PDA

View Full Version : New Sms...

zika
04-06-2007, 15:34
Izgubio sam veru u ljubav... Veru u Boga... Veru u svet...
Jedinu nadu sam nashao u igli...
I sada heklam i super mi je!!!
Da ti ne trebaju mozda vunene charapitze ?

MozzART
04-11-2007, 21:58
Ako ti treba neko da te zagrije,
ako se osjecas hladno poput stijene,
Pozovi me...
jer ja svercujem cebad iz Turske upola cijene

Milos 23
04-11-2007, 22:06
Zelim da te osjetim u sebi, da te znoj obliva dok sam u tebi, da se lomis i uvijas kao zmija...POZDRAV OD TVOJE GRIPE !!!
Evo sreco moja saljem ti poruku da ti cestitam sto su te proglasili za najljepseg, najboljeg, najpametnijeg, najprivlacnijeg, najsarmantnijeg, ..............MAJMUNA!
Ti si privlacan, sarmantan, pametan, neodoljiv, zgodan, osjecajan, sexy i ..................................Ups, pogrijesila sam broj-izvini!
Posalji mi svoju sliku. Okaci cu je na tavan da bi je pacovi videli i vise nikad se ne pojavili!!!
Naj prije osjetis kako se krevet trese pa pocinje da skripi, pa srce pocinje da lupa, zena pocinje da vristi a ondah vidis kad prsne! SRECOM KOD NAS NEMA VULKANA!
Stojim u gomili onih koji jedva cekaju da osete dodir tvojih usana na sebi, da ih zapalis, tresnes, iskoristis, zgazis i odes. TVOJA CIGARA

zika
04-13-2007, 23:27
*Nekad kad places niko ne primecuje tvoje suze, nekad kad si radostan niko ne primecuje tvoj osmeh. PROBAJ DA PRDNES

**Tri veštice gledaju tri Swatch sata. Koja veštica gleda koji Swatch sat? Engl. Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch??? :)

Zizou
04-14-2007, 01:41
*Nekad kad places niko ne primecuje tvoje suze, nekad kad si radostan niko ne primecuje tvoj osmeh. PROBAJ DA PRDNES

**Tri veštice gledaju tri Swatch sata. Koja veštica gleda koji Swatch sat? Engl. Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch??? :)
Ovo je Totti postavio u viceve.

Koma
04-14-2007, 06:53
Imam garazu,bazen i Mercedesa tri,
jos samo meni jadnome hvalis sada ti.
http://www.kolobok.us/smiles/standart/smoke.gif

zika
04-14-2007, 12:02
Zapalimo skolu, taj ludacki dom, celo ce nastavnicko vece plakati za njom. streberi ce nositi venac na grob, a mi cemo vikati: NIKAD VISE ROB!!!