PDA

View Full Version : SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Samke
10-23-2016, 23:20
http://i.imgur.com/YcGuHww.png

SLS 2017 PS4 patch v1.0 by Samke

Premier League
SkyBet Championship
Ligue 1
Ligue 2
Serie A
Serie B
Eredivisie
La Liga
Segunda Division
Bundesliga
Super Liga Srbije
Other European Teams
Brasileirao
Primera Division Argentina
Campeonato Scotiabank Chile
Liga MX
National Teams

Peč instalirati na čist PES 2017!
Isključiti Live Update

CREDITS:
NemanjaBRE & PES-Serbia Edit Team
Cristiano92
WEHK

SCREENSHOTS:
USKORO

DOWNLOAD:
http://i.imgur.com/WFAKicV.png (https://www.mediafire.com/?8qpxjc5i8ak5575)

nesa24
10-23-2016, 23:27
Aj nek je bericetno

Samke
10-24-2016, 06:44
U toku nedelje biće pripremljen i tutorijal za instalaciju. Ukoliko nađete neku grešku prijavite, kako bih je odmah ispravio.

Alex1991
10-24-2016, 17:31
Zdravo, sve pohvale za vreme provedeno na izradi ovog patch-a. Ja sam preuzeo ovaj file ali imam jedan problem, izgleda da je broj slika za uneti u PES-u ogranicen, a u ovom file-u ima dosta vise slika, tako da je nemoguce sve uneti. Ako neko moze da mi pomogne? i jos nesto, da li ce mozda da bude neki patch sa novim stadionima, lopti i kopackama? Hvala unapred

Samke
10-24-2016, 17:36
Broj slika jeste ograničen, ali bi trebalo da radi, jer su skoro svi dresovi smanjeni na dimenzije 1024*1024. Svakako do petka ne mogu ništa da gledam.
Ako ne može, moj je predlog da prvo importuješ sve teksture dresova, a posle ostalo.

Nemanja
10-24-2016, 17:43
i jos nesto, da li ce mozda da bude neki patch sa novim stadionima, lopti i kopackama? Hvala unapred

Ne mogu se ubacivati stadioni, lopte i kopacke na PS4

Samke
10-28-2016, 15:26
Upravo sam instalirao peč i sve radi kako i treba da radi. Ukoliko ima grešaka među fajlovima ili sastavima timova, prijavite mi, da se sredi.

Barca4eva
10-29-2016, 23:06
hey Samke, ciju Bundesligu si koristio u patch-u, ciju Ligu MX, Cristianova92 ima puno duplih/istih igraca? Dali tvoj patch sadrzi dosta duplikata? Ja sam koristio patcheve od erzo77, sa pesgaminga, sve mu je super (Bundesliga, Liga MX itd) Sta je sljedece? Ja sam zainteresiran za Regionalnu Ligu.........vec sam napravio Rijeku koju mislim da ti koristis u svom patchu, Hajduk, Osijek..........jel ima kakvih planova da se napravi reci mo 18 timova iz EX YU??

Samke
10-29-2016, 23:11
hey Samke, ciju Bundesligu si koristio u patch-u, ciju Ligu MX, Cristianova92 ima puno duplih/istih igraca? Dali tvoj patch sadrzi dosta duplikata? Ja sam koristio patcheve od erzo77, sa pesgaminga, sve mu je super (Bundesliga, Liga MX itd) Sta je sljedece? Ja sam zainteresiran za Regionalnu Ligu.........vec sam napravio Rijeku koju mislim da ti koristis u svom patchu, Hajduk, Osijek..........jel ima kakvih planova da se napravi reci mo 18 timova iz EX YU??

Budnesligu od Cristiano92, Ligu MX preuzeta sa neke FB stranice, ne sećam se imena. Rijeku imam, Hajduk i Osijek mislim da ne.
Planova nema, ako ljudi ne budu prijavlili bilo kakave greške, ja neću raditi update nikakav, jer je meni ovo što sam uradio dovoljno da se zabavim, a to je i bila poenta ovog peča. :)

Barca4eva
10-30-2016, 00:26
Svaka cast........htio sam reci da sam ja naparvio Hajduk i Osijek.......hvala na patchu......instalirat cu ga da testiram..........ako ti treba da popunis Azijske timove i Rest of Latin America ovaj tip sve ima (http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=100756). Pozdrav

Samke
10-30-2016, 07:21
Svaka cast........htio sam reci da sam ja naparvio Hajduk i Osijek.......hvala na patchu......instalirat cu ga da testiram..........ako ti treba da popunis Azijske timove i Rest of Latin America ovaj tip sve ima (http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=100756). Pozdrav

Majstore, gledam je već sve pečeve koji su izbačeni, nisam baš toliko neupućen. Azijske timove i azijsku ligu nisam ubacio zato sto nema više mesta za teksture

nkorponaic
10-30-2016, 12:15
Pozdrav,treba mi pomoć oko instalacije peča.. :001_unsure:

Samke
10-30-2016, 12:22
Pozdrav,treba mi pomoć oko instalacije peča.. :001_unsure:

0. Ukoliko imaš već neki peč - obriši ga. Peč mora da se instalira na čist PES.
1. Rar fajl koji skineš, raspakuješ i ubaciš folder WEPES na svoj UBS
2. USB prikačiš na svoj PS4
3. Kopiras Edit.bin fajl sa USB na PS4, tako da ga zameni
4. Uključiš PES i odeš na Import Teams, selektuješ sve i sačekaš 15ak minuta da se instalira
5. Vratiš USB na PC i iz WEPES foldera obrišeš sve osim Competitions podfoldera
6. Vratiš USB na PS4 ponovo i odeš na Import Images, izaberes Competition Emblems, selektuješ sve slike i sačekaš minut

To je to, uživaj :)

nkorponaic
10-30-2016, 18:48
0. Ukoliko imaš već neki peč - obriši ga. Peč mora da se instalira na čist PES.
1. Rar fajl koji skineš, raspakuješ i ubaciš folder WEPES na svoj UBS
2. USB prikačiš na svoj PS4
3. Kopiras Edit.bin fajl sa USB na PS4, tako da ga zameni
4. Uključiš PES i odeš na Import Teams, selektuješ sve i sačekaš 15ak minuta da se instalira
5. Vratiš USB na PC i iz WEPES foldera obrišeš sve osim Competitions podfoldera
6. Vratiš USB na PS4 ponovo i odeš na Import Images, izaberes Competition Emblems, selektuješ sve slike i sačekaš minut

To je to, uživaj :)

Hvala oko uputstva,ali imam problem kod 3. nece sam usb da mi kopira naps4 system storage,piše THE SAVED DATA BELONGS TO ANOTHER PLAYER.Pokušavao sam sve i svašta i neće da kopira.Jel znaš možda u čemu je caka?

Jamiroquai
10-31-2016, 17:41
Meni uopšte nije jasno kako da kopiram taj edit.bin fajl a da ne uđem u PES?

Odem da prekopiram sa USB-a ali mi kaže kako nema backup nijedne igre na njemu.

Samke
10-31-2016, 23:08
Hvala oko uputstva,ali imam problem kod 3. nece sam usb da mi kopira naps4 system storage,piše THE SAVED DATA BELONGS TO ANOTHER PLAYER.Pokušavao sam sve i svašta i neće da kopira.Jel znaš možda u čemu je caka?

Zvuči mi kao da je edit.bin fajl vezan za samo moj nalog i da ne može da se deli. Može li neko da potvrdi ili demantuje ovo?

Jamiroquai
11-02-2016, 13:51
Meni piše corrupted file, iako sam probao na FAT32 i na exFat ali jednostavno ne mogu da prekopiram edit.bin :(

Samke
11-02-2016, 13:54
Meni piše corrupted file, iako sam probao na FAT32 i na exFat ali jednostavno ne mogu da prekopiram edit.bin :(

Ništa, onda očigledno Edit.bin fajl ne može da se prebacuje sa uređaja na uređaj. Za vikend v1.1, sa nekim ispravljenim greščicama koje sam dobijao u privatnim porukama, a do tada:

Sve timove impotrujete, posle toga importujete logoe liga u slike one (Competition logos) i sami preimenujete imena liga (Tako će morati i u v1.1, ali ću do tada pripremiti listu imena liga i lopti)

titanic
11-02-2016, 17:22
Ništa, onda očigledno Edit.bin fajl ne može da se prebacuje sa uređaja na uređaj. Za vikend v1.1, sa nekim ispravljenim greščicama koje sam dobijao u privatnim porukama, a do tada:

Sve timove impotrujete, posle toga importujete logoe liga u slike one (Competition logos) i sami preimenujete imena liga (Tako će morati i u v1.1, ali ću do tada pripremiti listu imena liga i lopti)

Samo da potvrdim za edit.bin, vezan je isključivo za jedan nalog i ne može se prebacivati. Od ovog Konamijevog patcha 1.2 moguće je sve importovati odjednom, a do sada je moglo maksimalno 15-20 timova pa obavezan Save, jer igra povremeno zabaguje pri prebacivanju većeg broja timova, pa je onda moralo sve ispočetka. Pozz.

Jamiroquai
11-03-2016, 07:59

Čeka se vikend onda :chinese:

cunami1
11-15-2016, 11:59
Drugar hoce li skoro v1.1

delijesever1989
12-01-2016, 08:36
Imam i ja jedno pitanje,ja sma ubacio one grbove i imena klubova(premirer lige i to sve sto je bili pogresno kada se pokene igra) da li i to spada pod peč?

Samke
12-01-2016, 14:49
Ljudi, napravio se neki problem, dakle kada sam nešto reinstalirao peč, od tada ne mogu da ga instaliram kako treba. Mislim da je problem do ovog novog update-a, ali probaću da sredim. Ništa ne garantujem kad će, zato što je trenutno u fokusu rad na ABA 2K17 peču, za NBA 2K14. Tako da kada stignem, izbaciću, ali ne znam kada će to biti.

delijesever1989
12-01-2016, 15:24
Tebra e to isto za konzolu ili je za ps taj pech za nba2k17

Samke
12-01-2016, 15:29

Evo napisah lepo da je peč za NBA 2K14. Peč je za PC.

delijesever1989
12-01-2016, 15:38
Tebra ovo je tema za konzole zasto pises i zbunjujes ljude sa necim sto nema veze sa time,mene samo zanima da li radi ovaj pec na konzoli ps4 i kako se instalira .

Samke
12-01-2016, 16:41
Tebra ovo je tema za konzole zasto pises i zbunjujes ljude sa necim sto nema veze sa time,mene samo zanima da li radi ovaj pec na konzoli ps4 i kako se instalira .

Ja sam pomenuo svoj peč za NBA da bih imao alibi zašto trenutno ne radim na ovome, plus sam ti odgovorio na ovo pitanje koje si postavio, sad što ne umeš da napišeš ono što misliš, e to je tvoj problem.
Peč za PES 2017, zvani SLS 2017 za konzolu PS4 radi, a instalira se tako što pratiš korake koje sam napisao na prethodnoj stranici.

Nemanja
12-01-2016, 17:43

Tebra, napisao je samo da odlaze rad na ovom patchu zato sto trenutno radi na patchu za NBA 2K14 pa nema vremena trenutno. Inace za ovaj patch ti lepo pise PS4 Patch u naslovu teme, normalno da radi na PS4.

delijesever1989
12-01-2016, 21:31
ok,ukapirao sam ,hvala na odgovoru!ako mozes jos nesto da mi pomignes sve sam namestio ali kad ocu da igram obicnu utakmicu npr zvezda-partizan imena igraca su pogresna,sta treba da se ugasi i kako?

delijesever1989
12-02-2016, 07:12
Uspeo sam sve da namestim,super je peč svaka cast!!!!! oces da ubacis sliku za Lav kup srbije ?

Samke
12-02-2016, 07:41
Ako se i dalje zove tako (mislio sam da nije više Lav), onda ću promeniti.

delijesever1989
12-02-2016, 13:21
Mislim da si upravu nije vise LAV sponzor sada se zove samo KUP SRBIJE,Ali opet nema slika ima samo slika logo jelen super lige i super kup koji se i ne igra,kako da ubacim sliku (logo) kupa srbije ?

nesa24
12-02-2016, 13:37
Samke imas pozdrav od Zlaje Gamera...
Kaze da si vrhunski odradio pos'o i pitao za novu verziju dal i kada..sta... kako...

Samke
12-02-2016, 14:03
Mislim da si upravu nije vise LAV sponzor sada se zove samo KUP SRBIJE,Ali opet nema slika ima samo slika logo jelen super lige i super kup koji se i ne igra,kako da ubacim sliku (logo) kupa srbije ?

Trebalo bi da je tu.

Samke imas pozdrav od Zlaje Gamera...
Kaze da si vrhunski odradio pos'o i pitao za novu verziju dal i kada..sta... kako...

Do daljnjeg ništa, svaki minut slobodnog vremena, kojeg ima malo, ulažem u peč za 2K14. Kada bude bilo nekih novosti, biće obaveštenja ovde. Zahvali mu se na lepim rečima i pozdravi ga od mene :)

delijesever1989
12-02-2016, 22:10
Nasao sam hvala puno !

Samke
12-05-2016, 14:45
Ovako sam odlučio: update će izaći nakon zimskog prelaznog roka. Biće odrađeni svi transferi i biće ispravljene greške iz V1.

drschwarz
12-08-2016, 10:57
izaso li je sls za pc

milasinko
12-13-2016, 18:52
Ovako sam odlučio: update će izaći nakon zimskog prelaznog roka. Biće odrađeni svi transferi i biće ispravljene greške iz V1.

Izvini,imam jedno pitanje inace sam nov .nemam jos iskustva sa pecevima.Ja sad momentalno imam Cristiano92 pec. Jel moram prvo da ga deinstaliram; da li znate kako to izbrisem iz PS4? Pocetnik sam pa neznam. Inace bih voleo vas zbog nasih timova da stavim.Hvala unapred

Samke
12-15-2016, 10:42
Izvini,imam jedno pitanje inace sam nov .nemam jos iskustva sa pecevima.Ja sad momentalno imam Cristiano92 pec. Jel moram prvo da ga deinstaliram; da li znate kako to izbrisem iz PS4? Pocetnik sam pa neznam. Inace bih voleo vas zbog nasih timova da stavim.Hvala unapred

Ja mislim da moraš da obrišeš.

milasinko
12-16-2016, 03:29
Ja mislim da moraš da obrišeš.

Da li ima negde uputsvo kako se to radI? Hvala

Nemanja
12-16-2016, 04:47
Da li ima negde uputsvo kako se to radI? Hvala

Gde si importovao slike imas i Delete images opciju pa obrises sve sto si ubacio sa tim patchom sto imas trenutno.

milasinko
12-16-2016, 21:51
Hvala vam Puno,super je Pec Samke pravo remek delo

niko
12-21-2016, 13:19
Kad ubacim pec i hocu da igram sa drugim igracem na istom ps4 sls timovi nece raditi ?
Kako je online u divizijama i generalno ?
Ako ne mogu da player 2 da igtam protiv zivih igraca koja je onda poenta ubacivanja peca, da igram protiv cpu ?

Samke
12-21-2016, 13:24
Kad ubacim pec i hocu da igram sa drugim igracem na istom ps4 sls timovi nece raditi ?
Kako je online u divizijama i generalno ?
Ako ne mogu da player 2 da igtam protiv zivih igraca koja je onda poenta ubacivanja peca, da igram protiv cpu ?

Valjda treba da instaliras i na drugom nalogu (player 2 nalogu) isti peč. Stvarno nisam siguran, meni je sasvim normalno radilo kada sam pokušavao, a nisam sprovodio detaljnija testiranja. A taj sarkazam na kraju ti nije neophodan, tako da ga zadrži za sebe.

niko
12-21-2016, 13:36
Nisam sarkastican, nov sam sa ps4 i pesom na njemu. Imam digitalnu verziju koja je vezana iskljucivo za jedan nalog. ne mogu da instaliram na drugom ako je to upopste moguce. Pitanje za vlasnike disk verzije, jel moze ovaj ili bilo koji pec da radi sa 2 playera u isto vreme ? tj da se vide novi timovi dresovi i ostalo player vs player.
Jel to prednost disk verzije. ili je svejedno ?

Samke
12-21-2016, 13:38
Nisam sarkastican, nov sam sa ps4 i pesom na njemu. Imam digitalnu verziju koja je vezana iskljucivo za jedan nalog. ne mogu da instaliram na drugom ako je to upopste moguce. Pitanje za vlasnike disk verzije, jel moze ovaj ili bilo koji pec da radi sa 2 playera u isto vreme ? tj da se vide novi timovi dresovi i ostalo player vs player.
Jel to prednost disk verzije. ili je svejedno ?

Isto sam vlasnik digitalne verzije i kao što rekoh, radi mi na PvP. Pogledaću za vikend, verovatno.

niko
12-25-2016, 23:01
Isto sam vlasnik digitalne verzije i kao što rekoh, radi mi na PvP. Pogledaću za vikend, verovatno.

Jel si kojim slucajem probao ? ja ovo ne mogu da namestim nikako, da funkcionise na 2 playera.

Nikola Paunovic
02-05-2017, 00:59
Pozdrav,skinuo sam patch,nesto je u redu a nesto nije,npr dobri su grbovi i dresovi svuda(premier liga,srpska,repke itd)medjutim nema igraca iz jelen super lige vec su u timovima neki nepoznati strani igraci i nema logoa premier lige i jelen super lige ali to je nebitno,kako da namestim igrace jelen super lige,bajerna itd?

Samke
02-05-2017, 07:12
Pozdrav,skinuo sam patch,nesto je u redu a nesto nije,npr dobri su grbovi i dresovi svuda(premier liga,srpska,repke itd)medjutim nema igraca iz jelen super lige vec su u timovima neki nepoznati strani igraci i nema logoa premier lige i jelen super lige ali to je nebitno,kako da namestim igrace jelen super lige,bajerna itd?

Treba da pre nego što krene import da selektuješ nešto, ja mislim Player and team squad data, tako nešto.

as43333
02-05-2017, 12:42
Treba da pre nego što krene import da selektuješ nešto, ja mislim Player and team squad data, tako nešto.

Ta opcija ne postoji,prvo se udje na import,onda sam sve sa usb-a selektovao i nema igraca..ali usao sam preko kompa da vidim sta sve patch sadrzi.Tu su slike:grbova,dresova,stadiona,menadzera..ali nema ni jednog igraca.

Samke
02-05-2017, 14:47
Znači hoćeš da me ubediš da nisam ubacio igrače u peč, šta? Nisam trenutno u Srbiji uopšte, kada se vratim, pogledaću kako se tačno zove ta opcija, ali postoji 1000%.

as43333
02-05-2017, 16:06
Znači hoćeš da me ubediš da nisam ubacio igrače u peč, šta? Nisam trenutno u Srbiji uopšte, kada se vratim, pogledaću kako se tačno zove ta opcija, ali postoji 1000%.

Ne,zao mi je ako ste stekli takav utisak,ja samo zelim pomoc i pokusao sam da detaljno objasnim u cemu je kod mene problem.

Samke
02-05-2017, 16:16
Ne,zao mi je ako ste stekli takav utisak,ja samo zelim pomoc i pokusao sam da detaljno objasnim u cemu je kod mene problem.

Sve je ok, nije nikakva frka, pogledaću kada budem mogao, a to će biti što pre.

as43333
02-05-2017, 20:48
Sve je ok, nije nikakva frka, pogledaću kada budem mogao, a to će biti što pre.

Mozda ovo bude od pomoci,primetio sam da je svaki folder patcha oznacen brojevima 1-20.Kod mene nedestoju 4,7 i 14.Verovatno se tu nalaze igraci ali iz nekog razloga to nije skinuto..Da li mogu nekako da ih naknadno dobijem?

vukasin1987
02-08-2017, 19:26
Samke sad sam sve citao i sve sam vise zbunjen.... veliko postovanje daj covece da li mozemo nekako da se cujemo... i na tenane da popricamo o pecu za pes 2017 ludim vise majke mi... 100 puta sve namestim i sve se izbrljavi... pozdrav

as43333
02-10-2017, 02:00
Samke sad sam sve citao i sve sam vise zbunjen.... veliko postovanje daj covece da li mozemo nekako da se cujemo... i na tenane da popricamo o pecu za pes 2017 ludim vise majke mi... 100 puta sve namestim i sve se izbrljavi... pozdrav
Da li su ti dobri igraci u jelen super ligi i bajernu?

bogos
02-13-2017, 17:28
Pozz druze! Svaka cast za patch ,odlican je . Jedno pitanje ne znam jel do mene ili je tako namesten patch. Na primer u Zvezdi nema Poletanovica,Adzica i tako u svim timovima JSL fali po 2-3 igraca. Pa bi zeleo znati jel tako kod svih ili to kod mene baguje nesto ?? Hvala

Samke
02-13-2017, 17:35
Jeste tako je svima, jer sam radio minimalan broj igrača, da bi peč ranije izašao, lično - jedva igrače FKCZV znam, a ne ostale.

Ostali, javljajte se sa problemima, kući sam, da pogledamo to. V2 neće još, zato što su u toku završni radovi na ABA peču za NBA 2K14, pa se nema vremena.

bogos
02-13-2017, 19:51
Jeste tako je svima, jer sam radio minimalan broj igrača, da bi peč ranije izašao, lično - jedva igrače FKCZV znam, a ne ostale.

Ostali, javljajte se sa problemima, kući sam, da pogledamo to. V2 neće još, zato što su u toku završni radovi na ABA peču za NBA 2K14, pa se nema vremena.

Ok hvala na odg. Hoce biti neki dodatak u vezi toga ili to je to?

Samke
02-13-2017, 19:55
Ok hvala na odg. Hoce biti neki dodatak u vezi toga ili to je to?

Pa samo trasnfer update i ispravljanje grešaka.

Samke
02-21-2017, 15:14
Više ne igram PES, ne stižem, samim tim nemam ni volje više da radim, pa ako neko oće, slobodno neka uradi update, samo neka stavi zahvalnicu. Ja ovo da izbacim bili bi samo ovi najbitniji transferi, a to može svako da radi, pa nisam baš zainteresovan. Može i lock na temu. Hvala unapred.

Lad6777
06-27-2017, 20:15
Парни ПОЖАЛУЙСТА Помогите патч установить!!!на SP4!!! Не выходит bin file скопировать в систему SP4!!! Написано, что файл принадлежит другому пользователю!!!((( Всё что получается-это только установить формы, эмблемы! Когда захожу в игре в раздел "ИЗМЕНИТЬ"-отображаются игроки ПРАВИЛЬНЫЕ! Как только захожу в раздел игры "Товарищеские матчи"-игроки НЕПРАВИЛЬНЫЕ! Как быть?Пожалуйста помогите!!!!!