PDA

View Full Version : pravljenje igrice ili bar nekog moda za pes5

imported_savodj
07-17-2006, 11:40
Posto ljudi koji rade na patchevima za pes imaju iskustva u pravljenju toga mogli bi da naprave igricu gde igrac koga napravi player gradi svoju karijeru
(rating mu pocinje od 50 ,igra za neke II ligaske klubove itd.) pa se on poboljsava ,prelazi u svoje klubove ,al da ne bude samo to ,vec da ima veze sa igracevom porodicom ,pa ako recimo igrac i njegov klub izgube utakmicu onda igrac upadne u krizu i tako to. i naravno ,da se napravi raspored treninga ,pa na treningu da upravljas sta da radis i tako to.

Uglavnom to je na foru ja sam tek krenuo da treniram balfu pa onda kao upoznam neku ribu pa imamo decu ,gradim karijeru i tako to.

PS : kad se zavrshi karijera igraca on postaje trener.

PSS : Ako vam se dopadne predlog onda nemojte da stavljate da igrac moze sebe da stavlja u prvu postavu ,vec kako trener odluci.

tarantula
07-17-2006, 11:56
Pisi KONAMI-ju, mozda razmotre tvoj predlog, ali mi nismo toliko strucni da bi pravili posebnu igricu.

Vetonpg
07-17-2006, 12:13
Da stvarno pisi KONAMI-ju, od ljudi sa sajta premnogo trazis stavrno da izmenis citavu igricu je mnogo. ;)

tarantula
07-17-2006, 12:15
Em sto je mnogo, em mislim da je i nemoguce. To sto ti zelis je nova igra na kojoj bi trebao da radi veliki tim ljudi extra ctrucnih iz raznih oblasti programiranja, grafike, zvuka i nemam pojma koje cega jos. Za pesoholichari.com ovo je ipak preveliki zalogaj...

Mikri
07-17-2006, 20:00
Ne samo za nas nego i za fifu..tj.EA SPORTS

Konfucije
07-17-2006, 20:14
Da, al kakve mi imamo veze sa EA?

nesta
07-17-2006, 20:17
e ovo je stvarno tesko ali ti je ideja stvarno super :sajkaca:

Konfucije
07-17-2006, 20:17
Nije teŇ°ko, neizvodljivo je.