PDA

View Full Version : PES 2020 - Klase timova i reprezentacija



Mihajlodc
09-24-2019, 18:27
Klubovi i reprezentacije prve klase

Klubovi

1. Atletico De Madrid
2. Arsenal
3. Bayern Munchen
4. Barccelona
5. Chelsea
6. Internazionale
7. Juventus
8. Liverpool
9. Manchester United
10. Manchester City
11. Napoli
12. PSG
13. Real Madrid
14. Tottenham Hotspur

Reprezentacije

1. Argentina
2. Belgium
3. Brazil
4. England
5. France
6. Germany
7. Italy
8. Netherland
9. Portugal
10. Spain

- - - Updated - - -

Klubovi i reprezentacije druge klase

Klubovi

1. Ajax
2. Atalanta
3. Athletic Club
4. Bayer Leverkusen
5. Benfica
6. Boca Juniors
7. Celta de Vigo
8. Everton
9. FC porto
10. Fenerbahce
11. Fiorentina
12. Galatasaray
13. Lazio
14. Leicester City
15. Lokomotiv Moskva
16. AC Milan
17. Monaco
18. Nice
19. Olimpique Lyonnais
20. Olympique Marselle
21. PSV
22. Real Betis
23. Real Sociedad
24. River Plate
25. Roma
26. Saint-Etiene
27. Schalke 04
28. Sevilla FC
29. Torino
30. Valencia CF
31. Villareal
32. West Ham United
33. Zenit

Reprezentacije

1. Algeria
2. Colombia
3. Croatia
4. Denmark
5. Poland
6. Russia
7. Senegal
8. Switzerland
9. Turkey
10. Ukraine
11. Uruguay

Mihajlodc
10-03-2019, 17:52
Klubovi i reprezentacije treće klase

Klubovi

AEK AthensAkhmat Grozny
Al Ahli
Al Hilal
Alavés
Amiens
Anderlecht
Angers
Atlético Mineiro
AZ
Basel
Beşiktaş
Bologna
Bordeaux
Bournemouth
Brighton & Hove Albion
Burnley
C.A. Colón
C.A. Tucumán
Caen
Cagliari Calcio
CD Leganés
Celtic
Chievo
Club Brugge
Corinthians
Cruzeiro
Crystal Palace
CSKA Moskva
Defensa y Justicia
Dijon
Dinamo Zagreb
Dynamo Kyiv
Empoli FC
Feyenoord
Flamengo
Fulham
Genk
Genoa
Gent
Getafe CF
Girona FC
Göztepe
Grêmio
Guingamp
Huddersfield Town
Huracán
Independiente
Internacional
Istanbul Başakşehir
Junior
Krasnodar
Lanús
Levante UD
Lille
Montpellier
Nantes
Newcastle United
Newell's Old Boys
Nîmes
Olympiakos Piraeus
Palmeiras
PAOK
Parma Calcio 1913
Racing Club
Rangers
Rayo Vallecano
RCD Espanyol
Real Valladolid
Rennes
Rosario Central
Rostov
S.C. Braga
Sampdoria
San Lorenzo
São Paulo
SD Eibar
SD Huesca
Shakhtar Donetsk
Slavia Praha
Southampton
SPAL
Spartak Moskva
Sporting
Stade de Reims
Standard Liège
Strasbourg
Talleres de Córdoba
Toulouse
Trabzonspor
U.S. Sassuolo
Udinese
Unión Santa Fe
Utrecht
Vélez Sarsfield
Vitesse
Watford
West Bromwich Albion
Wolverhampton Wanderers
Young Boys


Reprezentacije


Austria
Bosnia and Herzegovina
Cameroon
Chile
Côte d'Ivoire
Czech Republic
Ghana
Greece
Iran
Ireland
Mexico
Morocco
Nigeria
Norway
Paraguay
Scotland
Slovakia
Slovenia
Sweden
Tunisia
Venezuela
Wales

Mihajlodc
10-03-2019, 17:57
Klubovi i reprezentacije četvrte klase

Klubovi

Aberdeen
ADO Den Haag
Al Duhail
Al Ittihad
Al Nassr
Al Sadd
Alanyaspor
Albacete Balompié
Aldosivi
Alianza Lima
América de Cali
Ankaragücü
Antalyaspor
Antofagasta
Antwerp
Argentinos Juniors
Arsenal Tula
Ascoli
Aston Villa
Athletico Paranaense
Atlético Nacional
Auxerre
Banfield
Beerschot
Belenenses
Benevento Calcio
Birmingham City
Boavista
Botafogo
Brentford
Brescia
Brest
Bristol City
Brøndby
C.A. Patronato
CA Osasuna
Cádiz CF
Cardiff City
CD Birds
CD Tenerife
Ceará
Cercle Brugge
Chapecoense
Clermont
Colo-Colo
Coquimbo Unido
CS Maritimo
Deportes Tolima
Deportivo Cali
Derby County
Dinamo Moskva
Emmen
Estudiantes
Fluminense
Fortaleza
Fortuna Sittard
Frosinone
Gençlerbirliği
Gimnasia la Plata
Godoy Cruz
Goiás
Granada CF
Groningen
Guangzhou Evergrande
Guangzhou Evergrande
Heerenveen
Hellas Verona
Heracles
Hull City
Independiente Medellín
Jeonbuk Hyundai Motors
KAS Eupen
Kashima Antlers
Kasimpaşa
Kawasaki Frontale
Kayserispor
København
Konyaspor
Kortrijk
Krylya Sovetov
KV Oostende
la Equidad
Le Havre
Leeds United
Lorient
Luzern
Málaga CF
Metz
Middlesbrough
Midtjylland
Millonarios
Moreirense
Nancy
Norwich City
Nottingham Forest
O'Higgins
Once Caldas
Orenburg
Palestino
Panathinaikos
PEC Zwolle
Perugia
Pescara
Ponte Preta
Portimonense SC
Preston North End
QPR
RC Deportivo
RC Lens
Reading
Real Oviedo
Real Sporting
Rio Ave
Rionegro
Rizespor
Rubin Kazan
Sanfrecce Hiroshima
Santa Clara
Santa Fe
Santos
Sheffield United
Sheffield Wednesday
Sint-Truiden
Sion
Sivasspor
Sochi
Sparta Praha
Sparta Rotterdam
Spezia
Sporting Charleroi
Sporting Cristal
Stoke City
Swansea City
Tambov
Troyes
Twente
UD Las Palmas
Ufa
Unión Española
Unión La Calera
Universidad Católica
Universidad Concepción
Universidad de Chile
Universitario
Ural
Urawa Reds
Vasco da Gama
Vitória Guimarães
Vitória Setúbal
Wigan Athletic
Yeni Malatyaspor
Zulte-Waregem
Zürich



Reprezentacije

Albania
Australia
Belarus
Bulgaria
Burkina Faso
China
Costa Rica
Ecuador
Egypt
Finland
Georgia
Guinea
Hungary
Iceland
Israel
Japan
Kosovo
Mali
Montenegro
North Macedonia
Northern Ireland
Peru
Qatar
Republic Of Korea
Romania
South Africa
USA
Uzbekistan

Mihajlodc
10-03-2019, 17:59
Klubovi i reprezentacije pete klase

Klubovi

Aab
AC Pisa
AD Alcorcón
Agf
AJ Red Blue
Ajaccio
Al Ain
Al Rayyan
Al Wahda
Al Wasl
Al Zawra'a
Alianza Petrolera
América Mineiro
Arsenal F.C.
AS Cittadella
Atlético Bucaramanga
Atlético Go
Atlético Huila
Audax Italiano
Avaí
Bahia
Barnsley FC
Beijing FC
Beijing Guoan
Beijing Renhe
Blackburn Rovers
Botafogo Sp
Bragantino
Brasil de Pelotas
Buriram United
Buriram United
CD Lugo
CD Mirandés
CD Numancia
Central Córdoba Sde
Chainat Hornbill
Chambly
Charlton Athletic
Châteauroux
Chiangmai
Chonburi
Chongqing Ddlf
Cobresal
Coritiba
Crb
Criciúma
Crotone
CSA
Cúcuta Deportivo
Cuiabá
Curicó Unido
Daegu
Dalian Yifang
Denizlispor
Deportes Iquique
Deportivo Pasto
Elche CF
Envigado
Esbjerg
Esteghlal
Everton
Extremadura Ar
Famalicão
Figueirense
Fuenlabrada A
Gazişehir Gaziantep
Gil Vicente
Grenoble Foot 38
Guangzhou R&F
Guarani
Gyeongnam
Hamilton Academical
Hearts
Hebei Cffc
Henan Jianye
Hibernian
Hobro
Horsens
Huachipato
Jaguares de Córdoba
Jiangsu Suning
Johor Darul Ta'Zim FC
Juve Stabia
Kilmarnock
Le Mans
Lecce
Livingston
Livorno
Lokomotiv
Londrina
Lugano
Luton Town
Lyngby
Mechelen
Melbourne Victory
Millwall
Motherwell
Nakhonratchasima Mazda
Neuchâtel Xamax
Niort
Nordsjælland
OB
Oeste
Operário Pr
Orléans
Paços de Ferreira
Pakhtakor
Paraná
Paris
Patriotas Boyacá
Persepolis
Ponferrada Ab
Pordenone
Port
Pt Prachuap
Ptt Rayong
Randers
Ratchaburi Mitrphol
RCD Mallorca
Real Zaragoza
RKC Waalwijk
Rodez
Ross County
Royal Excel Mouscron
Salernitana
Samut Prakan City
Santander Vb
São Bento
SCG Muangthong United
Servette
Shandong Luneng
Shandong Luneng
Shanghai Shenhua
Shanghai Sipg
Shanghai Sipg
Shenzhen Kaisa
Silkeborg
Singha Chiangrai United
Sochaux
Sønderjyske
Sport Boys
Sport Recife
St. Gallen
St. Johnstone
St. Mirren
Sukhothai
Suphanburi
Sydney FC
Thun
Tianjin Teda
Tianjin Tianhai
Tondela
Trapani
Trat
True Bangkok United
U.S.C. Palermo
UD Almería
Ulsan Hyundai FC
Unión Magdalena
US Cremonese
Valenciennes
Venezia FC
Vila Nova
Virtus Entella
Vitória
VVV
Waasland-Beveren
Willem II
Wuhan Zall
Zob Ahan


Reprezentacije

Andorra
Armenia
Azerbaijan
Bolivia
Cyprus
Estonia
Faroe Islands
Gibraltar
Honduras
Iraq
Jamaica
Jordan
Kazakhstan
Korea Dpr
Kuwait
Latvia
Lebanon
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Malta
Moldova
New Zealand
Oman
Panama
San Marino
Saudi Arabia
Thailand
United Arab Emirates
Zambia