PDA

View Full Version : Nerealna jacina slabih timova

boka
03-21-2007, 14:38
Neznam jeli itko primjetio, ali kad igram sa jakim timom npr. Brazilom protiv slabih,npr. Bolivija, nemogu im ništa. Lete čovječe! to nije realno i to su namjestili skoro za svaku takvu utakmicu. trebali su svaki deseti put možda to stavit... lakše mi je dobit argentinu nego hondurasa. tužno! to mi je gotovo posve ubilo želju za igrom...to hitno treba ispravit!

maremas
03-21-2007, 14:50
Neznam jeli itko primjetio, ali kad igram sa jakim timom npr. Brazilom protiv slabih,npr. Bolivija, nemogu im ništa. Lete čovječe! to nije realno i to su namjestili skoro za svaku takvu utakmicu. trebali su svaki deseti put možda to stavit... lakše mi je dobit argentinu nego hondurasa. tužno! to mi je gotovo posve ubilo želju za igrom...to hitno treba ispravit!

Nije tacno to sto kazes, ti si ocigledno slab igrac, malo vise vezbaj!!

boka
03-21-2007, 15:15
Nije tacno to sto kazes, ti si ocigledno slab igrac, malo vise vezbaj!!

a kako onda razbijem francusku s gruzijom 3-0???

Inas
03-21-2007, 15:22
I meni je lakse dobit Milan, Barcelonu nego npr. Lazio ili neki drugi losiji klub....
Igram s Interom

maremas
03-21-2007, 15:30
pa zavisi dosta i od zvezdica koje imaju igraci.

lokos84
03-21-2007, 18:23
a kako onda razbijem francusku s gruzijom 3-0???

Dobro, meni se to nedesava u zadnjih nekoliko godina kada igram protiv kompa, ali u drustvu da

Npr:

Izgubim od Sase, a operem Ivana, a ivan isto to uradi Sasi

Desava se.

Johnny
03-21-2007, 18:25
Dobro, meni se to nedesava u zadnjih nekoliko godina kada igram protiv kompa, ali u drustvu da

Npr:

Desava se.
Dobar si primer dao.:smile:
Isto ja tako izgubim od Milana, a pobedim Stefana, a Stefan pocepa Milana, kako sad to?

TrueBlue
03-21-2007, 18:41
Losiji klubovi igraju defanzivno zato je tesko snjima,dok jaci se otvore pa igras na kontre...vrlo jednostavno

lokos84
03-22-2007, 10:30

Isto ja tako izgubim od Milana, a pobedim Stefana, a Stefan pocepa Milana, kako sad to?

E zbog takvih stvari sam dao predlog za lan (Pre cemo zvarsiti ligu, a i bolje se zaezati). Meni je to ekstra. Krenemo ligu, pa od jutra do prekosutra.

PS.
Sva sreca pa smo u razlicitim mestima u skoli

skicha
03-22-2007, 16:15
I meni je lakse dobit Milan, Barcelonu nego npr. Lazio ili neki drugi losiji klub....
Igram s Interom

pa dobro istina je, da je lakse pobjediti neki jaci tim od nekog slabijeg ali uistinu mogu se i oderati slabiji po 5-6 0 !
ali istina je !

King Of Stamford
03-22-2007, 20:45
negdje sam pokusao da vidim koliko mogu dat kompu golova na najlakse (ne mogu da se sjetim kako se to zove) dao sam mu Witesse a ja chelsea rezultat je na kraju bio 3-0 ali sam imao preko 20 suteva (10 min ) ali su napravili bunker u sesnaestercu i svaka lopta bi zavrsavala u njihovog igraca izludio sam izbijali centarsuteve iz kornera vadili loptu na liniji a na top player dobio barcu 3-0 to je nenormalno

boka
03-23-2007, 03:46
I ne samo to, već kad igram protiv jakih, oni promašuju nemoguće situacije, dakle sve je napravljeno da ja sa slabijim timom dobijem.

BrYaNt
03-27-2007, 09:10
Zato sto treba da znas da igras

boka
03-31-2007, 14:11
ti nisi baš dobar s glavom, jeli tako?