PDA

View Full Version : Nekad je sve u kompjuterovim rukama

boka
06-14-2007, 16:20
Ponekad imam osjećaj kao da je suđeno da izgubim, pogotovo protiv slabijih ekipa, tako su mi najbolji igrači fulali doslovno prazne golove s 2 metra, nemogu učiniti ama baš ništa da pobjedim, i ako perfektno odigram, moji će ili zabit autogol ili će ovi dobit svemirsku brzinu i snagu i uvalit mi gol...Još su mi neki rekli da imaju isti problem...katastrofa! izgubim Ă…Âľelju za igrom...pretjerali su malo japanci s tim...

VAPA89
06-14-2007, 20:38
Ma nije,to ti se samo cini....

Sve je to zbog preteranog igranja,i meni se desi da tako krenem da masim i gubim zelju za igrom,onda napravim pauzu par dana pa kad ponovo pocnem....:-)

zlaxy
06-14-2007, 20:40
ima istine u oba posta

markotor
06-15-2007, 09:58
desava se da komp favorizuje jednu ekipu tako sto sve odbijene lopte idu njima,seku svako drugo dodavanje, utrcavaju u kazneni na sut isl.

VAPA89
06-16-2007, 21:45
desava se da komp favorizuje jednu ekipu tako sto sve odbijene lopte idu njima,seku svako drugo dodavanje, utrcavaju u kazneni na sut isl.

??????'
Slucajnost...

Atlantis
06-16-2007, 22:03
To se može objasniti placebo efektom Marfijevog pravila - kada očeluješ da se loše stvari dogode, najmanje ih očekuješ tamo gde si favorit i onda uvek kriviš drugu stranu. A sve što kompjuter može da uradi jeste da igra defanzivnije sa slabijim timom protiv jačeg, a kad gubi da poveća pressing i da forsira napad :smile:

Isto može da se poveže i sa crvenim raspoloženjem.

Primera radi, kad mi je Kaka' crven, manje toga odradim nego kad je zelen/narandžast jer upravo ta činjenica da ZNAM da je crven me tera da ga forsiram i radim stvari koje su nemoguće za njega i onda mi se desi da pobedim sa 4-0 kad je zelen/narandžast a 1 ili 2-0 kad je crven.