PDA

View Full Version : izvale

telacc
03-12-2007, 23:47
evo ovde mozete da pisete najvece izvale ili fazone koje ste nekad culi

telacc
03-13-2007, 00:01
Meni licno je najjaca ova kad je neka baba bila na sahrani i jede ona corbu i pita ona drugu babu kakva je hrana kaze ova ma corba nevalja ali meso je dobro kad ce ova druga ****s ti crobu bez sina jedinca

crnobeli
03-13-2007, 00:05
Danas kazem ja drugu to jest igrali mi tenisa pravog i on ne zna pravila i kazem mu ja POENTA JE DA BACIS U MOJE POLJE PA TEK ONDA DA ZAKUCAS U SVOJE , jedna mala izvala koja se desila u toku dana ,xaxaaxxa

OVi loodaci umrli od smejanja , nije da ne znam pravila nego se i ja zbunio pa LOOPIO I TO DOBRO !!!

telacc
03-13-2007, 00:07
Danas kazem ja drugu to jest igrali mi tenisa pravog i on ne zna pravila i kazem mu ja POENTA JE DA BACIS U MOJE POLJE PA TEK ONDA DA ZAKUCAS U SVOJE , jedna mala izvala koja se desila u toku dana ,xaxaaxxa

OVi loodaci umrli od smejanja , nije da ne znam pravila nego se i ja zbunio pa LOOPIO I TO DOBRO !!!

:clap: :clap: bas si se zblano

evo jos jedna ako ti puknem plesku ispasće ti pupak

hule
03-13-2007, 00:18
Најјачи је мој ортак,
били смо на некој 'сарани' и он је питао да ли има шлага да стави на жито...
:p :p :p

telacc
03-13-2007, 00:21
x) :) :)

_shone_
03-13-2007, 00:28
Neki ludak iz moje skole,inace sin strashnog prof Gledica(ovi iz shupa ga dobro znaju) prica kako ga je cale jurio raznjem da ga nabode sto je imao 2 keca na tromesecju,isterao ga iz kuce na -10 da se ledi :lol:

Isti decko prica da je bio na sahrani svoje babe i ono kako svi ubacuju po shachicu zemlje na sanduk,a on ludak uzeo busenchinu i umalo da provali sanduk :lol::lol::lol:

Alexxxa
03-13-2007, 07:11
Xex kada je moja nastavnica Geografije rekla:

Deco nemojte da prepisujete, sve ja vidim. Ja imam SOKO OKOLOVO...

manijak iz Kaknja
03-13-2007, 08:43
Rekli su mi da je karate poznatiji od nogometa...
sjecam se onda kad sam tek krenuo u skolu:
Gdje izvire voda?Ucenica:U vodokotlicu.
Sta je reljef?Ucenik:Reflektor.
Koje su mozdane bolesti?Ucenik:Sida....

zxa
03-13-2007, 14:24
Најјачи је мој ортак,
били смо на некој 'сарани' и он је питао да ли има шлага да стави на жито!
:p :p :plool :lol::lol:neverujem

Pro_Evolution_Montenegro
03-13-2007, 15:15
PAf..lik je kada je primao sauceshce..dolazi zena i kaze "Primite moje sauceshce" . . On je je samo rekao "Primi ti moju ****hinu" . . I ona ga pogleda i ode..lol

Konfucije
03-13-2007, 15:44
To je idiotizam i nemoj sad da popiješ ban!

crnobeli
03-13-2007, 19:28
Neki ludak iz moje skole,inace sin strashnog prof Gledica(ovi iz shupa ga dobro znaju) prica kako ga je cale jurio raznjem da ga nabode sto je imao 2 keca na tromesecju,isterao ga iz kuce na -10 da se ledi :lol:

Isti decko prica da je bio na sahrani svoje babe i ono kako svi ubacuju po shachicu zemlje na sanduk,a on ludak uzeo busenchinu i umalo da provali sanduk :lol::lol::lol:
Hehehehehhe,raščulo se to i po SHUPU narawno,video sam jednom tog dečka na SLJUNKARI (zna shone) i ne izgleda mi na dobro :smile:

Inače prof.Gledić meni predaje samo što sam ja snjim DO yaya,ovi danas radili pismenu a meni upisa jednu 3 ,dovoljno .... ajd da ne idem u OFF !!!

blackwhite
03-20-2007, 10:43
..Kad je ono reprzentacija Italije igrala u Bg-u. je bio sa nekim drustvom da gledam...a u to vreme Stam je igrao za Milan...I jedan moj drug pita ,,A GDE JE STAM!?

pile
03-20-2007, 12:06
Odgovaro jedan moj drug iz odeljenja (koji je medju najlosijim ucenicima u odeljenju) istoriju i pita ga nastavnica: "Ko je ziveo u srednjevekovnoj feudalnoj Turskoj?"
On naravno nema pojma pa mu moj drug dosapne :" Ljudi i Vilenjaci!" (inace smo vece pre toga gledali Gospodara Prstenova) I ovaj kaze nastavnici :"LJUDI I VILENJACI!"
:lol::lol::lol:

Totti
03-20-2007, 12:33
Moram ispricati ali na brzaka....

Prca mi jedan drugar,kada se setao sa nekim drugom,trgom u cacku...i posto je taj drugi sexualno opterecen(tacnije,opterecen zeskim guzama) poleti da uhvati neku tetu za dupe ali ovaj moj drug bude dovoljno priseban zadrzi ga jednom-dvaput....i decko krene trecu put da uhvati zenu za dupe i ovaj ga pusti...prileti i capi je i zena se okrenu...kad ono......njegova majka,tog lika sto ju je uhvatio...ovo je ziva istina...

Dalje ne znam pricu jer se ovaj moj drug okrenuo i otisao....

:clap: :clap:

manijak iz Kaknja
03-20-2007, 12:45

Prca mi jedan drugar,kada se setao sa nekim drugom,trgom u cacku...i posto je taj drugi sexualno opterecen(tacnije,opterecen zeskim guzama) poleti da uhvati neku tetu za dupe ali ovaj moj drug bude dovoljno priseban zadrzi ga jednom-dvaput....i decko krene trecu put da uhvati zenu za dupe i ovaj ga pusti...prileti i capi je i zena se okrenu...kad ono......njegova majka,tog lika sto ju je uhvatio...ovo je ziva istina...

ako je istina onda je :lol: :lol: :lol:

telacc
03-20-2007, 12:47
taj je bas pukao

Milos 23
03-20-2007, 13:51

:clap: :clap::lol: :lol: Kakav Blam

zxa
03-20-2007, 14:04

:clap: :clap:auu brate neverujem kakav blam:clap::lol::lol:

Totti
03-20-2007, 15:18
Inace,tog dana kada je majku uhvatio za dupe,majka se ofarbala u plavo a inace bila je crvena...tak da mozda je stvarno nije prepoznao inace ovo je 100% tacno,zezala ga cela skola...

Bas je extra fora...
priznajte :D

telacc
03-20-2007, 15:22
bas:clap:

Дон Корлеоне
03-20-2007, 17:17
auu brate neverujem uopste.:eek:

Djacic
03-20-2007, 17:19
juce kaze moja profesorka biosa:"postoji posebna vrsta leptira u Londonu,okolina Mancestera":lol:kad smo mi poceli da urlamo ona kaze da je to tacno,da tako pise u knjizi:lol::lol:

terry
03-20-2007, 17:49

Lele koji blam mislim ako je stvarno istina onda no coment!!!