PDA

View Full Version : Rabona Centarsut

lucke
05-22-2007, 10:25
Malo me ovo i nervira.Zasto nisu uradili centarsut Rabonu nego samo sut.
Voleo bih da vidim to u sledecoj verziji najbolje simulacije fudbala.
I centarsut spoljnom ako bi mogao da se popravi.

ps pogledajte kako Quaresma to radi

zlaxy
05-22-2007, 10:27
ja se slazem

Mikri
05-22-2007, 14:47
Malo me ovo i nervira.Zasto nisu uradili centarsut Rabonu nego samo sut.
Voleo bih da vidim to u sledecoj verziji najbolje simulacije fudbala.
I centarsut spoljnom ako bi mogao da se popravi.

ps pogledajte kako Quaresma to radi

Pre nego sto otvoris ovakvu temu,prvo se posavetuj da li postoji Rebona centarsut!!
Mnooogo je ljudi to uradilo racunajuci i mene(1 slucajno,ali sta da se radi)

Paun
05-22-2007, 14:54
Pre nego sto otvoris ovakvu temu,prvo se posavetuj da li postoji Rebona centarsut!!

postavi replay

lucke
05-23-2007, 16:52

To sto si ti verovatno uradio bilo je u sesnaestercu.Igrac je isao paralelno sa aut linijom I sutnuo na gol pa ti se cinilo kao centarsut.

maremas
05-23-2007, 21:52
To sto si ti verovatno uradio bilo je u sesnaestercu.Igrac je isao paralelno sa aut linijom I sutnuo na gol pa ti se cinilo kao centarsut.
To sam i ja hteo da mu kazem, ne moze da se izvede rabona centarsut! Bilo bi dobro da u sledecem nastavku ga bude!:triprsta:

lucke
05-24-2007, 06:54
Ja sam video vise rabona centarsuteva nego suteva.

masne
05-24-2007, 15:20
ja moram priznati da nisam ni jedan...aj ako neko to vidi,neka snimi i nek okaci replay,da ne nagadjamo vise...secam se ranijih delova pesa,kada su recoba i maradona obavezno sve centrirali levom,i sa desne strane,ali ni tad nisam video nogu iza noge,,nego kao spoljnom...

Mikri
05-24-2007, 15:51
postavi replay

Nisam sacuvao.........
Pazi :
Napadao sam po desnoj (donjoj) strani,drzao sam strelicu desno i brzo trcao,pa sam zatim okrenuo levo,pa opet desno i centrirao!
Eto kako me je usralo!

zlaxy
05-24-2007, 15:53
ma to mogu samo veliki znalci da izvedu
nama obicnim smrtnicima to ne uspeva....:lol:

markotor
05-25-2007, 15:26
Mislim da imaju neka dodavanja sa analognim djojstikom, mozda ona posluze

skicha
05-26-2007, 20:22
off topic: znam da ovome nije mjesto ovdje i ima neki tutorijal spor mi net pa nemogu sagledati na youtube,ali moze li mi neko reci tipke na tastaturi i joysticku kako se radi rabona shut?

slazem se za ovaj prijedlog.

lucke
05-26-2007, 20:41
pogledaj u tutorialima cini mi se da je maremas sve lepo objasnio

maremas
05-26-2007, 20:49
off topic: znam da ovome nije mjesto ovdje i ima neki tutorijal spor mi net pa nemogu sagledati na youtube,ali moze li mi neko reci tipke na tastaturi i joysticku kako se radi rabona shut?
slazem se za ovaj prijedlog.
najlakse je da ides paralelno sa gol aut linijom na nekih 15 metara od gola sa igracem koji moze da izvede rabonu, s levakom ides s leva na desno kada dodjes negde do polovine na preko puta gola stisnes samo sut i on ce sutnuti nogom iza noge, tako ti je najlakse!

skicha
05-26-2007, 21:47
najlakse je da ides paralelno sa gol aut linijom na nekih 15 metara od gola sa igracem koji moze da izvede rabonu, s levakom ides s leva na desno kada dodjes negde do polovine na preko puta gola stisnes samo sut i on ce sutnuti nogom iza noge, tako ti je najlakse!

hvala puno maremas