PDA

View Full Version : Ljudi nov sam, pomozite molim vas.

JE3A
05-29-2007, 23:14
Pozdrav svima.
Imam u PES 5 (za koji mislim da je bolje uradjen od PES 6) nasu reprezentaciju (tzv. Serbia & Montenegro), e sad hocu da ubacim jos jednu nasu reprezentaciju (u timu ce biti Miha, Piksi, Mijat (cuveni tim iz 1998.)-sve stari prekaljeni majstori koji se vec nalaze u doticnom PES-u).
Kako to da uradim?
Mislim, kako postoji Holandija i Klasicna Holandija, ja to hocu da uradim sa nasima-znaci samo da ih dodam u Europe B ali ne znam kako.
Hvala unapred i pozdrav za sve pesoholicare-PES RULEZZZ!

hule
05-30-2007, 01:02
Готово је не могуће, све објаснити једним постом.
Мораш најпре стећи неко искуство, и рад са програмима за едит.
Мораш знати и које делове треба едитовати.
На почетку није лако, али временом ћеш улазити у штос и капирати.

Савет: буди активан, читај корисне теме у подфоруму ПЕС6 едит, учествуј у дискусијама и тренирај photoshop.:smile:

JE3A
05-30-2007, 10:55
Hvala na odgovoru.
A da li mogu da umesto Velsa ubacim nase (izbacim Velsane i onda samo ubacim nasu reprezentaciju sa nasim igracima koji vec postoje u igrici)? Mislim, ko jos igra sa Velsom.
Molim odgovor.
Hvala

Nedzad
05-30-2007, 10:55
I ne otvaraj teme tipa "Ljudi,nov sam":yes:

JE3A
05-30-2007, 15:22
OK, mislio sam da ce mi neko konkretno pomoci.
Proveo sam sate i sate, trazeci na forumu kako ovo da uradim ali nista (nasao sam na forumu topic gde ima objasnjenje na 105 strana sto je previse).
Mislio sam da postoji neko jednostavno resenje sa kitserverom i pes editorom ali avaj-nista.
Igracu ovako sa ostalim ekipama i nasima (a bas bi bila extra fora da ima i Classic Serbia), pa.. (dok ne izadje PES 7, koji ce nadam se biti bolji od PES 6).
Hvala jos jednom i izvinjenje sto sam otvarao temu ovog tipa.
Pozdrav za sve PESOHOLICARE

zlaxy
05-30-2007, 15:26
dobrodosao
nadam se da ces se snaci

skicha
05-30-2007, 20:06
dobrodosao, kao sto je zlaxy rekao nadam se da ces se snaci!

tale
05-30-2007, 20:19
Hvala na odgovoru.
A da li mogu da umesto Velsa ubacim nase (izbacim Velsane i onda samo ubacim nasu reprezentaciju sa nasim igracima koji vec postoje u igrici)? Mislim, ko jos igra sa Velsom.
Molim odgovor.
Hvala

pa to i jedino moze da se uradi chini mi se(nisam igrao pes5, ali to je ceo princip: da nazalost ne mozesh da ubacish novu ekipu/ligu vec samo da zamenish staru)

e sad je potrebno:
da imash odredjene programe: PesFan Editor, Photoshop, Kitserver, HexEditor, Game Graphic Studio (GGS) i DKZ Studio i to je to chini mi se

kada si nabavio programe(mrzi me da postavljam linkove a kitserver imahs na sajtu pesoholichara, a za ostale googluj) potrebno je da:
-ubacihs dresove(uradish preko Photshopa, ako nemash uradjene) i ubacish preko kitservera
-ubacish grb ekipe(GGS)
-ime ekipe preko hexeditora(ne koristim ga i ne znam kako se koristi nazalost)
-ubacish same igrache sa sve ocenama koje morash da ubacish iz Football managera ili da ih izmishljash(shto ti ne preporuchujem)
i sada dolaze one manje bitne stvari:
-face igracha(photoshop->kitserver)
-kopachke(Kitserver)
-navijanje igracha(DKZ)
...
seticu se pa cu dodati ako ima neshto ili neka doda josh neko ako ima

takodje bih molio sve da me isptrave jer ne znam kako seve ide za PES5, ovo sam prichao iz iskustva za PES6, ali mislim da ide sve isto

poZZ i dobrodoshao

JE3A
05-31-2007, 01:07
Hvala na dobrodoslici,
Pozdrav zlaxy, Skichi i taletu.
Tale, ne znam da li mi trebaju bas svi ovi programi, jer ja bi iskoristio dresove, grb i sve ostalo od nase reprezentacije iz PES5 Superpatch 2.0 (koji i koristim+naravno ubacio sam Crvenu Zvezdu i Partizan)-probaj PES5 (ako hoces, ja cu ti dati taj patch, tj. OptionFile-super je odradjen).
Kitserver sam tek poceo da koristim i bogami super je, sad dok skontam do detalja sta sve moze, pa jos i PES Editor.
Samo treba neko da mi da smernice i nije problem.
Hvala na odgovoru i zalaganju.
Pozdrav svima

JE3A
06-02-2007, 05:37
Pozdrav svim forumasima.
Posle 3 dana trazenja po forumu i Net-u, nasao sam tutorijal kako da napravim svoj tim (Classic Serbia) i uradio sam to delimicno uspesno.
Naime, tim Velsa sam editovao i ubacio nase igrace umesto njihovih, jedino nisam uspeo da promenim ime tima Wales u Serbia i nisam uspeo da promenim-editujem zastavu (trazi rezoluciju 64x64 i 128 boja; uspeo sam sa rezolucijom ali nikako da uskladim broj boja sa 256 na 128).
Ako neko moze da mi da savet, bio bih mu jako zahvalan.
Pozdrav svim PESOHOLICARIMA
P.S. Poseban pozdrav Misku na tutorijalu u kojem je krajnje do detalja objasnio edit u HexEditoru.

tottimas
06-02-2007, 15:56
Кад убацујеш заставу преко GGS-а кликнеш десним кликом на слику коју си отворио и имаш опцију за смањивање броја боја (Change color depth) и наместиш колико ти боја треба.

IEcon
07-10-2008, 13:57
Pozdrav svima.
Imam u PES 5 (za koji mislim da je bolje uradjen od PES 6) nasu reprezentaciju (tzv. Serbia & Montenegro), e sad hocu da ubacim jos jednu nasu reprezentaciju (u timu ce biti Miha, Piksi, Mijat (cuveni tim iz 1998.)-sve stari prekaljeni majstori koji se vec nalaze u doticnom PES-u).
Kako to da uradim?
Mislim, kako postoji Holandija i Klasicna Holandija, ja to hocu da uradim sa nasima-znaci samo da ih dodam u Europe B ali ne znam kako.
Hvala unapred i pozdrav za sve pesoholicare-PES RULEZZZ!

Pa da ti kazem pes 5 je bolje uradjen od pesa6

N&K0LA
07-10-2008, 14:31
Otvorio si podforim godinu dana star. :slap:

kAitorA
07-10-2008, 14:41
nema veze pes5 rulzz !! ja jos uvek samo to cepam xD

N&K0LA
07-10-2008, 15:55
Znam da je PES ‚‚5 rulz" kad je isti kao PES 6. (Ali PES 6 je još uvek nezamenljiv);)

Djuka
07-11-2008, 12:35
ajde prekinite sa spamom, ovo je EDIT podforum!

Cristiano23
08-18-2008, 00:27
E tako je :pesoholichari: