PDA

View Full Version : Da se ne bud?

nesomis
02-09-2007, 23:39
Strašno me nerviraju igrači kojima ne moĂ…Âľeš oduzeti loptu kao što su Ibrahimović, Adriano, Henry...

harambasha
02-10-2007, 12:18
uopste nije tacno da im se lopta ne moze oduzeti, samo treba malo procitati sledeci potez...
ali mislim da u svakom slucaju takvim igracima treba ipak malo smanjiti neke ocene..

IvanovicDushan
02-10-2007, 12:44
Nemoguce je uzeti loptu Adrianu kada je ispred mog igraca i trci ka golu!
Pogledajmo Adrianovu formu sada ,:gunsmilie: protiv Portugala nije loptu primio ,a u PES 6
je medju najboljih (najnabudzenijih) 10 igraca!!
Adriano nije uopste realno uradjen , kao i mnogi drugi!!!

nErVoZa
02-10-2007, 13:19
Treba da im se smanje ocene,ali im je mouce uzeti loptu:taz:

Goran
02-10-2007, 17:57
lose je sto ocena reakcije obuhvata i napad i odbarnu, tako da Henry moze vrlo lako da oduzme loptu zato sto ima dobru ocenu za reakciju u napadu.
I, da, moguce im je oduzeti loptu.

мирегробар
02-11-2007, 00:00
Stvarno nisu realni sa adrijanom i ibrahimovicem.Ortak me redovno ubija sa njima,a video sam da ih nije budzio jel su iste ocene kao kod mene.

dalibor
02-14-2007, 22:51
Adrijano je vise nabudzen nego Ibrahimovic, bar po meni...

hule
02-14-2007, 23:18
Adrijano je vise nabudzen nego Ibrahimovic, bar po meni...
Разумљиво, Адриано је заштитно лице ПЕС6

BrYaNt
02-15-2007, 11:36
Pa naravno kad je adriano na naslovnoj.
Samo neznalice ne znaju da im uzmu loptu.

Zizou
02-15-2007, 11:47
Nemoguce je uzeti loptu Adrianu kada je ispred mog igraca i trci ka golu!
Pogledajmo Adrianovu formu sada ,:gunsmilie: protiv Portugala nije loptu primio ,a u PES 6
je medju najboljih (najnabudzenijih) 10 igraca!!
Adriano nije uopste realno uradjen , kao i mnogi drugi!!!
slazem se.Adriano dobio zlatnu kantu,a medju najboljim je napadacima u igri.

Angelo
02-15-2007, 15:02
ljudi shta ste zapeli na Adriana,kad on stvarno ima te ocene(balans,shut),a shto on ne igra dobro sada nije do njegovog fudbalskog znanja nego do mozga!

terry
02-17-2007, 16:14
Na ovoj igri neki igraci su ocajno uradjeni dok su neki preterano uradjeni.Predlog je solidan.

tool
02-20-2007, 07:29
Da neki igraci su preterano jaki i nemoze niko da ih dobije u duelu pa cak ni dva vrhunska odbranbena igraca zajedno to je malo glupo!
To me u sustini najvise nervira u pes6!

King Of Stamford
02-26-2007, 13:39
Istina je da su igraci prenabudzeni posebno stariji ali nije tacno da im ne mozes uzet loptu samo treba bolje da igras u odbrani

boleza
02-26-2007, 14:35
Meni smetaju samo vecina igraca iz Celzija:cursing: !!!!!!!!

manijak iz Kaknja
02-26-2007, 23:01
meni smeta kad Adriano prodje kroz mene kao da me nema i to bez poteza...

ПЛЕЈБоЈ
02-27-2007, 00:21
Pa naravno kad je adriano na naslovnoj.
Samo neznalice ne znaju da im uzmu loptu.

Slazem se s tobom,ne bi se bas izrazio "neznalice" ali onaj ko "igra" pes to ne bi trebalo da mu predstavlja problem.

Sto se tice Adrijana ja ga licno nesto ne volim,ali moram priznati da za svoju korpulentnost je jako brz,dobar tehnicar,dribler i suter i ako sad ima krizu...

Ibrahimovic je posebna prica s njim se nikad ne zna...

A Anri kartko i jasno CAR!Bicu objektivan samo gledaj te coveka kako igra i videce te zasto jednostavno ON SE MORA RAZLIKOVATI OD DRUGIH!
Primeto sam da neki napadaci imaju bolje ocene od njega al mu nisu dorasli...npr Sevcenko..

Poz

BrYaNt
03-01-2007, 09:29
Slazem se s tobom,ne bi se bas izrazio "neznalice" ali onaj ko "igra" pes to ne bi trebalo da mu predstavlja problem.

Sto se tice Adrijana ja ga licno nesto ne volim,ali moram priznati da za svoju korpulentnost je jako brz,dobar tehnicar,dribler i suter i ako sad ima krizu...

Ibrahimovic je posebna prica s njim se nikad ne zna...

A Anri kartko i jasno CAR!Bicu objektivan samo gledaj te coveka kako igra i videce te zasto jednostavno ON SE MORA RAZLIKOVATI OD DRUGIH!
Primeto sam da neki napadaci imaju bolje ocene od njega al mu nisu dorasli...npr Sevcenko..

Poz
Pametno si to rekao ANRI je zakon

pippo9
03-01-2007, 11:27
Shto kazhu za ibraximovicja i ostale donekle je tacno..ponekad bukwalno prodju kroz igracha..zabiju se u njega i prodju..ali to nije samo do ibraximovicja i ostalix,wecj i do odbrambenix igracha,prewsihe su slabi..ferdinand i vidic mogu da zaustawe swakog igracha na igrici,teshko da mozhe ko da ix izgura a kamoli da prodje kroz njix..weorwatno postoje josh par takwix igracha..

vex_pes
03-01-2007, 21:04
U pravu su za Adriana i Ibrahimovica! Treba da im se smanje ocene, iako ja igram sa Interom!!!!!!!!:thumbup:

ПЛЕЈБоЈ
03-02-2007, 22:28
U pravu su za Adriana i Ibrahimovica! Treba da im se smanje ocene, iako ja igram sa Interom!!!!!!!!:thumbup:

Ja ne znam da li da se slaozim s oviom konstatacijom...Kada "mi",mislim na igrace pes-a polemisemo o ocenama,cesto nismo objektivni,iz prostog razloga jer neke timove i igrace vise fise favorizujemo od drugih...E vo ja npr. mislim da bi Stiven Dzerard trbalo da ima mnogo vece ocene...kao i neki drugi,ali sustina je da oni kad prave igru u tom momentu se forma igraca razlikuje do trenutka kad ti kupis pes i krenes da pikas...zato postoje pecevi...ALI,onda se vodi polemika,DA LI TO TREBA RADITI,ako zelis da igras na nekom turniru,na kom NARAVNO se igra pez patch-eva(osim za ispravljanje imena,grbova...) onda mogucnosti nekih igraca nisu iste...tako da mislim da treba ostaviti kakvo jeste,osim ako neko ne zeli da pika turnire.

Poz

scepa
03-05-2007, 13:41
a da se smanje ocene van der saru?
mnogo je napucan!

Stević
03-06-2007, 12:32
Za Sara si upravu ocene su mu visoke.

ПЛЕЈБоЈ
03-07-2007, 20:36
smanjice se ocene van der saru...i onako od sledece sezone nece igrati za mancester...

nErVoZa
03-10-2007, 10:48
Henry je majstor,ali npr.ivan cordoba svima moze da uzme loptu...

ПЛЕЈБоЈ
03-10-2007, 11:45
to jeste cordoba je brz ko zmaj...:smile:

terry
03-10-2007, 18:07
Strašno me nerviraju igrači kojima ne možeš oduzeti loptu kao što su Ibrahimović, Adriano, Henry...

Slazem se da su previse nabudzeni ali loptu im mozes uzeti uz pomoc raznih tastera!!!

ПЛЕЈБоЈ
03-11-2007, 19:48
odbranu je najbolje igrati kombinacijom tastera koja retko dovodi faula...
npr:ako zelis da se branis s jednim igracem tj 1 na 1 onada drzis R1+X
A ako zelis da protivnickog fudbalera prate dva igraca ona kombinacija tastera KOCKA(sut)+X
A ako bas zagusti najbolje je uklizavanje...