PDA

View Full Version : Glupi igraci

lokos84
03-13-2007, 00:40
Neznam sta im bi pa napravise da se igrac nakon promasaj jednostavno srusi na zemlji i valja bolje bi bilo da su to iskoristili kada on naprimer ulice u 5m glavo i prokliza na travi nakon promasaja i tu ostane par sekundi. a ne sut sa 20 i stusi se u fazonu ma koj... je jaooo. Kao da mu se ceo svet srusio zbog jednog obicnog promasaja

BrYaNt
03-13-2007, 10:19
Neznam sta im bi pa napravise da se igrac nakon promasaj jednostavno srusi na zemlji i valja bolje bi bilo da su to iskoristili kada on naprimer ulice u 5m glavo i prokliza na travi nakon promasaja i tu ostane par sekundi. a ne sut sa 20 i stusi se u fazonu ma koj... je jaooo. Kao da mu se ceo svet srusio zbog jednog obicnog promasaja
Kad si ti to video
Sta pricas

manijak iz Kaknja
03-13-2007, 10:23
ovaj prijedlog je promasaj...ja se slazem da bi trebali poboljsati animacije,radovanje...ali ovo...ccc...

lokos84
03-13-2007, 11:03
Ma kako nisam video. Koliko puta mi se to desilo, igrac sutne promasi i uhvati se za glavu i pocne da se valja kao malo dete.

Ok jedan korak napred sad bi trebalo to usavrsiti , slazem se da treba poboljsati animacije.

Ona kada igrac odbrambeni izbaci loptu iz terena i zatim ga prikazu kako pokazuje saigracima na koga da obrate paznju je super i trebalo bi da bude cesca, vidjam je jednom u dva meseca. A predlog koji sam dao vidjam jednom u dve partije.

To je cisto moje misljenje. A ne izmisljam.

Pozdrav.

IvanovicDushan
03-13-2007, 11:07
Predlazhem LOCK:thumbup:

lokos84
03-13-2007, 11:44
Ok, nema nista protiv

builted
03-13-2007, 14:06
ja sam isto to video ali mi ne smeta

skicha
03-13-2007, 17:30
Mozda ga boli glava :lol: :lol: salim se ba !
Prijedlog je lol ccccccc

trane
03-13-2007, 20:11
ja sam te razumio sve sta si rekao ocito ne konataju ovi ostali ...dobro mozda bi nesto mjesto toga trebalo uvesti da stavi ruke preko lica

Johnny
03-13-2007, 20:15
ja sam te razumio sve sta si rekao ocito ne konataju ovi ostali ...dobro mozda bi nesto mjesto toga trebalo uvesti da stavi ruke preko lica
Dovoljno je sto je jedan rekao glup predlog, i svi ostali se i ne trude da razumeju predlog.

manijak iz Kaknja
03-13-2007, 20:48
ja sam razumio prijedlog potpuno ali mislim da je cista glupost!

lokos84
03-13-2007, 23:40
Za sve one koji me razumeju i nerazumeju.

Ok je sto su se potrudili da stave animaciju koja prikazuje i suprotnu emociju od one koja se javlja kada igrac postigne gol.

Znaci imamo i RADOST i RAZOCARENEJE.

Ali ovo razocarenje je ... valjanje.

Slazem se sa ovim. mnogo je dostojanstvenije.
Glupo je kad se Ronaldo, Runi i sl zvezde valjaju po travi ko mala deca (dobro ne bas tako). Na primer, u stvarnosti Ronaldinjo se non stop smeska kad promasi. to je simapticno.

neko rece:

Kad si ti to video
Sta pricas

Za trenutak sam se zabrinuo da li ja igram PES ili neku njegovu verziju koju niko nema, ali sam za svaki slucaj odigrao jos neku partiju i za svoju dusu, a i cisto da budem siguran da mi se to nije javilo u snu od preteranog igranja PES6

No ovo i nije mozda toliko bitno kao na primer Unapredjenje same igre. Tu nam konami nije ostavio puno prostora za raspravu, i to malo vec je raspravljeno na forumu.

Meni delovalo smesno to valjanje, i hteo sam da predlozim, vidim da ima vise suprotnih misljenja od mog i opet sam miran. Kad se to pojavi pritisnucu S(X za sve one koji igraju PS2) i nastaviti da uzivam u igri.

Pozdrav

trane
03-14-2007, 15:55
lijep odgovor

BrYaNt
03-15-2007, 07:29
Za sve one koji me razumeju i nerazumeju.

Ok je sto su se potrudili da stave animaciju koja prikazuje i suprotnu emociju od one koja se javlja kada igrac postigne gol.

Znaci imamo i RADOST i RAZOCARENEJE.

Ali ovo razocarenje je ... valjanje.

Slazem se sa ovim. mnogo je dostojanstvenije.
Glupo je kad se Ronaldo, Runi i sl zvezde valjaju po travi ko mala deca (dobro ne bas tako). Na primer, u stvarnosti Ronaldinjo se non stop smeska kad promasi. to je simapticno.

neko rece:

Za trenutak sam se zabrinuo da li ja igram PES ili neku njegovu verziju koju niko nema, ali sam za svaki slucaj odigrao jos neku partiju i za svoju dusu, a i cisto da budem siguran da mi se to nije javilo u snu od preteranog igranja PES6

No ovo i nije mozda toliko bitno kao na primer Unapredjenje same igre. Tu nam konami nije ostavio puno prostora za raspravu, i to malo vec je raspravljeno na forumu.

Meni delovalo smesno to valjanje, i hteo sam da predlozim, vidim da ima vise suprotnih misljenja od mog i opet sam miran. Kad se to pojavi pritisnucu S(X za sve one koji igraju PS2) i nastaviti da uzivam u igri.

Pozdrav
Pametno si to rekao

telacc
03-15-2007, 09:43
znam situacije poslije kornera kada ubacim a stisnem kocku lopta preleti sve i moj igrac stigne prvi do lopte na liniji i umjesto da se ponisti sut ja moram stiskati x da pravi laznjak i ode direkt u aut to je bas glupo

treci
03-15-2007, 22:23
Ovo treba pod "Lock" posto niko nikoga ne razume!

lokos84
03-16-2007, 17:06
Ovo treba pod "Lock" posto niko nikoga ne razume!

Treci,

Tema se zove "GLUPI IGRACI", u njoj sam mislio da se pise o glupostima (da ih tako nazovem) koje vidjamo na PES-u izvedenih od strane igraca (da dodam da ih iz godine u godinu ima sve manje)

ako ste misli na post od Telacc-a,

znam situacije poslije kornera kada ubacim a stisnem kocku lopta preleti sve i moj igrac stigne prvi do lopte na liniji i umjesto da se ponisti sut ja moram stiskati x da pravi laznjak i ode direkt u aut to je bas glupo

dobro je rekao, i to je glupost (mislim na to sto igrac ode u aut), i meni se to desavalo, iako ja retko koristim laznjaka, Jednostavno mi igrac zaglavunja u aut, ili gol aut, zvisi na kom delu se nalazi.

:thumbup: