PDA

View Full Version : Online liga PS4

Maka GUNNER
09-16-2016, 17:09
Zanima me da li bi mogla da se organizuje klasik liga na forumu za PS4 igrace? Vidim uglavnom je aktuelna Menadzer liga, sto mene nesto i ne privlaci, vise sam za tu neku klasik varijantu, plus neke "slabije" ekipe, 2-3 utakmice dnevno, jbg za toliko se jedino i ima vremena. Ovo je inace bilo dobro popularno na PS3 u doba PES 2013-ice, postojala su 2-3 sajta-foruma dje je ovo bilo bas dobro organizovano i bilo je uzivanje igrati. Dolaskom PS4 i PESa 2014 to je sve zamrlo, i mislim da je konacno dosao momenat da se vrati to na pravi put, pogotovo sto je novi PES fantastican. Eto, ako ima jos raspolozenih za ovu ideju javljajte se, a ako znate neke dobre sajtove-forume dje se organizuje nesto ovakvog tipa slobodno me uputite, bar na PM ako vec nije dozvoljeno reklamiranje drugih PES zajednica.

blackwhite
09-16-2016, 17:36
Ja sam za!:thumbup1:

Mihajlodc
09-17-2016, 08:40
Klasik liga je u planu za PS4, cekam da se malo slegne situacija oko izlaska novog pesa da vidimo koji je to fond igraca koji bi igrao takvo takmicenje i mislim da je realno da bi uskoro mogli da krenemo sa prvom sezonom klasik lige za PS4.