PDA

View Full Version : Zvanične prijave za Sezonu 30

CTL
03-29-2019, 00:27
Liga krece sledeceg petka tako da je ovo zadnje glasanje pa da vidimo ko ce sve igrati sezonu 30.
Glasanje ce trajati do nedelje u 23:59.

Patch je skoro zavrsen, ostale su jos samo neke sitnice da se srede.

Trebalo bi da nas bude otprilike 16-17 tako da je nas predlog da se igra jedna liga dvokruzno
pa da se mozda cak i neki plej of organizuje nakon regularnog dela da bude malo zanimljivije.

Ako neko od vas ima bilo kakav predlog ili ideju nek' se slobodno izjasni.

dominator
03-31-2019, 13:33
Budući da na trenutni broj fali još nekoliko prijava, što će na kraju dati neki zbir od 12-13 ligaša, mislim da bi najbolje bilo da se igra tri kruga. Sem toga potrebno je razmisliti kako će se organizovati i ostala takmičenja, a tu prvenstveno mislim na gold. Unazad sezonama bilo je 16 takmičara, međutim kako nas ove sezone ima ukupno manje od tog broja, mislim da bi trebalo prepoloviti broj takmičara, gde bi recimo osvajači takmičenja iz prethodne sezone (izuzev lige, budući da amok ne igra) išli direktno u gold, a preostali učesnici bi se dobili kroz kvalifikacije (2 direktna + 6 kroz kvalifikacije).

AleksaVP
03-31-2019, 13:44
Dve lige ili ništa.

MIXI 8
04-01-2019, 10:02
Vidim Domi se opasno naoštrio da osvoji nesto ove sezone. Sad ili nikad Domino, sad ili nikad:001_smile:

Cika Kure123
04-02-2019, 07:27
Slažem se sa Dominom u vezi golda, takođe mislim da bi dobro bilo da se uvede plejof(nokaut faza) . Iz prostog razloga da bude više želje, više takmičenja. Prvenstveno, jer će biti jedna liga. I to je to. Ide ligaa :)