PDA

View Full Version : MOLIM ZA POMOC

shuta123
05-13-2017, 14:45
Cao svima.Po prvi put sam kupio original cd s namerom da igram online naravno,ne sluteci koliko komplikovana procedura moze da bude.Da li moze neko da mi objasni proceduru ili da mi prosledi link sa step-by step objasnjenjem oko instalacije preko steam-a i igranjem pesa (2017) online.
Hvala svima unapred.

shuta123
05-13-2017, 17:25
Cao svima.Po prvi put sam kupio original cd s namerom da igram online naravno,ne sluteci koliko komplikovana procedura moze da bude.Da li moze neko da mi objasni proceduru ili da mi prosledi link sa step-by step objasnjenjem oko instalacije preko steam-a i igranjem pesa (2017) online.
Hvala svima unapred.
Ajmo neko molim vas prodje vikend a i dalje nema pesa :/

Darcoolio
05-13-2017, 17:27
Koja pomoć druže?
Kad instaliraš igru pokreneš je i u igri klikneš koji hoćeš mod, my club, prijateljske i šta ja znam.

shuta123
05-13-2017, 17:52
Koja pomoć druže?
Kad instaliraš igru pokreneš je i u igri klikneš koji hoćeš mod, my club, prijateljske i šta ja znam.
problem je u tome sto instaliram normalno udjem preko steama i onda mi izbacuje problem fddn code 539 a aktivirao sam igricu sa kodom
Sta da radim

shuta123
05-13-2017, 19:56
problem je u tome sto instaliram normalno udjem preko steama i onda mi izbacuje problem fddn code 539 a aktivirao sam igricu sa kodom
Sta da radim
Jel ima neko resenje za ovaj problem?

LegionOfBoom
05-13-2017, 20:26
Izadji iz igre i iskljuci Steam pa udji u cmd i kucaj "netsh winsock reset"
Dalje proveri dal je nisi blokirao u Firewall i tamo u setings za Pes u online treba da ti je za port podeseno na auto.

shuta123
05-13-2017, 20:36
Izadji iz igre i iskljuci Steam pa udji u cmd i kucaj "netsh winsock reset"
Dalje proveri dal je nisi blokirao u Firewall i tamo u setings za Pes u online treba da ti je za port podeseno na auto.

Obrisao sam sve i krenuo iz pocetka.Na originalnom cdu kada krenem instalaciju automatski krece da skida igricu preko steama tako da sada cekam da zavrsi skidanje pa da vidim kakvih ce problema biti onda.Pokusacu sve predloge pa se javljam.Hvala svima