PDA

View Full Version : Prijave za S23

CTL
12-05-2016, 19:54
Kao i svake sezone i ove imate opciju da se odlucite na vreme, dobro procitajte nova pravila, nemojte da se desava kao prosle sezone da startujete sezonu pa da naknadno trazite da pauzirate, razmislite i ako ste sigurni da mozete celu sezonu odigrati prijavite se, ako ne bolje i po vas i po nas da pauzirate.

Pozdrav, CTL uprava.

noviice
12-05-2016, 20:49
Prijavljujem se za sezonu 23,
molim ctl upravu da razmotri moj zahtev jer u zivotu nista nije konacno pa tako i smrtna kazna u nekim zemljama ne bude izvrsena npr.
Upoznat sam sa pravilima pretpostavljam mozda i bolje od nekih novajlija i to moglo bi se reći na moju štetu.
Smatram da mogu odigrati celu sezonu a verovatno i buduće sezone.
Mentora ću prihvatiti kako pravila nalažu a ctl tim neka odluči ako bi i koju bi ekipu mogao dobiti .
SS ove sa prijateljskih tekmi ću redovno kačiti u temu gde je to predvidjeno.
Nadam se pozitivnom odgovoru CTL uprave a interno obećavam da ću trajati duže od ponekih polusezonaca ili kako već koji su prodefilovali do sada.
Mislim da mogu pozitivno doprineti kvalitetu koji CTL kao trejdmark nosi sa sobom i pozitivno animirati stare i nove članove da budu ako ništa makar redovniji u takmičenju.

Atlantis
12-05-2016, 21:43
U prilog novicinoj prijavi, prilažem i nešto što sam pokrenuo neposredno nakon odluke, čisto da ispitam javno mnjenje: http://bit.ly/noviice

Ukratko - svi koji su igrali tada ligu a igraju je i danas su potpisali da nemaju ništa protiv da mu se dozvoli povratak.

I usput, da vam kao nesudjeni pravnik kažem nešto - pravila treba da se poštuju. Ali, pravila su deo stvarnog života. Tu su da oblikuju život a ne da se život oblikuje po njima. To je ujedno i razlika izmedju "pravde" i "prava". Sad, da li se radi o životu ili CTL ligi, svrha postojanja pravila je uglavnom ista.

Po pravu, noviica jeste prekršio pravilnik, ali, ako je do pravde - on u tom potezu nije imao nikakvu zlu ili pokvarenu nameru. I ko god razmisli hladnom glavom, razumeće razliku o kojoj govorim. Ujedno mislim i da je ovo lepa prilika da se pokaže da CTL postoji zbog igrača a ne obrnuto.