PDA

View Full Version : AI vase odbrane

Paun
06-09-2007, 22:42
Koliko puta vam se desi da nista ne stisnete i igrac sam ukliza i napravi penal
mislim da ovo treba izbaciti ili ubaciti opciju da igrac sam reaguje ili ne reaguje

zlaxy
06-09-2007, 22:44
bravo

to je uzas
pogotovo kad igras protiv coveka
ja derem drugara sa kojim imam najveci rivalitet i on mu na tu foru poklanja penal

BojanEverton
06-09-2007, 22:51
ako bi se merio IQ svi bi ispod 26. valjda ce se to popraviti

Paun
06-09-2007, 22:57
Zato i otvorih ovaj thread

masne
06-10-2007, 02:42
pa komp sam uklizava kad krenes da sutiras,ili pravis fintu.. ja moje ortake protiv kojih igram,stalno bacam na to,a oni se nerviraju kad ukliza u 16,i naprave penal...jos se i posvadjaju:lol:,"sto si klizao?!" "nisam majke mi,sam je uklizao"

maremas
06-10-2007, 08:56
Koliko puta vam se desi da nista ne stisnete i igrac sam ukliza i napravi penal
mislim da ovo treba izbaciti ili ubaciti opciju da igrac sam reaguje ili ne reaguje
pa to ti igrac uradi ako te ovaj drugi isfintira i ti tu nista ne mozes (to ja radim drugovima s super cancel), a i ako se prebacis s igraca na igraca desi se da ovaj (sto vise s njim ne upravljas) odmah zatim sam ukliza!

Paun
06-10-2007, 19:35
pa komp sam uklizava kad krenes da sutiras,ili pravis fintu.. ja moje ortake protiv kojih igram,stalno bacam na to,a oni se nerviraju kad ukliza u 16,i naprave penal...jos se i posvadjaju:lol:,"sto si klizao?!" "nisam majke mi,sam je uklizao"

Nije istina desilo mi se da cim je igrac primio loptu i nista nije uradio samo je primio nije zapeo da sutne-NISTA i ovaj imbecil ukliza

markotor
06-10-2007, 21:56
Vec sam jednom rekao da je protiv kompa besmisleno igrati jer on vodi sve igrace: moje i svoje osim jednog koga ja vodim i to ne uvek nezavisno od kompa

vule45
06-10-2007, 22:13
Ja to pokusavam donekle da otklonim tako sto stavim player settings na manual... U tom trenutku kad osetite da bi igrac trebalo da isfintira samo pustite sve dugmice, s tim sto treba jedno 2 sekunde pre toga da kursor pomerite na igraca koji ga direktno cuva...

TrueBlue
06-10-2007, 22:23
Desilo mi se par puta,ali sam samo 1 zbog toga izgubio,bilo 0-0 i Huth skrsi neku budalu i penal za 1-0 u 90'.

zlaxy
06-10-2007, 23:13
e jos jedna glupost koja nema veze sa temom

kad loptu protivnik izbacuje u aut
a vasa mazga se zalece da je stigne (ne moguce ga zaustaviti) i pipne loptu bas pred liniju,taman da ne bude vasa lopta

to je isto uzas

tottimas
06-11-2007, 00:19
e jos jedna glupost koja nema veze sa temom

kad loptu protivnik izbacuje u aut
a vasa mazga se zalece da je stigne (ne moguce ga zaustaviti) i pipne loptu bas pred liniju,taman da ne bude vasa lopta

to je isto uzas

За то имаш опцију супер кенсл, стисни Р1 и Р2 у исто време, наравно ако је курсор на том играчу, и он ће да стане или бар да успори.

zlaxy
06-11-2007, 08:19
За то имаш опцију супер кенсл, стисни Р1 и Р2 у исто време, наравно ако је курсор на том играчу, и он ће да стане или бар да успори.

hvala,nisam imao pojma:ave::ave::ave:

Renee
06-23-2007, 00:23
Ovo je stvarno besmisleno.
Nekad tako i uzme loptu ali u vise slucajeva napravi prekrsaj. Ovo treba da se izbaci

max21
07-04-2007, 11:48
Glupost,bezveze nekad uklize.Meni i na sredini terena uklize,jednom mi je samo napravio penal al sam par puta dobio zuti zato sto je uklizao.Treba samo da kada igrac sutne da ukliu a ne on vodi loptu ovaj uklize,bolidi