PDA

View Full Version : Prijave za sezonu 24

CTL
03-23-2017, 23:22
Kao i svake sezone i ove imate opciju da se odlucite na vreme, dobro procitajte nova pravila, nemojte da se desava kao prosle sezone da startujete sezonu pa da naknadno trazite da pauzirate, razmislite i ako ste sigurni da mozete celu sezonu odigrati prijavite se, ako ne bolje i po vas i po nas da pauzirate.

Pozdrav, CTL uprava.

Hopopa
03-24-2017, 20:24
MA IGRAT ĆU SE SA VAMA JOŠ, KAD JE SIJELO NEK I HALA GORI !!!

Amokachi
03-24-2017, 20:36
Ljudi treba sto prije da se prijave, kako bi se sistem takmicenja odredio. Od broja ligasa zavisi. Vidim ljudi trguju, a ne mogu se prijaviti ovdje. Nijedan transfer ne vazi, nijedna ponuda bez prijave.

naris
03-25-2017, 06:28
Igram i dalje .

Jaga97
03-25-2017, 10:05
Igram ako ima mesta :D :clap:

TheKop
03-25-2017, 10:19

CTL trzise i TP-ovi vape za tobom :)

sAyoNarA
03-25-2017, 13:13

ajde jagomire da ti prodam sta konkretno, nema TP-a bez tebe hehehe

dzoni94bg
03-25-2017, 15:43
Ja sam jos uvek na strazi :tank::tank:

Шоми
03-25-2017, 16:12

Odigraj 5 prijateljskih, okaci ss u temu i dobrodosao nazad. :)

Amokachi
03-29-2017, 00:23
Nisam znao da je Bane glasao da ne igra sez. Nocas su mi rekli.

CTL su napustali mnogo bolji igraci nego sto su to Atlantis i Bane, pa je CTL ziv i dan danas..pa i jaci nego je to bio prije. Znaci nije problem u tome, iz mog ugla sagledano. Problem je u cirkusu koji ste napravili od svega ovog.

Prvi nece da igra jer ovaj drugi u ligi. Pitanje se namece, kako zbog jednog covjeka nece da igra pes sa nama ostalima? Koliko nas je, 28-29-30..?
Drugi nece da igra jer ovaj prvi nece da igra ligu zbog njega, pa njegovo prisustvo nece da eliminise ovog prvog. Razumije li ovo ko? Jesam li dobro ovo rekao ja? Napisah, pa ne umijem rasclanit.

Zamislite sad kako je njima dvojici upetljanim u sve ovo sto se ne moze ni kazati kako treba? Nego da zanemarim sprdnju.
Da se razumijemo, boli mene ona stvar sto vi ne igrate.. Zalim samo za vasim pes znanjem, a kad vidim kako se ponasate, ne mogu da zalim za vama kao za likovima.

Ponasate se kao djeca. Ovu pricu koju vi plasirate ja mislim da samo djetetu moze pasti na pamet..i to onom koje je daleko od prvih akni. Nego da izbjegnem poeticnost.. Kad Atlantis pravi dramu..to mi je normala..on voli tu dramaturgiju..i ta *****a. Ali Banetom sam razocaran.

Umjesto da ko dva odrasla covjeka sjednete da popijete kafu..ispricate se, zovnete i Somija..eto. Izigrate se pes-a..iskulirate malo i nastavite da se druzite sa ljudima ovdje.. Vi postavljate neke ultimatume, ponasate se kao zene..

Kontam da cete reci ''Sto ovaj Amokaci ****''.
Ja sam ovdje vodio vece ''ratove'' sa Danijelom i Nakalom, vecih rivaliteta u CTL za mene bilo nije. Razna *****a su se tu desvala..pa smo posle svega uvijek normalno komunicirali. Danijel sa mnom nije pricao i po 10 dana..srao mi je i tokom meceva. Desvalo se i ja njemu da pricam.. Ali niko nije ligu napustao zato sto ga ovaj drugi isprovocira..i niko nije postavljao ultimatume.

Zalim samo sto Evra nije sa nama..pa da vam ovo ponasanje provuce kroz excel. Mislim da obojica, podjednako, da ne odvajam..i ne dijelim krivicu..ste krivi za to sto je najbolji plejof zavrsen na bzv nacin. I mislim da vasim ponasanjem, obojica, pokazujete koliko ne postujete nas ostale odje.
Sto je najgore znate se licno..

Malo razmislite sire o svemu..probajte malo sagledati siru sliku. Mislim da CTL sa sobom nosi bolje stvari od samo pobjede/poraza..i nervoze zbog igrice ili rezultata.

Atlantis
03-29-2017, 05:35
Drugi nece da igra jer ovaj prvi nece da igra ligu zbog njega, pa njegovo prisustvo nece da eliminise ovog prvog. Razumije li ovo ko? Jesam li dobro ovo rekao ja?

Karikiraš bez potrebe - Bane je svoje učestvovanje u ligi uslovio rečenicom - ne želi da igra istu ligu sa mnom. Da bi Bane mogao da igra ovu ligu sa vama, ja odustajem od lige. Ako Bane bude ukloni uslov, igramo se - vrlo prosto.

Nisam morao, niti me je iko ucenio - to je moj odgovor i pokazatelj koliko "moram da osvojim ligu". Mogao sam i da odigram finale, ali, postoji nešto više od finala a zove se zajednica. Ova zajednica je uvek kolegijalnost i druženje stavljala ispred pobede i zbog toga sam deo nje. Zato ja ne mogu da igram nijedan meč. Pošto nije uklonio uslov u toku sezone 23, ja finale nisam želeo da odigram i to sam mu bio stavio do znanja. Malo je nedostajalo da te ipak ispoštujem kao rivala kako mislim da zaslužuješ kao i ceo CTL, istina, ali si ti svojim komentarom na tu ideju 27.04. ipak odlučio da ostanem pri prvobitnoj odluci.

Ja svoje učešće u CTLu nisam završio, samo sam ga zaledio dok se Bane ne oglasi da dozvoljava da igramo istu ligu zajedno. U prilog tome govori i održavanje CTLservera za sezonu 24, 25.. itd itd. Pa ako zbog njegove odluke budem morao da krećem od druge lige, neka bude tako. Ja sam se njemu i izvinio privatno i probao da razgovaram, ali, izgleda da ne umem da doprem do njega i odustajem od toga pomalo i zbog ponosa. Ne želim da se zbog prokletog interneta ili rečenice-dve viška u afektu izvinjavam i molim kao da sam ubio nekoga.

Čestitke na osvojenoj tituli u sezoni 23 i nadam se da će biti prilike da nekada odigramo neko finale.

A sada ćeš me izvinuti jer je mačoru i najverovatnije budućem invalidu noćas oko 2 potpuno otpao gips sa noge i moram da smislim nekako kako da preživim do 9 ujutru dok veterinar ne otvori ambulantu.

I da, jeste drama i makar sam malo prekratio vreme sa ovim postom. Izvinite zbog toga.

Bejn 93
03-29-2017, 16:46
Amokaki, nema ovde nikakve dramaturgije :D Hvala ti što pokušavaš da izgladiš neke stvari, ali ne gađaš cilj. Ja sam napisao da se neću nadovezati, ali pošto se dosta piše o meni, napisaću još jednom da se bolje razumemo.

To zašto pauziram ligu sam već napisao, tako da tu nema šta dalje da se objašnjava.

Ovde nema " ultimatuma " , jer Atlantis zna da sam mu rekao da treba igra i finale i sezonu i da zbog moje pauze ne treba nikako da on odustaje. To što sam ja privatno njemu rekao da ne mogu u ligu sa njim, nije trebao ovde iznositi, zamolio sam ga da to ne iznosi, zbog toga nastaje legenda o " ultimatumima " . To sam mu rekao iz razloga zato što on čeka da se ja vratim u ligu, a nema potrebe za tim. Dakle, Atlantis treba da se prijavi, to sam mu i lično rekao.

Što se ponašanja i exela tiče? Kakva kazna brate, odigrah sezonu bez službene i najavio pauzu.

I ono gde si se najviše zeznuo da je kod mene nervoza uzrokovana rezultatom, svako ko je ikada sa mnom igrao, zna kakav sam po tom pitanju, tako da to neću takođe dalje da objašnjavam.

Nadam se da je svima situacija jasna, a ako nije, pitajte me privatno slobodno, jer ovde nema potrebe da se ovoliko piše, ovo je i previše.

sAyoNarA
03-29-2017, 17:37
Nostalgija za Banetom veća nego Junajtedovaca za velikim SirFergusonom :D

Nego opustite se svi ko mlohave ču.ne i ajmo se zabavljati u vidu pes-a,niti se igra za novce niti za neki prestiz.Malo adrenalina, koja iskrica nervoze i sve 5.

PS: Zbog ove rasprave ste me psihicki destabilizovali da sam prije noc sanjo Atlantisa :S :S :S, sreca san je kratko trajao :P :P hehehe

"Ko ne skače mrzi ZEKU, he he he"

Atlantis
03-29-2017, 21:35
Neka Bane potvrdi igranje ove sezone i sve je kul. Sta vise, transfer El Shaarawy - Gokhan Tore stoji i dalje u opticaju. Ja protiv njega nemam ama nista protiv zaista, ali lepo sam mu bio napomenuo da dok ne aminuje sledecu sezonu CTLa finala nece biti. Mogao je i da me predje pa da to objavi nakon finala, ali, eto.

Neka izabere kako zeli da igramo ove sezone. Ako Srbija i Albanija mogu da igraju EURO kvalifikacije, valjda i nas dvojica mozemo CTL?

A sayo... dugo ili kratko, kaze Rambo Amadeus, "sto se mene tice gospodjo vi ste..." :D

Sent from my SM-C115 using Tapatalk

Amokachi
03-29-2017, 21:55
Mislim da bi se moj sestric od 12 godina bolje ponasao u datoj situaciji od vas dvojice :D

Atlantis
03-29-2017, 22:18
Ti nemaš sestrića - koristiš ga kao paravan za 37. alter ego :D