PDA

View Full Version : Pitanja i odgovori

Maka GUNNER
12-05-2016, 20:45
Ekstremno losa zainteresovanost. Ne znam jesam li jedan zahtjev imao, a i sam sam upao u tu letargiju i neaktivnost. Meni je smijesno da se ne moze odigrati bar 3 meca u 5-7 dana, i valjalo bi bar ovo malo prorijediti i vidjeti jel ima ljudi koji bi se malo aktivnije bavili ovom ligom.

Mihajlodc
12-06-2016, 10:39
Premestio sam post ovde kako se ne bi mešalo sa obaveštenjima.

Slažem se sa tobom u potpunosti, svakako ako se i drugi deo sezone ovako bude odvijao, druge sezone neće biti. Nema smisla igrati je u ovom formatu.

blackwhite
12-06-2016, 15:34
Ja ne znam da l pojedinima treba da se automatski ubaci kad udju na forum da ih prebaci na chat ?:wacko:
trecinu likova na chatu nisam video uopste tamo,i kako onda da vas nadjem(ukljucujuci i tebe maka Guner,mi smo odigrali ali tamo sam te mozda jednom tad video)
Meni nije sony upaljen po ceo dan pa da vidim ko je online ko nije ...
evo recimo ovaj Jovish,decku sam 5 puta slao da dodje na chat i da se dogovorimo,al ne ide ..ima jos takvih ...i kako da igramo ?!

jovish
12-07-2016, 07:16
1.Niko nije napomenuo da se preko chat-a trebaju zakazivati utakmice,ili bar ja to nisam nigde video.
2.Meni je licno jako komplikovano da se dopisujem i zakazujem preko chat-a jer to mogu,kad dodjem kuci, samo preko mobilnog,jer kuci nemam racunar...a kuci sam najcesce tek posle 18h,jer radim po ceo dan...a kad se nakacim na chat preko mob. on me posle par minuta izloguje
3.I po meni najvaznije,kad se nakacim na taj chat ,ne znam ko je ko.Sve su mi nepoznata imena,posto vecina vas se drugacije zove na chat-u a drugacije na PSN-u
4.Ja sam svima poslao privatnu poruku preko ovog sajta,u vezi zakazivanja utakmica.
5.Takodje,preko PSN sam slao upite kada mozemo da odigramo utakmice.
6.Predlazem da se napravi grupa preko Vibera ili WhatsApp-a jer mislim da ce mnogo lakse ici dogovaranje...a verovatno svi koriste neku od ove dve aplikacije.
Pozdrav svima

blackwhite
12-07-2016, 09:25
Slazem se sa predlogom br.6!
Napravimo preko vibera grupu ii tu mozemo da se dogovaramo

Real Madrid
12-07-2016, 09:56
Ima vam i sony neku svoju aplikaciju za android i ios ako ste prijatelji na njihovoj mrezi. Nemam sony ali sam svojevremeno video neku vest oko toga.

Mihajlodc
12-09-2016, 09:27
Postoji aplikacija koja se koristi i preko nje mogu da se dopisuju. Potrebno je naravno da svi budete u listi prijatelja. Viber je takođe dobrra opcija. Videćemo na kraju sezoen šta i kako. Svakako nisam zadovoljan kako to sve ide ali preuzimam odgovornost na sebe jer sam ja trebao bolje da organiyujem sve to ali nema se vremena.

shokanito
12-09-2016, 10:28
Dobra pregledna aplikacija PS messeges za mobilni , pokazuje listu prijtelja , ko je online itd... , morao samo da je skinem preko compa i prebacio mejlom na mob, posto nije moglo direktno sa mobilnog za nasu zemlju.

https://appraw.com/apk/ps-messages-apk-download-e4qd8

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ili

Irc cloud aplikacija za mibbit chat , isto pregledna extra , najbolja od 4,5 koje sam probo , tek posle 3,4 sata se desi da ode na spavanje ako se nekoristi .

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irccloud.android&hl=sr

------------------------------------------------------------------------------

To je to , jedno od ova dva se ukljuci kad se ima vremena za igru , ili ranije u toku dana da bi se zakazala za uveče . Za viberom nema potrebe, da me neko uznemirava kad spavam do 14h obicno , ili nekad u drugo vreme , ili da ja nekog u 2,3 4 h nocu kad je meni normalno da igram.

fm.011
12-09-2016, 19:37
Pozdrav, jedno pitanje samo..

Posto mi nije jasno, jel ovo kraj polusezone ili se cela sezona igrala u jednokruznom sistmu?

Maka GUNNER
12-09-2016, 22:45
Predlog i pitanje, da li iko zaista prati pravilo sa kartonima? Mislim da je u izvjestaju dovoljno postaviti ss statistike upisati po zelji recenicu o mecu i protivniku i to je to.

Mihajlodc
12-10-2016, 09:00
Generisani su mečevi za drugi deo sezone, danas u toku dana ću upisati službene rezultate za sve timove koji su prvi deo sezone bili neaktivni. Ako se ovako nastavi situacija, mnogo je bolje da pravimo mini turnire nego ovaj format lige jer jednostavno nemamo ljudstvo koje će da igra i da upravlja samom ligom. Ovo nije one man show, već treba nekoliko ljudi da radi na svemu ovome. Možete da krenete sa odigravanjem mečeva iz drugog dela sezone.

trunkadelic
12-17-2016, 15:46
E mene slobodno obrišite ili upišite službene do kraja, neću više igrati. Izvinjavam se ali mnogo je neorganizovano u odnosu na PSML ligu, niko nikad nije tu i jako se teško prati.