PDA

View Full Version : Broj klubova i igraca kao u Sensibile soccer

darkodj
02-14-2007, 13:09
Ne znam da li se neko sreca Sensibile soccera sa Amige 90-tih godina gde su postojale sve lige ovoga sveta sa originalnim igracima i klubovima. Ako su momci koji su radili tada igru mogli da prikupe podatke i naprave takvu bazu ne vidim zasto konami to ne moze da uradi. Pa zamislite da igrate master ligu i da krenete sa nekim domacim timom od nase druge lige pa onda prva liga pa kvalifikacije za ligu sampiona ... To bi bilo sjajno.

maremas
02-14-2007, 14:36
mogu oni da " prikupe podatke i naprave takvu bazu " ali moraju da plate licencu za svaku ligu koju ubace u igru !!!

builted
02-14-2007, 15:30
nije uoposte realno,i kad bi tako bilo cemu bi sluzio ovaj sajt

maremas
02-14-2007, 17:59
nije uoposte realno,i kad bi tako bilo cemu bi sluzio ovaj sajt

aaaaaaaaaaa ?:confused:

darkodj
02-24-2007, 12:03
Pa s obzirom da je ovo najprodavanija "simulacija" fudbala mislim da novac njima ne predstavlja problem. Verovatno je zarada u pitanju. Ipak je svim biznismenima na svetu zajednicki moto ili 300 procenata zarada ili nista.

BrYaNt
02-24-2007, 13:12
mogli bi da ubace samo jos neku mozda ligu

ne toliko mnogo

dovoljno je ovoliko

tale
02-24-2007, 21:03
mogu oni da " prikupe podatke i naprave takvu bazu " ali moraju da plate licencu za svaku ligu koju ubace u igru !!!

stvarno ne vidim zashto KONAMI ne bi otkupio licence za klubove i lige, konami je kompanija koje se pored softvera bavi i, verovali ili ne, proizvodnjom igrachaka za decu(na primer, a tu uopshte nije mala zarada) tako da im pare sigurno nisu problem. jedino shto mi nedostaje kod fife je veliki izbor liga i ODLICHNO URADJENA MASTER LIGA (odnosno Manager Mode, kako se zove, zaradjuju se prave pare itd.). nadam se da cemo ovo videti u novom pesu

darkodj
02-25-2007, 01:45
Ma ovo je dovoljno za igranje, ali zamislite ovo. Krenete da gradite karijeru (master liga) i uzmete neki tim iz nase 1. telekom lige, recimo Radnicki iz Nisha, Pa onda u nasu prvu ligu gde igrate i protiv zvezde i partizana, pa onda kvalifikacije za ligu sampiona, pa grupe. Naravno to da bude sto realnije, a ne da ja vec posle prve sezone dovedem u Nish Ronaldinja i Adriana, nego malo da se pomucimo pa da tek posle nekoliko sezona finansijski ojaca klub da moze da bude ozbiljan igrac lige kupa uefa. To bi valjda dalo na drazi pes-u.

markotor
02-25-2007, 10:33
Ova igra nije menadzer mada bi mnogi voleli da jeste

darkodj
02-28-2007, 02:04
Pa sta sam ja naveo do sada sto vec nema u master ligi? Samo kolicinu klubova, sve ostalo vec ima u master ligi. Sto bih ja igrao sa Barcelonom ili nekim japanskim klubom kada hocu da vodim recimo FK Zarkovo??? Pri tom kupis original disk, pa valjda i te nase pare nesto znace tamo u japanu?

King Of Stamford
02-28-2007, 13:37
stvarno ne vidim zashto KONAMI ne bi otkupio licence za klubove i lige, konami je kompanija koje se pored softvera bavi i, verovali ili ne, proizvodnjom igrachaka za decu(na primer, a tu uopshte nije mala zarada) tako da im pare sigurno nisu problem. jedino shto mi nedostaje kod fife je veliki izbor liga i ODLICHNO URADJENA MASTER LIGA (odnosno Manager Mode, kako se zove, zaradjuju se prave pare itd.). nadam se da cemo ovo videti u novom pesu

nedje sam procitao da nije problem u nedostatku novca ili volje vec zato sto fifa ima ekskluzivne license na neke lige pa bi konami u stvari morao od njih da kupuje prava uglavnom ne vjerujem da ce neke lige ikada biti u pesu

vex_pes
03-01-2007, 21:01
Bilo bi super za lige!:clap:

nErVoZa
03-10-2007, 13:21
glup predlog.

terry
03-10-2007, 18:04

U pravu si svaki klub mora da plati licencu da bi se pojavio u igri

gox
03-10-2007, 18:48
Pa oni sad nemaju licence.Sta mislite zasto u igri nema klosea,podolskog,kezmana nego su tu potamski, keznan,knori..

trane
03-10-2007, 20:18
________out prijeldlog___________