PDA

View Full Version : Problemi dugog sedenja ispred kompa

мирегробар
02-23-2007, 11:15
Nekad se toliko ukocim dok radim nesto na kompu da me dupe i kicma pocinju boleti do jaja.Totalno izgubim pojam o vremenu i zaboravim ponekad da to nije bas zdravo.S'vremena
na vreme odigram basket jer mi je teren pod prozorom i licno mislim da je jedina preventiva s'vremene na vreme baviti se sportom,da ne bi totalno postali iskrivljeni kao (?).Sta vi o svemu tome mislite?

Totti
02-23-2007, 11:33
ja igram fudbal...u medjuvremenu kada se odmaram ili fizicka aktivnost sa devojkom :D :D :D :D

мирегробар
02-23-2007, 11:37
To se podrazumeva.Malo hopa cupa i nema isijasa.:punk:

nesta
02-24-2007, 21:42
mene keva stalno opiminje jer mnogo sedim za kompom ali ja iskuliram i nastavimx)

markotor
02-25-2007, 11:56
Od mnogo sedenja ispred kompa moze da se ocoravi ili ocelavi, a misici atrofiraju pa nisi nizasta

hule
02-25-2007, 14:17
Мени нема помоћи :no:

TrueBlue
02-25-2007, 14:20
Izaberi zivot...reci NE dugom sjedenju ispred PC-a :lol:

crnobeli
02-25-2007, 23:46
Izaberi zivot...reci NE dugom sjedenju ispred PC-a :lol:
Ex samo kad bih mogao !!
Sreća Å¡to idem u Å¡kolu pa imam dosta odmora Å¡to se tiče odmaranja od PC-a,pre sam bio pun00 zaražen 'online igrama' itd ali naravno sve dok imam internet ta zaraza
traje .....

sladjan_992
02-25-2007, 23:58
Ja sam pre manje igrao komp jer sam imao dial-up ali kad sam uveo wireless, ne sklanjam se sa kompa ponekad ceo dan... Znam da nije dobro ali jbg
Ponekad malo igram fudbal ali skoro uvek branim posto sam se ukocio od neta i kompa

zeksa90
02-26-2007, 15:17
Ja sam imao tih problema dok mi se nije pokvario komp, e sad kad sam ga popravio dosta toga se neusudjujem da radim jer znam da cu opet da se zarazim i onda ode kicma u k***c:)

Ski85
02-26-2007, 17:41
Мени нема помоћи :no:

Slazem se sa konstatacijom.Znam da provedem po 10-tak sati za kompom i to sve na internetu.Kicma mi se ukoci do jaja.Eto sad idem u vojsku,pa cu se malo odmoriti od kompa,ali opet i tamo cu biti za kompom,zato sto je moj rod vezan za to.****ga:no:,opet jovo nanovo.

мирегробар
02-26-2007, 19:08
Ako ti uvale mitraljez ko meni sto su,ukocice ti se ne samo kicma.

POLICE
06-23-2008, 22:46
jedan od najvecih problema dugog sedenje ispred kompa su dobijanje suljeva,gadna stvar a sva sreca pa baba ima kosmo disk pa imam neku zastitu za moju kicmu

Стефке
06-23-2008, 22:57
ma bre ajde kad igram u skolu blejim za kompom nista strasno ali sad za raspust kad je 35 napolju sta drugo da se radi?
idem hvala bogu na fudbal i to mi prija jako tako uvek treba odvojiti malo vremena za vezbanje, u najgorem slucajevu odradi se jedna serija cucnjeva, sklekova, trbusnjaka...

DeRadicci
06-23-2008, 23:01
Ma sve to zavisi od organizma. Ja na primer mogu da sedim ceo dan za kompom, a mog druga bole oci posle 3 provedena sata za kompom.
Inace igrao sam fudbal uvek preko vikenda, ali zadnji put pre 2 i po meseca, jbg tada su mi pocele vikendom pripreme za FON...

customiZer
06-23-2008, 23:08
jedan od najvecih problema dugog sedenje ispred kompa su dobijanje suljeva,gadna stvar a sva sreca pa baba ima kosmo disk pa imam neku zastitu za moju kicmu

znas li ti sta su suljevi??

POLICE
06-23-2008, 23:43
pa sta su?xaxa
mozda si pomesao sa gljivicama na nogama? :arabia:

Djacic
06-24-2008, 00:13
Kakve veze ima Kosmo ****ing disk sa suljevima?!?!?:wtf::wtf:

6apa6a
06-24-2008, 00:13
suljevi su hemeroidi... i stvarno ne znam kakve imaju veze sa kosmodiskom... i gljivicama na nogama...

customiZer
06-24-2008, 00:18
brate kad budes imao suljeve sigurno neces moci da SEDIS pred kompjuterom!

POLICE
06-24-2008, 00:38
Kakve veze ima Kosmo ****ing disk sa suljevima?!?!?:wtf::wtf:

zar ja moram da vas ucim o pravopisu i tumacenju srpskog jezika a imam zavrsenu samo osnovnu skolu haha :stupid:

el tema glasi Problemi dugog sedenja ispred kompa? ja sam izneo dva problema suljevi i kicma
lepo pise od dugog sedenja mogu se suljevi pojaviti a isto nevalja za kicmu dugo sedenja pa nosim kosmo disk za kicmu ja nevidim nigde da pise za suljeve :slap::detective:

6apa6a
06-24-2008, 00:47
dobro policajac... kad se jedno 12 puta procita tvoj post i ima nekog smisla... nego da ne idemo u offtopic da nam set ne bi lecio suljeve gedorom

Laki
06-24-2008, 01:14
Radim po ceo dan ali imam vremena da dodjem i popricam malo sa setom na msn :yes:

customiZer
06-24-2008, 02:05

da imas i fakultet ovde pise da kosmodiskom lecis suljeve...

nea veze,dosta :offtopic:

poz

Eric Draven
06-24-2008, 07:49
Ja srecom napravim sebi izrabljivanje poput brisanja prasine i tako koje cega...Mada kad zasednem za komp pajserom me odvajas i od stolice i od monitora.

Toja
06-24-2008, 08:46
ja nisam dugo sa kompom... samo par sati dnevno :D

ali mene brzo otera od kompa ova stolica, kozna je pa ni malo ne prija sedeti na koznoj stolici po ovoj vrucini ::S:

undertaker
06-24-2008, 09:21
Ja se trudim da sto manje budem za kompom.Prije sam sjedio po cijeli dan i sav sam se znao ukociti medjutim kako vrijeme odmice sve sam manje pred kompom.Mnogo mi je draze izaci sa djevojkom ili prijateljima nego se zatvoriti i igrati neku igru

mario_legenda
06-24-2008, 12:14
ja imam veliki problem....jednom posto zasjedem ustajem samo kad moram srat(i to trpim dokle moze)...najdem se ujutro i onda jednom navece(ko ker) a ostatak vremena provedem na kompu...nekad slucajno izadjem da igram lopte...

ПЛЕЈБоЈ
06-24-2008, 12:20
Au koje ste face :D Kao i u svemu u zivotu volja i karakter su presudni da se odvinkes od lose navike...

Djacic
06-24-2008, 20:22
ja imam veliki problem....jednom posto zasjedem ustajem samo kad moram srat(i to trpim dokle moze)...najdem se ujutro i onda jednom navece(ko ker) a ostatak vremena provedem na kompu...nekad slucajno izadjem da igram lopte...
ako je ovo istina sto si napisao onda bi te trebalo zabraniti zakonom o uredjenju zivotne sredine .gospode boze:nuke:

Milos
06-24-2008, 20:36
Ja provedem dosta vremena,al ono je iskidano raznim obavezama,nisam vezao 3 sata za kompom pa ne znam od kad,jedino kad sam pisao maturski :(

zika
06-24-2008, 21:50
Eeee... Ljudi moji! Nijedna prica odavde se ne poklapa sa mojom!

Nece mi niko verovati, ali kad vam kazem da su mi od kompa narasli podocnjaci toliko da ne mogu da se nasmejem kao covek, onda vam je sve jasno! ;)

MozzART
06-24-2008, 21:52
ma bre ajde kad igram u skolu blejim za kompom nista strasno ali sad za raspust kad je 35 napolju sta drugo da se radi?
idem hvala bogu na fudbal i to mi prija jako tako uvek treba odvojiti malo vremena za vezbanje, u najgorem slucajevu odradi se jedna serija cucnjeva, sklekova, trbusnjaka...

Pa... tako nekako... Samo kod nas nije 35... nego 40...

Paun
06-24-2008, 21:58
ne kapiram kako mozete da se hvalite duzinom sedenja za kompom, em sto nije zdravo za telo uopste, em zatupljuje mozak. ::S:

boleza
06-24-2008, 23:47
Zbog kompa sam poceo da nosim naocare :D! Za kicmu znam da ne valja, ali ja sedim pravilno i koristim kosmodisk kako kad :yes: A suljeve brate ne znam kako si ti dobio od sedenja za kompom znaci ne ide mi u glavu (sedis na "kolaC" pa ti malo prokrvarilo):tt2:
Sala :bored:(dosadno mi pa moram da mlatim)! Moj drug dobio suljeve od sedenja (IMA DRVENU STOLICU :crazy:)! Ja imam onu direktorsku fotelju! :tt2:
Protiv ovoga se "borim" izlascima u grad sa drustvom i ponekad odem na odbojku ili fudbal!
Eto toliko od mene!:rockon:

P.S. WHITESNAKE - Here I Go Again :D

markotor
06-25-2008, 11:36
resenje problema je lako, ustanes sa vremena na vreme i igras igrice stojeci

irfank
06-25-2008, 11:53
resenje problema je lako, ustanes sa vremena na vreme i igras igrice stojeci

Po meni su gore posledice psihicke prirode, tj. kad postanes svestan da si proveo duuuugo vremena za ovom cudnom masinom umesto da igras fudbal ili da si sa nekom devojkom. To je realno i najveci problem danasnje omladine. I posle se pitamo otkud nervozna i ne druzeljubiva deca.......

Klaker
06-25-2008, 21:05
impotencija:D::

mario_legenda
06-25-2008, 21:46
ja redovno ustajem u 6 sati,odem otrcim svoje do 7 a onda kad dodjem kuci i vidim ikonu pes6 jednostavno ne mogu da odolim...mada ustane s vremena na vrijeme(kad primim go u zadnjoj minuti pocnem da bacam dzojstil po sobi,kad mi jaran dadne go sa C.Ronaldom pa stanem bogarat,i naravno kad moram da ****m i pisam)....a desi mi se nekad i neka luda pa odem da igram lopte po ovoj zegi

irfank
06-25-2008, 22:49
ja redovno ustajem u 6 sati,odem otrcim svoje do 7 a onda kad dodjem kuci i vidim ikonu pes6 jednostavno ne mogu da odolim...mada ustane s vremena na vrijeme(kad primim go u zadnjoj minuti pocnem da bacam dzojstil po sobi,kad mi jaran dadne go sa C.Ronaldom pa stanem bogarat,i naravno kad moram da ****m i pisam)....a desi mi se nekad i neka luda pa odem da igram lopte po ovoj zegi

Dobro PC tu ima funkciju ubijanja vremena, ali zaista je glupo kad ti komp. postane stil zivota, tj. kad se emotivno vezes za njega.
Hajde koliko vas ne moze bez PC-a?

undertaker
06-26-2008, 15:16
Ma ja mogu bez kompa.Ne igram skoro nikako igre na kompu.Pes igram cesto na playci ali sve sa prijateljima.Jedino sto radim na kompu je: dopisujem se na msn-u i odem na koji forum i to je to.
Zato bolje vam je nadjite djevojku , izadjete , zguzite je i to je to.:D::Mnogo zanimljivije od PES-a:yes:

mario_legenda
06-26-2008, 16:26
ja vala mogu bez PC-a kad god hoces....nisam toliko vezan za njega nego jbg imam 16 godina,po ovoj vrucini se ne moze nista ni radit,tako da nemam drugog nacina ubijanja dosade...inace navece idem igrat lopte,a slucajno kad onako malo izadjem da ćapim sta za guz :XD:

Klaker
06-27-2008, 18:11
mada moze i u smesne slike temu...:D::
http://www.popular-pics.com/PPImages/eddiction-ComputerAddiction.jpg
http://desertthirst.files.wordpress.com/2007/10/funny-computer-addiction.gif

frka24
06-27-2008, 19:15
jbt ova prva slika je sve samo ne smijesna! :slap: