PDA

View Full Version : Only Fools And Horses (mucke)

Vlada_
03-17-2007, 14:19
Kako vam se svidjala serija 'Mucke' ili 'Only fools and horses' sa legendarnim Del Boyem, Rodnijem, Albertom, Trigerom, Bojsijem, pabom Ragina glava...?

PO MENI NAJBOLJA HUMORISTICKA SERIJA IKADA

irule
03-17-2007, 14:21
Iako nevolim britanski humor Del i Rodni su carevi. Jedna od najbojih serija koje su se kod nas prikazivale

zxa
03-17-2007, 14:51
definitivno je najbolja serija

Johnny
03-17-2007, 14:56
Odlicna serija, najzesci je Rodni...xexe...i Kasandra...

Armani
03-17-2007, 16:04
Najbolja serija

boleza
03-17-2007, 18:41
Odlicna serija. Najbolji je Triger!!

Johnny
03-17-2007, 18:51
Ste gledali onu epizodu kad je Del Boy otisao u kviz...:lol::lol:
Jao, kako je ono bilo, jedna od najzescih epizoda, pored one kad otisli na pogresnu sahranu...jooj...

Дон Корлеоне
03-17-2007, 20:33
O Muckama pisite na topicu "Serije"
Lock

Konfucije
03-18-2007, 13:13
Zašto lock, ako ima tema za alo alo može da ima i za mućke.
Topic opet.+

trane
03-18-2007, 18:50
Zašto lock, ako ima tema za alo alo moĂ…Âľe da ima i za mućke.
Topic opet.+tako je konfucije
a serija je strava,vise puta sam gledao a najbolja epizoda mi je kada se Triger napije pa izbije rat :)

frka24
03-19-2007, 13:36
lol najbolja serija ikada, imam oko 20 dvda tih serija i gledam ih stalno i uvijek se nasmijem ko budala. nista me ne moze od ovih novijih serija i filmova nasmijati kao mucke!

Дон Корлеоне
03-20-2007, 17:18
lol najbolja serija ikada, imam oko 20 dvda tih serija i gledam ih stalno i uvijek se nasmijem ko budala. nista me ne moze od ovih novijih serija i filmova nasmijati kao mucke!

A bas sam planirao da kupim sve sezone ali nikako da nadjem gde ima u prodaji:smile:

Vlada_
03-20-2007, 19:07
Meni je najbolja ona epizoda ili film ne znam sta je kada je Del isti onaj mafijaski bos pa oni pokusavaju da ga ubiju i ona epizoda kada svercuju dijamante za Bojsija pa na kraju Del Boj baca 15000 funti kroz prozor

gajich
03-20-2007, 22:11
Meni je najbolja kad se kartaju sa Bojsijem i na kraju ga pita za novcic glava ili pismo i ovaj kaze glava zamalo nisam umro od smeha

harambasha
03-21-2007, 16:08
najjaca je ona kad odu na ono njihovo imanje van grada i nadju nuklearni otpad....
hahaha to je ubedljivo najbolja epizoda..... onaj brzi je meni najsmesniji lik...

terry
03-21-2007, 19:12
Al sto imaju mocan auto to ti je smrt!!!

Vlada_
03-21-2007, 21:33
Taj auto se sada nalazi u nekom muzeju u Lonodnu. Dobra je i ona epizoda kada nalaze onaj sat i dobijaju nekoliko miliona funti.

Dedza
03-28-2007, 04:13
MUCKE ubedljivo najaca serija svih vremena. Imam sve epizode pa ako nekog intresuje(dvd-rip je u pitanju) nek se javi na pm

Fletch_hufc
04-01-2007, 02:49
Taj auto se sada nalazi u nekom muzeju u Lonodnu. Dobra je i ona epizoda kada nalaze onaj sat i dobijaju nekoliko miliona funti.

Taj auto je dat na aukciju i neki lik ga je kupio za 50 hiljada funti.

Sto se serije tice, to je tipican britanski humor, u stvari atipican, jer je ova najbolja britanska serija, a zna se da Britancima nema ravnih u tim serijama.

Jedna od najboljih epizoda kada se raspravljalo o tome zasto je Triger u osnovnoj skoli udario glavu u neku tablu i dobio potrez mozga.
Kako kazu: Trigere, kako nisi video onu tablu u koju si udario glavu, na njoj cak pise pazi glavu, nizak plafon...
Triger: A, pa video sam, ali nisam znao da citam. ::clap:

Felix
04-03-2007, 19:44
sledece godine u ovo doba bicemo milioneri:lol::lol:

frka24
04-03-2007, 22:52
Meni je najbolja ona epizoda ili film ne znam sta je kada je Del isti onaj mafijaski bos pa oni pokusavaju da ga ubiju i ona epizoda kada svercuju dijamante za Bojsija pa na kraju Del Boj baca 15000 funti kroz prozor

aha ono kada odu u miami, ludaraaaaaaaaaaaaa lol

frka24
04-03-2007, 22:53
Taj auto je dat na aukciju i neki lik ga je kupio za 50 hiljada funti.

Sto se serije tice, to je tipican britanski humor, u stvari atipican, jer je ova najbolja britanska serija, a zna se da Britancima nema ravnih u tim serijama.

Jedna od najboljih epizoda kada se raspravljalo o tome zasto je Triger u osnovnoj skoli udario glavu u neku tablu i dobio potrez mozga.
Kako kazu: Trigere, kako nisi video onu tablu u koju si udario glavu, na njoj cak pise pazi glavu, nizak plafon...
Triger: A, pa video sam, ali nisam znao da citam. ::clap:

ja cuo da je prodan za nesto manje od 40 miliona ali ok to je tu negdje. i to sad prije par mjeseci ako se ne varam.

frka24
04-03-2007, 22:56
meni je jedna od jacih epizoda kada del posalje rodnijevu sliku na neku nagradnu igru pa dobiju putovanje u spanjolsku ako se ne varam a ovaj mu cijelo vrijeme krije da je to putovanje za klince talentirane za slikanje:clap:

hule
04-04-2007, 00:40
Не пиши три поста за редом, други пут едитуј и споји у један.

bane_bj
04-04-2007, 22:36
Slazem se da je najbolja serija ikada

frka24
04-06-2007, 13:22
Не пиши три поста за редом, други пут едитуј и споји у један.
ma ok, uvijek se naknadno sjetim nesto napisat a zaboravim na edit jer dosta foruma nema tu opciju za editiranje. ali potrudit cu se da se sjetim drugi put ;)

123456
04-07-2007, 19:04
za cepanje

masne
04-08-2007, 02:29
najbolja serija ikada!! pogledajte tshirtove sto sam pazario letos
http://img168.imageshack.us/img168/7530/mm29si0.th.jpg (http://img168.imageshack.us/my.php?image=mm29si0.jpg)
http://img153.imageshack.us/img153/6108/mm01xz6.th.jpg (http://img153.imageshack.us/my.php?image=mm01xz6.jpg)

tale
04-08-2007, 02:39
ja cuo da je prodan za nesto manje od 40 miliona ali ok to je tu negdje. i to sad prije par mjeseci ako se ne varam.

nije otishao za 40 miliona nego za 40 hiljada ali dobro to je tu negde 2-3 nule nikom ne shkode :lol: :lol: :lol:
meni je svaka epizoda super na svoj nachin i nije bilo ni jedne koja me nije dovela do ludila koliko sam se smejao.
ali ipak izdvajam onu sa GARIJEM(onaj sin nekog shejka ili sultana koga oni sluchajno dovedu iz francuske kad su shvercovali vino da ga skupo prodaju u pabu) pa kad on dozhivi traume kod njih; kada trguju sa nekim zlatnim ogrlicama, to je jedna od retkih epizoda kada dobro podju na kraju; i naravno ona sa betmenom i robinom(ta scena je super ne secam se tachno epizode)
najjachi lik je definitivno trig, glup ko kuvana noga!

frka24
04-08-2007, 10:17
nije otishao za 40 miliona nego za 40 hiljada ali dobro to je tu negde 2-3 nule nikom ne shkode :lol: :lol: :lol:
meni je svaka epizoda super na svoj nachin i nije bilo ni jedne koja me nije dovela do ludila koliko sam se smejao.
ali ipak izdvajam onu sa GARIJEM(onaj sin nekog shejka ili sultana koga oni sluchajno dovedu iz francuske kad su shvercovali vino da ga skupo prodaju u pabu) pa kad on dozhivi traume kod njih; kada trguju sa nekim zlatnim ogrlicama, to je jedna od retkih epizoda kada dobro podju na kraju; i naravno ona sa betmenom i robinom(ta scena je super ne secam se tachno epizode)
najjachi lik je definitivno trig, glup ko kuvana noga!

ha ha i mislio sam tisuca ali igram fm2007 pa su mi samo milioni u glavi :clap: pa sam slucajno to napisao.

Fletch_hufc
04-08-2007, 16:17
Sa Betmenom i Robinom je bilo kada su neki olosi hteli da opljackaju gradonacelnicu, a Del i Rodni su kasnili na maskenbal, pa su trcali i uplasili pljackase. :) Dobra fora je bila i kada su stigli na ,,maskenbal" a tamo svi obuceni u crnom i u odelim, ispostavilo se da je organizator umro, a oni nisu dobili poruku zato sto je Del instalirao neku rusku sekretaricu sa bagom. I pricaju oni tako sa Trigom, a Trig kaze: Ni ja nisam znao da je organizator umro, osecam se vrlo glupo(a on obucen u crno odelo), ovi dvoje se cude i pitaju zasto, a Trig odgovara: pa ja sam se maskirao u vozaca. :) :)

Inace gradonacelnica je posle prepoznala Dela i dala mu kredit za stan. Kraljevi!!!

Johnny
04-08-2007, 21:28
Sa Betmenom i Robinom je bilo kada su neki olosi hteli da opljackaju gradonacelnicu, a Del i Rodni su kasnili na maskenbal, pa su trcali i uplasili pljackase. :) Dobra fora je bila i kada su stigli na ,,maskenbal" a tamo svi obuceni u crnom i u odelim, ispostavilo se da je organizator umro, a oni nisu dobili poruku zato sto je Del instalirao neku rusku sekretaricu sa bagom. I pricaju oni tako sa Trigom, a Trig kaze: Ni ja nisam znao da je organizator umro, osecam se vrlo glupo(a on obucen u crno odelo), ovi dvoje se cude i pitaju zasto, a Trig odgovara: pa ja sam se maskirao u vozaca. :) :)

Inace gradonacelnica je posle prepoznala Dela i dala mu kredit za stan. Kraljevi!!!
:lol: Kraljevi!!!

123456
04-08-2007, 23:10
extra

MozzART
05-05-2007, 22:44
meni je jedna od jacih epizoda kada del posalje rodnijevu sliku na neku nagradnu igru pa dobiju putovanje u spanjolsku ako se ne varam a ovaj mu cijelo vrijeme krije da je to putovanje za klince talentirane za slikanje:clap:

I meni se svidja ta epizoda,kad Del Boy glumi da mu je otac,a Kasandra majka.

мирегробар
05-10-2007, 08:19
Meni je ceo serijal jedna velika ludnica.Volim taj Engleski sarkasticni humor.Slican je nasem.

Alexxxa
05-10-2007, 15:10
Serija ubedljivo najbolja...

Koma
05-10-2007, 16:26
Jer gledao neko Film;'Mucke u Americi'
kada Del Boy i Rodny odlaze
u USA na odmor,pa Del Boy-u
zamene identitet sa nekim
'Narko Boss'-om na Floridi?
:haha:

Mirdza
05-10-2007, 16:29

Cini mi se da sam ja gledao, ali ne mogu tacno da se setim.
Jel mozes malo detaljnije da opises sta se tamo desavalo, mozda se setim?

Koma
05-10-2007, 16:37
Cini mi se da sam ja gledao, ali ne mogu tacno da se setim.
Jel mozes malo detaljnije da opises sta se tamo desavalo, mozda se setim?
''Narko Boss'' izbegava sudjenje za trgovinu drogom,
istovremeno i pokusaje Atentata suparnickih ''Kartela''.
Del Boy sa Rodny-em dolazi na Floridu na odmor.
Sin tog ''Narko Boss''-a videvsi Del Boy-a primecuje kako on
neverovatno puno lici na njegovog oca i dolazi na ideju
da zameni identitet svog oca sa Del Boy-em.
Del Boy naivan naseda na to verujuci da je u pitanju
Americka ljubasnost i gostoljubivost prema Engleskim turistima,
i odlazi u rezidenciju dog ''Narko Boss''-a,nesvestan
da polako preuzima njegovu ulogu i postaje meta
napada drugih ''Kartela''kao i Americkog FBI-ja....

Strava film!
Ko voli Mucke,mora da ga gleda.

Mirdza
05-10-2007, 16:41
''Narko Boss'' izbegava sudjenje za trgovinu drogom,
istovremeno i pokusaje Atentata suparnickih ''Kartela''.
Del Boy sa Rodny-em dolazi na Floridu na odmor.
Sin tog ''Narko Boss''-a videvsi Del Boy-a primecuje kako on
neverovatno puno lici na njegovog oca i dolazi na ideju
da zameni identitet svog oca sa Del Boy-em.
Del Boy naivan naseda na to verujuci da je u pitanju
Americka ljubasnost i gostoljubivost prema Engleskim turistima,
i odlazi u rezidenciju dog ''Narko Boss''-a,nesvestan
da polako preuzima njegovu ulogu i postaje meta
napada drugih ''Kartela''kao i Americkog FBI-ja....

Strava film!
Ko voli Mucke,mora da ga gleda.

99% sam siguran da sam gledao!

Alexxxa
05-10-2007, 16:54
Ja jesam gledao. Do jaja...

King Of Stamford
05-12-2007, 14:12
Moram da se pohvaliim. Juce sam nabavio sve epizode mucki divx (5 dvd-ija)

frka24
05-12-2007, 15:09
lol jesam, u miami kada odu, to je vec u novije vrijeme, tu su obojica vec bili stariji! dobra epizoda!

POLICE
06-28-2008, 20:36
najbolja serija ikada!! pogledajte tshirtove sto sam pazario letos
http://img168.imageshack.us/img168/7530/mm29si0.th.jpg (http://img168.imageshack.us/my.php?image=mm29si0.jpg)
http://img153.imageshack.us/img153/6108/mm01xz6.th.jpg (http://img153.imageshack.us/my.php?image=mm01xz6.jpg)

de si uzeo majce? ja ih trazim vec duze vreme,ae baci mi pm ocu i ja da ih pazarim

Klaker
10-02-2008, 08:54
sta reci...kultna serija...

Markoni91
10-03-2008, 18:22
Najbolja serija.....Kad god je daju na tv,to se ne propusta......

Meni je najbolja epizoda kad Del napuni glavu kako policija trazi rodnija(ovaj kao silovao neku
ludu babu) pa se Rodni sakrio u nekoj zgradi...Mnogo dobra epizoda..Ja mislim da se zove
Pekamski prepadac...

Davidos
10-03-2008, 19:05
Ja sam davno gledao seriju ( kao vecina vas ) pa se ne secam bas svih detalja , ali se secam da sam se najvise smejao dok sam gledao epizodu gde su Delboj i Rodni se obukli kao Betman i Robin :tt1:

john doe
10-03-2008, 20:12
Najbolja serija.....Kad god je daju na tv,to se ne propusta......

Meni je najbolja epizoda kad Del napuni glavu kako policija trazi rodnija(ovaj kao silovao neku
ludu babu) pa se Rodni sakrio u nekoj zgradi...Mnogo dobra epizoda..Ja mislim da se zove
Pekamski prepadac...

Meni je bilo jako kad su isli u Holandiju i kad su prodavali vodu sa cesme:D::.
A i jako je bilo kad su Bojsi i Del igrali poker... 4 keca... ahahaha, kad se samo setim.

Misko
10-03-2008, 20:18
A i jako je bilo kad su Bojsi i Del igrali poker... 4 keca... ahahaha, kad se samo setim.

Jel to ono kad Del kaze Bojsiju da bacaju novcic ako Bojsi hoce sve da povrati, kad Rodni kaze pismo a deda im dao novcic sa dve glave :D:D:D

john doe
10-03-2008, 20:21
Jel to ono kad Del kaze Bojsiju da bacaju novcic ako Bojsi hoce sve da povrati, kad Rodni kaze pismo a deda im dao novcic sa dve glave :D:D:D

Da! Mislim da nije bilo sve u pitanju, vec 200 funti...

Misko
10-03-2008, 20:27
Ovo je prejaka scena

_IBgk05iL3Y

Funniest Uncle Albert Moment :D

3NoW08CHNRs

POLICE
10-27-2008, 21:58
najjaci su,nema epizode koja nevalja.zna li neko gde ima njihova majca da se kupi u gradu ili mozda preko neta da se naruci