PDA

View Full Version : greske sudija

pempez
04-23-2007, 18:59
Da sudije mogu da pogrese, npr. ne svira opsajd i tako te stvari

masne
04-23-2007, 19:43
samo da ne sudi Paparesta!!

builted
04-23-2007, 22:31
glupost
pa zamisli sebe kako igras master l i boris se za titulu i sudija pogresi a ti primis gol iz ofsajda

sladjan_992
04-23-2007, 22:45
Ili dosudi nepostojeći penal za protivničku ekipu u zadnjem minutu:wall:

pippo9
04-23-2007, 23:13
Ili dosudi nepostojeći penal za protivničku ekipu u zadnjem minutu:wall:

owoga wecj uweliko ima..ne samo protiv tebe kad igra komp,nego sudije mnogo greshe u wezi faulowa,swiraju neke gluposti..

baba
04-24-2007, 00:02
owoga wecj uweliko ima..ne samo protiv tebe kad igra komp,nego sudije mnogo greshe u wezi faulowa,swiraju neke gluposti..

ma, sudije nikako ne griješe, kako ne shvaćate da je komp. sudija i sve što dosudi je ispravno sad nekome je to pravo a nekome nije

skicha
04-24-2007, 13:00
glupost
pa zamisli sebe kako igras master l i boris se za titulu i sudija pogresi a ti primis gol iz ofsajda

i onda bi ti sudiji @pempez j**o sve po spisku ! :lol:

Ogisha
04-24-2007, 15:14
bez uvrede ali ova tema je bespotrebna... kod mene ima i gresaka i nepostojecih penala.....

skicha
04-25-2007, 12:55
bez uvrede ali ova tema je bespotrebna... kod mene ima i gresaka i nepostojecih penala.....

slazem se i meni dadne zuti karton za bezveze faul a protivnik kad mene skrhA DA VALJA on nista ! nbekad mi i ne svira faul

Johnny
04-25-2007, 12:59
Odlican predlog. :thumbup1:

Mikri
04-27-2007, 16:39
Da sudije mogu da pogrese, npr. ne svira opsajd i tako te stvari

Ovo vec postoji!

Andrej22
04-27-2007, 17:24
Mozda samo za neke klosarske lige i jako retko da se desi.

Paun
04-27-2007, 22:27
A sta kazete na ovo(da ne pocinjem novi thread jer je slican ovom):Da neki igrac u zavisnosti od Mentality recimo ako gubi 4:0 i ima idealnu sansu a odrambebeni igrac ga s**** s ledja popizdi i zabode protivnickog igraca (i naravno popije crveni)

nesh@
04-28-2007, 06:44
znam da je da sudija pogresi nemoguca stvar ali oni grese u PES5 ima kad igra veci tim sa manjim sudija propusti Opsa meni se desilo kad sam igrao LECE-CHELSi Crespo mi je iz Ofsa dao gooool

skicha
04-28-2007, 23:10
znam da je da sudija pogresi nemoguca stvar ali oni grese u PES5 ima kad igra veci tim sa manjim sudija propusti Opsa meni se desilo kad sam igrao LECE-CHELSi Crespo mi je iz Ofsa dao gooool

eee bas se i meni to dogodilo bas u PES5 i bas sa Crespom
e ovako je bilo: sutam ja slobodni sa Lampardom (kada sam igrao na tast.) i slucajno sam pritusnuo A tipku a to je inace bilo ubacak... i tako prisnuo sam ja A a Crespo u samom opsajdu i dao ja glavom gol i sudija priznao gol ! ccc budale ali neka je :biggrin: a Crespo spavao u offside!!

fayaman
05-09-2007, 23:06
kako niko nije spomenuo onu kad uklizujes pa lopta prodje pored igraca, a on je zakaci rukom, a sudija nista. To mi se desilo jedno milion puta.

BrYaNt
05-10-2007, 08:31
Svi biste to voleli dobra tema a kad bi sudija za vas pogresio i naneo vam stetu
slomili bi joystike i tastature

rAMA
05-10-2007, 08:36
O ovome se već raspravljalo, ali elem, po meni bilo bi dobro kad bi nekad sudija pogrešio u ofsajdu, ide mi na ***** kad u milimetar tačno do sudi, ne bi mi smetalo i ako dasudi protiv mene, šta više unelo bi novu draĂ…Âľ u igru. Dopada mi se ideja o simuliranju penala, pa ako se protivnik ukliĂ…Âľe na loptu da moĂ…Âľeš da se baciš.

мирегробар
05-10-2007, 08:46
Ja mislim da bi to odgovaralo ovoj bagri sa cmarakane,da im sudija svira penal svaki derbi.Bas kao u realnosti.Isti sudija zadnja tri derbija 2 penala.U igri da nama ne svira uopste.E tako treba.Ionako nam nije sviran penal na derbiju od 95-te.

nesh@
05-10-2007, 17:33
Ja mislim da bi to odgovaralo ovoj bagri sa cmarakane,da im sudija svira penal svaki derbi.Bas kao u realnosti.Isti sudija zadnja tri derbija 2 penala.U igri da nama ne svira uopste.E tako treba.Ionako nam nije sviran penal na derbiju od 95-te.

Prvo da se ne vredjamo vi da znate da igrate fudbal i da pravite manje faulova manje bi i sudija svirao.al da se vratimo na temu mene jako nervira sudija u pes6 jer poteze za kartonima kao da je na divljem zapadu.cim uklizes na loptu on zuti ako si kojim slucajem ukliza sa ledja direk crveni.totalno su ga promenili za razliku od predhodnih 5 i 4 pes-a mislim nema ni ono da ti oprosti jos ako igras na najacem nivou onda kao da je kauboj poteze mislim nemozes posteno uklizati na loptu. Poz za sve i hteo bih da cujem vasa misljenja . Ooo i za grobare KO GUBI IMA PRAVO DA SE LJUTI poz nema ljutnje momci.

kerix waw
05-11-2007, 20:34
O ovome se već raspravljalo, ali elem, po meni bilo bi dobro kad bi nekad sudija pogrešio u ofsajdu, ide mi na ***** kad u milimetar tačno do sudi, ne bi mi smetalo i ako dasudi protiv mene, šta više unelo bi novu draĂ…Âľ u igru. Dopada mi se ideja o simuliranju penala, pa ako se protivnik ukliĂ…Âľe na loptu da moĂ…Âľeš da se baciš.
jest ovo o simuliranju bi bilo strava,,ali kad providno simuliras bas ono da se vidi onda dobijes zuti karton ako lose to uradis,a ako dorbro uradis onda da bide faul..a ovo simuliranje nisam vidio ni na fifi ni na PES-u od fife 98-:beta1:

мирегробар
05-11-2007, 23:56
Prvo da se ne vredjamo vi da znate da igrate fudbal i da pravite manje faulova manje bi i sudija svirao.al da se vratimo na temu mene jako nervira sudija u pes6 jer poteze za kartonima kao da je na divljem zapadu.cim uklizes na loptu on zuti ako si kojim slucajem ukliza sa ledja direk crveni.totalno su ga promenili za razliku od predhodnih 5 i 4 pes-a mislim nema ni ono da ti oprosti jos ako igras na najacem nivou onda kao da je kauboj poteze mislim nemozes posteno uklizati na loptu. Poz za sve i hteo bih da cujem vasa misljenja . Ooo i za grobare KO GUBI IMA PRAVO DA SE LJUTI poz nema ljutnje momci.
Ma daj molim te.Koliko si ti imao godina 95-te.Znas li ti koliko je to godina bez penala u derbiju

nesh@
05-12-2007, 13:02
cekaj ne vredi se raspravljati sa vama pa vi neshvacate da mi igramo cist fudbal ti kao da zelis da se mi krljamo na terenu nismo vam mi krivi sto niste tehnicki potkovani i sto ste slabi sa zivcima pa kosite ko kosaci na livadi i ja mislim da ovo polako se odmice od teme.pre bih zeleo da cujem tvoje misljenje o sudiji u 6 nego da se raspravljamo o nasim niskoplasiranm timovima...

brucelee
05-15-2007, 15:32
da se uradi realnije i bolje navijanje jacih svetskih klubova, da sama audio-atmosfera bude bolja i uzbudljivija!!!!!!!!:clap: :clap: :clap:

kerix waw
05-20-2007, 20:17
da se uradi realnije i bolje navijanje jacih svetskih klubova, da sama audio-atmosfera bude bolja i uzbudljivija!!!!!!!!:clap: :clap: :clap:
Gledaj gdje ulazis,tema je Greske sudija

markotor
05-21-2007, 16:02
Grese sudije, kada mi udje napadac u kazneni i obore ga sa ledja sudija nista ne svira, a kada dodam igracu na sredini terena svira mi ofsajd!?!

customiZer
05-27-2007, 00:10
Stvarno bi greske sudija unijele vecu draz!!!

Makan
05-27-2007, 22:19
A sta kazete na ovo(da ne pocinjem novi thread jer je slican ovom):Da neki igrac u zavisnosti od Mentality recimo ako gubi 4:0 i ima idealnu sansu a odrambebeni igrac ga s**** s ledja popizdi i zabode protivnickog igraca (i naravno popije crveni)

ovo podrzavam

tale
05-27-2007, 22:31
pa mozda sam i ja nekada zllzlzlzzlzlzllz ali chovek greshi!!

shalu na stranu, bilo bi dobro da ima ocena za simuliranje(inzagi odma'101) i onda kad tako idesh , stisnesh neku kombinaciju i on padne. i sad ako je ugrach bio tik iza tebe,krenuo je u duel, a ti imash dobru ocenu(kao dotchni inzagi) padnesh i dobijesh faul

ovo je bilo u FIFI 99, stisnesh ctrl+q kad imash loptu i on padne(samo shto to izgleda neverovatno smeshno, ali ja iznudim penal)

shone666
06-07-2007, 17:57
mislim da ne treba ubacivati greske sudija jer mislim da kriterijum sudija cesto nije isti ( mislim razlicite sudije razlicito sude) , pa se cesto dogadja da isti startovi nisu faul uvek!

sto se tice offside-a samo da ne svira vise kad je napadac jednom rukom u offside-u!

Paun
06-08-2007, 11:01
mislim da ne treba ubacivati greske sudija jer mislim da kriterijum sudija cesto nije isti ( mislim razlicite sudije razlicito sude) , pa se cesto dogadja da isti startovi nisu faul uvek!

sto se tice offside-a samo da ne svira vise kad je napadac jednom rukom u offside-u!

Tako je
kad mi sudi mario pedroti crveni mogu da dobijem samo kad startuje zadnji igrac odbrane
a kazuki ito kad drzim pressure i napravim faul da mi zuti(kako bi ga pljuno tad u glavu)

Dejan__Ns
06-24-2007, 16:39
Ma ima gresaka....

builted
06-26-2007, 10:53
bilo je vec

Mikri
06-26-2007, 11:27
Pa to se odavno znalo da je Kazuki najstroziji!

Стефке
06-28-2007, 17:03
gresaka ima vec.ja sam dao gol jedanput iz cistog ofsajda,a jedanput mi je sviran nepostojeci ofsajd!

nidzaurosko018
06-30-2007, 14:30
Kod sudija bi trebalo,bre,da se ustanove neka nova pravila, 4-ti sudija itd ,i OBAVEZNO da se ubace novi,a izbace stari (npr. Kaziko Ito,jer UBIJA sa crvenim kartonima !!!):player:

Cristiano_Ronaldo07
07-02-2007, 15:37
Sudci kradu!!!!!!!!!!!!