PDA

View Full Version : Pomoc u vezi editovanja igraca.

djura_mlitavi
05-12-2017, 03:14
Pozdrav,

nije me dugo bilo ovde, ali evo sad dodjoh sa jednim za sad nepremostivim problemom vezanim za Pes 2017. Naime, kada hocu da udjem u edit i registrujem igrace u tim koji hocu da vodim u ligi ja dobijem problem. Kada udjem u edit izbaci mi prvo"in order to make changes in edit mode, you must first create edit data.Changes in edit mode will be saved automatically. Create edit data? I ja naravno kliknem na "yes". I kada kliknem na to izbaci mi "Changes in edit mode will be saved automatically. Unless you create edit data, you will not be able to make use of edit mode.

Moje je pitanje, kako i gde to da ja kreiram edit data? U ranijim pesovima je sve to kreirano samo po sebi, ne znam u cemu je fora. Na internetu ne mogu da nadjem neku korisnu pomoc za ovo, ako uspete da mi pomognete bicu presrecan ::D:.

I da napomenem mozda je bitno, imam i pech onaj na ruskom, pa sam skinuo engleski prepev.

Darcoolio
05-12-2017, 08:00
Kad završiš edit idi na data management i sam napravi save.

darko_pfc
05-12-2017, 10:18
Kada udjem u edit izbaci mi prvo"in order to make changes in edit mode, you must first create edit data.Changes in edit mode will be saved automatically. Create edit data? I ja naravno kliknem na "yes".

Sve je OK, time si kreirao edit data.

djura_mlitavi
05-12-2017, 13:09
Problem je sto ja uopste ne mogu uci u meni gde je data management. Ovo m izbaci" "in order to make changes in edit mode, you must first create edit data.Changes in edit mode will be saved automatically. Create edit data? I ja naravno kliknem na "yes". I kada kliknem na to izbaci mi "Changes in edit mode will be saved automatically. Unless you create edit data, you will not be able to make use of edit mode."

i uopste me ne pusti u edit meni, a data management je vec u meniju...stvarno cudno...inace sve ostalo radi, mogu igrati i master ligu i sve, samo nemam pojma zasto nece da otvori edit...mozda da napravim folder u instalaciji lol. pojma nemam

Darcoolio
05-12-2017, 13:59
A da promeniš peč?
U suštni svaki radi normalno sem tog očigledno.

djura_mlitavi
05-12-2017, 23:52
Ma, ja sam studentska sirotinja koja skida piratske verzije, jedina dobra koju sam nasao je ta koja ima u sebi instaliran taj ruski pech i viruse. Mozda mi edit ne radi jer je antivirus svojevremeno nesto blokirao, ko ce znati :D

hvala u svakom slucaju