PDA

View Full Version : 5 maj da ili ne?

Misko
05-01-2007, 12:46
Kao što je svima poznato 5 maja ove godine neki narkomani se okupljaju na trgu republike u Beogradu i traze legalizaciju za marihuanu.
Bogami to ne smemo da dozvolimo u našoj drĂ…Âľavi.
Dodjite na taj isti skup i pokaĂ…Âľite im šta mislite o tome.
Poziv Srpske Radikalne Stranke na skup:

http://img153.imageshack.us/img153/3590/bejzbolplakatwk6hx5.jpg

Hell
05-01-2007, 12:53
http://www.vutra.org/images/marihuana-mars.gif
http://i153.photobucket.com/albums/s210/mladifilozof/letak.jpg

www.vutra.org :smile:

Misko
05-01-2007, 12:58
Al ce biti zanimljivo petog maja taman ovo pre derbija.:rocket:

zlaxy
05-01-2007, 13:35
shta fali legalizaciji?

Misko
05-01-2007, 13:45
shta fali legalizaciji?

Neznam sta fali legalizaciji ali znam da onima koji hoce da je legalizuju treba malo batina.Ă…Â*to će i biti petog na trgu.:rocket:

Misko
05-01-2007, 13:51
LJudi *****avam se volim i ja vas narkomane.:biggrin:
Evo priznajem i ja sam narkoman redovno duvam Jelen pivo.:biggrin:

zlaxy
05-01-2007, 14:23
hehehe pivo rules:biggrin:

ThierryHenry
05-01-2007, 14:37
nemam nista protiv, ALI posto je Srpska Radikalna Stranka rekla svoje, ja moram da idem da peglam narkomane ... :D

zlaxy
05-01-2007, 14:38
nemam nista protiv, ALI posto je Srpska Radikalna Stranka rekla svoje, ja moram da idem da peglam narkomane ... :D

hodam sad kao zombi....

Misko
05-01-2007, 15:36
hodam sad kao zombi....

:biggrin::lol:

ПЛЕЈБоЈ
05-01-2007, 15:52
Jer to neki masovni skup,ja sam iz TAURUNUMA a kod nas su RADIKALI svetinja!!!!/

Alexxxa
05-01-2007, 16:09
Al ce biti zanimljivo petog maja taman ovo pre derbija.:rocket:

A 5. maja je valjda i donosenje zakona o statusu Kosova ako se ne varam...

Mikri
05-01-2007, 16:30
Jel ste culi za osnivanje garde Cara Lazara....Tako valjda!?

Toza Car
05-01-2007, 17:07

Samo ti njih slusaj i daleko ces dogurati. . .

hule
05-01-2007, 17:14
Радикали, :rolleyes:

http://img112.imageshack.us/img112/7676/plakatdonedz5.jpg

Toza Car
05-01-2007, 17:39
Jer to neki masovni skup,ja sam iz TAURUNUMA a kod nas su RADIKALI svetinja!!!!/

Ako si pravi Zemunac onda nisi radikal!!!! Radikali su BRUKA ZEMUNA I SRBIJE!!!!

http://img158.imageshack.us/img158/5226/indexphpta5.png

tale
05-01-2007, 17:54

Samo ti njih slusaj i daleko ces dogurati. . .
u pravu je!

ali owo je sramota, mishko kako mozesh da kazesh narkomani? i sam si rekao da duvas!
pa na jamaici je ganja sveta biljka!
sram vas bilo! :lol:
a jel vam mi lichimo na pedere pa da se bijete sas nama? pa nismo mi mutavi ko oni
a i bice mnogo bolje organizovano nego dotichni skup pedera!!!

e da hoole taj debil sa stormfronta shto je postavio sliku je pravi bolesnik ( a i ono po rukama mu vishe lichi na neke gljive (da ne kazem pechurke) nego na tragove uboda! ko se josh bode po ruci)
losha animacija u fotoshopu :lol:

masne pomagaj! i ti johnny!!

tale
05-01-2007, 17:57
a i vidite da je precrtana trava pa ispod strelica shto znachi da se ljudi bodu kad nema trave!!! :lol:
znachi legalizujte travu da je uvek ima da se ljudi ne bi bockali!

Misko
05-01-2007, 17:58
mishko kako mozesh da kazesh narkomani? i sam si rekao da duvas!

Napisao sam da duvam pivo...
Ako razumes sta sam hteo da kazem.:biggrin:

Misko
05-01-2007, 18:07
Taletov moto::lol:

http://img488.imageshack.us/img488/3728/chedanarkoman8ov2snkr3lb2.jpg

Toza Car
05-01-2007, 18:10
Taletov moto::lol:

http://img488.imageshack.us/img488/3728/chedanarkoman8ov2snkr3lb2.jpg
:clap::clap::clap::clap:

tale
05-01-2007, 18:11
nemoj neko chedu da mi dira!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a i nemoj mene da prozivash za pajdo!!!!!

i btw cheda se ne drogira dajem ruku!

terry
05-01-2007, 20:07
Marihuanu ili bilo koju drugu drogu treba legalizovati ali u medicinske svrhe!!

skicha
05-01-2007, 21:06
hahahahahahha jes`t dobar ovaj moto :D :lol: :lol: :lol:

zlaxy
05-01-2007, 21:12
ko se drogira ima da se slogira!!!

Hell
05-02-2007, 10:08
Legalizacija bi dovela do pomame tako da bi svi odmah otishli do trafike da kupe ganju, ali isto tako bi se posle nekog vremena kad bi ta pochetna euforija proshla vecina prestala da to pushi jer 'nije zabranjeno' pa im samim tim nije ni zanimljivo....

Misko
05-02-2007, 11:42
Samo ću da kaĂ…Âľem:
Od marihuane se počinje....

Дон Корлеоне
05-02-2007, 17:33
Samo ću da kažem:
....rekla mi baba.:whistling:

Misko
05-02-2007, 17:44

Idi duvaj u nekom šumarku.:biggrin:

tale
05-02-2007, 17:44
au ****te ljudi pa ako bi neko mogao da kupi maru na trafici (daj boze! ave rastamane) ljudi ne bi odlazili kod dilera(mrzim dilere) a samim tim bi izgubili kontakt sa drugim drogama
zivela legalizacija!
5. maj svi na ulice!!!

a vi skinsi se terajte u 3 pm

ako ne znate na shta mislim posetite sledeci sajt:
http://www.stormfront.org/forum/showthread.php/5-1052-1040-1032-2007-382028.html

shta reci... budale

Misko
05-02-2007, 17:56
http://www.stormfront.org/forum/showthread.php/5-1052-1040-1032-2007-382028.html

Carovi..:biggrin:

Johnny
05-02-2007, 18:08
Svi smo za legalizaciju!!!

Naravno...:clap::clap:

Masne, kude si? :biggrin:

tale
05-02-2007, 18:15
Carovi..:biggrin:

mishko doci cesh ti u bg za koji dan pa cu da te poshaljem na banjicu sa zvezdinim dresom samo ti mene *****avaj :lol:

MASNEEEEEEEEEE!!!!!
pomagaj!

xwala johnny za novce!
refundiracu ti to svetom biljkom na marshu

Misko
05-02-2007, 18:21
mishko doci cesh ti u bg za koji dan pa cu da te poshaljem na banjicu sa zvezdinim dresom samo ti mene *****avaj :lol:

Necu doci u zvezdinom dresu nego u majici na kojoj piše 'White pride world wide' + šajkača.:biggrin:

Konfucije
05-02-2007, 19:16
Ali skup bejzbol palica.
Aahahhahahahahahaahahaha, konašno nešto kreativno od radikala :thumbup1:

PS Navijaću za palice.

Nedzad
05-02-2007, 19:57
Samo ću da kažem:

Da,ali samo idioti prelaze na jace droge,onaj k'o ima malo mozga staje kod trave

:lol: :lol: :lol: :lol:

Konfucije
05-02-2007, 20:05
Da,ali samo idioti prelaze na jace droge,onaj k'o ima malo mozga staje kod trave
Da, a onaj ko ima "malo više mozga" i ne počinje.

tale
05-02-2007, 20:18
Ali skup bejzbol palica.
Aahahhahahahahahaahahaha, konašno nešto kreativno od radikala :thumbup1:

PS Navijaću za palice.

pa da su neka muda kao shto prichaju shiabli bi se kao ljudi a ne bi nosili bejzbolke ko pichke
a ako se toma pojavi ja skidam gace i penjem se na konja
on je kao pozvao naciste i otisho kod Ratka na kafu boli ga **** za sve budala ali necemo sad o politici nego o travi

masne vec me zabrinjavash gde siiiiiiii!!!!!!!!!!!!!??????????????
a i trava nikad nikoga nije ubila!
pajdo jeste ali to je twoja stwar da li cesh da se bodesh ili da varish(ili da gutash ili 'mrchesh)

Djacic
05-02-2007, 20:23
au ****te ljudi pa ako bi neko mogao da kupi maru na trafici (daj boze! ave rastamane) ljudi ne bi odlazili kod dilera(mrzim dilere) a samim tim bi izgubili kontakt sa drugim drogama
zivela legalizacija!
5. maj svi na ulice!!!

a vi skinsi se terajte u 3 pm

ako ne znate na shta mislim posetite sledeci sajt:

shta reci... budale
mali,sta se gubis?treba tebe tuci...:hammer:

hule
05-02-2007, 20:23
pa da su neka muda kao shto prichaju shiabli bi se kao ljudi a ne bi nosili bejzbolke ko pichkeИсти ку*ац, опет би комани добили батине.

tale
05-02-2007, 20:25
mali,sta se gubis?treba tebe tuci...:hammer:
nemoj ja da ti se izgubim i ne idi u :offtopic:

Исти ку*ац, опет би комани добили батине.

shta je pisac hteo da kaze???

Djacic
05-02-2007, 20:28
e,usr`o sam se!da neces da me gadjas shift-om?:lol:
sta se duvas,idi na vutricu pa tamo seri o legalizovanju.

hule
05-02-2007, 20:32

shta je pisac hteo da kaze???

испаравио сам.

tale
05-02-2007, 20:35
ok

e izvini djacicu malo sam nadrkan a samo mi reci shto me treba tuci???

Djacic
05-02-2007, 21:15
ok

e izvini djacicu malo sam nadrkan a samo mi reci shto me treba tuci???
pa reklamiras gandzu,mislim podrzavas legalizovanje:whistling:

Konfucije
05-02-2007, 22:31
Strašno, prvo legalizacija narkosa, pa onda će i pederi, lezbejke, nekrofili, pedofili, džedaji, ldpovci...

Upotrebimo palije dok nije kasno :yes:

Veliki_Brat
05-02-2007, 22:53

:lol: :lol: :lol: :lol:

onaj ko ima mozga i ne uzima travu

ThierryHenry
05-02-2007, 23:34
bila bi fora da sutra dok ovi protestvuju, dodje murija i sve ih pohapsi ... onda ih sve testiraju i svi u zatvor... Al jbg, nismo mi te srece,nego ce bagra i dalje da duva kolko hoce ...

Misko
05-02-2007, 23:41
Tale mogli bi ovo da upotrebite u kampanji :

'Mnogi kaĂ…Âľu trave decu kvare,
a ja nemam pare za cigare.':biggrin:

masne
05-03-2007, 04:16
aman ljudi sta bi nam falilo da legalizujemo dzuganj? ima mnogo razloga za,i mnogo protiv..ali hajde da razgovaramo o tome,a ne narkomani ,od toga se pocinje ,kriminal i ostalo..

moji razlozi za:
seljaci se zale sto gaje malinu(koja je kao srpski brend),mnogo daju,a nista za otkup. ovi cobani je kupuju za 40din po kg.u evropu dolazi susa za nekoliko god,tako da ce sve ici pod staklenjak.. zasto se lepo ne bi obucili da gaje vrhunsku ganju(skank),i drzava je odkupljivala..
2.ne bi dozvolio legalizaciju svuda,pa da moze da se, kako kazu gore kupi na trafici,kao sto ne bi dozvolio da se pusi(uziva)svuda..to bi uredio tako sto bi otvorio tender za otvaranje 4 coffeshopa u celoj Srbiji, i to jedan u BG,NS, UE,NI.. naravno za licencu bi uzeo ogromne pare!!
3. svi koji zele neometano da imaju 1(jedan) joint kod sebe,morali bi da idu kod lekara,na psihicke provere,i u muriju da se registruju,i samim tim da dobiju dozvolu..
4. ovim otvaranjem coffeshopova bi Srbiju ucrtali na turisticku mapu Evrope,jer bi mnogi iz okruzenja dolazili ovamo,jer nemaju pare za bleju u Holandiji+je kod nas ,kako kazu svi mnogo bolje zezanje..
5. ljudi koji duvaju nisu agresivni,nikad nisam cuo da je neku popusio joint,i upucao nekog,ili oteo nekom pare,telefon,ili izvrsio razbojnistvo zbog potrebe za ganjom
6.mnogo vise stetnog dejstva ima cigareta,i alkohol ,nego ganja.. jedini nervni gas ,koji nije zabranjen po zenevskoj konvenciji ,je glavni sastojak nikotina,i zato cigareta stvara onoliku zavisnost.. ako je neko gledao u novnama ,pre neki dan,bila je lista stetnih supstanci, i ganja je zauzela 15mesto(u samom vrhu su se nasli nikotin,kofein,alkohol,secer,i ostali otrovi).. zasto niko ne pita koliko ima alkoholicara u Srbiji?koliko godisnje ljudi umre zbog cigara,alkohola?sirok je spektar bolesti koje se mogu dobiti od njih..pa koliko ubistava se desilo,tuca i ostalih gluposti,dok su akteri bili na alkoholu?
7. za ostale droge bi uveo duuuuge zatvorske kazne,ali kako?nas ministar policije je osudjivan,pa i dalje je ministar,legija i eqipa su gudru drzali u bankama,a mi smo daleko od propisa..
8. mozda je neko gledao explorer,ispitivali su kako ganja utice na voznju(emisija FIFTH GEAR),i lik je vozio isto,malo samo sporije na ganji..(ne podrzavam upotrebu GANJE kad se vozi),a svi znamo koliko alkohol cesto prouzrokuje saobracajne nesrece..
9.ganja se ranije koristila na mnogo nacina,za pravljenje konopca,pantalona,Tshirta,u medicini,a onda je neko ne znam iz kojih razloga to proglasio za drogu... drug=lek,ali svaki lek moze da se zloupotrebi...
10.jednu granu kriminala,bi stavili pod kontrolu(ako je to nekome uopste u interesu,posto kod nas je kriminal=policija,kriminal=politika)
razlog protiv:
jedino sto meni smeta,jeste sto ulenji coveka,izaziva paranoju
(a kako i ne bi,kad moram da se strecam svaki sekund,da li ce neki pub da mi iskoci i da me cima sto doowam),ali stvarno ulenji...

PS .tu sam tale,tek sad sam video ovu temu..

prestao sam da doowam, ima mesec dana,moram malo mozak da odmorim..

a svi koji pozivaju na nekakav linc,ljudi koji drugacije misli,druge su vere,ili boje koze,treba dobro da se zamisle.. pogotovo oni koji pozivaju na ubijanje u ime vere,e od tih mi se stvarno povraca... u svakoj religiji se poziva na ljubav,a ne na mrznju...
nema dovljno vere da bi se voleli ,ali ima dovljno da bi se mrzeli...

Johnny
05-03-2007, 16:10
aman ljudi sta bi nam falilo da legalizujemo dzuganj? ima mnogo razloga za,i mnogo protiv..ali hajde da razgovaramo o tome,a ne narkomani ,od toga se pocinje ,kriminal i ostalo..

moji razlozi za:
seljaci se zale sto gaje malinu(koja je kao srpski brend),mnogo daju,a nista za otkup. ovi cobani je kupuju za 40din po kg.u evropu dolazi susa za nekoliko god,tako da ce sve ici pod staklenjak.. zasto se lepo ne bi obucili da gaje vrhunsku ganju(skank),i drzava je odkupljivala..
2.ne bi dozvolio legalizaciju svuda,pa da moze da se, kako kazu gore kupi na trafici,kao sto ne bi dozvolio da se pusi(uziva)svuda..to bi uredio tako sto bi otvorio tender za otvaranje 4 coffeshopa u celoj Srbiji, i to jedan u BG,NS, UE,NI.. naravno za licencu bi uzeo ogromne pare!!
3. svi koji zele neometano da imaju 1(jedan) joint kod sebe,morali bi da idu kod lekara,na psihicke provere,i u muriju da se registruju,i samim tim da dobiju dozvolu..
4. ovim otvaranjem coffeshopova bi Srbiju ucrtali na turisticku mapu Evrope,jer bi mnogi iz okruzenja dolazili ovamo,jer nemaju pare za bleju u Holandiji+je kod nas ,kako kazu svi mnogo bolje zezanje..
5. ljudi koji duvaju nisu agresivni,nikad nisam cuo da je neku popusio joint,i upucao nekog,ili oteo nekom pare,telefon,ili izvrsio razbojnistvo zbog potrebe za ganjom
6.mnogo vise stetnog dejstva ima cigareta,i alkohol ,nego ganja.. jedini nervni gas ,koji nije zabranjen po zenevskoj konvenciji ,je glavni sastojak nikotina,i zato cigareta stvara onoliku zavisnost.. ako je neko gledao u novnama ,pre neki dan,bila je lista stetnih supstanci, i ganja je zauzela 15mesto(u samom vrhu su se nasli nikotin,kofein,alkohol,secer,i ostali otrovi).. zasto niko ne pita koliko ima alkoholicara u Srbiji?koliko godisnje ljudi umre zbog cigara,alkohola?sirok je spektar bolesti koje se mogu dobiti od njih..pa koliko ubistava se desilo,tuca i ostalih gluposti,dok su akteri bili na alkoholu?
7. za ostale droge bi uveo duuuuge zatvorske kazne,ali kako?nas ministar policije je osudjivan,pa i dalje je ministar,legija i eqipa su gudru drzali u bankama,a mi smo daleko od propisa..
8. mozda je neko gledao explorer,ispitivali su kako ganja utice na voznju(emisija FIFTH GEAR),i lik je vozio isto,malo samo sporije na ganji..(ne podrzavam upotrebu GANJE kad se vozi),a svi znamo koliko alkohol cesto prouzrokuje saobracajne nesrece..
9.ganja se ranije koristila na mnogo nacina,za pravljenje konopca,pantalona,Tshirta,u medicini,a onda je neko ne znam iz kojih razloga to proglasio za drogu... drug=lek,ali svaki lek moze da se zloupotrebi...
10.jednu granu kriminala,bi stavili pod kontrolu(ako je to nekome uopste u interesu,posto kod nas je kriminal=policija,kriminal=politika)
razlog protiv:
jedino sto meni smeta,jeste sto ulenji coveka,izaziva paranoju
(a kako i ne bi,kad moram da se strecam svaki sekund,da li ce neki pub da mi iskoci i da me cima sto doowam),ali stvarno ulenji...

PS .tu sam tale,tek sad sam video ovu temu..

prestao sam da doowam, ima mesec dana,moram malo mozak da odmorim..

a svi koji pozivaju na nekakav linc,ljudi koji drugacije misli,druge su vere,ili boje koze,treba dobro da se zamisle.. pogotovo oni koji pozivaju na ubijanje u ime vere,e od tih mi se stvarno povraca... u svakoj religiji se poziva na ljubav,a ne na mrznju...
:clap2: :clap2:

Misko
05-03-2007, 16:22
a svi koji pozivaju na nekakav linc,ljudi koji drugacije misli,druge su vere,ili boje koze,treba dobro da se zamisle.. pogotovo oni koji pozivaju na ubijanje u ime vere,e od tih mi se stvarno povraca... Brane svoju zemlju i otadzbinu od izroda i svakojakih narkomana.
Šta je tu loše. :rolleyes:

u svakoj religiji se poziva na ljubav,a ne na mrznju...
Peace brother.Deca cveća :rolleyes:

ps: White Pride World Wide

masne
05-03-2007, 16:49
ja rekoh da razgovaramo o tome, argumentovano, a ti opet narkomani,izrodi... cccccc
nemojte samo vi da branite Srbiju,srbija se brani glavom,a ne puskom... meni je dovoljno da me Seselj zove da izadjem na ustav,i da ja znam da treba da budem protiv toga,gde god ste vi na jednoj strani,ja sam uvek na drugoj...

Misko
05-03-2007, 17:40
gde god ste vi na jednoj strani,ja sam uvek na drugoj...

U prevodu ono sto sam naveo u prethodnom postu.:whistling:

Nedzad
05-03-2007, 17:55
Da, a onaj ko ima "malo više mozga" i ne počinje.

E pa ****ga sad,ne znam sta da kazem,ali necu da cutim:whistling:

Konfucije
05-03-2007, 18:01
meni je dovoljno da me Seselj zove da izadjem na ustav,i da ja znam da treba da budem protiv toga
A ako Šešelj dođe i kaže: Nemojte jesti govna?

Misko
05-03-2007, 18:04
A ako Ă…Â*ešelj dođe i kaĂ…Âľe: Nemojte jesti govna?

Haha :clap::lol:
Kakvo gašenje :biggrin:

masne
05-03-2007, 19:27
jako duhovita izjava...

Toza Car
05-03-2007, 19:51

:clap::clap::clap::clap:
Jbg poslusace!!!!! Ipak je to predsednik!!!:lol::lol::lol::lol:

sniper
05-03-2007, 21:21
znate kako kazu batina je iz raja izasla

tale
05-03-2007, 21:24
bila bi fora da sutra dok ovi protestvuju, dodje murija i sve ih pohapsi ... onda ih sve testiraju i svi u zatvor... Al jbg, nismo mi te srece,nego ce bagra i dalje da duva kolko hoce ...

ja nisam wario 2 meseca tako da sad mogu da mi izwade swu krw nece da nađu THC da se ubiju

AVE MASNE
verovatno si ovih dana smišljao onaj govor
odlični su argumenti mene je mrzelo sve to da pišem

ewo da se nadoweĂ…Âľem na tebe:
jel znate koliki bi drĂ…Âľawa imala profit od ganje?
2 stwari na kojima drĂ…Âľawa (trenutno) najwiše zarađuje su šećer i cigarete
e kad bi tu došla i trawa... gde bi nam kraj bio

Misko
05-04-2007, 15:39
Momci šta bi to usrali ste se skinhedsa,
Ganja marš otkazan !!!

WPWW

Konfucije
05-04-2007, 17:10
CANABIS (MARIHUANA)
http://www.narkomanija.org.yu/img/canabis.jpg (http://www.narkomanija.org.yu/img/canabis-v.jpg)Marihuana je najcešće korišćena droga u velikom broju zemalja. Radi se o zelenkasto - smeđoj mešavini od sušenog lišća i cvetova biljke canabis sativa, sličnoj duvanu.

NAČIN KORIŠĆENJA: Obično se puši u obliku cigareta.

NEPOSREDNI EFEKTI: Najintenzivniji su tokom prvog sata po uzimanju, mada mogu trajati 3 do 5 časova. Nastupa kratkotrajna euforija, osećaj opuštenosti, razgovorljivost i bezrazložan smeh. Zenice su proširene, oči zakrvavljene, javlja se žeđ i glad za slatkišima. Koncentracija misli i koordinacija pokreta značajno su izmenjeni pa je vožnja rizična. Veće doze dovode do iskrivljene percepcije, konfuzije, napetosti, panike i paranoje ("bad trip").

DUGOTRAJNI EFEKTI: Usporenost nezainteresovanost, nemotivisanost slabije pamćenje novijih događaja, slabljenje sposobnosti učenja, "flash- back" fenomeni, dobijanje na težini. Hronične respiratorne bolesti, sterilitet psihijatrijski poremećaji. Kod trudnica češći spontani abortusi, prevremeni porođaji, rađanje dece sa manjom težinom. "Gateway" droga.

TOLERANCIJA: Može se razviti.

ZAVISNOST: Može se javiti intenzivna psihička zavisnost kao i blaža fizička.

APSITENCIJALNI SINDROM: Relativno blag, u trajanju od nekoliko dana. Nesanica, anksioznost znojenje, gubitak apetita, stomačne tegobe.

Izvor: narkomanija

I vi biste ovo da legalizujete??
Ma ne, uopšte nije štetno, mogli bi da zarađujemo na ovome, nema veze što ćemo upropastiti decu, ali lova je lova...

masne
05-04-2007, 17:22
aj nadji isto to o alkoholu i cigaretama.. pa i na tome zaradjujemo... a stetnije je...

Konfucije
05-04-2007, 17:25
Čovek nakon popušene kutije cigara može i dalje normalno da priča i da se ponaša, dok kad popušiš par "gandži" skroz odlepiš.

PS Mi ne možemo zabraniti ni alkohol ni cigare, ali zato možemo da prekinemo sa tim glupostima, odvratno je tražiti dozvolu za još jednu takvu stvar, pogotovo ako se iz aviona vidi da je štetno.
Šta sad, to znači da bi sutra mogli reći "hajde da legalizujemo i kokain, pa šta, štetni su i alkohol i cigare".

masne
05-04-2007, 17:37
ne slazem se za kokain,ali i to je biljka ,kao i ganja,kao i duvan... naravno dok se ne preradi... to se sve nekad koristilo u medicini,ali se zloupotrebljava...vise me brine sto kad prodjem pored osnovne skole,gomila klinaca pusi...a ona prica da se od ganje pocinje,ne pije vodu...znam gomilu koji nisu nikad duvali,pa ni pusili a na heroinu su...opet mislim da je to sve pojedinacno,i da nema pravila...

konfe,a da li znas da jedna cigareta skracuje zivot za 10 min?verovatno znas...

Konfucije
05-04-2007, 17:44
ne slazem se za kokain,ali i to je biljka ,kao i ganja,kao i duvan... naravno dok se ne preradi...
Znači, mogli bi je koristiti u turističke svrhe?

vise me brine sto kad prodjem pored osnovne skole,gomila klinaca pusi...
Kakav ministar, takva i policija, džaba im oni plakati "zabranjeno prodavanje maloletnicima" kad se prodaje uveliko.

a ona prica da se od ganje pocinje,ne pije vodu...znam gomilu koji nisu nikad duvali,pa ni pusili a na heroinu su...opet mislim da je to sve pojedinacno,i da nema pravila...
Jel sam ja igde pričao "tu priču"?

Znači da bi Fidel da ne puši doživeo i dvestotu godinu?

Nego, nije mi jasno, iz aviona se vidi da je trava štetna i vi se i dalje borite za legalizaciju iste.

Nemojte sada upitati cigare, ako već ne možemo iskoreniti zlo, zašto ga onda ne bi bar državali na nekom manjem nivou??

masne
05-04-2007, 17:51
meni ganja ,stvarno nije nista strasno,ni zlo,kako ti kazes...isto mi je kao i duvan i alkohol...pre svega mi je bitno da pojedinac razmislja normalno,da nije kvaran,da nema nameru da krade,otima,ubija,vredja,omalovazava,i ostalo...a cime se bavi u slobodno vreme je vec njegova stvar... znam mnogo strejtera koji su kvarni do srzi,ali to valjda sve ide iz kuce i glave ...tako da bi ja pre legalizacije,kao sto sam vec rekao,obavio sve neophodne testove(psihijatri,psiholozi,i ostali doktori za glavu),pa u muriju po dozvolu...

a cigare koje oni puse,nemaju veze sa cigaretama.. da li znas zasto marllboro ima prepoznatljiv ukus? zbog amonijaka koji se dodaje cigari... kao i light pljuge,koje su preimenovali u gold,kod njih otrov stize u mozak za 3sekunde,a kod obicnih za 7 sekundi...a da su kubanci fenomen,jesu,..

Konfucije
05-04-2007, 18:04
meni ganja ,stvarno nije nista strasno,ni zlo,kako ti kazes...isto mi je kao i duvan i alkohol...
A duvan i alkohol nisu zlo? :playball:

PS Kada bi se legalizovala sad trava (što nema šanse) zamislite koliki procenat maloletnika bi odmah poleteo da isproba iste i koliki bi procenat bio redovni "uživalac (ili kako se već kaže)" istih?

shaba_sa
05-04-2007, 22:49
jesu se prepali pa otkazuju sve

frka24
05-04-2007, 23:05
kod nas u zagrebu obavezno svake godine se odrzava marihuana mars i imas pravo imati jedan joint i popusit ga dok seces gradom i to je ok, ajde ljudi koga je ubilo malo trave, pa bolje pusit nego pit, he he ja oboje dobra kombinacija :lol: ali u svakom slucaju glupo je zvati nekoga tko pusi travu narkomanom. pamet u glavu i treba kontrolirat pusenje a ne da pusenje konrtrolira tobom a to se moze nije problem.

frka24
05-04-2007, 23:08
ne slazem se za kokain,ali i to je biljka ,kao i ganja,kao i duvan... naravno dok se ne preradi... to se sve nekad koristilo u medicini,ali se zloupotrebljava...vise me brine sto kad prodjem pored osnovne skole,gomila klinaca pusi...a ona prica da se od ganje pocinje,ne pije vodu...znam gomilu koji nisu nikad duvali,pa ni pusili a na heroinu su...opet mislim da je to sve pojedinacno,i da nema pravila...

slazem se s tobom, sve je do pojedinca, ja pusim vec neznam tocno ali oko 6-7 godina i nikad mi se nije omaklo kontroli da bi presao na heroin ili kokain jer toliko sam svjestan sto znaci takva droga samo je do pojedinca dali ce stati ili ici dalje.

a tako je cigareta skracuje zivot a pusenje skracuje cigaretu :lol:

tale
05-05-2007, 17:46
Čovek nakon popušene kutije cigara moĂ…Âľe i dalje normalno da priča i da se ponaša, dok kad popušiš par "gandĂ…Âľi" skroz odlepiš.

a kad popijesh 2 litra piva skroz si normalan???
mishko se ne rachuna, njemu je to ko voda, pricham za normalne ljude :lol:

Misko
05-05-2007, 17:50
mishko se ne rachuna, njemu je to ko voda, pricham za normalne ljude :lol:

Istina :smile:

markotor
05-05-2007, 19:16
Bezveze je u centru grada praviti skup uzivalaca gandze, ali to je posao za policiju, a ne da se pravi kontra-skup tj. zakazuje tucha :no:

tale
05-05-2007, 20:39
ma idioti te skinjare ja bih swe to pobio
i neko bi pobio swe rastamane ali mi smo bar normalni(koliki idiot treba da budesh da bi furao avatar sa kukastim krstom i 4 ocila. ocili su 4 s na grbu srbije)

a i iznervirali su me organizatori shto su otkazali ****ni marsh
bio sam danas, skuvao sam se, smorio se i bilo je nas 10ak tamo

video sam da su panduri privodili neke skinse

Fletch_hufc
05-06-2007, 04:47
Istina je da je da su cigarete i alkohol mnogo stetniji po zdravlje ljudi nego marihuana, istina nikad nisam probao cigaru a kamoli marihuanu, ali radjena su mnoga istrazivanja i bezbroj puta je dokazano. E sada mislim da u Srbiji ne treba legalizovati, jer je omladina mnogo iskompleksirana i glupa, pa bi odma' navalili, a deca ko deca, posle bi i na ove ostale mnogo opasnije droge, ipak je Holandija normalna zemlja.
Sto se tice ovih skinsa i tih fora, to su iskompleksirane budale, koje imaju veelikih problema u glavi.

Konfucije
05-06-2007, 13:04
Ja ne mogu da verujem da su iz svega ovoga narkomancine ispale jadne i nevine, e Srbijo...