PDA

View Full Version : Odbrana

Master Of Masters
04-14-2007, 23:23
Znate onu foru , udjes po boku, okrenes igraca, iskosis se lepo i kada sutnes skoro sigurno dajes go. To treba da se ispravi. Dakle bolji raspored odbrane tj. igraca :beta1:

Koma
04-15-2007, 09:09
Јер играс на Топ Плаyер-у?
:blink:
Јер ако играс на том нивоу,
онда то бас и није тако лако
као сто прицас.
Играј мало са ВЕ Унитедом и
ПЕС Унитедом на Топ Плаyер,
па да видис каква је одбрана.
:huh:

ПЛЕЈБоЈ
04-16-2007, 09:46
Znate onu foru , udjes po boku, okrenes igraca, iskosis se lepo i kada sutnes skoro sigurno dajes go. To treba da se ispravi. Dakle bolji raspored odbrane tj. igraca :beta1:

Lepo ti rece koma...pojacaj tezinu:lol:

P.S.koji si ti car..."iskosis se i dajes gol 100%...":thumbup: :lol: :lol:

Poz

King Of Stamford
04-17-2007, 20:32
Nista ne razumijem sta si htio da kazes. Meni je jaka fora kad napadam po krilu i trcim pa stanem uvijek protivnicki igrac uklizava i izgubi se to se sve desava na ToPlayer protiv bilo koga tima mozda nisam detaljno opisao ali mislim da se moze shvatit o cemu pricam

masne
04-17-2007, 23:22
mozda si u pravu sto se tica kompa,meni se to cesto desavalo,jer ipak su mu ogranicene mogucnosti...a sto se tice zivih ljudi ,mozda prodjes 1 ili2 puta na istu foru,posle :no: vise...

zxa
04-18-2007, 13:19
Samo ti promeni na vecu tezinu i reci dali sad moze aa :scared:

skicha
04-18-2007, 20:48
Samo ti promeni na vecu tezinu i reci dali sad moze aa :scared:

mozda mu nije zanimljivo igrati na proffessional ili top plazeru !

BrYaNt
04-19-2007, 13:30
zavisi na sta igras i lepo ti je rekao KOMA

rAMA
04-30-2007, 19:39
Zato sportke simulacije treba igrati protiv živih protivnika, u tome je gušt.

johnnynikola
04-30-2007, 20:26
Upravu je mozda, da se odbrana uradi malo bolje i tako.

Blitzkrieg
04-30-2007, 21:58
Ja igram na top player i deshava mi se da mi odbrambeni igrach dobije crveni zbog pogibeljnog starta,a to mi je kompjuter sam ukliza

skicha
04-30-2007, 22:53
Ja igram na top player i deshava mi se da mi odbrambeni igrach dobije crveni zbog pogibeljnog starta,a to mi je kompjuter sam ukliza

meni se to 2-3 put dogodilo da kompjuter mi uklize i dobije crveni karton samo kada budem izza ledja kompjuterove odbrane, i on meni uklize :D

UncleBlack
05-06-2007, 01:33
ma odbrana je raspad....bilo bi lepo kada bi kao i u stvarnosti odbrambeni igrac malo koristio ruke da malo uspori mesija i ronaldinja i kompaniju...da se malo protivnik namuci a ne samo da trci pravo...predlazem da se uvede novi atribut kao u menadzeru "sklonost prljavoj igri", npr.ako je igrac vest u prljavoj igri nece dobiti crvendaca,ili zuti za povlacenje za dres npr. na sredini terena,tako...

pippo9
05-06-2007, 12:58
ma odbrana je raspad....bilo bi lepo kada bi kao i u stvarnosti odbrambeni igrac malo koristio ruke da malo uspori mesija i ronaldinja i kompaniju...da se malo protivnik namuci a ne samo da trci pravo...predlazem da se uvede novi atribut kao u menadzeru "sklonost prljavoj igri", npr.ako je igrac vest u prljavoj igri nece dobiti crvendaca,ili zuti za povlacenje za dres npr. na sredini terena,tako...

u prawu si..treba da koriste malo ruke,da chupaj igracha i sl..da stwarno postoje igrachi kao shto je gatuzo... :)

markotor
05-06-2007, 13:18
Ne igram mnogo protiv kompa jer je besmisleno (vodim jednog igraca, a komp ostalih 21), ali kad sutiram izkosa (skoro mrtvi ugao) cesto lopta ode u gol-aut na drugu stativu

Paun
05-06-2007, 15:09

Ja igrao s bratom stotku i bilo jedan jedan i u stopidz tajmu kreten sam ukliza napravi penal i puknem dva nula i sto kinti

sky_spy
05-08-2007, 12:51
mene nervira kod odbrane sto se nekad igraci ukoce ukoliko je ispred njih neki dobar spic ,ili kada ispadaju lako
a i slazem se za ono iskosis igraca i das gol
na kojoj god jacini stavio o5 je isto (bar meni) jer igram vec 3 god pes

ПЛЕЈБоЈ
05-08-2007, 16:21
mene nervira kod odbrane sto se nekad igraci ukoce ukoliko je ispred njih neki dobar spic ,ili kada ispadaju lako
a i slazem se za ono iskosis igraca i das gol
na kojoj god jacini stavio o5 je isto (bar meni) jer igram vec 3 god pes

Ја пес играм ево већ 11-а година и стварно нисам приметио да се искосиш и дајес гол у већини случајева!!!Ако то радиш и на топплејеру ТИ СИ ДЕЧКО ГЕНИЈЕ!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Весштачка интелигенција јесте ретардирана,али није баш толико!!!А што се одбрамбених играча тиче слажем се,могло би мало да се поради на њима,посебно на кретњи...јер се скроз смувају...

Поз