem, nije o tome prica.

Naravno da se ljuti, jer na svakom do sada turniru na kome je ucestvovao, pravila su bila da ce ucestvovati prvih 64 ili kolko vec koji se prijave, da ste pravila oko prijavljivanja objavili kad i sve ostalno, onda nema ljutis, ali posle jos i clan iz vaseg upravnog odbora potvrdjuje da ce PRVIH 128 ucestvovati.

Ovo vam je prvi veliki minus.

EJ BRE SMARAS!!!!KAKO TI NIJE JASNO!!!JER TI KONFUCIJE LEPO OBJASNIO???!!!
KAPIRAM JA SVE TO DA SI NE ZADOVOLJAN,I JA BI BIO,ZATO NISAM NI HTEO DA TI ODGOVORIM!!!ALI VIDIM DA INSISTIRAS,NECU DA TI KAZEM NISTA DA TE UVREDIM...A TI NAS SVE JESI (MISLIM NA ORGANIZATORE)
RECI CU TI SAMO OVAKO,IMAS SANSU DA UPADNES 50:50 ALI AKO BUDES NASTAVIO DA *****S VERUJ MI JA CU SE LICNO ZALOZITI DA NE IGRAS!NADAM SE DA SAM BIO JASAN I RAZUMAN I DA NISAM POVREDIO TVOJ PONOS!!!!

A sto se tice ocene organizacije i celog tunira,o tome ce mo posle turnira.

poz svima i izvinite na velikim slovima

Konfucije
06-18-2007, 00:22
Nemanja, bez nervoze :wink:

ПЛЕЈБоЈ
06-18-2007, 00:27
Nemanja, bez nervoze :wink:

ma opusteno prijatelju,al; ne moze svako drvlje i kamenje na nas bez razloga.

Anthony_Kiedis
06-18-2007, 00:48
Zasto bi uvredio moj ponos,koliko vidim nisi me uvredio, a nisam ni ja vas, samo da napomenem da nisam kratkovid, tako da ti i nije bio potreban CAPS, ja ne vidim zasto sam povredio vas ponos, samo mi nije bilo jasno po kom principu ste birali ucesnike, naravno sada mi je jasno, ali sam bio totalno zbunjen prvo saopstenjima da igra prvih XX kandidata, da bih posle saznao da je totalno drugaciji kriterijum, a koliko vidim nije samo meni bilo nejasno, sto se mene tice to je propust, ali ljudski je gresiti, naravno ukoliko sve ostalo protekne u savrsenom redu, ovaj propust ce ostati u senci.

Djuka
06-18-2007, 13:09
playboy, ne padaj u vatru keep it cool :wheelchair:

a i ako nekolicina ljudi ne bude zadovoljna turnirom to je veliki uspeh jer na ESWC-u je 200 ljudi bilo nezadovoljno organizacijom a ovde vas 2-3...

a vi sto ste prijavljeni nemojte bre da cutite nego dajte podrsku nasim organizatorima a ne da ih ovde ubijaju kako nemaju pojma a ovi se ubise od organizacije i maltretiranja...

JA SAM UZ VAS!!!

maremas
06-18-2007, 13:50
Ja mislim da bi najbolje bilo da ste azurirali listu svakih 2, 3 dana, i da onda do zabune nebi doslo!

Veliki_Brat
06-18-2007, 13:56
playboy, ne padaj u vatru keep it cool :wheelchair:

a i ako nekolicina ljudi ne bude zadovoljna turnirom to je veliki uspeh jer na ESWC-u je 200 ljudi bilo nezadovoljno organizacijom a ovde vas 2-3...

a vi sto ste prijavljeni nemojte bre da cutite nego dajte podrsku nasim organizatorima a ne da ih ovde ubijaju kako nemaju pojma a ovi se ubise od organizacije i maltretiranja...

JA SAM UZ VAS!!!

pa sta iam da komentarisemo : ) videce vase komentare posle takmicenja. to je najveca odbrana jel da : ). tako da dobar glas se daleko cuje...

Rodman
06-18-2007, 14:44
Ja mislim da bi najbolje bilo da ste azurirali listu svakih 2, 3 dana, i da onda do zabune nebi doslo!
Tko su isto radili i na wcg pre 2 dine kada Pes nije bio jos oficijalna igra svaki dan su dopunjavali listu , Nije lako organizovati turnir uopste ni sa 32 kamoli sa 128

maremas
06-18-2007, 14:48
Sta je s brojem telefona na koji treba da se posalje potvrda za ucesce, nikako da dobijem izvestaj da je poruka poslata...!?!?!:scared:

Veliki_Brat
06-18-2007, 15:18
broj sluzi da se zove....

maremas
06-18-2007, 15:43
broj sluzi da se zove....
Ja sam ovakav mail dobio i ovo je pisalo u njemu:

Primljen si medju 128 potencijalnih takmicara na turniru.
Da bi potvrdio i obezbedio ucesce, posalji SMS na 064 @@@@@@@ sa broja
telefona koji si prijavio. SMS je dovoljno da sadrzi rec 'potvrdjujem'. Rok
za slanje SMS-a je sreda u ponoc.

Veliki_Brat
06-18-2007, 15:48
e onda ne znam : ali gledacemo da moguce nepravde prema takmicarima ispravimo ako ne na ovom onda ces biti medju povlascenim na sledecem turniru. ****ga ljudi smo. Samim tim nismo savrseni.

Konfucije
06-18-2007, 16:20
32 potvrde do sada.

Atlantis
06-18-2007, 16:37
Ne bi bilo loše da ljude koji su već potvrdili obeležite na onoj listi u slučaju da ako je neko poslao SMS a on nije stigao zna da opet pošalje poruku na vreme, da vam se ne ponovi sistem sa emailovima, tj. da ne ostavite prostor za "ja sam poslao SMS, niste me potvrdili, ua!"

ПЛЕЈБоЈ
06-18-2007, 16:46
Tko su isto radili i na wcg pre 2 dine kada Pes nije bio jos oficijalna igra svaki dan su dopunjavali listu , Nije lako organizovati turnir uopste ni sa 32 kamoli sa 128

Koliko ja znam pes i dalje nije oficijalna disiplina wcg-a!?
Mozda se varam ali cisto sumnjam.

Djuka
06-18-2007, 18:20
e stvarno bi trebalo da boldujete likove koji su potvrdili

maremas
06-18-2007, 19:28
4. Marko Zivanovic
108. Marko Zivanovic
sad sam primetio da imam imenjaka i prezimenjaka........:lol:
Samo koji sam od ove dvojce ja?

Konfucije ja sam ti potvrdio za 4. pa proveri moj broj telefona 063/346???, tako pocinje!
Da li sam potvrdio za pravog.

manutd85
06-18-2007, 19:36
Nisam primio Email...kada stize.... 117.Bojan Delibasic

Rodman
06-18-2007, 19:41
ako dobijas mail preko hotmail ili yahoo mail provri u junk ili bulku tako je meni stiglo

Atlantis
06-18-2007, 21:26
Ako se neko javi ovde da potvrdjuje i pritom napiše svoje ime a nije mu stigao e-mail, valjda bi bilo logično da se i to prihvati???

Već vidim duele:

Vladimir Dedovic - Marko Zivanovic
Vladimir Djedovic - Marko Zivanovic

:smile: :smile: :smile: :smile:

edit: jebaću vas strašno ako zamenite protivnike! :smile: :smile:

shone666
06-18-2007, 21:35
sa mog mejla prijavljen i jedan moj drug, medjutim mejl za registraciju stigao je samo za mene iako je i on na listi.
da li da i on potvrdi ucesce na isti broj telefona bez obzira sto za njega nije stigao mejl?

Konfucije
06-18-2007, 21:43
Nazovi me na onaj broj ako hoćeš da potvrdiš za više ljudi.

Veliki_Brat
06-18-2007, 21:46
inache nesha uzdizhe na 041/31---- cenzurisano ... : )))

zxa
06-18-2007, 21:59
Ako se neko javi ovde da potvrdjuje i pritom napiše svoje ime a nije mu stigao e-mail, valjda bi bilo logično da se i to prihvati???

Već vidim duele:

:smile: :smile: :smile: :smile:

edit: jebaću vas strašno ako zamenite protivnike! :smile: :smile:JA tebe ne razumem sto pises vladimir djedovic ja sam vladimir dedovic i ko je marko zivanovic uopste

maremas
06-18-2007, 22:01
ja sam Marko Zivanovic a on je Djedovic, kapis!:lol:

zxa
06-18-2007, 22:13
On se *****ava bre ja se prezivam dedovic on nije djedovic nego da bude fora tako pise

Veliki_Brat
06-18-2007, 22:22
lol. ebe lud zbunjenog. covek kaze da je djedovic

MihtyIbra
06-18-2007, 22:44
ajmo ljudi poceo je kviz kviskoteka...ne,ja sam Vladimir Dedovic
p.s. ja sam potvrdio porukom na doticni mob dobijen mailom,nadam se da je stiglo

Konfucije
06-18-2007, 22:45
Boldovani su poslali potvrde.

Konfucije
06-18-2007, 22:46
Inače da raščistimo, Vladimir Dedović je zxa, Vladimir Đedović je Atlantis, Marko Živanović je maremas, a drugi Marko Živanović je neko sasvim četvrti :smile:

tale
06-18-2007, 23:11
auu ****te, stvarno jeb'o lud zbunjenog

...pohotno

shtakor
06-19-2007, 01:15
ja bi da iskoristim priliku da se zahvalim organizatorima što su me lično pozvali na mob zbog učešća:clap:
fala ljudi nije trebalo javio bi se i sam:smile:
a ivaljda ću bolje da prođem bolje nego na ESWC,izbacio me neki bunkeraš u drugoj rundi...

Atlantis
06-19-2007, 02:07
On se *****ava bre ja se prezivam dedovic on nije djedovic nego da bude fora tako piseVidiš, ja isto mislio da se ti *****avaš da se prezivaš Dedović :smile: :smile:

edit: ****te me ako posle ove teme ne postanem najpopularniji na forumu :smile: :smile: Već vidim: u finalu Vladimir Dedovic izgubio od Vladimira Djedovica :smile: :smile:

hule
06-19-2007, 02:10
Овде луд **** збуњеног :playball:

Atlantis
06-19-2007, 02:19
Kad smo kod toga, neka ovi Marci Živanovići ukoliko obojica dodju na turnir daju srednje slovo da bi se razlikovali na turnirima prilikom žrebanja :smile:

Konfucije
06-19-2007, 07:57
Razlikuju se po broju.

jaguar011
06-19-2007, 10:50
Kako moze da se izvrsi uplata??? Da li moze na dan turnira???
:triprsta: U koliko sati pocinje???

Milos
06-19-2007, 18:48
Ja se nadam da cu upasti na turnir,ako ne onda sledeci osvajam :D

mariod
06-19-2007, 19:13
Ja sam siguran da ce biti dobrog druzenja i zezanja na turniru, pa ko osvoji svaka mu cast. Ne bi bilo lose da organizator objavi koliko je ljudi dosad potvrdilo ucesce i ko su oni poimenicno da ne bude posle tipa " Poslao sam poruku i potvrdio nemoguce da ti nije stigla i slicno". Vidimo se u subotu.

maremas
06-19-2007, 19:14
Ja sam siguran da ce biti dobrog druzenja i zezanja na turniru, pa ko osvoji svaka mu cast. Ne bi bilo lose da organizator objavi koliko je ljudi dosad potvrdilo ucesce i ko su oni poimenicno da ne bude posle tipa " Poslao sam poruku i potvrdio nemoguce da ti nije stigla i slicno". Vidimo se u subotu.

Boldovani na prvoj strani su potvrdili ucesce!

mariod
06-19-2007, 19:16
Boldovani na prvoj strani su potvrdili ucesce!

Ja sam jutros potvrdio ucesce a nisam boldovan( redni br. 6)

ПЛЕЈБоЈ
06-19-2007, 20:58
Bice ispravljeno...
Ajde ljudi potvrdjujte ima jos sreda i to je to...

BLIZI SE SUBOTA!!!:clap:

manutd85
06-19-2007, 21:14
Poslao sam potvrdu... Bojan Delibasic 117 ...

shone666
06-19-2007, 21:48
poslate potvrde za 44.Milos Despotovic i 99. Nikola Djordjevic danas oko 2.
jos nije boldovano.
samo napominjem:smile:

Djuka
06-19-2007, 22:29

zamisli jos imaju isto srednje ime(ime oca) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

al bi to bilo extra :playball: :playball:

delpiero #10
06-19-2007, 22:50
kad ce biti izvuceni parovi?

Milos
06-20-2007, 13:37
Jel mozete da kazete koji sam ja na listi cekanja : Milos Milicevic ?

Konfucije
06-20-2007, 13:42
Bio sam 2 dana u Ravnju.
Sad ću apdejtovati listu potvrđenih.

zxa
06-20-2007, 14:23
JA jos nisam dobio mail kao potvrdu :scared:

Konfucije
06-20-2007, 14:53
Ti si ubačen i potvrđeno je tvoje učešće.
Ubaci me u MSN za detalje.

zxa
06-20-2007, 16:07
JA sam te ubacio ali ti mene neces da prihvatis :smile: offtopic

uNkind
06-20-2007, 17:20
Poslao sam potvrdu,Dejan Vuksic #16 cheers

sicpe
06-20-2007, 17:44
Ima li jos mesta za turnir? Obecevam dobar plasman,medju prvih osam sigurno ;) Obavesti me...

uNkind
06-20-2007, 18:01
Ima li jos mesta za turnir? Obecevam dobar plasman,medju prvih osam sigurno ;) Obavesti me...
kasno marko na kosovo stizhe...

Atlantis
06-20-2007, 18:49
~100 njih se prijavilo... do jaja :smile:

uNkind
06-20-2007, 19:02
shta se deshava za 2vs2? Poshto sam ja mentol nigde nisam izvalio da mozhe da se prijavi ili slichno... mozhe neko da mi kazhe,da li josh uvek mozhe da se prijavi ili je proshlo vreme prijava?

Konfucije
06-20-2007, 19:05
Ko ucestvuje 1vs1 moze da pozove jos jednog po izboru za 2vs2.
Odvojeno 2vs2 nema.

uNkind
06-20-2007, 19:11
2vs2 se igra posle celokupnog turnira 1vs1? Jel se zna mozhda kolika je uplata po igrachu na 2vs2 delu turnira... sry na smaranju...

Konfucije
06-20-2007, 19:20
Nema uplate.
Svako ko igra 1vs1 može da pozove još nekog da igra 2vs2.

MihtyIbra
06-20-2007, 19:22
stvarno bi moglo kao sto je obecano da se daju vise informacija o 2 na 2..jer stvarno je za nas iz unutrusnjosti problem na primer vec sutra da kazem ja ne radim u petak do ponedeljka...meni konkretno nije jer vec sam rekao zbog 1 na 1 ali mom partneru bi bilo kao pretpostavljam i drugima koji bi hteli ...dakle ako moze,kada se igra,koliko traje,koliko je ucesce,koje su nagrade i slicno...

zxa
06-20-2007, 20:02
Mozda cxe na moje ime igrati jos jedan lik pa cemo se menjati :smile:

mariod
06-20-2007, 20:05
Kakva je mogucnost da se utakmice igraju WIDE kamerom Mislim da je prakticnije i da vecina igraca igra tako?

ПЛЕЈБоЈ
06-20-2007, 20:39
Kakva je mogucnost da se utakmice igraju WIDE kamerom Mislim da je prakticnije i da vecina igraca igra tako?

Da si malo citao postove video bi da ce se igrati na Wide kameri...
A sto se tice 2vs2 nagrade nece biti kao na 1vs1 ali bice...e sad prijave ce biti na dan turnira i parovi ce isto biti odredjeni na dan turnira,sistem takmicenja ce biti knock-out,znaci nece biti grupa...

Ponavljam pravo ucesca imaju takmicari koju ucestvuju na 1vs1 nikakve dodatne uplate nece biti potrebne,mogu povesti i nekog sa strane(nekog ko ne igra na 1vs1,ni on ne mora vrsiti nikakvu uplatu).

Poz svima i puno sportske srece:clap:

Atlantis
06-21-2007, 00:25
Mozda cxe na moje ime igrati jos jedan lik pa cemo se menjati

Misliš na onog što ima jedno "j" više od tebe? :smile:

Djuka
06-21-2007, 00:42
neeeeeee moguuuu da verujeeeem jos 2 dana.... :clap: :clap:
kako vreme sporo prolazi ovih zadnjih dana :wheelchair:

masne
06-21-2007, 02:10
konfe ,nisi me boldovao..culi smo se danas telefonom,rekao si mi da si me vec obelezio.. milos djurdjevic 17.

Konfucije
06-21-2007, 10:07
Ma nisam bio tu, sad ću napraviti apdejt.

Djuka
06-21-2007, 13:21
i dalje 27 ljudi nije potvrdilo ucesce... :scared:

veleo88
06-21-2007, 13:51
ja sam potvrdio juche a niko me nije boldovao!!!!
73. Aleksandar Velikic!!!

zxa
06-21-2007, 13:53
Misliš na onog što ima jedno "j" više od tebe? :smile:Ne mislim na odtaka iz kraja koji odvaljuje sve u PEs-u :clap:

Anthony_Kiedis
06-21-2007, 16:09
Kad ce update sa novim ucesnicima?

I mislim da bi trebalo da se igra sa kamerom po dogovoru.

hule
06-21-2007, 18:17
Kad ce update sa novim ucesnicima?
Данас

I mislim da bi trebalo da se igra sa kamerom po dogovoru.
Речено је 100 пута, по договору.

uNkind
06-21-2007, 19:29
Poslao sam sms juche da potvrdim ucheshce ,i dalje nisam boldovan :(

#16 Dejan Vuksic :smile:

Misko
06-21-2007, 19:39
Veceras ce biti izvrsen update.
Svi koji ste poslali potvrde nemojte da brinete.:smile:

masne
06-21-2007, 20:32
jos samo 24 potvrde,i lista je kompletna:clap:

Konfucije
06-21-2007, 22:02
Uskoro konačna lista.

Milos
06-21-2007, 22:21
Uskoro konačna lista.

Sa nestrpljenjem ocekujemo , gledam ovaj sajt 20 puta dnevno da vidim,dal sam upao na listu

Konfucije
06-21-2007, 23:11
Konačna lista na prvoj strani.

Liverpoolovac
06-21-2007, 23:19
A kada ce izaci parovi?

ПЛЕЈБоЈ
06-21-2007, 23:36
EEEE!!!!!
Cestitke velicanstvenoj 128rici...:clap:
Zelim vam puno srece od svih organizatora, i nadam se da ce te se ponasati fer i korektno prema ostalim takmicarima i organizatorima.
Poz SVIMA!

Pop up
06-22-2007, 14:45
Ovako, za pocetak da kazem da na ovaj forum/sajt dolazim povremeno i to uglavnom kad mi zatreba pomoc i savet oko ove igrice. Dakle, daleko od toga da sam redovan clan ili nesto slicno. Upravo zbog toga, mislim da mogu objektivno sagledati ovaj problem oko prijavljivanja ucesnika na turniru. Ovo sve govorim da bi naglasio kako sledeci segment texta nije uslovljen nekim licnim revoltom i nezadovljstvom. Izmedju ostalih i ja sam poslao prijavu na mail i to vise iz razloga da posmatram utakmice ,nego da se takmicim. Naime procitao sam da samo oni koji se prijave mogu biti prisutni u igraonici. Nisam upao u listu od 128 ucesnika, ali to iskreno nisam ni ocekivao iz gorepomenutog razloga prijave. E sad, citajuci neke odgovore organizatora turnira(administratora foruma) na kulturna i logicna pitanja forumasa, moram da primetim da su vise nego bezobrazna i bahata i da vise prilice nekoj napaljenoj balavurdiji, nego odgovornim ljudima koji su na korektan nacin hteli sve ovo da organizuju. Niko vas ne bi ni napadao da ste na lep nacin objasnili ljudima zasto je doslo do promene prvobitnog pravila, a vi sami ste odlucili da prvih 128 mailova udje u obzir.

Pop up
06-22-2007, 14:45
Umesto da se izvinite i predocite ljudima po kom novom kriterijumu su birani ucesnici, vi odgovarate bezobrazno i arogantno i jos pretite da ako ne ucute tek tad nece prisustvovati takmicenju. STRASNO!!! Recimo, Atlantis vam je postavio na kulturan nacin isto ovo pitanje, a vi ste ladno presli preko toga i nikom nista! Posebno je nebulozna izjava: jel sam ja obavezan da stavim nekog na listu?! Pa nisi ti obavezan ni turnir da organizujes, ali kad si to vec resio onda si itekako odgovoran i duzan da ispostujes prvobitno pravilo ili da kazes zasto je to pravilo promenjeno i tacno objasnis po kom kriterijumu se sad biraju takmicari. Ljudi imaju puno pravo da znaju odgovore na ta pitanja, a vi umesto da im lepo objasnite, jos i vredjate te ljude koji s pravom postavljaju pitanje. Jadno je sto je ovakav oblik komunikacije i bahatosti vrlo rasprostranjen u Srbiji u mnogo vaznijim segmentima nego sto je ova stvar. Medjutim takve stvari treba primetiti i reagovati na njih!

stole
06-22-2007, 15:01
Umesto da se izvinite i predocite ljudima po kom novom kriterijumu su birani ucesnici, vi odgovarate bezobrazno i arogantno i jos pretite da ako ne ucute tek tad nece prisustvovati takmicenju. STRASNO!!! Recimo, Atlantis vam je postavio na kulturan nacin isto ovo pitanje, a vi ste ladno presli preko toga i nikom nista! Posebno je nebulozna izjava: jel sam ja obavezan da stavim nekog na listu?! Pa nisi ti obavezan ni turnir da organizujes, ali kad si to vec resio onda si itekako odgovoran i duzan da ispostujes prvobitno pravilo ili da kazes zasto je to pravilo promenjeno i tacno objasnis po kom kriterijumu se sad biraju takmicari. Ljudi imaju puno pravo da znaju odgovore na ta pitanja, a vi umesto da im lepo objasnite, jos i vredjate te ljude koji s pravom postavljaju pitanje. Jadno je sto je ovakav oblik komunikacije i bahatosti vrlo rasprostranjen u Srbiji u mnogo vaznijim segmentima nego sto je ova stvar. Medjutim takve stvari treba primetiti i reagovati na njih!

Brate ti si garant neki pandur 100%

MihtyIbra
06-22-2007, 15:08
ne,nije pandur,covek je samo realan,iako sam upao medju ucesnike covek je sasvim u pravu

ПЛЕЈБоЈ
06-22-2007, 15:38
@Pop up
Ko gubi ima pravo da se ljuti...ja nisam direktno ucesvovao u selektovanju takmicara...a ako je bilo propusta ne treba ih osudjivati tako ostro...treba toliko stvari organizovati...da si bio na eswc-u video bi kako izgleda kad se ljudi ne pripreme...znam te ljude iz Foruma koji su organizovali eswc i mogu ti reci da nisu uopste neodgovorni nego jednostavno nije lako udovoljiti svakom od 150 ljudi...
Mi smo se prihvatili velikog posla i naucili smo na njihovim greskama...
Evo tebi se iskreno izvinjavam u ime svih organizatora,a i drugima koji misle da je na njima pocinjena nepravda,ali shvatite i vi nas da je ovo prvi turnir i da ce sledeci biti sve bolji i bolji...
ja se nadam da ce na narednom ucesvovati svi prijavljeni i ako ce onda morati da traje 2 dana(je je stiglo preko 250 mail-ova a svaki drugi je prijavljivao vise od jednog ucesnika).
Ali ajde da se okrenemo sutrasnjem turniru i da se svi zajedno postaramo da prodje u sportskom duhu, i takmicari i organizatori.

Atlantis
06-22-2007, 15:53
Ali dečko nije ni hteo da igra, već se prijavio da gleda... Doduše jeste malo nebulozno sa njegove strane, ali ako ste već napisali da jedino tako može da se gleda, smatram da je samo odradio nebuloznu stvar na još veću nebulozu :smile:

Što se tiče organizacije. Naravno da nije lako. Nije lako ukoliko ne postoji plan, ukoliko ne postoji podela posla, ako se sve radi stihijski.

Ako imaš unapred spremljen plan koji je sprovodljiv u stvarnosti, niko neće da ti se buni zbog varijacija od po pola sata i sl. Lično bih zamolio da se svako izostajanje od 10minuta po prozivanju sankcioniše eliminsanjem sa turnira službenim rezultatom 3-0. Došao si da igraš turnir a ne da ideš do kuće da kupuješ ovo ili ono.

I dosta više sa tim glupostima "ESWC je bio takav". Nije mi jasno kakav je to argument? To ti daje backup ako i ti za****š stvar? Loš turnir je loš turnir, pa makar se i u Kazakstanu organizovao (izvini Borate! :smile:)

U svakom slučaju, ne deluje mi da će sutra biti problema oko organizacije, no živi bili pa videli.

shone666
06-22-2007, 16:07
@atlantis
apsolutno se slazem sto se tice kasnjenja!!!
uzasno me nerviraju ljudi koji zakasne na nesto za sta se zna kad pocinje par dana ranije i kad se ima vremena da se sve isplanira!!!:mad:
igrao sam ranije turnire ( ne u pesu ) na kojima se desavalo da se ljudi pojavljuju 1 do 2 sata kasnije!!!!!!!!!:angry: :crveni:
i sve kao 'sacekajmo ih platili su, glupo je da ih izbacimo'
ili 'posle ce da pravi probleme, bolje da sacekamo jos malo' !!!!!!!!!!! :gun_bandana: :hang:

hule
06-22-2007, 16:14
Ко буде каснио, 3:0 и ћао..

Pop up
06-22-2007, 16:16
Moram da se nasmejem na ovo ko gubi ima pravo da se ljuti. Jesam ja dzabe napisao da nikakvog licnog revolta nema?! i da sam se prijavio da bi posmatrao turnir cisto iz radoznalosti(tako sam procitao, tako je zahtevano). Ali pazi kakva je to manipulacija. Ja sam tacno znao da ce biti odgovor tog tipa, zato sam i napisao da uopste nisam emotivno upleten sto se tog turnira tice. A sta da sam stvarno jedan od ucesnika koji je ostecen? I opet, umesto da date ovde odgovor: PO KOM KRITERIJUMU SU BIRANI UCESNICI(jer po meni je to najbitniji segment bilo kakvog takmicenja i uopste nije trivijalna stvar), vi opet skrecete sa teme. Evo sad konkretno pitam u ime svih takmicara i onih koji su to trebali postati po vasem prvobitnom pravilu : MOLIM VAS DA OBJASNITE PO KOM KRITERIJUMU SU BIRANI TAKMICARI? Zar je tako tesko dati odgovor. Mozda je nekom cudno sto ovoliko insistiram na necemu sto me se direktno ne tice, jer ponavljam, nisam uopste imao nameru da se takmicim(ja bre jos pikam winning eleven 7 na kompu, jer imam slabu masinu), ali prosto uocio sam nepravdu a posebno sam bio iritiran bahatim odgovorima nekih organizatora. Zar je toliko cudno kad neko jednostavno brani postenje i korektnost, pravdu...(nazovite kako god hocete), a da nije njegova guzica tu ugrozena? Za kraj, da ne bi dalje siriili pricu samo odgovorite lepo i kulturno na pitanje koje sam postavio, ako zelite, a ako ne opet vasa stvar. U svakom slucaju situacija ce biti jasna.

hule
06-22-2007, 16:18
Имали смо ситуацију да у 1 мејлу лик пријави себе и поред њега још њих тројицу четворицу.

ПЛЕЈБоЈ
06-22-2007, 16:34
@pop up
stvar je u tome sto su neki momci iz manjih mesta koji pikaju pes i nemaju net i nisu clanovi foruma izrazili zelju da igraju...i to pre nego ste vi krenuli da saljete prijave,e sad njih smo ubacili...oni su kontaktirali nas organizatore i preko fona izdiktirali koliko ce ih igrati itd...e sad mi jesmo izabrali po vremenu slanja mail-ova ali nije mi jasno ko od vas zna sa sigurnoscu da je poslao mail i da nije upao u 128 (tj malo manje zbog vec pomenutih momaka) a trebao je....odkud vi to znate, ni ja to ne znam,zna konfucije i hoole...i zato mi nije jasan vas revolt itd...bla,bla,poslao sam prvog dana prijavljivanja...
ja sam se svima iskreno izvinuo ako misle da su pretrpeli neku nepravdu,svi sitni nedostaci ce biti ispravljeni na sledecem turu, a ti pop up sto hoces da gledas,dodji slobodno mocices da gldeas ako ti je to zelja!

stole
06-22-2007, 16:44
Moram da se nasmejem na ovo ko gubi ima pravo da se ljuti. Jesam ja dzabe napisao da nikakvog licnog revolta nema?! i da sam se prijavio da bi posmatrao turnir cisto iz radoznalosti(tako sam procitao, tako je zahtevano). Ali pazi kakva je to manipulacija. Ja sam tacno znao da ce biti odgovor tog tipa, zato sam i napisao da uopste nisam emotivno upleten sto se tog turnira tice. A sta da sam stvarno jedan od ucesnika koji je ostecen? I opet, umesto da date ovde odgovor: PO KOM KRITERIJUMU SU BIRANI UCESNICI(jer po meni je to najbitniji segment bilo kakvog takmicenja i uopste nije trivijalna stvar), vi opet skrecete sa teme. Evo sad konkretno pitam u ime svih takmicara i onih koji su to trebali postati po vasem prvobitnom pravilu : MOLIM VAS DA OBJASNITE PO KOM KRITERIJUMU SU BIRANI TAKMICARI? Zar je tako tesko dati odgovor. Mozda je nekom cudno sto ovoliko insistiram na necemu sto me se direktno ne tice, jer ponavljam, nisam uopste imao nameru da se takmicim(ja bre jos pikam winning eleven 7 na kompu, jer imam slabu masinu), ali prosto uocio sam nepravdu a posebno sam bio iritiran bahatim odgovorima nekih organizatora. Zar je toliko cudno kad neko jednostavno brani postenje i korektnost, pravdu...(nazovite kako god hocete), a da nije njegova guzica tu ugrozena? Za kraj, da ne bi dalje siriili pricu samo odgovorite lepo i kulturno na pitanje koje sam postavio, ako zelite, a ako ne opet vasa stvar. U svakom slucaju situacija ce biti jasna.

Ma pandur garant kad vam kazem 100%

Konfucije
06-22-2007, 17:01
@Da li znaš kolika je ta igraonica i koliko je 128 ljudi????
Pa i oni samo kad su u igraonici to je paklena gužva a ne još da dolaze ljudi sa strane.
O čemu bre bezobrazni i šta bre pretimo?
Birali smo 128 učesnika između 300 prijavljenih i izbirali, ne mogu svi učestvovati i normalno je da ko ne igra da se buni, ali šta ja tu sada mogu?

Pa nisi ti obavezan ni turnir da organizujes, ali kad si to vec resio onda si itekako odgovoran i duzan da ispostujes prvobitno pravilo ili da kazes zasto je to pravilo promenjeno i
Druže to je Escobar rekao za prvih 128, a pre toga mene nije ni pitao, to nikada i nije bio dogovor nema principa po kom je birano, a birao sam nekom svojom metodom, nasumice znači čista sreća.

Zadovoljan?

S-One
06-22-2007, 17:53
Naravno da sam čitao.
Prijavilo se oko 250 ljudi, ograničeno na 128.
Ko gubi ima pravo da se ljuti, ja nisam bio obavezan nikog da primim.

kasno sam se ukljucio u raspravu, a josh uvek citam 5u stranu tek :))
ali jel ste razmishljali da napravite dva turnira ? sad je to kasno poshto je sutra turnir, al mislite o tome, ili tipa jedan turnir pa da se spajaju 128 i 128 nek traje 2 dana... kazem sad je kasno al za ubuduce je kul, vidite da Srbija bash igra PES, a glupo da se ogranicavamo ako svi volimo da djuskamo PES sa razlicitim ljudima...

sad kad citam ove prve strane drago mi je da su moji ortaci i ja upali na ovaj turnir i da niko nije greshkom ili elektronskom greshkom ispao, i ako smo samo ovaj proshli turnir odigrali odnosmo novi na turnirima, za u buduce dobar je predlog da se uzmu mailovi ili telefoni igraca koji se dobro pokazu na turniru pa da se obaveste za sledece cisto da bi napredovala PES "scena", i totalno sam protiv da samo ti koji su igrali na turniru igraju i da se ostali zanemara, ima brdo dobrih igraca koji ne idu na turnire a zele al ne znaju, saznace... ne treba ih odbaciti........

za sada jeste odlicno organizovano cak su date i lista parova pre turnira sve pohvale, a oko tih mail-ova koji su propali jbg jedino je moglo ranijim objavljivanjem i azuriranjem liste ucesnika da se izbegne.. al sad je tu kraj, prvi put je momcima razumite ih..........

VELIKI POZDRAV SA BANJICE ZA PESOHOLICHARE VIDIMO SE SUTRA NA TURNIRU srecno svima (nemojte da ste me slucajno dobili hahahaha)

Nenad Radovanovic aka SxOne
jel Aleksandar Jankovic sa foruma ? javi se privatnom porukom !!!

Milos
06-22-2007, 18:32
Zeleo bih svima da pozelim srecu sutra,a onima koji igraju protiv mene ce trebati :lol:

Sasa DB
06-22-2007, 19:07
37. Sasa Radovanovic - Marko Ergic
50. Filip Ivanović - Sasa Radovanovic

Jel sigurno postoje dvojica ---Sasa Radovanovic---jer sam bio poslao dva mejla za prijavu,naravno sa istim brojem 064 25-88-@@@ a takodje jednom potvrdio prijavu..Kazem to da ako je greska da mozete nekog drugog ko je na cekanju da ubacite umesto mene jednog...Nasam primetio to do sada jer sam gledao listu i ja sam 3. na listi pa celu listu nisam ni gledao

Konfucije
06-22-2007, 19:45
Postoje 2

Sasa DB
06-22-2007, 21:17
:clap:

ПЛЕЈБоЈ
06-22-2007, 23:38
kasno sam se ukljucio u raspravu, a josh uvek citam 5u stranu tek :))
ali jel ste razmishljali da napravite dva turnira ? sad je to kasno poshto je sutra turnir, al mislite o tome, ili tipa jedan turnir pa da se spajaju 128 i 128 nek traje 2 dana... kazem sad je kasno al za ubuduce je kul, vidite da Srbija bash igra PES, a glupo da se ogranicavamo ako svi volimo da djuskamo PES sa razlicitim ljudima...

sad kad citam ove prve strane drago mi je da su moji ortaci i ja upali na ovaj turnir i da niko nije greshkom ili elektronskom greshkom ispao, i ako smo samo ovaj proshli turnir odigrali odnosmo novi na turnirima, za u buduce dobar je predlog da se uzmu mailovi ili telefoni igraca koji se dobro pokazu na turniru pa da se obaveste za sledece cisto da bi napredovala PES "scena", i totalno sam protiv da samo ti koji su igrali na turniru igraju i da se ostali zanemara, ima brdo dobrih igraca koji ne idu na turnire a zele al ne znaju, saznace... ne treba ih odbaciti........

za sada jeste odlicno organizovano cak su date i lista parova pre turnira sve pohvale, a oko tih mail-ova koji su propali jbg jedino je moglo ranijim objavljivanjem i azuriranjem liste ucesnika da se izbegne.. al sad je tu kraj, prvi put je momcima razumite ih..........

VELIKI POZDRAV SA BANJICE ZA PESOHOLICHARE VIDIMO SE SUTRA NA TURNIRU srecno svima (nemojte da ste me slucajno dobili hahahaha)

Nenad Radovanovic aka SxOne
jel Aleksandar Jankovic sa foruma ? javi se privatnom porukom !!!

Sone jbg,Taj Jankovic mi je ortak i decko igra pakleno...nije sala...
na poslednjem WCG-u bio treci...igra ko blesav,i moze se reci da spada u neku siru grupu favorita :smile:
Zelim ti svu srecu trebace ti:lol:

Rodman
06-22-2007, 23:56
Ko su favoriti na ovom turu

ПЛЕЈБоЈ
06-23-2007, 00:01
nema ih...
Bar ih ja ne znam...znam malo ljudi...
Al ne znaci da nece biti pakleno....

Konfucije
06-23-2007, 00:28
Ko su favoriti na ovom turu
S obzirom da ne igram - nema favorita :wink:

masne
06-23-2007, 00:38
ma svi su favoriti,po meni je najteze igrati protiv nekog sa kim nisi nikad igrao.. ocekujem sutra puno tvrdih utakmica,bas iz tog razloga..ali vec na sledecem turniru ce se znati ko su favoriti..

veleo88
06-23-2007, 00:42
LJUDI SRECHNO SUTRA!!!
kolicina testosterona na tako malom prostoru....bice zlo pakleno!!! :P
dovedite neke navijacice (pom pom girlsice) ili bar hostese :P
pozz svima!!!

uNkind
06-23-2007, 05:18
Ljudi sada sam doshao sa sinklera,pojma nemam kada igram,i kada treba da budem u forumu,ako mozhe neko da mi kazhe... ja sam 9i par... starno sam degen,zaboravio sam... ali je na sinkleru zato bilo nezaboravno... stvarno sam konj! :S sry

masne
06-23-2007, 05:29
Ljudi sada sam doshao sa sinklera,pojma nemam kada igram,i kada treba da budem u forumu,ako mozhe neko da mi kazhe... ja sam 9i par... starno sam degen,zaboravio sam... ali je na sinkleru zato bilo nezaboravno... stvarno sam konj! :S sry
budi u 11 i 15 u forumu,ponesi svoj dzojstik ako planiras da igras na njemu..

Milos
06-23-2007, 07:03
LJUDI SRECHNO SUTRA!!!
kolicina testosterona na tako malom prostoru....bice zlo pakleno!!! :P
dovedite neke navijacice (pom pom girlsice) ili bar hostese :P
pozz svima!!!

E Hostese,moze moze :D

Barca_Forever
06-23-2007, 11:01
Sve cu da vas Razbijem!!!!!!!!!:player:

markotor
06-23-2007, 13:12