PDA

View Full Version : predlog koji obuhvata golmana koji ide napred i stopere na skoku

builted
02-08-2007, 12:04
ovako u mojoj glavi bi to trebalo da izgleda:kada se izvodi korner da ima opcija u formation setings-u pod stavkom team gde stoji select captain free kick itd da stoji i opcija 'corner setings' i da unjoj se izabere koji igraci i koliko njih ide na skok a koji igrac ostaje na centru .a cak mozda bi i moglo sto je malo komplikovanije da moze da se izabere gde ce koji igrac da stoji tipa 'position1'igrac stoji
odmah ispred golmana itd

manijak iz Kaknja
02-08-2007, 13:02
mislim da je vec ovo predlozeno.

IvanovicDushan
02-08-2007, 18:53
Sine ako nisi video ja sam to vec predlozio 3-4 reda ispod tvog posta !
Ne kradi ideje!

builted
02-08-2007, 21:48
alo SINE ako nisi video da pise koji obuhvata tvoj i jos tudji predlog u jedan i dao ideju kako bi to trebalo da izgleda

IvanovicDushan
02-08-2007, 21:59
Video sam ali sve u svemu to je jedna te ista stvar ! A ako si vec hteo da das ideju kako ce sve to da izgleda ne treba da pravish novi predlog vec to napishes u moj post !
Shto ne stavish avatara bice bolje !:clap: :thumbup: :clap:

builted
02-08-2007, 22:17
izvini robinjo nemoj da pucas

shaba_sa
02-11-2007, 00:40
šta se vas dvojca odma kacite :****-8:

xXx83
02-11-2007, 22:13
Momci, da se ne biste svadjali pogledajte neke medju prvim postovima, ima tu i jedan moj na tu temu("raspored igraca kod prekida").
Znaci ima gomila nas koji se slazemo sa tim i licno mislim da ce to i biti jedno od poboljsanja u sledecem PES-u

masne
02-12-2007, 00:32
ima fora u taktici,da da pozoves jednog centralnog beka u 16 kod kornera,mislim da se zove CB overlap,ili tako nesto.. samo izaberes kog hoces igraca,i dodelis toj taktici jedan znak trougao,kocku,x,ili krug. taktiku palis drzeci L2idugme za taktiku! a kad si kod kornera drzi L2 i stiskaj L1 jedno dva-tri puta,i slivaju se u 16,i upali taktiku i dovuci beka!i eto ti dobre zurke u 16!nadam se da ce ovo pomoci nekome..

xXx83
02-14-2007, 00:25
ima fora u taktici,da da pozoves jednog centralnog beka u 16 kod kornera,mislim da se zove CB overlap,ili tako nesto.. samo izaberes kog hoces igraca,i dodelis toj taktici jedan znak trougao,kocku,x,ili krug. taktiku palis drzeci L2idugme za taktiku! a kad si kod kornera drzi L2 i stiskaj L1 jedno dva-tri puta,i slivaju se u 16,i upali taktiku i dovuci beka!i eto ti dobre zurke u 16!nadam se da ce ovo pomoci nekome..

Cuo sam da vec postoji tako nesto, ali ipak mislim da bi to trebalo malo pojednostaviti.
Ipak su prekidi jedna od bitnijih stavki u fudbalu